Lielupe

Pravietis [48m]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))

cope71, 10.augusts 2019, 13:06

Izlasi vājiniek, vienu viņa rindiņu zemāk, ko cilvēks raksta. Un raksta jā par Varkali, ka sataisījies tur braukt. Nu un ko tu no manis gribi, ak tavu māti. Cik ilgi tu mani vajāsi. Es tev kuro reizi saku, ka rakstīšu es tur kur uzskatīšu par vajadzīgu un ne tu man noteiksi ko darīt. Pats vari iet uz "ekonomikas un politikas " nodaļu un tur ostīt pie "ventilātora fekālijas". Neievelc mani debiloīdiskās sarunās. Es tev to tagad saku tagad 100 un 5. reizi. Ja ir problēmas ar garīgo, izņēmuma kārtā varu tev ieteikt speciālistu par nelielu samaksu. Cik ilgi tu mani vilksi aiz mēles un provocēsi. Tādiem kā tev iesaka neatbildēt. Es to pārkāpju un tādēļ ir jācieš citiem.......Centīšos saņemties un pilnīgi un gaļigi pārtraukt ar tevi komunikāciju.
10.augusts 2019, 13:45 | links
 
Pravietis [10.08.19]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.
Par Varkali ne kas netika jautāts! Ko pīpē!? Cilvēks vnk uzrakstīja ka taisās braukt uz turieni! Un runa bija par Lielupes brekšiem, kas vairāk manāmi sēkļos, ne vis bedrēs! Kas tev ar galvu!? :)))
10.augusts 2019, 13:06 | links
 
Pravietis [10.08.19]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.
Tev ir milzīga pieredze visās jomās! Tu esi makšķernieku un vienkaršu CL apneklētāju cienīts personāžs! Tu droši varēji atvērt savu sadaļu šai forumā un izpausties tur no sirds, rakstot savus memuārus pa tēmu un ne pa tēmu!
Savādāk, godīgi sakot, reāli zb jau tavi mūžīgie domu lidojumi un tukšā muldēšana visur!
Tu esi vismaz par 10 gadiem atpalicis attīstībā makšķerlietās, bet muldi un māci kā baigais profs!
Tava vieta ir politikas sadaļā, vai runājam par visu ko, un tikai! Ej atpakaļ, tevi tur noteikti pieņems atpakaļ! :)
Ne asakas!
10.augusts 2019, 12:59 | links
 
Pravietis [10.08.19]: Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29
Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.
Iedzer sirds pilienus un dziļi elpo! Umņiks!:)))
10.augusts 2019, 12:49 | links
 
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29

Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!

cope71, 10.augusts 2019, 12:29

Es tev jau 100 un 4. reizi saku - atsienies. Tā nav tava darīšana, ko es atbildu konkrētam cilvēkam. Kas tev ar galvu? Es atbildu konkrēti Studentam 84, kurš sataisījies braukt uz Varkali. Ne tu man noteiksi par ko runāt ar cilvēkiem. Vai tu savā naida žultī drīz aizrīsies. :(. Nošaujies taču vienreiz pa visām reizēm un beidz terorizēt līdz ar to arī apkārtējos.
10.augusts 2019, 12:44 | links
 
Panesās atkal bla...bla...bla...:))) Te ir Varkalis???!
10.augusts 2019, 12:29 | links
 
tauta runā ka bedres jau pamaz esot vairāk takā pa sekļiem šie njemoties!

students84, 10.augusts 2019, 11:52

Varkalis nav " brīva daba". Tā ir mākslīga būve un tur ir sava specifika. Ņemot verā to kolhozu, kas tur gāžās iekšā un tās barības tonnas, kas tiek iegāztas iekšā kanālā, tad tā visa straumes iespaidā nostājās bedrēs (bedrītēs). Barība nostājās pie siekstām, saknēm, konstrukciju elementiem un tt. Ne jau par velti makšķernieki saka " blakus velk breksi uz vella paraušanu", bet pats paliek praktiski tukšeniekos. Sezonas laikā tur veidojas komūnas, kas aizņēmušas konkrētas vietas un strādā 25 stundas diennaktī. Pēdējo reizi , atrodoties, pie vienas no tadām komūnām man pilsētas pelēkās žurkas skraidīja pa nakti gar kājām. Vienā vārdā runājot, perfekti jāzin grunts reljefs. Dažās vietās copes vieta sastāda (+ -) kādus 6 - 10 kv.m. un tur ir jānotur obligāti fīderis. Copes īpatnības pirms un aiz slūžām arī atšķirīgas, tāpat kā zivju sugu dislokācija.
10.augusts 2019, 12:22 | links
 
tauta runā ka bedres jau pamaz esot vairāk takā pa sekļiem šie njemoties!
10.augusts 2019, 11:52 | links
 
no Jelgavas ne uz leju ne augshu nevaru trāpīt uz brekšiem :) bus jabrauc ar uz varakļu kanalu jameģina tur varbut bus tas vajadzīgais bariņš!
10.augusts 2019, 11:46 | links
 
Pravietis [09.08.19]: Es plici uzskatu par cilvēka pārtikā nederīgu zivi, tās zemo gastronomisko īpašibu dēļ, tādēļ to nelietoju. Un vispār tā ir gaumes lieta. Tie, kas plici lieto uzturā, laikam īpaši neiedziļinās un viņiem ir vienalga breksis vai plicis. Tādēl tas nav nekas sevišķs, ja ķer mazās zivtiņas.
Moš pietiks dirst???
9.augusts 2019, 14:29 | links
 
Abavnieks [09.08.19]: Pravietis [12:11]: Es plici uzskatu par cilvēka pārtikā nederīgu zivi, tās zemo gastronomisko īpašibu dēļ, tādēļ to nelietoju. Un vispār tā ir gaumes lieta. Tie, kas plici lieto uzturā, laikam īpaši neiedziļinās un viņiem ir vienalga breksis vai plicis. Tādēl tas nav nekas sevišķs, ja ķer mazās zivtiņas.Un tieši kāda saistība šim bija ar esošo diskusiju?!
:))))))))))
9.augusts 2019, 14:26 | links
 
Pravietis [09.08.19]: Es plici uzskatu par cilvēka pārtikā nederīgu zivi, tās zemo gastronomisko īpašibu dēļ, tādēļ to nelietoju. Un vispār tā ir gaumes lieta. Tie, kas plici lieto uzturā, laikam īpaši neiedziļinās un viņiem ir vienalga breksis vai plicis. Tādēl tas nav nekas sevišķs, ja ķer mazās zivtiņas.
Un tieši kāda saistība šim bija ar esošo diskusiju?!
9.augusts 2019, 12:24 | links
 
Es plici uzskatu par cilvēka pārtikā nederīgu zivi, tās zemo gastronomisko īpašibu dēļ, tādēļ to nelietoju. Un vispār tā ir gaumes lieta. Tie, kas plici lieto uzturā, laikam īpaši neiedziļinās un viņiem ir vienalga breksis vai plicis. Tādēl tas nav nekas sevišķs, ja ķer mazās zivtiņas.
9.augusts 2019, 12:11 | links
 
Ihtiologi-analfabēti nolasījušies... :) izglītojieties nezinīši (nosaukumi, apraksts, atšķirīgās pazīmes):

Plaudis (Breksis)
https://www.latvijasdaba.lv/zivis/abramis-brama-l/

Plicis
https://www.latvijasdaba.lv/zivis/blicca-bjoerkna-l/
9.augusts 2019, 09:36 | links
 
Šorīt divi labie breki uz 2.4" asarus dzenājot. Pēdējā nedēļā kā braucu, tā pa kādam uz gondona krīt. Laikam aktīvi.
Palielam tos redz seklumos pie zālēm un uz sēkļiem. Bedrēs lejā nekā nav, tikai pa kādam retajam pelaģijā karājas.
Tas par lejteci.
o.
9.augusts 2019, 09:17 | links
 
Pēc tāda lietus jēga rīt braukt uz Lielupi brekšus meklēt?
9.augusts 2019, 07:10 | links
 

Ieskats vikepēdijā.
8.augusts 2019, 18:42 | links
 
diametrs [08.08.19]: diametrs [16m]: Vidzemē plaudi sauc par plaudi, bet Kurzemē par breksi. Tā piemēram alantu Zemgalē sauc par alantu, bet Vidzemē par šķaunaci.

berils, 8.augusts 2019, 16:48

Plaudis un breksis ir divas dažādas zivisPastāstīsi kā šamējos atšķirt ? :D

JermaX, 8.augusts 2019, 16:57

Atšķiras spuras, acis
Nejauc breksi (plaudi) ar plici!! Tās jā, tās ir divas dažādas zivis un atšķiras ar spurām, acīm!
8.augusts 2019, 18:34 | links
 
diametrs [08.08.19]: Vidzemē plaudi sauc par plaudi, bet Kurzemē par breksi. Tā piemēram alantu Zemgalē sauc par alantu, bet Vidzemē par šķaunaci.

berils, 8.augusts 2019, 16:48

Plaudis un breksis ir divas dažādas zivis
Da labi! Nopietni?!
Meža vimba un salate ar ir divas dažādas zivis, vai ne?
8.augusts 2019, 18:32 | links
 
diametrs [08.08.19]: diametrs [16m]: Vidzemē plaudi sauc par plaudi, bet Kurzemē par breksi. Tā piemēram alantu Zemgalē sauc par alantu, bet Vidzemē par šķaunaci.

berils, 8.augusts 2019, 16:48

Plaudis un breksis ir divas dažādas zivisPastāstīsi kā šamējos atšķirt ? :D

JermaX, 8.augusts 2019, 16:57

Atšķiras spuras, acis
Zinātniskā klasifikācija ir viena un tā pati.
8.augusts 2019, 17:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager