Lielupe

@willijs gribetos dzirdet kadu atsauksmi par kruto motoru. Ka kalpo. Cik tagad nobraukums utt. :)
12.septembris 2023, 03:49 | links
 
Man liekas ka Willijs biški Jums visiem "ieliek". :)
12.septembris 2023, 03:48 | links
 
Willy [11.sep]: svens76 [6m]: Willy [4m]: svens76 [20:28]: Willy [Vakar]: RaimisD [Vakar]: Willy tā kapitāli nostrādājis brīvdienas, diena, nakts.
Smukas zives .Nav jau nekā prātīga!redzēs kā mačos būs gājis!?...no rīta bij ātrumlaivu parāde!visi uz Kalnciema pusi...izšūpināja mani labi!:))mēs ne kā visi, pārsvarā uz buļļupes pusi:) uz kalnciema pusi pāris h tik aizskrējāmJūs Malači!apsveicu!!!varbūt pienāks laiks,kad copmaņus pie pieminekļa godinās!;)es tās godināšanas ja godīgi nekad neesmu sapratis. varētu pilnībā iztikt bez tā:)))Es arī...seviški piektās vietas!:)
tieši tā
11.septembris 2023, 22:41 | links
 
svens76 [11.sep]: Willy [4m]: svens76 [20:28]: Willy [Vakar]: RaimisD [Vakar]: Willy tā kapitāli nostrādājis brīvdienas, diena, nakts.
Smukas zives .Nav jau nekā prātīga!redzēs kā mačos būs gājis!?...no rīta bij ātrumlaivu parāde!visi uz Kalnciema pusi...izšūpināja mani labi!:))mēs ne kā visi, pārsvarā uz buļļupes pusi:) uz kalnciema pusi pāris h tik aizskrējāmJūs Malači!apsveicu!!!varbūt pienāks laiks,kad copmaņus pie pieminekļa godinās!;)es tās godināšanas ja godīgi nekad neesmu sapratis. varētu pilnībā iztikt bez tā:)))
Es arī...seviški piektās vietas!:)
11.septembris 2023, 22:38 | links
 
Willy [11.sep]: svens76 [20:28]: Willy [Vakar]: RaimisD [Vakar]: Willy tā kapitāli nostrādājis brīvdienas, diena, nakts.
Smukas zives .Nav jau nekā prātīga!redzēs kā mačos būs gājis!?...no rīta bij ātrumlaivu parāde!visi uz Kalnciema pusi...izšūpināja mani labi!:))mēs ne kā visi, pārsvarā uz buļļupes pusi:) uz kalnciema pusi pāris h tik aizskrējāmJūs Malači!apsveicu!!!varbūt pienāks laiks,kad copmaņus pie pieminekļa godinās!;)
es tās godināšanas ja godīgi nekad neesmu sapratis. varētu pilnībā iztikt bez tā:)))
11.septembris 2023, 22:35 | links
 
svens76 [11.sep]: Willy [Vakar]: RaimisD [Vakar]: Willy tā kapitāli nostrādājis brīvdienas, diena, nakts.
Smukas zives .Nav jau nekā prātīga!redzēs kā mačos būs gājis!?...no rīta bij ātrumlaivu parāde!visi uz Kalnciema pusi...izšūpināja mani labi!:))mēs ne kā visi, pārsvarā uz buļļupes pusi:) uz kalnciema pusi pāris h tik aizskrējām

Jūs Malači!apsveicu!!!varbūt pienāks laiks,kad copmaņus pie pieminekļa godinās!;)
11.septembris 2023, 22:32 | links
 
Willy [10.sep]: RaimisD [Vakar]: Willy tā kapitāli nostrādājis brīvdienas, diena, nakts.
Smukas zives .Nav jau nekā prātīga!redzēs kā mačos būs gājis!?...no rīta bij ātrumlaivu parāde!visi uz Kalnciema pusi...izšūpināja mani labi!:))
mēs ne kā visi, pārsvarā uz buļļupes pusi:) uz kalnciema pusi pāris h tik aizskrējām
11.septembris 2023, 20:28 | links
 

Jauku visiem vakaru!:)
11.septembris 2023, 19:46 | links
 
RaimisD [10.sep]: Willy tā kapitāli nostrādājis brīvdienas, diena, nakts.
Smukas zives .
Nav jau nekā prātīga!redzēs kā mačos būs gājis!?...no rīta bij ātrumlaivu parāde!visi uz Kalnciema pusi...izšūpināja mani labi!:))
10.septembris 2023, 12:37 | links
 
Willy tā kapitāli nostrādājis brīvdienas, diena, nakts.
Smukas zives .
10.septembris 2023, 12:25 | links
 

Lielupe...pirmā mērķtiecìgi noķerta mežene!ap 2+kg!:))
10.septembris 2023, 11:54 | links
 

Lielupe...arì šod.kkas grabina!:)
9.septembris 2023, 13:52 | links
 
Lielupe...kkas grabina!:)
8.septembris 2023, 12:24 | links
 
Super!!!
6.septembris 2023, 13:13 | links
 

Lielupe!beidzot!!!...agrais rìts 5:00 laivā un cerībā izvelcēt kādu žani,bet...ūdens vēl bik duĺķains un jau ar gaismu tikai viens mazais,tad vēl asaris izdomāja mani sakaitināt!!...nu neko,migla domāju jāpamētā mazie grabulīši,bet ātri apnika!ņemu īsto instrumentu jo sāk pūst smuks z vējš un lēnām dreifējot gar upes malu!Klusums,nevienas laivas!pēkšņi riktìgs sitiens netālu no laivas...redzu visa lielā gumija(20+cm) rīklē a man fluo 0,8 jau palietota pavada!neliela cīņa un 102cm laivā!:)prieka pilns vēders,vēl bik uzmētāju,9:00 kā baltais cikvēks paēdu brokastis un metu mieru!:))
...sveiciens Salmo Imanta pārdevējam!priecē tas,ka cilvēks redzot klientu no pusvārda saprot ko piedāvāt!:))
6.septembris 2023, 13:11 | links
 
w.t.f [4.sep]: Nedaudz baltas skaudibas , no otras puses ,prieks ka kads mak nokert zivi!
Veči jau no Gātes iet ezerā...pa klajumiem asari un kādu līdacēnu bij iesituši!
4.septembris 2023, 21:16 | links
 
Nedaudz baltas skaudibas , no otras puses ,prieks ka kads mak nokert zivi!
4.septembris 2023, 21:05 | links
 

Gāte...kkas grabina!no zem zālēm trīnieci cīsiņiem izmānīju!:)viens mērs un viena ap2kg c&r
4.septembris 2023, 18:04 | links
 
Vakar ātrā rīta cope, 51,53,54,57. Vairākas copes un cienīga mamma lēni peldēja līdzi pelei, skatījās, skatījās un cienīgi aizpeldēja dziļumà.
3.septembris 2023, 20:26 | links
 

Šod.pēcpusd.!BB...viena cope un viena ap 2+laivā..c&r... ganjau lielais apēdīs!:))
3.septembris 2023, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager