Lielupe

*austrumu vējš - bada vējš*, man domāt, tas par jūru (līci) teikts, upēs savādāk.

Jon-Hill, 14.aprīlis 2019, 13:26


Es arī tā it kā esmu ievērojis, ka uz upēm , ezeriem Austrums atstāj minimālu iespaidu......
14.aprīlis 2019, 13:36 | links
 
*austrumu vējš - bada vējš*, man domāt, tas par jūru (līci) teikts, upēs savādāk.
14.aprīlis 2019, 13:26 | links
 
Vakar Kalnciema rajonā piecu cilvēku kompānijā astoņas izvilkām. Žēl, ka tie, kuri tur bija pirmo reizi uz vimbu neko nedabūja:)
Citreiz ķerās, citreiz kā vakar:)
Tajā pašā laikā pie Baltās tikai viena zemmēra.
Tas tā īsumā par vakardienu.
14.aprīlis 2019, 13:23 | links
 
zeps [9:00]: Abavniek paldies par atskaiti, zivis ir vismaz bildei, citiem vēl sū...āk, ... mēs ar kaimiņu ap 16 tiem aizmetāmies uz upi un pa abiem tak nu pavisam neko. Vējš gan bij paliels tāds Z-ZA un tak ne pludu ne fīdereni nepakustināja. Varbūt netrāpijām ar barību, varbūt ne īstā vietā un laikā.Mums vakar tas pats. No rīta kamēr vēja nebija kkas kustināja. Vēlāk nekā. Barojām intensīvi vienu distanci, nekas nepienāca. Uz copes beigām viena vimba paņēma. Pēc maniem novērojumiem austrumu vējā cope praktiski nav, varbūt māņticība bet fakti runā par sevi.

Girtuks, 14.aprīlis 2019, 11:15

Es arī esmu austrumu vēja pretinieks "bada vējš". Man gan vīri nopļāvātavas Maksķerēšana jūrā oponē, saka, ka mēdz būt arī pozitīvi rezultāti. Es gan izvairos braukt uz jūru pie tīrā austrumnieka.
14.aprīlis 2019, 12:52 | links
 
zeps [14.04.19]: Abavniek paldies par atskaiti, zivis ir vismaz bildei, citiem vēl sū...āk, ... mēs ar kaimiņu ap 16 tiem aizmetāmies uz upi un pa abiem tak nu pavisam neko. Vējš gan bij paliels tāds Z-ZA un tak ne pludu ne fīdereni nepakustināja. Varbūt netrāpijām ar barību, varbūt ne īstā vietā un laikā.
Mums vakar tas pats. No rīta kamēr vēja nebija kkas kustināja. Vēlāk nekā. Barojām intensīvi vienu distanci, nekas nepienāca. Uz copes beigām viena vimba paņēma. Pēc maniem novērojumiem austrumu vējā cope praktiski nav, varbūt māņticība bet fakti runā par sevi.
14.aprīlis 2019, 11:15 | links
 
Abavniek paldies par atskaiti, zivis ir vismaz bildei, citiem vēl sū...āk, ... mēs ar kaimiņu ap 16 tiem aizmetāmies uz upi un pa abiem tak nu pavisam neko. Vējš gan bij paliels tāds Z-ZA un tak ne pludu ne fīdereni nepakustināja. Varbūt netrāpijām ar barību, varbūt ne īstā vietā un laikā.
14.aprīlis 2019, 09:00 | links
 
Vai kāds var apgaismot, kur var redzēt (izlasīt) licenzēto makšķerēšanas posmu robežas, vai vienkārši pateikt? Un kur var Bauskas apkaimē nopirkt vimbu licenzes? Iepriekš jau paldies!
13.aprīlis 2019, 23:13 | links
 
Jopt kā sanāca :D
13.aprīlis 2019, 21:15 | links
 

Šodien atkal Priedainē, izmēģināju aizbraukt tik ap pusdienlaiku..

Nu nez, ar šo man arī pietika.
Principā izmēģinātas atkal visas ēsmas.
Barība super ar kapātu slieku.

Sākumā vispār stundu bez copes, tad sāka kāda rauda nākt. Ar nekāda lielā. Copes retas, un bez jebkādas sistēmātikas. Te ņem uz balto, te vairs ne, tad tik uz motili. Tad uz motili klusums. Atkal ņem tik balto. Utt. Viss ar lielām pauzēm.
Tad pēkšņi sāk ņemt mikro asaris.
Ap sešiem vispār klusums iestājās, ap astoņiem tinos. Ka nav ta nav.

Vispār šogad visas tādas reizes, ne šis ne tas. Copmaņus ar te lejtecē nemana.
Un jā, līmenis drausmīgi zems.

Visādi citādi, laiks copei super.

P. S. Nepietiek, ka tā nekas nopietns, vēl sargs - vēža kungs mēģina pēdējās nozagt :)
13.aprīlis 2019, 21:14 | links
 

kamer Jus tur vimbu meginiet .......
13.aprīlis 2019, 21:04 | links
 
Ūdens līmenis Lielupē zem Bauskas kā riktīgi sausā vasarā nevis kā vimbu laikā :( . Nekas arī neķerās. Interasanti ar ko beigsies - vai vispār lielākā dāļa vimbu gribēs doties uz augšu. Nu gaidām siltāku laiku, tik ja nebūs lietus, tad būs līmenis kā pagājušā gada sausās vasaras izskaņā. Iespējams ka zivs ceļos tik naktīs, bet pa dienu slēpsies kur nedaudz dziļāks. Bet licenzētajā zonā jau naktī nedrīkst makšķerēt.
13.aprīlis 2019, 19:02 | links
 
pa nakti uz 12 kātiem 1 vimba. Tas no vietējā informbjuro.
13.aprīlis 2019, 10:26 | links
 

Pie Staļģenes visiem pilnīgs nekas. Daļa jau aizbrauca.
13.aprīlis 2019, 09:30 | links
 
ivars78 [12.04.19]: Anduleens [20:27]: Abavnieks [19:16]: ivars78 [19:00]: Šodien virs Kalnciema,no 6 līdz 11. Četras krastā, viena nodila, reti gadās tāds izmērs,visas +/- 50cm.ķerts tika uz tīģereni.tauta salīdzinoši maz,kas izbrīnīja.50cm?!Stabils Latvijas rekordsBez plātīšanās,pirms kidāšanas pārmērītas,mazākā 44, lielākā 47
Iespaidīgi.
Bet Lielajā vimbas lielas šogad, man tik viena.

Uztaisi kādu smuku bildi, un būs klusums :)
12.aprīlis 2019, 21:29 | links
 
Anduleens [12.04.19]: Abavnieks [19:16]: ivars78 [19:00]: Šodien virs Kalnciema,no 6 līdz 11. Četras krastā, viena nodila, reti gadās tāds izmērs,visas +/- 50cm.ķerts tika uz tīģereni.tauta salīdzinoši maz,kas izbrīnīja.50cm?!Stabils Latvijas rekords
Bez plātīšanās,pirms kidāšanas pārmērītas,mazākā 44, lielākā 47
12.aprīlis 2019, 21:21 | links
 
Abavnieks [12.04.19]: ivars78 [19:00]: Šodien virs Kalnciema,no 6 līdz 11. Četras krastā, viena nodila, reti gadās tāds izmērs,visas +/- 50cm.ķerts tika uz tīģereni.tauta salīdzinoši maz,kas izbrīnīja.50cm?!
Stabils Latvijas rekords
12.aprīlis 2019, 20:27 | links
 
ivars78 [12.04.19]: Šodien virs Kalnciema,no 6 līdz 11. Četras krastā, viena nodila, reti gadās tāds izmērs,visas +/- 50cm.ķerts tika uz tīģereni.tauta salīdzinoši maz,kas izbrīnīja.
50cm?!
12.aprīlis 2019, 19:16 | links
 
Šodien virs Kalnciema,no 6 līdz 11. Četras krastā, viena nodila, reti gadās tāds izmērs,visas +/- 50cm.ķerts tika uz tīģereni.tauta salīdzinoši maz,kas izbrīnīja.
12.aprīlis 2019, 19:00 | links
 
Vakar biju aiz Teteles uz vakara copi.Cilvēku daudz,leiši,krievi,latvieši....Grūti bija atrast brīvu vietu,varētu padomāt,ka visi baigi velk....Bet pa piecām stundām noķēru tik vienu vimbu.Arī kaimiņiem nekas neķērās.
12.aprīlis 2019, 17:37 | links
 
MV-F [12.04.19]: Laikam neviens necopē, visi politiskajā sadaļā ņemas.
Tā tikai liekās. Pie upes sēž pa klusam ķer un neko nestāsta, ka tik kāds zivtiņu neatņem )
12.aprīlis 2019, 12:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager