Lielupe

Var būt ne par tēmu, bet, kā Lielupē, lejtecē ar zandartu pēdējās dienas, šodien? Ir kāds bijis? Priecātos par jebkādu informaciju. Vakardien copējot Varkaļu kanālā, viens copmanis ar laivu brauca krastā, sūdzējās, ka ne visai. Rītdien doma aizbraukt.
10.augusts 2019, 19:33 | links
 
cope71 [10.08.19]: Sandris555 [25m]: AndrisL [59m]: veči- piemetīšu diskusijai savus piecus centus.
Gribiet- es jūsu tautību ar pirmo piegājienu uzminēšu?? Jūs tak tīri latvieši esat:):):) ka tik būtu cits latvietis, kuru pagrauzt, pazelēt un pakošļāt. Ko var par neko cepties.......Piekriitu tev..bet ko dariit ja atrodas kas visur vienmeer izsplauj stulbiibas.....es nekad nevienam te atskaitees vai komentaaros ..nav svariigi vai par lomiem vai ko peerk pardod ar stulbiem komentaariem neizcelos..ja nepatiik tad labaak pakluseet...un ceru ka visi cieniis citus savadaak nav jeegas te likt atskaites..Kociņ, es tavā vietā tupētu klusi! Var būt parādīt tautai, kā tu māki sarunāties PM.? Tavu bravūrīgo, netīro leksikonu! Domāju, tad ne vienam nebūs jautājumi, kā pēc tādu atsaldeni, kā tu jābano, labākajā gadījumā! Ne viens tevi te aiz mēles nevilka un arī neaiztika! Gudrs un kruts gribi zīmēties? Atradies te gudrinieks un citu cienītājs! Te daudzi pārlucinājās par tavām prāta un komunikācijas spējām kad tu to kaimiņa laivu centies nogrūst! Redzējām ka tu māki cienīt citus! Tā pēc atslābsti un pazaudējies, kociņ! ;)
Tu tiesaam esi ne pie pilna praata...par kaadu kaimina laivu tu runaa...man ir sava kas registreeta czdd ko varu pieradiit...ja tev nav ko dariit tad eij meklee savus zakiisus un ceertamos kocinus citaa laucinaa...
10.augusts 2019, 19:28 | links
 
Sandris555 [10.08.19]: AndrisL [59m]: veči- piemetīšu diskusijai savus piecus centus.
Gribiet- es jūsu tautību ar pirmo piegājienu uzminēšu?? Jūs tak tīri latvieši esat:):):) ka tik būtu cits latvietis, kuru pagrauzt, pazelēt un pakošļāt. Ko var par neko cepties.......Piekriitu tev..bet ko dariit ja atrodas kas visur vienmeer izsplauj stulbiibas.....es nekad nevienam te atskaitees vai komentaaros ..nav svariigi vai par lomiem vai ko peerk pardod ar stulbiem komentaariem neizcelos..ja nepatiik tad labaak pakluseet...un ceru ka visi cieniis citus savadaak nav jeegas te likt atskaites..
Kociņ, es tavā vietā tupētu klusi! Var būt parādīt tautai, kā tu māki sarunāties PM.? Tavu bravūrīgo, netīro leksikonu! Domāju, tad ne vienam nebūs jautājumi, kā pēc tādu atsaldeni, kā tu jābano, labākajā gadījumā! Ne viens tevi te aiz mēles nevilka un arī neaiztika! Gudrs un kruts gribi zīmēties? Atradies te gudrinieks un citu cienītājs! Te daudzi pārlucinājās par tavām prāta un komunikācijas spējām kad tu to kaimiņa laivu centies nogrūst! Redzējām ka tu māki cienīt citus! Tā pēc atslābsti un pazaudējies, kociņ! ;)
10.augusts 2019, 19:12 | links
 
Cienītie! Apmainaties numuriem un izrunājat klātienē, ja dikti gribās. Šo saitu atstāsim tam paradzētajiem mērķiem. Divas lapaspuses vienkārši vārdu apmaiņa
10.augusts 2019, 19:11 | links
 
AndrisL [10.08.19]: veči- piemetīšu diskusijai savus piecus centus.
Gribiet- es jūsu tautību ar pirmo piegājienu uzminēšu?? Jūs tak tīri latvieši esat:):):) ka tik būtu cits latvietis, kuru pagrauzt, pazelēt un pakošļāt. Ko var par neko cepties.......
Piekriitu tev..bet ko dariit ja atrodas kas visur vienmeer izsplauj stulbiibas.....es nekad nevienam te atskaitees vai komentaaros ..nav svariigi vai par lomiem vai ko peerk pardod ar stulbiem komentaariem neizcelos..ja nepatiik tad labaak pakluseet...un ceru ka visi cieniis citus savadaak nav jeegas te likt atskaites..
10.augusts 2019, 18:55 | links
 
veči- piemetīšu diskusijai savus piecus centus.
Gribiet- es jūsu tautību ar pirmo piegājienu uzminēšu?? Jūs tak tīri latvieši esat:):):) ka tik būtu cits latvietis, kuru pagrauzt, pazelēt un pakošļāt. Ko var par neko cepties.......
10.augusts 2019, 18:11 | links
 
cope71 [10.08.19]: Sandris555 [16:45]: kutis [25m]: Gribēju ielikt šī rīta atskaiti bet nav vērts. Izjaukšu tikai necopētāju debates, lai jums labi lomi.
Cope karaliska.Labaak liec atskaiti..apnikusas te taas stulbiibas..Gadam tavu atskaiti, kociņ!:)
Tu tiesaam gudrs neesi...te nav nekaads geju pulcins..meklee savu hobiju citos portaalos...tevis deel te reti kurs coppes atskaites liek
10.augusts 2019, 17:54 | links
 
Sandris555 [10.08.19]: kutis [25m]: Gribēju ielikt šī rīta atskaiti bet nav vērts. Izjaukšu tikai necopētāju debates, lai jums labi lomi.
Cope karaliska.Labaak liec atskaiti..apnikusas te taas stulbiibas..
Gadam tavu atskaiti, kociņ!:)
10.augusts 2019, 17:00 | links
 
vakar 17.00-21.30 un šodien 6.00-11.00 Baltās kāpas rajonā no krasta ar dzīvo zivtiņu uz pludu un grunteni- nu pannu asaru salasīju- baigi vāji, lai vairāk neteiktu. Upe pilna ar laivām- nēsājās daudzi kā nepiesieti no vienas puses uz otru.
Reizēm bija sajūta, ka asaris, atradis "piesieto" zivtiņu, visādi izņirgājās un pazemo, pieprasa visādas izvirtīgas darbības, bet neēd........
10.augusts 2019, 16:52 | links
 
kutis [10.08.19]: Gribēju ielikt šī rīta atskaiti bet nav vērts. Izjaukšu tikai necopētāju debates, lai jums labi lomi.
Cope karaliska.
Labaak liec atskaiti..apnikusas te taas stulbiibas..
10.augusts 2019, 16:45 | links
 
cope71 [10.08.19]: Sandris555 [35m]: cope71 [28m]: Sandris555 [30m]: cope71 [52m]: Sandris555 [60m]: Pravietis [52m]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.Tak neņem galvä to gudrinieku pediņäs...vienmēr iebäž savu degunu citu lauciņos...tēlo visu gudro bet nekur par forumu talāk nav ticisTu, puis, esi tālu ticis? Kaimiņa laivu nogrūdi? :)))Salidzinājumā ar tevi te neviens ar tizlam gudribām neizcelas...ja tev neka nav bet viss ir kaiminu tad nedomā ka citiem nekā sava nav....Salīdzinājumā ar tevi, es netirgoju kaimiņa mantas, pat īsti neiedziļinoties kas tas ir, ko tu tirgo!.:)))
Sen draudziņ nebiji manīts! Uzdzīvoji pa iegūto naudiņu?! Priecājos, ka atkal esi ar mums!:)))
Un nepiesārņo forumu. Es tik vienam mudakam aizrādīju par to, ka šis kārtējo reizi lej savu ūdeni nepareizā sadaļā, bet tu kā tāds joks to tik personīgi uztvēri! :)))Es ja tirgoju tad tikai savu un kas ir registreta czdd....bet tu savu patieso seju pats atklaji..nedomaaju ka pravietis veleetos buut tavs zaķītis un cērtamais kociņš...ne tajaa portalaa meklee sev zaķīti.....un nepiesārņo šo portālu ar tadām stulbibāmTev laikam naudiņa beigusies un nav par ko salāpīties!:))
Līdzjūtība!
Tu esi tups vai bez atminas..es nelietoju neko lai man buutu
jalaapas ..tu laikam ktru dienu palii ka nefiltree sarunas vai no ceertamajiem kociniem meeslos liidz ausiim...ei nu labaak nomazgaa rokas un nesmirdini portaalu
10.augusts 2019, 16:41 | links
 
Gribēju ielikt šī rīta atskaiti bet nav vērts. Izjaukšu tikai necopētāju debates, lai jums labi lomi.
Cope karaliska.
10.augusts 2019, 16:35 | links
 
Pravietis [10.08.19]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.
Izlasi vajiniek velreiz un pa burtiem! Cilvēks neprasīja tavu vai cita padomu par bedrītēm, komūnām, žurkām un visu citu herņu ko tu sarakstīji. Cilvēks vnk uzrakstīja, ka brauks mēģināt copēt uz Varkaļu kanālu! Bet tu jau, vājiniek, ar lasītprasmi apdalīts! Kas tev ar galvu!!!? :)
Un nevajag tik nervozi un slimi reaģēt uz aizrādījumiem! Un ja tomēr esi tik nervozs, kritiku nepanesošs un impulsīvs, tad seko līdzi tam ko un kur raksti!
10.augusts 2019, 16:16 | links
 
Sandris555 [10.08.19]: cope71 [28m]: Sandris555 [30m]: cope71 [52m]: Sandris555 [60m]: Pravietis [52m]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.Tak neņem galvä to gudrinieku pediņäs...vienmēr iebäž savu degunu citu lauciņos...tēlo visu gudro bet nekur par forumu talāk nav ticisTu, puis, esi tālu ticis? Kaimiņa laivu nogrūdi? :)))Salidzinājumā ar tevi te neviens ar tizlam gudribām neizcelas...ja tev neka nav bet viss ir kaiminu tad nedomā ka citiem nekā sava nav....Salīdzinājumā ar tevi, es netirgoju kaimiņa mantas, pat īsti neiedziļinoties kas tas ir, ko tu tirgo!.:)))
Sen draudziņ nebiji manīts! Uzdzīvoji pa iegūto naudiņu?! Priecājos, ka atkal esi ar mums!:)))
Un nepiesārņo forumu. Es tik vienam mudakam aizrādīju par to, ka šis kārtējo reizi lej savu ūdeni nepareizā sadaļā, bet tu kā tāds joks to tik personīgi uztvēri! :)))Es ja tirgoju tad tikai savu un kas ir registreta czdd....bet tu savu patieso seju pats atklaji..nedomaaju ka pravietis veleetos buut tavs zaķītis un cērtamais kociņš...ne tajaa portalaa meklee sev zaķīti.....un nepiesārņo šo portālu ar tadām stulbibām
Tev laikam naudiņa beigusies un nav par ko salāpīties!:))
Līdzjūtība!
10.augusts 2019, 16:08 | links
 
cope71 [10.08.19]: Sandris555 [30m]: cope71 [52m]: Sandris555 [60m]: Pravietis [52m]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.Tak neņem galvä to gudrinieku pediņäs...vienmēr iebäž savu degunu citu lauciņos...tēlo visu gudro bet nekur par forumu talāk nav ticisTu, puis, esi tālu ticis? Kaimiņa laivu nogrūdi? :)))Salidzinājumā ar tevi te neviens ar tizlam gudribām neizcelas...ja tev neka nav bet viss ir kaiminu tad nedomā ka citiem nekā sava nav....Salīdzinājumā ar tevi, es netirgoju kaimiņa mantas, pat īsti neiedziļinoties kas tas ir, ko tu tirgo!.:)))
Sen draudziņ nebiji manīts! Uzdzīvoji pa iegūto naudiņu?! Priecājos, ka atkal esi ar mums!:)))
Un nepiesārņo forumu. Es tik vienam mudakam aizrādīju par to, ka šis kārtējo reizi lej savu ūdeni nepareizā sadaļā, bet tu kā tāds joks to tik personīgi uztvēri! :)))
Es ja tirgoju tad tikai savu un kas ir registreta czdd....bet tu savu patieso seju pats atklaji..nedomaaju ka pravietis veleetos buut tavs zaķītis un cērtamais kociņš...ne tajaa portalaa meklee sev zaķīti.....un nepiesārņo šo portālu ar tadām stulbibām
10.augusts 2019, 15:56 | links
 
Sandris555 [10.08.19]: cope71 [52m]: Sandris555 [60m]: Pravietis [52m]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.Tak neņem galvä to gudrinieku pediņäs...vienmēr iebäž savu degunu citu lauciņos...tēlo visu gudro bet nekur par forumu talāk nav ticisTu, puis, esi tālu ticis? Kaimiņa laivu nogrūdi? :)))Salidzinājumā ar tevi te neviens ar tizlam gudribām neizcelas...ja tev neka nav bet viss ir kaiminu tad nedomā ka citiem nekā sava nav....
Salīdzinājumā ar tevi, es netirgoju kaimiņa mantas, pat īsti neiedziļinoties kas tas ir, ko tu tirgo!.:)))
Sen draudziņ nebiji manīts! Uzdzīvoji pa iegūto naudiņu?! Priecājos, ka atkal esi ar mums!:)))
Un nepiesārņo forumu. Es tik vienam mudakam aizrādīju par to, ka šis kārtējo reizi lej savu ūdeni nepareizā sadaļā, bet tu kā tāds joks to tik personīgi uztvēri! :)))
10.augusts 2019, 15:39 | links
 
cope71 [10.08.19]: Sandris555 [60m]: Pravietis [52m]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.Tak neņem galvä to gudrinieku pediņäs...vienmēr iebäž savu degunu citu lauciņos...tēlo visu gudro bet nekur par forumu talāk nav ticisTu, puis, esi tālu ticis? Kaimiņa laivu nogrūdi? :)))
Salidzinājumā ar tevi te neviens ar tizlam gudribām neizcelas...ja tev neka nav bet viss ir kaiminu tad nedomā ka citiem nekā sava nav....
10.augusts 2019, 15:17 | links
 
Sandris555 [10.08.19]: Pravietis [52m]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.Tak neņem galvä to gudrinieku pediņäs...vienmēr iebäž savu degunu citu lauciņos...tēlo visu gudro bet nekur par forumu talāk nav ticis
Tu, puis, esi tālu ticis? Kaimiņa laivu nogrūdi? :)))
10.augusts 2019, 14:38 | links
 
Pravietis [10.08.19]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.
Tad saņemies un beidz irst! Tālāk par samaduriem un 2# āķiem uz fīdera nav ticis, bet irš kā profs!
Un ja tu gudriniek esi sev izvēlējies tik skaļu un drosmīgu nikvārdu un muldi visādas muļķības tad nebrīnies, ka apirsīs tevi! Es būšu tavs māceklis, pravieti, un sekošu tev!:)))
Nezinu, kas tu esi dzīvē..., cilvēk, kas slēpjas aiz nikvārda pravietis... Nevar izslēgt arī, protams, ka īstenībā šī persona ir normāls džeks vai arī tīri smuks zaķis, tā teikt.. cērtams kociņš :)., Bet šis interneta tēls..pravietis ir reāls demagogs, ūdenslējējs un pļāpa.!
Un kas attiecas uz taviem makšķernieku stāstiem ar 2kg brekšiem, tad..... nu ne kad neticēšu, ka tik publikas alkstoša persona, kāds ir pravietis, nelielītos ar saviem lomiem foto galerijā. Ko ar to gribēju teikt.? Tieši to ar gribēju! :) Spriežot pēc tās ķerras aizauguša un nolaista dārza vidū, fotogrāfēt tu māki. Bet nu ok. Tas tik man tāds personīgs viedoklis! :)
Ne asakas!
10.augusts 2019, 14:36 | links
 
Pravietis [10.08.19]: Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06
Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.
Tak neņem galvä to gudrinieku pediņäs...vienmēr iebäž savu degunu citu lauciņos...tēlo visu gudro bet nekur par forumu talāk nav ticis
10.augusts 2019, 14:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager