Lielupe

Uzrakstiju tieši tik, cik uzskatu par vajadzīgu !
Vimbas copēju, agrāk, tagad un arī domājams arī turpmāk, un ne virs Jelgavas. Par lomiem nesūdzos, manai ģimenei atliektiem galiem. Pieredzē nedalīšos, nekā unikāla.
Esmu vien PRET šeit lasāmo: es lūk tas pareizais,, māku,, māku, bet tie citi nepareizie, lohi utt :)
20.aprīlis 2020, 17:58 | links
 
Tetele vimba neaktiva! Divas nabadzites piekodas un klusums! Kaimini neredzu ka kaut ko vilktu

krishja2302, 20.aprīlis 2020, 09:07


Nezinu kā šodien, bet jau vairāk nekā 2 nedēļas veči tur slopē nemaņā. Pats viju 3 reizes. Pirmajā - norma līdz plkst.7 (tas par agro rīta necopi), otrajā kopā ar puiku divas normas līdz plkst.7 (tas par agro rīta copi). Pēdējo reizi biju aizvadītajā sestdienā. Cope daudz interesantāka, knapi pieduras, daudzas nodila pusceļā. Norma līdz plkst.8. Sestdien vīriem uz priekš un pakaļ, bija pašvakāk, bet pa kādai vilka. Es ceru, ka lielais kāpiens būs pāri un tas slaktiņš beigsies. Savu azartu esmu nositis. Varbūt pabraukšu uz augšu uz mierīgākām vietām. Citādi drusku nomoka celties plkst.3 naktī lai tiktu pie brīva copes roba :) Naktī veči turpina ķert...
20.aprīlis 2020, 17:30 | links
 
Protams, piekrītu, lai katrs makšķerē kā grib un kā prot, bet tad lai nedirš, ka vimbu nav, ka agrā rīta copē nav ko darīt, ka vimba nav jābaro, ka vimbai pofig ko un kā pasniegt, ka murdi Buļupē traucē utt! Tad lai samierinās ar savu tupumu un nemācēšanu un nebārstās te ar glupiem apgalvojumiem!
Par labu samaksu kādu no tiem, kam vimbas jau ir beigušās vai vnk neņem, varu aizvest, nosēdinat blakus un parādīt, kā vimba "neņem"!:))))
20.aprīlis 2020, 17:02 | links
 
Jon-Hill [20.04.20]: Katrs copē, ka māk un grib, pa nakti, pa dienu, vulgaris vai fideri, garneli, pinku, slieku vai odu kāpuru ! Ar piebarošanu, bez !
Dalamies pieredzē, savās metodēs, un tikai !
Padalīsies savā pieredzē un metodēs?!
Viens "gudrinieks", piemeram, apgalvo (nevis dalās pieredzē), ka uz agro rīta copi ir velti cerēt! Zinot tā puiša prasmes, tad par tādu viņa pieredzi ne mazliet nebrīnītos, bet apgalvojuma formā, kā tas tiek pasniegts, tad tā ir totālas muļķības un iršana!
Kāda ir tava pieredze? Padalīsies? Vai arī tu tikai ieklepo šeit, tā pat kā es?:))
20.aprīlis 2020, 16:54 | links
 
Katrs copē, ka māk un grib, pa nakti, pa dienu, vulgaris vai fideri, garneli, pinku, slieku vai odu kāpuru ! Ar piebarošanu, bez !
Dalamies pieredzē, savās metodēs, un tikai !
20.aprīlis 2020, 15:25 | links
 
No savas pieredzes teikšu, ka Lielupē naktī vimba ir daudz aktīvāka nekā gaišajā laikā, vairākas reizes bija, ka naktī var likt uz āķa ko gribi, lielo ganeles gabalu , mēslu slieku, lielo muškāpuru kumosu, vimba vienādi ņem uz visu un copes ir ļoti stipras un baigi āķi ierij. A vot no rīta, kad iesilst un ir saule ņem tikai uz smalku ēsmu, 2-3 baltie vai pinkas, un jābaro arī ir daudz intensīvāk. Copītes arī tādas knapi redzamas.
20.aprīlis 2020, 14:59 | links
 
Dotajos apstākļos uz agro rīta copi cerēt vēl ir velti. Pacieties.

klte, 20.aprīlis 2020, 09:09



Nav taisnība!
Vimba ņem gan agri no rīta, gan pa dienu, gan vakarā. Arī naktī ņem. Atšķirība ir tikai vietas izvēlē, vimbas aktivitātē un paša makšķernieka prasmē viņu piesaukt un pierunāt!
Tā pēc apgalvojums, ka uz agro rīta copi cerēt ir velti, ir aplams!
20.aprīlis 2020, 12:18 | links
 
Dotajos apstākļos uz agro rīta copi cerēt vēl ir velti. Pacieties.
20.aprīlis 2020, 09:09 | links
 
Tetele vimba neaktiva! Divas nabadzites piekodas un klusums! Kaimini neredzu ka kaut ko vilktu
20.aprīlis 2020, 09:07 | links
 
Rainers123 [19.04.20]: Ānē ir tikai vējš, vimbu nav
Jā galigi nav zivis...man pa 3.dienām...1 plicis...pats nesprotu ko keru...vimbu esmu redzejis tikai galerijas sadala
20.aprīlis 2020, 07:28 | links
 
Rainers123 [19.04.20]: Ānē ir tikai vējš, vimbu nav
Jā galigi nav zivis...man pa 3.dienām...1 plicis...pats nesprotu ko keru...vimbu esmu redzejis tikai galerijas sadala
20.aprīlis 2020, 07:28 | links
 
Garozā no 12 līdz 18tiem man 14 zivis, plus trīs nodila. Sākums dikti bezcerīgs.., kādu stundu tikai baroju. Vimbu nebija. Tad zivs pienāca un viss notikās. Izmērs priekš Lielupes smuks. Ap 17tiem pieklusa. Čomi palika uz vakara copi.
Netālu kaimiņos sedēja divi vīri ar gruntenēm vulgaris. Uz milzīgiem āķiem sprauda garneles, meta kur pagadās un runāja par to, ka vimba nav no tām zivīn, kas ir jābaro, un, ka vispār upē barot ir bezjēdzīgi, jo straume visu aiznes prom.
Pa to laiku, kamēr es biju, zivis viņiem neredzēju!:)
19.aprīlis 2020, 19:33 | links
 
Uz otru pusi no Teteles pāris normas savilkās raiti (negribēju nevienu ņemt, tāpēc uzreiz laidu vaļā). Bet šodien vairs tik labi negāja kā pagājušajā nedēļā, bija pailgi jābaro un jāgaida, kad pienāks. Pēc kāda laika copes pavisam izbeidzās. Varbūt vimbu laiks tajā pusē iet uz beigām.
19.aprīlis 2020, 14:53 | links
 
Kurā posmā tagad ķeras vimba?
19.aprīlis 2020, 14:26 | links
 
Ānē ir tikai vējš, vimbu nav
19.aprīlis 2020, 13:36 | links
 
Tetelē joprojām viss notiek,vimba ņem ļoti labi,norma paņemta pārējās peld tālāk,izmērs ļoti smuks
19.aprīlis 2020, 11:18 | links
 
diametrs [19.04.20]: Tīģeriene vai parastā ?
Parastā, bet īsti nedomāju, ka tam ir nozīme...Vienīgi pluss garnelei pret baltajiem un pinkiem ir tas, ka plicēni nečakarē prātu tik daudz :)
19.aprīlis 2020, 10:25 | links
 
Čaļi,
Šobrīd vimba iet lopā, tik ir jāzin, kur viņa iet un protams, jāliek galds, jābaro, jātur zivs pie sevis un jārukā! Tīģerene vai parastā....pofig. tās garneļu padarīšanas vispar pa liielam ir fufelis. Ja tu copē vannā vai arī galīgi ne ko no copes nejēdz, vai arī esi slinks, tad liec ko gribi, tā pat ne ko nenoķersi! Bet, ja zini, kur ir vimba, tad mazs āķītis, divi...trīs baltie vai pinki un velc, cik sirdsapziņa ļauj!
19.aprīlis 2020, 08:43 | links
 
Hamurapi [19.04.20]: diametrs [Vakar]: Uz ko ķēri ?Ķēru ar fīderi. Uz viena garnele, uz otra - pinki. Pa vimbai uz katra trāpījās.
Tīģeriene vai parastā ?
19.aprīlis 2020, 08:31 | links
 
diametrs [18.04.20]: Uz ko ķēri ?
Ķēru ar fīderi. Uz viena garnele, uz otra - pinki. Pa vimbai uz katra trāpījās.
19.aprīlis 2020, 07:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager