Lielupe

AndrisL [08.03.20]: Visas zivis kuras tu nosauci, plus assrīši!

SAMODURS, 8.marts 2020, 12:13

ar kādu metodi ķer? Pie kants vai tālāk upē? Baltās kāpas rajons mans iecienītais, be tik vēsā laikā ar velo uz turieni mīties ir kā ir- slinkums gan vairāk:)
.Makšķerēju ar teleskopiem, izmantojot fīrera sistēmas. Sviežu cik vien tālu var. Zinu kad tas ir tavs iecienītākais rajons.
8.marts 2020, 13:08 | links
 
Visas zivis kuras tu nosauci, plus assrīši!

SAMODURS, 8.marts 2020, 12:13


ar kādu metodi ķer? Pie kants vai tālāk upē? Baltās kāpas rajons mans iecienītais, be tik vēsā laikā ar velo uz turieni mīties ir kā ir- slinkums gan vairāk:)
8.marts 2020, 12:25 | links
 
Visas zivis kuras tu nosauci, plus assrīši!
8.marts 2020, 12:13 | links
 
Sveiki! Sēžu no 6:30 pie Baltās kāpas. Pagaidām tikai sīkaļas ķeras un grabinās!




Kas tieši? Raudas, pliči? Varbūt mazā vimba?
8.marts 2020, 12:05 | links
 
Sveiki! Sēžu no 6:30 pie Baltās kāpas. Pagaidām tikai sīkaļas ķeras un grabinās!
8.marts 2020, 11:13 | links
 
Andril-tev pilnīga taisnība,copmaņi sāk pamest CL deļ tiem diviem.kāda jēga likt atskaiti-tūlīt norej
8.marts 2020, 10:46 | links
 
Galvenais jau,lai ar esošo aprīkojumu ir komfortabli copēt.Kāda starpība,kāda svara barotavu cits lieto.Ir kāds noķēris šogad vimbu Jelgavas apkārtnē?A to visās foruma sadaļās pārsvarā rakstīts par dzimumattiecībām vīriešu starpā.Ielieciet,lūdzu,pa vidu tiem sūdiem,kādu normālu atskaiti vai pārdomas.Par traku tie čupā stūmēji izvērsušies.

KristapsS, 8.marts 2020, 00:36


Baidās visi likt atskaites, jo kolīdz ieliek- tā tie divi klāt ar atpogātu bikšupriekšu......
8.marts 2020, 10:11 | links
 
Nu pienākuši laiki. Vimbu ar barotavu ķēr... Kadreiz svins, āķis, tārps. Un gāja uz urrā...

igis190, 7.marts 2020, 19:15


Vimbu ķert lielāks kaifs ir ar garu bolonēzi
8.marts 2020, 08:59 | links
 
KristapsS [08.03.20]: Galvenais jau,lai ar esošo aprīkojumu ir komfortabli copēt.Kāda starpība,kāda svara barotavu cits lieto.Ir kāds noķēris šogad vimbu Jelgavas apkārtnē?A to visās foruma sadaļās pārsvarā rakstīts par dzimumattiecībām vīriešu starpā.Ielieciet,lūdzu,pa vidu tiem sūdiem,kādu normālu atskaiti vai pārdomas.Par traku tie čupā stūmēji izvērsušies.
Jelgavā tieši ķerot, tā vismaz tauta runā. Vakar biju uz Dambja neko nedabūju, kolhozs kā uz izpārdošanu
8.marts 2020, 08:28 | links
 
Galvenais jau,lai ar esošo aprīkojumu ir komfortabli copēt.Kāda starpība,kāda svara barotavu cits lieto.Ir kāds noķēris šogad vimbu Jelgavas apkārtnē?A to visās foruma sadaļās pārsvarā rakstīts par dzimumattiecībām vīriešu starpā.Ielieciet,lūdzu,pa vidu tiem sūdiem,kādu normālu atskaiti vai pārdomas.Par traku tie čupā stūmēji izvērsušies.
8.marts 2020, 00:36 | links
 
Nu iemetiet tagad Staļģenē, straumē 30 -40 gramus. Vot rītdien, piemēram. Un maijā, kad ūdens ir nokrities. Un lai cik dīvaini nebūtu, Staļģene, Tetele, Kalnciems ir dažādas vietas.
Ne asakas.
7.marts 2020, 19:19 | links
 
Nu pienākuši laiki. Vimbu ar barotavu ķēr... Kadreiz svins, āķis, tārps. Un gāja uz urrā...
7.marts 2020, 19:15 | links
 
Staļģenes kolhoza laikā ar pārāk vieglu svinu vai barotavu var ātri savākt blakusesošo kolēģu sistēmas un dabūt pa muti :D ir redzēts

whoops, 7.marts 2020, 17:09


Kas par pasakām? Kas tad dabūja pa muti un par ko? Jūs vienkārši pieraduši pie pagalēm ar kārtīgu šņori un ķieģeli galā. Kad apgūsiet smalko fīderēšanas mākslu, tad zināsiet par dažādiem barotavu tipiem un pareizu vietas izvēli. Es nupat biju ar 40 gramiem, neko nekur nenesa, var strādāt uz nebēdu (pat ar drazu). Un vispār, kad nāk vimba, kad uztrāpi uz kāsi, vari mest iekšā kaut vai pliku sipeli, tāpat pakamps, neļaujot tai nogrimt. Katram savs, cits arī ar 120 gramiem nesaprot, kāpēc barotava kaut kur aizlec... :)
7.marts 2020, 17:56 | links
 
Staļģenes kolhoza laikā ar pārāk vieglu svinu vai barotavu var ātri savākt blakusesošo kolēģu sistēmas un dabūt pa muti :D ir redzēts
7.marts 2020, 17:09 | links
 
Staļģenē pie standarta pavasara līmeņa 60g tas ir nu minimums,normāli 80-120, bet pie paaugstināta citreiz 200 g pļentaku pat nevar noturēt.
7.marts 2020, 17:06 | links
 
Posmā no tilta uz leju. Nezinu kā šodien, jo vēl uz copi nebraucu, agrs un vēss.
Kad ir normāls ūdens līmenis.
Šobrīd ūdens līmenis ir 1.6 m virs normālā, tāpēc nekāda cope pa vidu ar 30nieci nesanāks, tāpēc sēžu mājas, kad būs 0.5-0.6 m virs līmeņa, tad arī braukšu, tad mierīgi var copēt pa vidu.
Laika pietiek, un zivju upē arī.
7.marts 2020, 15:41 | links
 
Bet kur Staļģenē var atrast straumes malu, lai copētu ar 30 gr barotavu! Maijā iespējams, ka var, bet līdz aprīļa otei pusei, kad ir lielais vimbu kāpiens.., nu hvz.
Katrā ziņā, cik man ir gadījies tur vimbot, tad tie, kas copēja ar vieglajām barotavām vai pļentakiem, citiem traucēja.
7.marts 2020, 14:58 | links
 
Es jau uz vimbu copi neskrienu kad ledus iet.
Normālā laikā, lai lielie ūdeņi aizskrien.
Un copēju uz robežas kur barotavu nenes.
Ķeras tādas pat vimbs kā tam kas blakus ķer ar 120g barotavu.
Nevinam neuzspiežu 100% darīt tā kā es.
Man ir sava copes filozofija, citem tā ir savādāka.
Nevienu par to nenosodu. Ir dažadi cilvēki, dažādi raksturi, kā arī dažādi copes paradumi.
Kas nu kuram ir ērtāk, tā arī copē.
Strīdētis kā tas neder, bet lūk der tas - bezjēdzīgi.
Pats saprotu ka stiprā straumē nebūs aršana ar 30g barotavu, tāpēc tur es nelienu, jo pietiek ar to ko noķeru straumes malā.
7.marts 2020, 14:50 | links
 
Staļģenē vimbu laikā ar 30 gr barotavu?! Da labi! Aprīlī!!?
Nu, vecīt, kaut kā izklausās pasaka. Es gan tur, gan zemāk sezonā esmu bijis. 60-80gr barotavas ir ok. Džeki, kas copē ar vieglajiem pļentakiem, nes nost, ka nemetās!
7.marts 2020, 14:27 | links
 
Nesaprotu , kā var pacopēt ar tām 30 , 40 g barotavām ... Es ezerā copējot pat neizmantoju mazāk par 50 , lai nav pi**nās ar auklas nostiepšanu .

JermaX, 6.marts 2020, 22:32


Aukla jau nav jānostiepj kā stīga, Lielupē brekšus copējot to pēc iemetiena tikai nedaudz pietinu un viss.
Staļģenē vimbas bez problēmām ar 30g barotavu.
Ezerā...nu tur es lietotu 20g.
7.marts 2020, 14:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager