Lielupe

Atbraucu uz 16 Garozā. Uz fīderi ar baltajiem. Sāka ņemt uzreiz. Līdz 17 bija jau 4. Tad sāka līt, krusa, beigās vēl sniegs.. es londonieša drēbēs ātri slapš biju.. 18 rotājos pārsalis prom. Beigās 8gab. 3 knapmēri peld tālāk.
13.aprīlis 2020, 20:31 | links
 
Vēl taču pēdējās dienas var paķert. Varbūt kāds var padalīties ar info privāti.
13.aprīlis 2020, 18:24 | links
 
Zandarts vairs nav aktuāls?
13.aprīlis 2020, 18:23 | links
 
jurciks66 [13.04.20]: jurciks66 [15:44]: @nelietotaajs: Tas tāpēc, ka ap to laiku iebaroju zemāk pa staumi :) Man tur viņas ātri sastājās biezā slānī. Interesanti, ka cilvēki fb nievājoši izsakās pa NG MIX barībām, slavē Sensas un arī daudzos video "baigie sportisti" izmanto Sensas, bet man teicami strādā NG MIX ar garneļu smaržu. Uz āķa varu likt principā jebko, bieži copē uzreiz pēc iemetiena. Dažreiz domāju varbūt uztaisīt savus video, parādīt kā ar vienkāršiem līdzekļiem, pa lēto un slinko gūt labu lomu, bet nez, slinkums, varbūt kādreiz nākotnē :)Par barībām pilnībā piekrītu. Vimba manuprāt uz tām nav baigi izvēlīga. Par vienkāršiem līdzekļien un par lēto arī piekrītu. Bet par slinko gan negribētu piekrist. Vienmēr lomi ir bijuši labāki tieši intensīvi strādājot, pārmetot, barojot vietu, citreiz eksperinentējot ar āķu izmēriem un pavadiņu diametriem, un garumiem. Šajā gadījumā lomi noteikti ir labāki, kā tiem, kas slinko vai vispār piknikā atbraukuši!

nelietotaajs, 13.aprīlis 2020, 16:05

Laikam man vajadzēja precīzāk izteikties, es biju domājis - nesteidzīgi, lēnā garā čubinoties, pa vienkāršo. Regulāra un daudz maz precīza iebarošana, eksperimentēšana ar ēsmām ir pašsaprotama lieta, bet tā pie rezultāta netikt.. Bet vimbu dēļ noekipēties ar miljons pričendāļiem, sprejiem, dipiem utt tikai vimbu dēļ, nu tā atkal ir otra galejība.
+++
13.aprīlis 2020, 17:08 | links
 
jurciks66 [15:44]: @nelietotaajs: Tas tāpēc, ka ap to laiku iebaroju zemāk pa staumi :) Man tur viņas ātri sastājās biezā slānī. Interesanti, ka cilvēki fb nievājoši izsakās pa NG MIX barībām, slavē Sensas un arī daudzos video "baigie sportisti" izmanto Sensas, bet man teicami strādā NG MIX ar garneļu smaržu. Uz āķa varu likt principā jebko, bieži copē uzreiz pēc iemetiena. Dažreiz domāju varbūt uztaisīt savus video, parādīt kā ar vienkāršiem līdzekļiem, pa lēto un slinko gūt labu lomu, bet nez, slinkums, varbūt kādreiz nākotnē :)Par barībām pilnībā piekrītu. Vimba manuprāt uz tām nav baigi izvēlīga. Par vienkāršiem līdzekļien un par lēto arī piekrītu. Bet par slinko gan negribētu piekrist. Vienmēr lomi ir bijuši labāki tieši intensīvi strādājot, pārmetot, barojot vietu, citreiz eksperinentējot ar āķu izmēriem un pavadiņu diametriem, un garumiem. Šajā gadījumā lomi noteikti ir labāki, kā tiem, kas slinko vai vispār piknikā atbraukuši!

nelietotaajs, 13.aprīlis 2020, 16:05


Laikam man vajadzēja precīzāk izteikties, es biju domājis - nesteidzīgi, lēnā garā čubinoties, pa vienkāršo. Regulāra un daudz maz precīza iebarošana, eksperimentēšana ar ēsmām ir pašsaprotama lieta, bet tā pie rezultāta netikt.. Bet vimbu dēļ noekipēties ar miljons pričendāļiem, sprejiem, dipiem utt tikai vimbu dēļ, nu tā atkal ir otra galejība.
13.aprīlis 2020, 16:50 | links
 
No 6 līdz 8 ēda visu ko meta iekšā, pēctam līdz 12 ēda tāpat pieklājīgi...
13.aprīlis 2020, 16:41 | links
 
jurciks66 [13.04.20]: @nelietotaajs: Tas tāpēc, ka ap to laiku iebaroju zemāk pa staumi :) Man tur viņas ātri sastājās biezā slānī. Interesanti, ka cilvēki fb nievājoši izsakās pa NG MIX barībām, slavē Sensas un arī daudzos video "baigie sportisti" izmanto Sensas, bet man teicami strādā NG MIX ar garneļu smaržu. Uz āķa varu likt principā jebko, bieži copē uzreiz pēc iemetiena. Dažreiz domāju varbūt uztaisīt savus video, parādīt kā ar vienkāršiem līdzekļiem, pa lēto un slinko gūt labu lomu, bet nez, slinkums, varbūt kādreiz nākotnē :)
Par barībām pilnībā piekrītu. Vimba manuprāt uz tām nav baigi izvēlīga. Par vienkāršiem līdzekļien un par lēto arī piekrītu. Bet par slinko gan negribētu piekrist. Vienmēr lomi ir bijuši labāki tieši intensīvi strādājot, pārmetot, barojot vietu, citreiz eksperinentējot ar āķu izmēriem un pavadiņu diametriem, un garumiem. Šajā gadījumā lomi noteikti ir labāki, kā tiem, kas slinko vai vispār piknikā atbraukuši!
13.aprīlis 2020, 16:05 | links
 
@nelietotaajs: Tas tāpēc, ka ap to laiku iebaroju zemāk pa staumi :) Man tur viņas ātri sastājās biezā slānī. Interesanti, ka cilvēki fb nievājoši izsakās pa NG MIX barībām, slavē Sensas un arī daudzos video "baigie sportisti" izmanto Sensas, bet man teicami strādā NG MIX ar garneļu smaržu. Uz āķa varu likt principā jebko, bieži copē uzreiz pēc iemetiena. Dažreiz domāju varbūt uztaisīt savus video, parādīt kā ar vienkāršiem līdzekļiem, pa lēto un slinko gūt labu lomu, bet nez, slinkums, varbūt kādreiz nākotnē :)
13.aprīlis 2020, 15:44 | links
 
Copes123 [13.04.20]: Kkā mulsinoši lvportāls izsakās:
"papildus nosakot, ka no 1. aprīļa līdz 31. maijam aizliegts makšķerēt arī Lielupes upē un tās pietecēs". Iznāk, ka vispār nevar?
Avots:
https://lvportals.lv/skaidrojumi/314776-makskeresanas-liegums-ari-lielupe-un-tas-pieteces-2020
Bet, ja lasam rakstīto un vienlaicīgi arī domājam līdzi tam, tad var izlasīt šādu skaidrojumu:
"Lielupē no Staļģenes tilta augšup pret straumi līdz Mūsas un Mēmeles satekai lejpus Bauskas pilsdrupām"
Bet, protams, kurš vēlas vai nesaprot, var netuvoties ar makšķeri Lielupei visā tās garumā!:)
13.aprīlis 2020, 15:35 | links
 
Kkā mulsinoši lvportāls izsakās:
"papildus nosakot, ka no 1. aprīļa līdz 31. maijam aizliegts makšķerēt arī Lielupes upē un tās pietecēs". Iznāk, ka vispār nevar?
Avots:
https://lvportals.lv/skaidrojumi/314776-makskeresanas-liegums-ari-lielupe-un-tas-pieteces-2020
13.aprīlis 2020, 15:26 | links
 
Arī biju Garoza rajonā! Atbraucu salīdzinoši vēlu, ap 11tiem. Līdz 13tiem ķērās ļoti labi, tad sāka palikt kaprīzāka, kamēr ap 14tiem vispār aizvērās. Tad trīs stundu laikā sešas copes, no kurām realizētas tik divas. 17tos braucu prom!
12.aprīlis 2020, 20:09 | links
 
Ja iepriekšējā reizē ķērās lieliski, tad šodien pēcpusdienā - izcili. Šoreiz biju Garozā, kur par brīnumu bija daudz brīvu vietu. Veči no pretējā krasta tikai siekalojās.
12.aprīlis 2020, 19:53 | links
 
Vakar biju pie Lielupes, kur Mēmele ar Mūsu satek.. veči sēdēja. Laikam nav informēti par noteikumiem :)

pienef, 12.aprīlis 2020, 12:48


Tur ar kuteri nevar piebraukt.
:)
12.aprīlis 2020, 13:13 | links
 
Vakar biju pie Lielupes, kur Mēmele ar Mūsu satek.. veči sēdēja. Laikam nav informēti par noteikumiem :)
12.aprīlis 2020, 12:48 | links
 
apollo147 [12.04.20]: sweds [9:16]: Vakar Lielupē,Jelgavas un Bauskas novada robeža.Cope laba ,vimba ir ,bet vairāk ņēma uz pludu nekā uz fīderi.Pašvaldības policija arī bija.Skats labs kā veči muka pa krūmiem.No Garozes arī viens kuterits copmaņus domaju ka pabiedēja :D
Viņi Staļģenē pie tilta zem ķieģeļa iebrauca un nolaida laivu, 5m no manis, dabuju to godu parādīt tukšu ķeseli :D
12.aprīlis 2020, 12:30 | links
 
sweds [12.04.20]: Vakar Lielupē,Jelgavas un Bauskas novada robeža.Cope laba ,vimba ir ,bet vairāk ņēma uz pludu nekā uz fīderi.Pašvaldības policija arī bija.Skats labs kā veči muka pa krūmiem.

No Garozes arī viens kuterits copmaņus domaju ka pabiedēja :D
12.aprīlis 2020, 11:15 | links
 
sweds [12.04.20]: Vakar Lielupē,Jelgavas un Bauskas novada robeža.Cope laba ,vimba ir ,bet vairāk ņēma uz pludu nekā uz fīderi.Pašvaldības policija arī bija.Skats labs kā veči muka pa krūmiem.
Un kā? Aizmuka vai noķēra? :)
12.aprīlis 2020, 10:15 | links
 
Vakar Lielupē,Jelgavas un Bauskas novada robeža.Cope laba ,vimba ir ,bet vairāk ņēma uz pludu nekā uz fīderi.Pašvaldības policija arī bija.Skats labs kā veči muka pa krūmiem.

sweds, 12.aprīlis 2020, 09:16
12.aprīlis 2020, 09:59 | links
 
Vakar Lielupē,Jelgavas un Bauskas novada robeža.Cope laba ,vimba ir ,bet vairāk ņēma uz pludu nekā uz fīderi.Pašvaldības policija arī bija.Skats labs kā veči muka pa krūmiem.
12.aprīlis 2020, 09:16 | links
 
naloxon04 [11.04.20]: Zandarts Majoros ķērās?
aizvakar dažas copes. baigais vējš...
11.aprīlis 2020, 15:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager