Lielupe

Šorīt atkal Baltā kāpa no 7.00 līdz 11.00. Totālā nulle- nekas pat neparaustīja ne grunteni, ne fīderi- ne tālāk, ne tuvāk, ne uz balto, ne pinku, ne slieku, ne uz ko. Bija daudz tautas, kura ap pusdeviņiem satina šņores un pazuda- cik sapratu, tad rezultāti identiski manējiem. Tikai viens pārdrošs pīļtēviņš nāca makarēties pa fīderēsmas spainīti metru no kājas- kad apvaicājos, vai šams pavisam aptracis, tad šams apmierinājās ar nobirušās ēsmas uzlasīšanu un šķību aci lūrēja uz ēsmas kārbiņām :):):)
22.aprīlis 2019, 12:35 | links
 
AncveirS [22.04.19]: Braukšu šo trešdien uz Garozu, no vakara uz nakti un rīta copi. Siksna jau iesālīta un brakari var gatavot savas negausīgās pakaļas. Ceru, ka izrausies arī mani draugi, tad jau tā pelde var sanākt gana kolektīva. :) Un nebiedē mani ne pelde, ne iesnas, ne rūsas klāts sobentiņš... :)
Tad jau gadam atskaites par pārmācītajiem bada cietējiem! :))
Beidzot vis maz vienā copes vietā ir atradies apzinīgs, atbildīgs un arī reāls rīkoties gatavs cilvēks, un vis maz vienā copes vietā beidzot kārtība tiks ieviesta! Savādak daudzi te tikai tukši muld par to, ka jānoper, bet reāli ne ko nedara!
Apsveicami! :)
22.aprīlis 2019, 12:31 | links
 
AncveirS [22.04.19]: Braukšu šo trešdien uz Garozu, no vakara uz nakti un rīta copi. Siksna jau iesālīta un brakari var gatavot savas negausīgās pakaļas. Ceru, ka izrausies arī mani draugi, tad jau tā pelde var sanākt gana kolektīva. :) Un nebiedē mani ne pelde, ne iesnas, ne rūsas klāts sobentiņš... :)
Tikai neaizmirsti putjiku!

Labi, pietiks te muļķi dzīt. Jānolaiž uz upi!
22.aprīlis 2019, 12:30 | links
 
Braukšu šo trešdien uz Garozu, no vakara uz nakti un rīta copi. Siksna jau iesālīta un brakari var gatavot savas negausīgās pakaļas. Ceru, ka izrausies arī mani draugi, tad jau tā pelde var sanākt gana kolektīva. :) Un nebiedē mani ne pelde, ne iesnas, ne rūsas klāts sobentiņš... :)
22.aprīlis 2019, 12:17 | links
 
kusins [22.04.19]: kusins [7m]: Tie bada cietēji, kuri slepj vimbas niedrēs un mašīnās, laikam domā, ka vimba ir pati vērtīgākā zivs pasaulē. Likums visiem viens un nav jākautrējas ziņot par šiem bada cietējiem, lai jau saņem sodu, ja nav smadzeņu un mēra sajūtas. Ar sūdainu koku tādiem pa muguru.

AncveirS, 22.aprīlis 2019, 10:57
Cenšos šādos forumos nekomentēt citu teikto, bet šoreiz atļaušos!!!
Dikti uzrunāja Tava profila foto un teksts"Tie bada cietēji" un "Ar sūdainu koku tādiem pa muguru."
Jautājums TEV!? Tas loms iekš foto ir no tavas pēdējās copes vai tu fočējies ar svešām zivīm!?
Un tad jautājums , vai Tu zini cik vimbas drīkst paturēt no vienas copes un kādam ir jābūt izmēram (MIN)!?A kas tur lomam vainas?!

Abavnieks, 22.aprīlis 2019, 12:01
Palasi noteikumus un papēti foto...!!!
Es Tevi nesapratu. Kur slēpjas āķis?! :D
22.aprīlis 2019, 12:13 | links
 
AncveirS [22.04.19]: Kaķa lāsti debesīs nekāps, taču zvanīt inspektoriemm gan vajag. Un es ar visu atbildības sajūtu varu teikt, ka personīgi esmu gatavs nopērt to, kuru pieķeršu pie rokas. :)
Tad labāk kādas pāris nedēļas tg uz upi nebrauc! Ūdens vēl auksts! Nav īsti piemērots priekš peldēšanās. Bet jāpeldās būs, jo visus 20+ copmaņus, kas paņem lieku vimbu diez vai tev izdosies nopērt!:)))
Bet atbildības sajūta tev liks nopērt, un rezultātā slapjas drēbes un bonusā iesnas!:)))
22.aprīlis 2019, 12:08 | links
 
Jā, bildē ir pēdējā cope no Lielupes, 5 smukas (stipri virs mēra) vimbas, 1 sapals un kaķim izredzētā rauda (speciāls pasūtījums). Viss atbilstoši noteikumiem un makšķernieka sirdsapziņai. Kas samulsināja?

AncveirS, 22.aprīlis 2019, 12:02

Tā tava RAUDa!!!
:D
22.aprīlis 2019, 12:06 | links
 
kusins [7m]: Tie bada cietēji, kuri slepj vimbas niedrēs un mašīnās, laikam domā, ka vimba ir pati vērtīgākā zivs pasaulē. Likums visiem viens un nav jākautrējas ziņot par šiem bada cietējiem, lai jau saņem sodu, ja nav smadzeņu un mēra sajūtas. Ar sūdainu koku tādiem pa muguru.

AncveirS, 22.aprīlis 2019, 10:57
Cenšos šādos forumos nekomentēt citu teikto, bet šoreiz atļaušos!!!
Dikti uzrunāja Tava profila foto un teksts"Tie bada cietēji" un "Ar sūdainu koku tādiem pa muguru."
Jautājums TEV!? Tas loms iekš foto ir no tavas pēdējās copes vai tu fočējies ar svešām zivīm!?
Un tad jautājums , vai Tu zini cik vimbas drīkst paturēt no vienas copes un kādam ir jābūt izmēram (MIN)!?A kas tur lomam vainas?!

Abavnieks, 22.aprīlis 2019, 12:01

Palasi noteikumus un papēti foto...!!!
22.aprīlis 2019, 12:05 | links
 
Jā, bildē ir pēdējā cope no Lielupes, 5 smukas (stipri virs mēra) vimbas, 1 sapals un kaķim izredzētā rauda (speciāls pasūtījums). Viss atbilstoši noteikumiem un makšķernieka sirdsapziņai. Kas samulsināja?
22.aprīlis 2019, 12:02 | links
 
kusins [22.04.19]: Tie bada cietēji, kuri slepj vimbas niedrēs un mašīnās, laikam domā, ka vimba ir pati vērtīgākā zivs pasaulē. Likums visiem viens un nav jākautrējas ziņot par šiem bada cietējiem, lai jau saņem sodu, ja nav smadzeņu un mēra sajūtas. Ar sūdainu koku tādiem pa muguru.

AncveirS, 22.aprīlis 2019, 10:57
Cenšos šādos forumos nekomentēt citu teikto, bet šoreiz atļaušos!!!
Dikti uzrunāja Tava profila foto un teksts"Tie bada cietēji" un "Ar sūdainu koku tādiem pa muguru."
Jautājums TEV!? Tas loms iekš foto ir no tavas pēdējās copes vai tu fočējies ar svešām zivīm!?
Un tad jautājums , vai Tu zini cik vimbas drīkst paturēt no vienas copes un kādam ir jābūt izmēram (MIN)!?
A kas tur lomam vainas?!
22.aprīlis 2019, 12:01 | links
 
Kaķa lāsti debesīs nekāps, taču zvanīt inspektoriemm gan vajag. Un es ar visu atbildības sajūtu varu teikt, ka personīgi esmu gatavs nopērt to, kuru pieķeršu pie rokas. :)
22.aprīlis 2019, 11:59 | links
 
Tie bada cietēji, kuri slepj vimbas niedrēs un mašīnās, laikam domā, ka vimba ir pati vērtīgākā zivs pasaulē. Likums visiem viens un nav jākautrējas ziņot par šiem bada cietējiem, lai jau saņem sodu, ja nav smadzeņu un mēra sajūtas. Ar sūdainu koku tādiem pa muguru.

AncveirS, 22.aprīlis 2019, 10:57

Cenšos šādos forumos nekomentēt citu teikto, bet šoreiz atļaušos!!!
Dikti uzrunāja Tava profila foto un teksts"Tie bada cietēji" un "Ar sūdainu koku tādiem pa muguru."
Jautājums TEV!? Tas loms iekš foto ir no tavas pēdējās copes vai tu fočējies ar svešām zivīm!?
Un tad jautājums , vai Tu zini cik vimbas drīkst paturēt no vienas copes un kādam ir jābūt izmēram (MIN)!?
22.aprīlis 2019, 11:55 | links
 
Tie bada cietēji, kuri slepj vimbas niedrēs un mašīnās, laikam domā, ka vimba ir pati vērtīgākā zivs pasaulē. Likums visiem viens un nav jākautrējas ziņot par šiem bada cietējiem, lai jau saņem sodu, ja nav smadzeņu un mēra sajūtas. Ar sūdainu koku tādiem pa muguru.

AncveirS, 22.aprīlis 2019, 10:57

Domā kaķa lāsti uzkāps debesīs......:),:). Saki ko gribi, vienalga katrs taisnāks par otru.
22.aprīlis 2019, 11:48 | links
 
Tie bada cietēji, kuri slepj vimbas niedrēs un mašīnās, laikam domā, ka vimba ir pati vērtīgākā zivs pasaulē. Likums visiem viens un nav jākautrējas ziņot par šiem bada cietējiem, lai jau saņem sodu, ja nav smadzeņu un mēra sajūtas. Ar sūdainu koku tādiem pa muguru.
22.aprīlis 2019, 10:57 | links
 
Abavnieks [22.04.19]: Kādēļ tai ir jābūt? :D
Neuzskatu, ka vimbu, breksi vai citas barojamās zivis ir kaut kā īpaši jāprot ķert. Barība, rīki un galvenais nosacījums - lai tā zivs tur vispār ir... Un rezultāts būs. Viss pārējais jau ir demagoģija.
Tieši tādu muļķīgu apsvērumu dēļ, ir kas nenoķer ne ko, jo vimbas tak šogad nēesot, tai laikā jad citi noķer pa 50 un vairāk vimbām dienā!
Demagoģija ir sēdēt un čīkstēt par tīkliem, kas nelaiž vimbu augšā, vai arī par tālām izpratnēm vimbu copē, tai laikā kad tās tālās izpratnes velk šo zivi vienu pēc otras!:)
Un ne viena zivs, vai tā ir vimba vai breksis, pati krastā neskrien! Ne reti ir situācijas, kad blakus sēž vecis un ne ko neķer, jo zivju tak nav, tai laikā, kad man viss notiek! A piecelt savu pakaļu, pajautāt ir par slinku.
Vai arī sāk "netīšām" mest savu pļentaku ar vien tuvāk manam punktam, jo domā, ka esmu atradis to īsto un vienīgo zivju uzturēšanās točku!
Kad mainīsies uzskati un saprašana par copi, mainīsies arī rezultāti, un noteikti uz labo pusi!
Ne asakas!
22.aprīlis 2019, 10:52 | links
 
vimbas ķeras tikai tiem kas grib viņu noķert jo tiem kas domā ka viņai pašai uz āķa jasežas tie nevar neko noķert. ja intensīvi barot tad stundu laika var sasniekt rezultātu un ja uz āķa bus putuplasta bumbiņa tad rezultats bus no desmit lidz piecpadsmit gabalas stunda. bet cik tu panemsi majas tas ir atkarigs tikai no tavas sirdsabzinas jo citrejz ķeras piecas stundas pec kartas. un vel no ta cik labi tu noslepsi tas zivis. jo savadak var uzrauties uz tadu sodu ka ilgi vel atceresies ka vimbu ķērt.
22.aprīlis 2019, 10:39 | links
 
Jozis2 [22.04.19]: Biju Bauskā vimbu svētkos. Vērojot copmaņus jāsaka, ka copes šogad gan bija ievērojami retākas kā gadus iepriekš, daudz, vimbu vietā, raudas.
Nežēlīgi zems ūdens līmenis upē.
Taču, ja ir pacietība un vēlēšanās ilgi sēdēt pie upes, nevarēja gan teikt, ka galīgi neko nenoķer. Tikai - kā nu kurš.
Loģiski. Vimbu svētkos likt putjiku ir aizliegts?!
22.aprīlis 2019, 10:20 | links
 
Biju Bauskā vimbu svētkos. Vērojot copmaņus jāsaka, ka copes šogad gan bija ievērojami retākas kā gadus iepriekš, daudz, vimbu vietā, raudas.
Nežēlīgi zems ūdens līmenis upē.
Taču, ja ir pacietība un vēlēšanās ilgi sēdēt pie upes, nevarēja gan teikt, ka galīgi neko nenoķer. Tikai - kā nu kurš.
22.aprīlis 2019, 10:18 | links
 
Fishmens [22.04.19]: Abavnieks [Vakar]: Goda vārds smiekli nāk, īpaši lasot fishmen komentārus... :)

Putjika gabalu liks... Nu murgs. :D
Tāla izpratne, ko nozīmē vimbu cope.

Nu nav šīs šogad, i mosk labi, ka tā.
Varbūt kāds oponēs, ka ir, jo izvilcis 8 gb.. Bet nav draugi :DUn, protams, ka izpratnei par vimbu copi ir jābūt. Cik tālai, nezinu, bet, katrā ziņā ne tik tuvai, kā tavējā!:)
Ja vimba nenāk pa labam, mēģinu, eksperimentēju un atrod atslēdziņu. Protams, ja viņa tur vispar ir. Un puķika granuliņu sev atklāju jau gadus četrus atpakaļ. Un tas stradā pat ļoti labi!
Kādēļ tai ir jābūt? :D
Neuzskatu, ka vimbu, breksi vai citas barojamās zivis ir kaut kā īpaši jāprot ķert. Barība, rīki un galvenais nosacījums - lai tā zivs tur vispār ir... Un rezultāts būs. Viss pārējais jau ir demagoģija.

Vakar asaris ne par ko nebija Buļļupē.
Netīšām noplēsu rezinkas kāpuram vienu ķepu. Divus izrāvu... Šodien laidīšu un tikai plesīšu ķepas nost. Tā ir atslēga :D

Tu manu domu neuztvēri.

Bet lai paliek, nav ko kasīties. Ne asakas!
22.aprīlis 2019, 10:18 | links
 
Neviens nepiemin vairs sarkano tārpiņu, kā tad bez tā. Vai tad neliekat tādēļ, ka mierīgākā dzīve un sīkie krahabori mazāk traucē. Es gan bez tā nekur, nomoka gan, bet jāstrādā.....
22.aprīlis 2019, 10:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager