Lielupe

Kengurs24 [01.12.19]: Šod.Lielupe pie Gātes...laivu daudz,katram sava tehnika,neredzēju ka kāds ko izceltu,bet cope it kā bij...man 7 laivā....4mēri 3mazās.lielākā 63cm.copes čomam veins labs mērs un bariņš mazo...laiks saulains,no rīta -2,5 vēlāk saulīte sildīja,brížiem pat bez cimdiem....mums visas zivis uz velci gan Lielupē gan kanālā....
Lai velcētu, vispār vajag bez cimdiem strādāt?
1.decembris 2019, 18:05 | links
 
Kengurs24 [01.12.19]: Šod.Lielupe pie Gātes...laivu daudz,katram sava tehnika,neredzēju ka kāds ko izceltu,bet cope it kā bij...man 7 laivā....4mēri 3mazās.lielākā 63cm.copes čomam veins labs mērs un bariņš mazo...laiks saulains,no rīta -2,5 vēlāk saulīte sildīja,brížiem pat bez cimdiem....mums visas zivis uz velci gan Lielupē gan kanālā....
Lai velcētu, vispār vajag bez cimdiem strādāt?
1.decembris 2019, 18:05 | links
 

Šod.Lielupe pie Gātes...laivu daudz,katram sava tehnika,neredzēju ka kāds ko izceltu,bet cope it kā bij...man 7 laivā....4mēri 3mazās.lielākā 63cm.copes čomam veins labs mērs un bariņš mazo...laiks saulains,no rīta -2,5 vēlāk saulīte sildīja,brížiem pat bez cimdiem....mums visas zivis uz velci gan Lielupē gan kanālā....
1.decembris 2019, 16:47 | links
 
Kādi brekši,nu jau visi spiež uz vēdzelēm...:)
30.novembris 2019, 21:37 | links
 
Sveiki,kads zin,brekši vel ķeras.vai mīnus grādi ka var patraucēt??
30.novembris 2019, 20:24 | links
 
2.5 stundiņas paņēmos pie dzelzceļa tilta Jūrmalā, ne copītes... Ds, liels, mazs. Pat džigu uzliku beigās.. Citādi laiks patīkams copei. Būtu kādi interesanti notikumi, padomātu, kur vēl pieskriet. Šodien pietiek
30.novembris 2019, 19:14 | links
 
Šod.Lielupe...cope laba 11gab.3mazās,8mēri,lielakā 3kg
Līdakas visas +- uz kanti un visas ar dēlēm.Laiks labs,vējš,lietus....Laivu diezgan daudz

Kengurs24, 29.novembris 2019, 17:10

Apsveicami :)
29.novembris 2019, 17:28 | links
 

Šod.Lielupe...cope laba 11gab.3mazās,8mēri,lielakā 3kg
Līdakas visas +- uz kanti un visas ar dēlēm.Laiks labs,vējš,lietus....Laivu diezgan daudz
29.novembris 2019, 17:10 | links
 

Vakar mērķis bija zandarti, nesanāca. Līmenis dikti zems, straume nav. Līdaka arī šķita jau dikti pasīva. Tā kā šogad nolēmu vairs neņemt, līdaka arī nebija tik aktuāla. Divas tomēr piesitās, 73 un 64 cm, abas vēl peld. Viens smuks stiepiens uz ds, 7c gumija sašķērēta. Tas arī viss, ne lielo ne mazo neaiztika.

Roņi gan daudz, vai arī viens, bet aktīvs :D
No rīta labi saldēja, ap pusdienlaiku atlaida, vakarpusē atkal saldēja. Diena visumā skaista
25.novembris 2019, 08:12 | links
 
Lielupes sadaļa pārtop par politisko sadaļu :)))DDD sviests.
25.novembris 2019, 07:52 | links
 
diametrs [35m]: Izskatās, ka Cope71 dežūrē visās sadaļās. Administrators, moderators ? Kūdītājs ? Aizstāvis ? taisnības meklētājs ?Diametr,
Es nemakšķereju tikai butes jūrā vai arī tikai zivis Lielupē, jo ar kājam tuvāk! Makšķerēju lielāko daļu nomakšķerējamo zivju gan ar spinigu gan fīderi, gan ziemas gan vasaras sezonā. Nokūpināt zivi sanāk tīri ok, likumos un laivās..motoros ar daudz maz orientējos. Tā pēc ar mani var pamanīt dažādās sadaļās!
Un ja mani aicina pakašķēties, ar neatsaku!

cope71, 24.novembris 2019, 23:56


Nē, neesmu noskaņots uz kašķi, interesējos. Labi, ne asakas :) Jākrāj spēki copei un jāiet gulēt.
25.novembris 2019, 00:15 | links
 
diametrs [24.11.19]: Izskatās, ka Cope71 dežūrē visās sadaļās. Administrators, moderators ? Kūdītājs ? Aizstāvis ? taisnības meklētājs ?
Diametr,
Es nemakšķereju tikai butes jūrā vai arī tikai zivis Lielupē, jo ar kājam tuvāk! Makšķerēju lielāko daļu nomakšķerējamo zivju gan ar spinigu gan fīderi, gan ziemas gan vasaras sezonā. Nokūpināt zivi sanāk tīri ok, likumos un laivās..motoros ar daudz maz orientējos. Tā pēc ar mani var pamanīt dažādās sadaļās!
Un ja mani aicina pakašķēties, ar neatsaku!
24.novembris 2019, 23:56 | links
 
Izskatās, ka Cope71 dežūrē visās sadaļās. Administrators, moderators ? Kūdītājs ? Aizstāvis ? taisnības meklētājs ?
24.novembris 2019, 23:39 | links
 
AndrisL [24.11.19]: AndrisL [30m]: klau, veči- nu tak abi nokaunieties- cik var pilnīgu sviestu kult????????Ko es? Es ne ko? Viņš pirmais sāka! Visi tak sen zin, ka man uz durvim rakstīts "nebarot un nekaitināt!", bet tak neklausa!:))))

cope71, 24.novembris 2019, 21:52

ir tāds pastāstiņš- bijušas ciemā divas vecenes- kā kopā, tā momentā sagājušas ragos- beidzies katreiz ar to, ka ar varu katra uz savu pusi jāaizved. Beigās vienai tas viss pieriebies un aizgājusi pie babkas. Tā likusi darīt tā- paņemt līdzi blašķi ar zāļu tēju- kolīdz ierauga oponenti, tā jāpaņem mutē tēja- nedrīkst norīt, nedrīkst izspļaut. NU šamā tā ar izdarījusi- dīvaini, bet nepagājis nemaz ilgs laiks, kad arī otra vecene kļuvusi rāma....Zāļu tēja palīdzēja vai kas cits? :):):)
Nu tak stulba vecene! Viņu reāli piečakarēja!:)))
24.novembris 2019, 22:23 | links
 
AndrisL [30m]: klau, veči- nu tak abi nokaunieties- cik var pilnīgu sviestu kult????????Ko es? Es ne ko? Viņš pirmais sāka! Visi tak sen zin, ka man uz durvim rakstīts "nebarot un nekaitināt!", bet tak neklausa!:))))

cope71, 24.novembris 2019, 21:52


ir tāds pastāstiņš- bijušas ciemā divas vecenes- kā kopā, tā momentā sagājušas ragos- beidzies katreiz ar to, ka ar varu katra uz savu pusi jāaizved. Beigās vienai tas viss pieriebies un aizgājusi pie babkas. Tā likusi darīt tā- paņemt līdzi blašķi ar zāļu tēju- kolīdz ierauga oponenti, tā jāpaņem mutē tēja- nedrīkst norīt, nedrīkst izspļaut. NU šamā tā ar izdarījusi- dīvaini, bet nepagājis nemaz ilgs laiks, kad arī otra vecene kļuvusi rāma....Zāļu tēja palīdzēja vai kas cits? :):):)
24.novembris 2019, 22:22 | links
 
AndrisL [24.11.19]: klau, veči- nu tak abi nokaunieties- cik var pilnīgu sviestu kult????????
Ko es? Es ne ko? Viņš pirmais sāka! Visi tak sen zin, ka man uz durvim rakstīts "nebarot un nekaitināt!", bet tak neklausa!:))))
24.novembris 2019, 21:52 | links
 
egilss [24.11.19]: Un ko teiksi, ja paskaidrošu, ka man nav mobilā, nav interneta. Es pat nezinu, kā tās pogas spiest. Copēt eju uzvalkā vai treniņbiksēs. Nu un? Kas Tev par daļu? šodien noķēru 23 kilogramus apmēram trīs stundās. Visas atlaidu. Vieta Ķīšezers. Butes ņēma pat uz baltmaizi. Ja kāds grib, vietu precizēšu e-pastā. Netici?
Man tak po. Vari ķert kaut vai vimbas uz puķiku, kā to dara abavnieks, vai līņus un brekšus uz samaduru kā to dara pravietis. Un vari ari barot žurkas ar baltmaizīti savā trepjutelpā! Dari kas tev ierasts. Vnk ir lietas ar ko var publiski lepoties un ir lietas par ko labāk paklusēt!
Bet tev ar tavām smalkajām smadzenītēm un maziņo problēmiņu diez vai to saprast!:)
24.novembris 2019, 21:50 | links
 
klau, veči- nu tak abi nokaunieties- cik var pilnīgu sviestu kult????????
24.novembris 2019, 21:47 | links
 
egilss [24.11.19]: egilss [20:00]: pēc pieredzes, "jo mazāks krāniņš, jo dārgāks telefons,...Tev pēdējais aifons?
Lidzjūtība!;)))

cope71, 24.novembris 2019, 21:06

Jā puis. Redzu, ka Tu un Tavas smadzenes ir šrots. Šrotā nodod arī tās, kuras ir jaunas, bet jau dzimušas kā šrots. Tu neko nesaprati.
Lieta tā, ka ir enerģētiskie vampīri gudri pa..š un gaidot pretuzbrukumu, no tā uzlādējas. Iesaku visiem paņirgt par Tevi un neatbildēt, vai atbildēt, ka esi forš čoms. Tad vampīrs paliek nikns, viņš ir enerģijas badā un .... Kāda Tev daļa cik katrs noķer, vai nu lielās vai nē. Es arī māku skaitīt, bet kāda starpība. Katrs kaut ko raksta. Nu un? Es ticu tikai sev, bet citus neap..iršu. Tu esi nožēlojams un vairs Tev neatbildam.
Cilvēciņ ar smalkājam smadzenītēm.! Tiec galā pats ar saviem mazajiem kopleksiņiem! Var būt kāds tev ari jutīs lidz, bet reāli paņirgs par tevi! Nēsā to aifonu un krustu kaklā, bet neplāties ar to labāk!:)))
Un tagat ari pats esi šrots un piedirs forumu! Es noteikti ļoti pārdzivošu, ja neatbildēsi, nožēlojamais tu..!:)
24.novembris 2019, 21:45 | links
 
Un ko teiksi, ja paskaidrošu, ka man nav mobilā, nav interneta. Es pat nezinu, kā tās pogas spiest. Copēt eju uzvalkā vai treniņbiksēs. Nu un? Kas Tev par daļu? šodien noķēru 23 kilogramus apmēram trīs stundās. Visas atlaidu. Vieta Ķīšezers. Butes ņēma pat uz baltmaizi. Ja kāds grib, vietu precizēšu e-pastā. Netici?
24.novembris 2019, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager