Lielupe

Droši brien jūrā!
Varbūt jūs zināt, vai Jūrmalā ir dažas labas ūdenstilpes makšķerēšanai blakus Pegasa Pils SPA Hotel ( https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnica/pegasa-pils-spa-hotel ) Es došos tur atpūsties, un es labprāt dotos makšķerēt

adas, 25.oktobris 2019, 15:18
25.oktobris 2019, 15:30 | links
 
Varbūt jūs zināt, vai Jūrmalā ir dažas labas ūdenstilpes makšķerēšanai blakus Pegasa Pils SPA Hotel ( https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnica/pegasa-pils-spa-hotel ) Es došos tur atpūsties, un es labprāt dotos makšķerēt
25.oktobris 2019, 15:18 | links
 
Varbūt jūs zināt, vai Jūrmalā ir dažas labas ūdenstilpes makšķerēšanai blakus Pegasa Pils SPA Hotel Es došos tur atpūsties, un es labprāt dotos makšķerēt
25.oktobris 2019, 15:17 | links
 

Šod.Babītes pagastā..lidz 9.00 nevienas copes,tad sākās iznāciens...10 mazās 4 mēri no 53-60cm...ņēma tikai gar krastu un tikai vienu džerku...līmenis no rīta ļoti zems,kad braucu ārā ap 12,30 jau bij normāls...kā citiem nezinu,četras laivas bij...
25.oktobris 2019, 14:21 | links
 
Sveiki! Iesakiet kur jelgava varetu uz dzivo pasedet? Ozolniekos kko var dabut?
25.oktobris 2019, 14:15 | links
 
Šodien biju liecinieks lieliskai copmaņu ''sadraudzībai'' netālu no Ventspils šosejas tilta pār Lielupi.
Trīs laivas, katrā pa divi, nostājušās viena no otras ap 50 metriem krasta tuvumā, izbaudīja copes burvību, bezmaz metot savus mānekļus gandrīz viena otrai laivā.
Bet ko darīt, ja uz visas Lielupes ir tikai ''viena'' rezultatīva točka?
Un tad vēl te liedzas, ka tā darās arī ezeros citur. Brīnums, ka šādiem lauku veči vēl nebojā riepas vai nedara ko nopietnāku. Nebūtu pārsteigts, ja tā notiktu.
Visu varu saprast, bet ko tādu - nesanāk...
24.oktobris 2019, 21:52 | links
 
Šodien biju liecinieks lieliskai copmaņu ''sadraudzībai'' netālu no Ventspils šosejas tilta pār Lielupi.
Trīs laivas, katrā pa divi, nostājušās viena no otras ap 50 metriem krasta tuvumā, izbaudīja copes burvību, bezmaz metot savus mānekļus gandrīz viena otrai laivā.
Bet ko darīt, ja uz visas Lielupes ir tikai ''viena'' rezultatīva točka?
Un tad vēl te liedzas, ka tā darās arī ezeros citur. Brīnums, ka šādiem lauku veči vēl nebojā riepas vai nedara ko nopietnāku. Nebūtu pārsteigts, ja tā notiktu.
Visu varu saprast, bet ko tādu - nesanāk...
24.oktobris 2019, 21:52 | links
 
Neasakietis3 [20.10.19]: Izseciniet paši.

Nu "fotogēniska" piezveja!
P.S. Vakar man Daugavā ar pa seniem laikiem trāpijās "iezemietis" ;)
20.oktobris 2019, 23:00 | links
 
Drīz vimbu laiku pavasarī nomainīs jūras grunduļu laiks :(
20.oktobris 2019, 20:45 | links
 
Jā ir gan tas jūras grundulis, tikko ieguglēju :)
20.oktobris 2019, 19:07 | links
 

Izseciniet paši.
20.oktobris 2019, 19:06 | links
 
copis [20.10.19]: 'Pēc pāris gadiem šos ( bullīšus) varēs ķert Jelgavā no promenādes.
Nejauc Bulli ar invazīvo grunduli!
20.oktobris 2019, 17:31 | links
 
'Pēc pāris gadiem šos ( bullīšus) varēs ķert Jelgavā no promenādes.
20.oktobris 2019, 16:58 | links
 
Šodien no 7:30-12:00 Baltās kāpas raj. padsmit mazās vimbas, no brekša ne vēsts. Interesanti, ka sanāca tikt arī pie jūras bullīša.
20.oktobris 2019, 16:53 | links
 
Asari ņemot pa druskai gan dzīvo, gan mānekli, citas zivis pa kādai reizēm Tas ap Staļģeni.
20.oktobris 2019, 11:32 | links
 
Jelgavā nav dzirdēts,ka žanis tur ķertos.Domāju,ka vajadzētu būt,bet,vai mēģināt to mērķtiecīgi ķert tur nezinu,nav nekas dzirdēts.Bez līdakas vēl jāpamēģina asaris,ja jau līdaks vēl tā neēd.
19.oktobris 2019, 21:26 | links
 
Šodienas rezumē-švaki,2 zemmēri gan bija.Liekas,ka vēl pa siltu,kad paliks aukstāks,vajadzētu aktivizēties.

martinsgrinb, 18.oktobris 2019, 22:01

zivju maz ,toties roņu netrūkst ! viens pamatīgs dzīvojas pie varkaļu ostas ,otrs mazāks pie akvaparka ! ķērās tikai sīkais žanis !
19.oktobris 2019, 20:41 | links
 
Izskatās, ka vienam te smadzenes apēstas :D
19.oktobris 2019, 05:41 | links
 
martinsgrinb [18.10.19]: Šodienas rezumē-švaki,2 zemmēri gan bija.Liekas,ka vēl pa siltu,kad paliks aukstāks,vajadzētu aktivizēties.
Ap Jelgavu tak visas līdakas apēstas ,jeb vietējā tirgū ..cik agrāk braucu pie mīļākās ,lidaks tur švaki bij' bet tirgū bij' daudz ,ko sievai atvest :))
18.oktobris 2019, 22:06 | links
 
Šodienas rezumē-švaki,2 zemmēri gan bija.Liekas,ka vēl pa siltu,kad paliks aukstāks,vajadzētu aktivizēties.
18.oktobris 2019, 22:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager