Lielupe

Runājot par meženēm, man tas pats! Lēkā visur blakus, bet neņem. Ir bijušas tikai divas izteiktas copes, kad uzsit un bez turpinājuma.

Labs vakars copmaņi. Izskatās, ka jūras žanis ir cauri. Vismaz man šodien dikti švaki, pa kādam zemmēra žanim un līdaciņai, citiem arī neko neredzēju. Ne uz velci, ne dropšotu. Toties iepeldēju vienā līcī, kur nepajokam plosās meženes. Brīžiem likās, ka šļakatas ir tādas, ka piesmels laivu ar ūdeni. Copēju jau 20 gadu, un uz ko tādu trāpu jau otro reizi, pirmo reizi Varkaļos, šoreiz Lielupē. Jāsaka, ka abas reizes izmēģināju pilnīgi visu, kas bija līdzi sākot no visa veidā gumijām, vobleriem, šūpiņiem, rotiņiem, dažādu veidu kastmāsterus, rezultāts nulle, nevienas copes. Tajā pašā laikā 2 stundas no vietas sit ar asti un mailes lido pa gaisu. Cik runāju ar vietējiem tas pats. Mainīju auklas no pītās uz mono, noņēmu pavadu — nekā. Beigās uzliku vissmalkākos rīkus, kas bija 0,18 mono ar burbuli, galā mini vienžubura āķis un maile un pludināju pa straumi — 0. Piemet pie purna, manu maili neņem, toties blakām medī. Jāsaka, ka eksemplāri uz aci ļoti iespaidīgi. It aizdoma, ka zivs redz auklu. Vārdu sakot, ja kāds man atbrauks un parādīs kā tādu kukaini dabūt ārā, no manis Martels :)).

Muudzis, 13.augusts 2019, 21:26
13.augusts 2019, 21:53 | links
 
Labs vakars copmaņi. Izskatās, ka jūras žanis ir cauri. Vismaz man šodien dikti švaki, pa kādam zemmēra žanim un līdaciņai, citiem arī neko neredzēju. Ne uz velci, ne dropšotu. Toties iepeldēju vienā līcī, kur nepajokam plosās meženes. Brīžiem likās, ka šļakatas ir tādas, ka piesmels laivu ar ūdeni. Copēju jau 20 gadu, un uz ko tādu trāpu jau otro reizi, pirmo reizi Varkaļos, šoreiz Lielupē. Jāsaka, ka abas reizes izmēģināju pilnīgi visu, kas bija līdzi sākot no visa veidā gumijām, vobleriem, šūpiņiem, rotiņiem, dažādu veidu kastmāsterus, rezultāts nulle, nevienas copes. Tajā pašā laikā 2 stundas no vietas sit ar asti un mailes lido pa gaisu. Cik runāju ar vietējiem tas pats. Mainīju auklas no pītās uz mono, noņēmu pavadu — nekā. Beigās uzliku vissmalkākos rīkus, kas bija 0,18 mono ar burbuli, galā mini vienžubura āķis un maile un pludināju pa straumi — 0. Piemet pie purna, manu maili neņem, toties blakām medī. Jāsaka, ka eksemplāri uz aci ļoti iespaidīgi. It aizdoma, ka zivs redz auklu. Vārdu sakot, ja kāds man atbrauks un parādīs kā tādu kukaini dabūt ārā, no manis Martels :)).
13.augusts 2019, 21:26 | links
 
Uzmanību tādiem kā es - kuri vairs neatceras visus kuģošanas noteikumus! :) Šodien no robežapsardzes kutera zēniem dabūju protokolu (soda apmēru vēl nezinu), jo zem dzelzceļa tilta izbraucu pa nepareizo aili.
P.S. Zandarts ņem. Nedaudz pārsteidza "jūrnieku" slaidums - 3 gab. bija ap ~61cm ar ~1.3kg. Rīgas HES zandarti "jūrniekiem" sadotu bietē vienā setā! :)

KasparsZ, 11.augusts 2019, 19:56


Rekomendēju noteikti aiziet uz pārkāpuma izskatīšanu pie šo zēnu priekšnieka, protokolā noteiktā laikā! Piedaloties klātienē, pastāv opcija brīdinājumam (ja administratīvo pārkāpumu kodeks to paredz) vai 50% atlaidei, pie nosacījuma, ka sods tiek samaksāts 15 dienu laikā. Ja pārkāpums tiks izskatīts attālināti, šādas opcijas nebūs!
Tas no personīgās pieredzes.
12.augusts 2019, 08:04 | links
 
KasparsZ [11.08.19]: Uzmanību tādiem kā es - kuri vairs neatceras visus kuģošanas noteikumus! :) Šodien no robežapsardzes kutera zēniem dabūju protokolu (soda apmēru vēl nezinu), jo zem dzelzceļa tilta izbraucu pa nepareizo aili.
P.S. Zandarts ņem. Nedaudz pārsteidza "jūrnieku" slaidums - 3 gab. bija ap ~61cm ar ~1.3kg. Rīgas HES zandarti "jūrniekiem" sadotu bietē vienā setā! :)
Resnie HESinieki jūriniekus nenoķertu! He, he...
11.augusts 2019, 21:50 | links
 
Uzmanību tādiem kā es - kuri vairs neatceras visus kuģošanas noteikumus! :) Šodien no robežapsardzes kutera zēniem dabūju protokolu (soda apmēru vēl nezinu), jo zem dzelzceļa tilta izbraucu pa nepareizo aili.
P.S. Zandarts ņem. Nedaudz pārsteidza "jūrnieku" slaidums - 3 gab. bija ap ~61cm ar ~1.3kg. Rīgas HES zandarti "jūrniekiem" sadotu bietē vienā setā! :)
11.augusts 2019, 19:56 | links
 
Šodien rīta cēliens Lielupē. Baltās kāpas rajonā uz mazu rotiņu apm 20 nelieli asarīši un viena līdaciņa 56 cm. Pie dzelzceļa tilta uz DS divi zemmēri žanīši. Varkaļu rajonā un džigu viens zandartiņš 48 cm un viens asars uz gramiem 400. Tas arī viss.
Krastā viena ekipāža lielījusies ar zandartu ap 5 kg.!
Copējot upē, nošpikoju pāris perspektīvas brekšu vietas. Čaļi uz fīderiem smukus brekšukus no rīta vilka!
Laivu priekš svētdienas dikti maz!
11.augusts 2019, 12:51 | links
 
ja šaudījās lidz pat tumsai,bet kk uz augšu vairak!ķinieši teica ka iepriekšē vakara esot tur labas zivis kjeruši!
11.augusts 2019, 10:30 | links
 
Vakar pēc 16:00 vīri ar šaujammakšķerēm pīles makšķerēt no laivas devās.
11.augusts 2019, 10:05 | links
 
lielupe zem vietolinjiem klust ka kapos,nekas lielāks par plaukstu neķeras,izmetaju deeperi tuksh un kluss!
11.augusts 2019, 10:02 | links
 
seedoo [Vakar]: Jebanutsa....... Kuti uzmet privāti kā bij gājis. Jūs te lielie dirsēji savus profilus kaut cienīgi būtu aizpildījuši ar fas/profil, mums taču vajadzētu varoņus redzēt!!! Nesaprotu kur admins skatās! Par ko viss šis balagāns, ko sauc par ,,forumu,, ir pārvērties......pēc tādas sausās piedirstas točas ož!Uj, es Tev varētu parādīt, kur copeslietas.lv e-pastā esmu nosūtījis redakcijai +\- 30 pārkāpumus. Nav atbildes ne uz vienu e-pastu. Adminu patstāvīgu te nav, tapēc te arī nav un NEBŪS kārtības NEKAD

Artx, 11.augusts 2019, 02:18


Forumā ir poga - "ziņot"
11.augusts 2019, 03:05 | links
 
seedoo [10.08.19]: Jebanutsa....... Kuti uzmet privāti kā bij gājis. Jūs te lielie dirsēji savus profilus kaut cienīgi būtu aizpildījuši ar fas/profil, mums taču vajadzētu varoņus redzēt!!! Nesaprotu kur admins skatās! Par ko viss šis balagāns, ko sauc par ,,forumu,, ir pārvērties......pēc tādas sausās piedirstas točas ož!
Uj, es Tev varētu parādīt, kur copeslietas.lv e-pastā esmu nosūtījis redakcijai +\- 30 pārkāpumus. Nav atbildes ne uz vienu e-pastu. Adminu patstāvīgu te nav, tapēc te arī nav un NEBŪS kārtības NEKAD
11.augusts 2019, 02:18 | links
 
luter, bez PIEDIRST TĒMAS!
11.augusts 2019, 00:14 | links
 
http://rpnc.lv/psihiatriska-palidziba/stacionara-arstnieciba/

Čaļi(PĀRGUDRIE)tiešām- bez apvainojumiem, zvaniet -labāk apmeklējiet-maza gan iespēja, bet varbūt palīdzēs....
P.S.admin nedzēs linku, varbūt tomēr kādu kopīgi varam izglābt! Ne asakas.
10.augusts 2019, 22:15 | links
 
Jūs labāk copēt ejat dīvānā pirdēji!
10.augusts 2019, 21:53 | links
 
Sandris555 [10.08.19]: seedoo [48m]: Jebanutsa....... Kuti uzmet privāti kā bij gājis. Jūs te lielie dirsēji savus profilus kaut cienīgi būtu aizpildījuši ar fas/profil, mums taču vajadzētu varoņus redzēt!!! Nesaprotu kur admins skatās! Par ko viss šis balagāns, ko sauc par ,,forumu,, ir pārvērties......pēc tādas sausās piedirstas točas ož!Tur es tev piekriitu...es nevienam te nekad neesmu neparko uzbraucis vai uzdirsis..un nelausu arii sev..pat sanaak par citiem reizeem aizstaat......domaaju tikai kopiigi taadus uzdirseejus var, iztumt no sejienes...ar cienu pret copmaniem..ne asakas
Malacis, jokstiņ! Vienu idiotu aizstāvot, pats kārtējo reizi par tādu kļuvi un palīdzēji pieķēzīt šo forumu!
"Jebanutsa" cik sakarīga diskusija šodien izvērtās viena dirsēja dēļ, kurš raksta bezsakara memuārus ne pa tēmu! Cerams, ka admins mūs visus, arī daiļrunīgo centraločkas "jebanutsa" autoru, rītdien nobanos!
Lai jums visiem nedēļa bez zivīm!:)))
Visu gaišu!
10.augusts 2019, 21:25 | links
 
Sodien lieliski pavadita diena pie upes, bet pat nezinu, ka teikt,saita izmato6ana parverst par elementaru Dir6anu. Lai laba cope un atputa.
10.augusts 2019, 21:18 | links
 
seedoo [10.08.19]: Jebanutsa....... Kuti uzmet privāti kā bij gājis. Jūs te lielie dirsēji savus profilus kaut cienīgi būtu aizpildījuši ar fas/profil, mums taču vajadzētu varoņus redzēt!!! Nesaprotu kur admins skatās! Par ko viss šis balagāns, ko sauc par ,,forumu,, ir pārvērties......pēc tādas sausās piedirstas točas ož!
Tur es tev piekriitu...es nevienam te nekad neesmu neparko uzbraucis vai uzdirsis..un nelausu arii sev..pat sanaak par citiem reizeem aizstaat......domaaju tikai kopiigi taadus uzdirseejus var, iztumt no sejienes...ar cienu pret copmaniem..ne asakas
10.augusts 2019, 21:04 | links
 
beidz spamot, luter
10.augusts 2019, 20:46 | links
 
Jebanutsa....... Kuti uzmet privāti kā bij gājis. Jūs te lielie dirsēji savus profilus kaut cienīgi būtu aizpildījuši ar fas/profil, mums taču vajadzētu varoņus redzēt!!! Nesaprotu kur admins skatās! Par ko viss šis balagāns, ko sauc par ,,forumu,, ir pārvērties......pēc tādas sausās piedirstas točas ož!
10.augusts 2019, 20:26 | links
 
Var būt ne par tēmu, bet, kā Lielupē............................

nelietotaajs, 10.augusts 2019, 19:33




:):):):):):) smalks mājiens ar mietu abiem karstasinīgajiem diskutētājiem:):)
10.augusts 2019, 19:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager