Lielupe

Es vienmēr ņemu garneli un strīpainos līdzi.
Uz gruntenes 2 pavadas.Rezervē arī pavadas ar un bez plastmasas mormenēm.Dazādos attālumos sasietas.
Svina smagumam ir jābūt pareizam(šis ir vissvarīgākais).
Diena ir bijis tā,ka tie kas uzliek tīģereni,tad noķer 3-4 vimbiņas,a mēs 1-2 gab.
Atnāk pareizais laiks un ķeram ar tiem pašiem strīpainajiem uz ko dienā vispār nebija ko domāt noķert.
Ar taimiņu ir tas pats.
Ar zandartu tas pats.
Svarīgi ir zināt...KAD.
A,noķert nav problēma vairs,ja zini.
18.marts 2020, 20:02 | links
 
Ar barošanu tā vimba tiek pieturēta, piesaistita pie vietas. Bez barošanas jātrāpa tur, kur ir vimbu koncentrācija. Ar barošanu tu šo koncetraciju radi pats arī vietā, kur parasti viņas skrien garām.
Katrā ziņā man ar barošanu vienmēr rezultāts ir bijis labāks.
18.marts 2020, 19:49 | links
 
Barot vai nebarot vimbu tā ir katra paša izvēle.
Vnk ir jāzina pareizais laiks,kad viņa nāk.Pareizā stunda un viss notiksies.
Nekad ar barošanu neesmu nodarbojies un to nedarīšu,ja nu vienīgi tad kad paliks 10 vimbas upē,D
18.marts 2020, 19:40 | links
 
Rezumē par šo brīvdienu copi. Piektdien pēc darba ierados pie upes ap 15:00. Iesēdos pagājušās nedēļas vieta, blakus sēdēja viena kompānija. Kamēr es samaisīju barību nu jau 16:00. Sāku aktīvi darboties, pēc 15 minūtēm pirmā vimba krastā. Līdz plkst 18:00 noķēru 9 vimbas. (noķert nenozīmē paturēt). Man cope super, blakus kompānijai nevienu zivi neredzēju. Sestdien neskatoties uz trako vēju, nolēmu tomēr braukt uz vakara copi. 14:00 esmu pie upes. Laiks trakāks nekā biju iedomājies, bet nu esmu atbraucis - jāmēģina. Divas stundas nocīnījos, sākumā ar 2 fīderiem. Sapratu, ka ar 2 nekas nesanāks, vienu noliku malā. Bet kā es necenstos, vienu copi tik redzēju, bet bez rezultāta. Izdomāju pārbraukt. Nomainot vietu, atradu aizvēju un līdz tumsai 1 vimbu tomēr noķēru. Šodien izdomāju vairāk laika veltīt copei. 10:00 pie upes. Barība, iekārtošanās, nu jau 11:00. Aktīvi baroju, zivis ir, copes ir, rezultāta nav. Laikam aukstums darīja savu un zivīm ēst negribas. Copes tik uzmanības, ka piecirst īsti nesanāk. Skatos kompānijas sāk doties mājās, vietā brauc citas. Bet zivis apkārt neredzu. Nu man sāka copes nedaudz realizēties. Viena zivs stundā. Situācija nemainās līdz plkst 15:00,tad copēt sāk aktīvāk un kad taisījos prom 2 vimbas noķēru pēc kārtas. Pa dienu 8 vimbas. (atkārtojas, noķerts nenozīmē paturēts). Kopumā labi pavadītas brīvdienas. Ja saprot štelli un bišku piestrādā, pie zivs var tikt. Tie kas sēž un sauļojās, tie brauc bez zivīm. Manis aprakstītais storijs ir par Lielupes posmu ap un virs Teteles.

SoTo, 15.marts 2020, 21:13


Labs rezume! Pilnigu piekritu ka tiem kas saprot, viss sanak! Bet domaju ka tomer vimbu nevajag barot, ja ir pareiza esma uz aka, tad ar to ari pietiek! Barosana tas vairak domats breksim,karpam...
18.marts 2020, 19:34 | links
 
Kā ar vimbu un straumi šodien? Draza daudz peld? Vairāk interesē Tetele, Jelgava, Garoza, Bauska
18.marts 2020, 17:51 | links
 
Staļģenē pa upi peld draza.
17.marts 2020, 09:57 | links
 
Rezumē par šo brīvdienu copi. Piektdien pēc darba ierados pie upes ap 15:00. Iesēdos pagājušās nedēļas vieta, blakus sēdēja viena kompānija. Kamēr es samaisīju barību nu jau 16:00. Sāku aktīvi darboties, pēc 15 minūtēm pirmā vimba krastā. Līdz plkst 18:00 noķēru 9 vimbas. (noķert nenozīmē paturēt). Man cope super, blakus kompānijai nevienu zivi neredzēju. Sestdien neskatoties uz trako vēju, nolēmu tomēr braukt uz vakara copi. 14:00 esmu pie upes. Laiks trakāks nekā biju iedomājies, bet nu esmu atbraucis - jāmēģina. Divas stundas nocīnījos, sākumā ar 2 fīderiem. Sapratu, ka ar 2 nekas nesanāks, vienu noliku malā. Bet kā es necenstos, vienu copi tik redzēju, bet bez rezultāta. Izdomāju pārbraukt. Nomainot vietu, atradu aizvēju un līdz tumsai 1 vimbu tomēr noķēru. Šodien izdomāju vairāk laika veltīt copei. 10:00 pie upes. Barība, iekārtošanās, nu jau 11:00. Aktīvi baroju, zivis ir, copes ir, rezultāta nav. Laikam aukstums darīja savu un zivīm ēst negribas. Copes tik uzmanības, ka piecirst īsti nesanāk. Skatos kompānijas sāk doties mājās, vietā brauc citas. Bet zivis apkārt neredzu. Nu man sāka copes nedaudz realizēties. Viena zivs stundā. Situācija nemainās līdz plkst 15:00,tad copēt sāk aktīvāk un kad taisījos prom 2 vimbas noķēru pēc kārtas. Pa dienu 8 vimbas. (atkārtojas, noķerts nenozīmē paturēts). Kopumā labi pavadītas brīvdienas. Ja saprot štelli un bišku piestrādā, pie zivs var tikt. Tie kas sēž un sauļojās, tie brauc bez zivīm. Manis aprakstītais storijs ir par Lielupes posmu ap un virs Teteles.
15.marts 2020, 21:13 | links
 
Labvakar. Vai starp Jelgavu un Kalciemu vimba trāpās ? Vai visi jau virs Jelgavas makšķere ?
15.marts 2020, 19:46 | links
 

Šodien Lielupē galīgi nepaveicās ar laiku. No rīta aktivitāte tīri ok, bet tad pacēlās vējš, straume stipra un bija pagrūti strādāt.
Pārsvarā smalka rauda, smalki pliči utt.
Vienu mierinājumu gan sanāca dabūt. Sīga 46 cm. Ar to arī beidzām
15.marts 2020, 18:22 | links
 
Trīs vakarus veltot copei,
secinu, ka vimbas ķērās izcili! Šodien no 14:00 līdz 17:00 paņēmu 10 vimbas un tik pat daudz norāvās. Laiks izcils. Sanāca gan laba atpūta, jo biju ar sievu un dēlu, gan labi zivtiņas pavilku. Un iepriekšējos vakarus līdzīgi. Tas ap Teteli. Citi copmaņi cik manīju vai nu negrib noķert, vai nemāk. Iemet barotavu uz 20 minūtēm un sēž sauļojas. Pēc tam tik runā: "vimbas tik tālu vēl nav uzkāpušas, pēc nedēļām divām sāks ķerties".

SoTo, 8.marts 2020, 20:43


Labi, ja vēl barotavu, jo daudzi ķer vienkārši ar svina pļeku. Vietai arī ir nozīme. Nepieredzējis copmanis nespēs noteikt produktīvāko vietu, pievilināt un noturēt tur zivi. Bieži disene notiek tālāk par iespējamo iemetienu, tad nu sēž un gaida brīnumu. Ja visi mācētu vienādi labi ķert un noķert, tā nodarbe paliktu garlaicīga. :)
8.marts 2020, 21:07 | links
 
Trīs vakarus veltot copei,
secinu, ka vimbas ķērās izcili! Šodien no 14:00 līdz 17:00 paņēmu 10 vimbas un tik pat daudz norāvās. Laiks izcils. Sanāca gan laba atpūta, jo biju ar sievu un dēlu, gan labi zivtiņas pavilku. Un iepriekšējos vakarus līdzīgi. Tas ap Teteli. Citi copmaņi cik manīju vai nu negrib noķert, vai nemāk. Iemet barotavu uz 20 minūtēm un sēž sauļojas. Pēc tam tik runā: "vimbas tik tālu vēl nav uzkāpušas, pēc nedēļām divām sāks ķerties".
8.marts 2020, 20:43 | links
 
Nu es ar pabrīnījos, jo ir redzamas pāris gaišas raudiņas un viena zivs, kas izskatās dikti īpatnēja- lai būtu rauda nēģeris:)

AndrisL, 8.marts 2020, 19:26


Nu nav jau daudz variantu, kas tas varētu būt - acis sarkanas. :)
8.marts 2020, 19:27 | links
 
Rauda nēģeris. :)



Nu es ar pabrīnījos, jo ir redzamas pāris gaišas raudiņas un viena zivs, kas izskatās dikti īpatnēja- lai būtu rauda nēģeris:)
8.marts 2020, 19:26 | links
 
Zivics, 8.marts 2020, 18:19

kas tā tumšā pa zivtiņu, kas atsevišķi no citām ? kaut kā nespēju atšifrēt:)

AndrisL, 8.marts 2020, 18:49[/quote]

Paskatījos rūpīgāk bildi un sapratu, ka laikam samelojos. Tā bija rauda, jo spuras un aste ir vairāk uz melno pusi kā sarkano. Rauda nēģeris. :)
8.marts 2020, 19:21 | links
 
kas tā tumšā pa zivtiņu, kas atsevišķi no citām ? kaut kā nespēju atšifrēt:)

AndrisL, 8.marts 2020, 18:49


Mazākās un retās tika atpakaļ pie radiem, bet tas tumšais bija rudulis. Vēl maza salate bija patrāpījusies.
8.marts 2020, 19:04 | links
 
Zivics, 8.marts 2020, 18:19[/quote]
kas tā tumšā pa zivtiņu, kas atsevišķi no citām ? kaut kā nespēju atšifrēt:)
8.marts 2020, 18:49 | links
 
Zivics [08.03.20]: Šodien kaut kā tā - viss kādos 10 m no krasta. Copēju Garozā no 9:00 līdz 16:00. Baltais, pinka un 40 gramu barotava, ar pikeri. :))
Apsveicu, un paldies par atskaiti! Vismaz kāds k-ko ieraxta no copes!
8.marts 2020, 18:36 | links
 


Šodien kaut kā tā - viss kādos 10 m no krasta. Copēju Garozā no 9:00 līdz 16:00. Baltais, pinka un 40 gramu barotava, ar pikeri. :))
8.marts 2020, 18:19 | links
 
Šodien Vītoliņos no 6.30 līdz 13.00 man 3 un viena noravās pie krasta. Kolēģim divas. Izmērs labs, man lielākā 880g. Copītes ļoti kūtras, daudz tukšu copju, vmk pagrabina bik un met nost. Pārējiem līdzīgi, ;a tikai tīģereni. Tautas nejēgā daudz, ar gaismu brīvu vietu vairs nebija
8.marts 2020, 15:09 | links
 
6 un 7 martā 8 un 9 attiecīgi . No 6 līdz 12 . Vēl 6-7 aizgāja pie krasta aiz kaut ko aizķeras . Trāpījās arī tādas uz 1 kg. Visslabāk uz zaļo garneli , ar barotavu . Pēc NG recepti- pus pakas barības un daudz zemes . Pie Vitoļiniem .
8.marts 2020, 13:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager