Lielupe

Runa iet par otru pusi Lielupei no Staļģenes puses
23.aprīlis 2019, 12:36 | links
 
To hļupiku kas it kā privātā teritorijāprasīja 10 e par mašīnu pasūtiet uz 3 burtiem es zvanīju uz pagasta māju un tur skaidri un gaiši pateica ka ceļš pieder pašvaldībai viņam pieder tikai lauki abās ceļa puses un ja viņš prasa naudu lai no filmējot un atsūtot pašvaldībai viņi tikšot ar viņu galā tā jau neesot pirmā reize viņš ķer uz muļķi tādus kā arī es kurš uzķērās bet es nokaulēju uz 5e
23.aprīlis 2019, 12:35 | links
 
Bet kā tad tu zini ka slēpj?
:))))

Rondo, 23.aprīlis 2019, 07:37


Šausmas, vai zini, bļin :)))
Vimbu cena vai nu 3 eur kg vai 1-1,5 eur gabalā. Nu tak ar 5 zivīm nav bizness. Visu pastāsta cilvēki.
Visu laiku kāds migrē vai nu no mājām līdz upei, vai no upes līdz mašīnai. Un tā nav vienīgā metode;)
Nu ne visi gan tirgo, tas arī fakts. Nu viens vakar, piemēram legāli noķēra 50, neatejot no upes un makšķerēšanu nepārtraucot. Un tas bija tikai viens. Pārējie droši vien, ka vairāk par 5 neņēma dienas laikā :)
A šodien gulbīši pa upi peld no rīta.
23.aprīlis 2019, 12:23 | links
 
StormsLV [23.04.19]: Cik smagu barotavu vajaga pašlaik Lielupei?
Es lieku 40, straumes praktiski nav. 2 brekši pa 400 gr.
23.aprīlis 2019, 10:56 | links
 
StormsLV [23.04.19]: Virs Jelgavas ap Garozu?
60 gr būs ļoti ok
23.aprīlis 2019, 10:53 | links
 
Virs Jelgavas ap Garozu?
23.aprīlis 2019, 10:50 | links
 
No Jelgavas līdz līcim, tādu cik tālu gribi mest, jo straumes nav.
Augstāk nezinu.
23.aprīlis 2019, 10:46 | links
 
Cik smagu barotavu vajaga pašlaik Lielupei?
23.aprīlis 2019, 10:40 | links
 
Domaataajs [21.04.19]: Un kur slēp ja nav noslēpums?

Rondo, 20.aprīlis 2019, 22:39
Es uz vimbām neķeros, tāpēc man nav ko slēpt. ;)
A citi slēpj kā māk, ja ir ko slēpt.
Šovakar uz trijiem esot 11 gabalas bijušas.
Bet kā tad tu zini ka slēpj?
:))))
Tāpat kā tikko ar to tauvas joslu un 10€.
No sērijas : jebkuru faktu var pasniegt dažādi, tavā gadījumā atkal ,, ak šausmas,,.
23.aprīlis 2019, 07:37 | links
 
Pravietis [22.04.19]: Pie Staļģenes šodien vietu bijis grūti atrast.
Viens noģībis ap pusdienlaiku esot, bet ātrie esot atpumpējuši.
Privātajā teritorijā ceineri maksājot par mašīnu.

Domaataajs, 22.aprīlis 2019, 22:49
Brīvvalsts likums par tauvas joslu rullē.....Normāls ceņņiks 10 eiro.
10 e ir par mašīnu nevis no cilvēka. Ej ar kājām un ne kas nebūs jāmaksā. Ar tauvas joslu tur viss ok.
23.aprīlis 2019, 05:47 | links
 
Rolis1988 [22.04.19]: Ko jūs ar tām vimbām ņematies.Līnis ļoti labi ņem. Pa 2vām naktīm 11 līņi. Lielākais ap 2kg.Tas pie Vircavas ietekas Lielupē.
Varbut paradisi ka vini izskatas...
23.aprīlis 2019, 03:42 | links
 
Pie Staļģenes šodien vietu bijis grūti atrast.
Viens noģībis ap pusdienlaiku esot, bet ātrie esot atpumpējuši.
Privātajā teritorijā ceineri maksājot par mašīnu.

Domaataajs, 22.aprīlis 2019, 22:49

Brīvvalsts likums par tauvas joslu rullē.....Normāls ceņņiks 10 eiro.
22.aprīlis 2019, 23:15 | links
 
Pie Staļģenes šodien vietu bijis grūti atrast.
Viens noģībis ap pusdienlaiku esot, bet ātrie esot atpumpējuši.
Privātajā teritorijā ceineri maksājot par mašīnu.
22.aprīlis 2019, 22:49 | links
 
Izskatās ka līdz Bauskai arī ir tie bari atkļuvuši pēc Buļļupes zvejas rīku izcelšanas. Ķērās uz visiem rīkiem ( pludiņa, gruntenes, fīdera) kas bija tautai apkārt . Nu lai nekristu grēkā un neieliktu ķeselē vairāk par normu , nācās notīties dikti ātri. Nu nemīlu to zivu mocīšanu, kad ķer un laiž vaļā. Atzīstu tikai ja izmērs par mazu. Interesanti ka vislabāk ņēma svaiga garnele un pāris mazie sarkanie/ oranžie pinki. Kaimiņam uz sarkano ne pārāk .
22.aprīlis 2019, 19:37 | links
 
Šodien, braucot pāri Lielupes tiltam pa Ventspils šoseju bija redzami mīlētāji, kuri sēdēja ar makšķerēm abās tilta pusēs. Nebija gan intereses pētīt cik bieži vilka, vai nevilka, un ko.
Bet, tā kā braucu gan uz vienu pusi, gan atpakaļ, un viņi tur bija, tad jādomā, ka kaut ko jau izsēdēja.
22.aprīlis 2019, 18:34 | links
 
Ko jūs ar tām vimbām ņematies.Līnis ļoti labi ņem. Pa 2vām naktīm 11 līņi. Lielākais ap 2kg.Tas pie Vircavas ietekas Lielupē.
22.aprīlis 2019, 17:56 | links
 
Šodien Lielupē pie Garozas 2 stundu laikā 12 vimbas mazākā 36cm lielākā 43cm ņēma tikai uz svaigo garneles mazu mazu gabaliņu kopā ar 2-3 baltiem vārīto un sarkano ignorēja tas ar fidaru ķēru viens bet bijām triatā
22.aprīlis 2019, 17:38 | links
 
Šorīt atkal Baltā kāpa no 7.00 līdz 11.00. Totālā nulle- nekas pat neparaustīja ne grunteni, ne fīderi- ne tālāk, ne tuvāk, ne uz balto, ne pinku, ne slieku, ne uz ko. Bija daudz tautas, kura ap pusdeviņiem satina šņores un pazuda- cik sapratu, tad rezultāti identiski manējiem. Tikai viens pārdrošs pīļtēviņš nāca makarēties pa fīderēsmas spainīti metru no kājas- kad apvaicājos, vai šams pavisam aptracis, tad šams apmierinājās ar nobirušās ēsmas uzlasīšanu un šķību aci lūrēja uz ēsmas kārbiņām :):):)

AndrisL, 22.aprīlis 2019, 12:35

Šogad pie Baltās kāpas vispār ir pilnīgs pi-pec!
22.aprīlis 2019, 12:55 | links
 
Tieši tā! Drošais uzvar! Un brakari kritīs, tiem nebūs pārkāpt likumus, tiem nebūs svešu tiesu ēst, tiem nebūs vimbai gauži darīt! :) Priecīgas Lieldienas un ne asakas! Atskaite būs, apsolu! :)
22.aprīlis 2019, 12:39 | links
 
Abavnieks [22.04.19]: AncveirS [14m]: Braukšu šo trešdien uz Garozu, no vakara uz nakti un rīta copi. Siksna jau iesālīta un brakari var gatavot savas negausīgās pakaļas. Ceru, ka izrausies arī mani draugi, tad jau tā pelde var sanākt gana kolektīva. :) Un nebiedē mani ne pelde, ne iesnas, ne rūsas klāts sobentiņš... :)Tikai neaizmirsti putjiku!

Labi, pietiks te muļķi dzīt. Jānolaiž uz upi!
Veltīgi Tu Abavniek te ironizē! Iesaku aizbraukt un pamēģināt! Ļoti iespējams, ka būsi patīkami pārsteigts!
Iespējams, ka vietās, kur vimba uzturas, barojas puķijam lielas nozīmes naf. Bet vietās, kur viņa tikai skrien garām, tas straumē plīvojošie pāris baltie tārpiņi, kas no grunts pacelti pateicoties putuplasta granuliņai, ir ļoti kārdinoši, un kā pec gan garām skrienot to mazo kārumiņu nepaķert!
Bet, ja tai pat vietā tie paši pārs baltie guļ uz grunts, vēl sliktāk starp zālem, tad vimba paskrien garām pat nepamanot to!
Lūk tāda ir mana filozofija un man viņa strādā!
Ne asakas!
22.aprīlis 2019, 12:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager