Lielupe

Laikam neviens necopē, visi politiskajā sadaļā ņemas.
12.aprīlis 2019, 12:39 | links
 
Kāds ir bijis pie Baltās kāpas copet, kas ķeras?!
11.aprīlis 2019, 19:38 | links
 
bucman [10.04.19]: nu kas kuram stulbums.es piemeeram uzskatu ka ieksheejos uudenjos vispaar nekaada ruupnieciskaa zveja nedriikst buut.taapat kaa par vimbaam.juuras zivs bet liegumus taisa itkaa buutu ieksheejo uudenju.pa lielam zivi njemu tik cik vienaa reizee varu pagatavot vai nu vakarinjaam vai pusdienaam.
Tac ker un ed cik gribi, tikai neaizdirs forumu nevieta!
11.aprīlis 2019, 15:32 | links
 
Jozis2 [10.04.19]: Milfyee [13:29]: Viss ok ,uz diviem 30 vimbas. Vajag tikai braukt - provēt !Jā Tu drīksti tik vimbas, tad jau arī drīksti līdakas lieguma laikā. Tipa jā pofig ta pofig

diametrs, 9.aprīlis 2019, 15:13
Tā ir.Es ar visu laiku stingri pieturējos pie noteikumiem,bet ja valdībai ir pie dirsas,tad kāpec lai man nebūtu?oponē.

bucman, 9.aprīlis 2019, 21:44

Tāda debīliķu domāšana.
Jānis būs nod*rsies pie tavas dzīvesvietas durvīm, es arī to izdarīšu un vēl Juris to izdarīs un izgāzīs atkritumus, ja jau Jānis neievēro likumus, kāpēc man vai Jurim tie jāievēro?

Shm_didzis, 10.aprīlis 2019, 13:06
Bet šmidzīt! Tu jau te visu laiku ber mēslus uz ventilatora, bet tagad stāsti, ka to nedari! Ai jai jai - nav smuki tā...
Politikas sadaļā jau aptaisijās, paskat nu jau uz citu pārvācies. :) nav viegla dzīve tādam sūdu brālim kā shmidzis.
11.aprīlis 2019, 12:53 | links
 
Sveiki!
Kā keras vimbas Tetelē?
11.aprīlis 2019, 11:29 | links
 
nu kas kuram stulbums.es piemeeram uzskatu ka ieksheejos uudenjos vispaar nekaada ruupnieciskaa zveja nedriikst buut.taapat kaa par vimbaam.juuras zivs bet liegumus taisa itkaa buutu ieksheejo uudenju.pa lielam zivi njemu tik cik vienaa reizee varu pagatavot vai nu vakarinjaam vai pusdienaam.
10.aprīlis 2019, 22:34 | links
 
Nu jau ir par dulli viss aizgājis, visādi sūdi un stulbumi jālasa!
10.aprīlis 2019, 21:52 | links
 
Fishmens [10.04.19]: Interesanta tendence pēdējā laikā novērojama CL forumos. Parādās ar vien vairāk "viendienīšu", kas piereģistrējas ar mērķi gudri pairst un kādu nolikt. Un par copi ne vārda. Vai nu dīvānā pukšķinātāji, vai arī tie paši vecie irsēji, kas piereģistrejas zem cita segvārda, piešmucē forumu un pazūd!:)))
+++
10.aprīlis 2019, 21:05 | links
 
Interesanta tendence pēdējā laikā novērojama CL forumos. Parādās ar vien vairāk "viendienīšu", kas piereģistrējas ar mērķi gudri pairst un kādu nolikt. Un par copi ne vārda. Vai nu dīvānā pukšķinātāji, vai arī tie paši vecie irsēji, kas piereģistrejas zem cita segvārda, piešmucē forumu un pazūd!:)))
10.aprīlis 2019, 19:23 | links
 
Milfyee [13:29]: Viss ok ,uz diviem 30 vimbas. Vajag tikai braukt - provēt !Jā Tu drīksti tik vimbas, tad jau arī drīksti līdakas lieguma laikā. Tipa jā pofig ta pofig

diametrs, 9.aprīlis 2019, 15:13
Tā ir.Es ar visu laiku stingri pieturējos pie noteikumiem,bet ja valdībai ir pie dirsas,tad kāpec lai man nebūtu?oponē.

bucman, 9.aprīlis 2019, 21:44

Tāda debīliķu domāšana.
Jānis būs nod*rsies pie tavas dzīvesvietas durvīm, es arī to izdarīšu un vēl Juris to izdarīs un izgāzīs atkritumus, ja jau Jānis neievēro likumus, kāpēc man vai Jurim tie jāievēro?

Shm_didzis, 10.aprīlis 2019, 13:06

Bet šmidzīt! Tu jau te visu laiku ber mēslus uz ventilatora, bet tagad stāsti, ka to nedari! Ai jai jai - nav smuki tā...
10.aprīlis 2019, 19:14 | links
 
Milfyee [13:29]: Viss ok ,uz diviem 30 vimbas. Vajag tikai braukt - provēt !Jā Tu drīksti tik vimbas, tad jau arī drīksti līdakas lieguma laikā. Tipa jā pofig ta pofig

diametrs, 9.aprīlis 2019, 15:13
Tā ir.Es ar visu laiku stingri pieturējos pie noteikumiem,bet ja valdībai ir pie dirsas,tad kāpec lai man nebūtu?oponē.

bucman, 9.aprīlis 2019, 21:44


Tāda debīliķu domāšana.
Jānis būs nod*rsies pie tavas dzīvesvietas durvīm, es arī to izdarīšu un vēl Juris to izdarīs un izgāzīs atkritumus, ja jau Jānis neievēro likumus, kāpēc man vai Jurim tie jāievēro?
10.aprīlis 2019, 13:06 | links
 
Domāatāj, kā naglai uz galvas... tieši tas, ko centos pateikt.
Manuprāt, tādus cilvēkus, kas šādus attaisnojumus meklē, nekas gan neizmainīs.
10.aprīlis 2019, 10:46 | links
 
Tāpēc jau bezpreģels sākās, ja arguments ir - tas neievēro, tad kāpēc man jāievēro. Un beigās nav ne vienam, ne otram. Un vainīgs beigās ir kurš? Tas, kurš neievēroja sākumā, vai tas, kurš arī izlēma neievērot, jo tur tas neievēro, vai abi. Vai varbūt valdība un pašvaldība?
Sens teiciens - Idiots savai rīcībai vienmēr atrod iemeslu.
Domāsim arī par to, ko ķersim rīt. Nekā personīga. Ne asakas!
10.aprīlis 2019, 10:40 | links
 
MV-F [10.04.19]: bucman [Vakar]: Milfyee [13:29]: Viss ok ,uz diviem 30 vimbas. Vajag tikai braukt - provēt !Jā Tu drīksti tik vimbas, tad jau arī drīksti līdakas lieguma laikā. Tipa jā pofig ta pofig

diametrs, 9.aprīlis 2019, 15:13
Tā ir.Es ar visu laiku stingri pieturējos pie noteikumiem,bet ja valdībai ir pie dirsas,tad kāpec lai man nebūtu?oponē.Tipiskā šaurpierītes nostāja - kā attaisnojumu savai neizdarībai vai, šajā gadījumā, MN neieverošanai vaino valdību:)))

krl, 9.aprīlis 2019, 21:55

Tas laikam bija domāts ar to: ja valdība neievēro likumus, tad mekšķernieki arī var atļauties.
Es lieliski saprotu, ka tas bija tā domāts, tāpēc arī sniedzu attiecīgu komentāru. Kādā veidā tas dod tiesības neievērot MN? Tas ir tikai un vienīgi attaisnojums tumsoņām.
10.aprīlis 2019, 08:53 | links
 
bucman [Vakar]: Milfyee [13:29]: Viss ok ,uz diviem 30 vimbas. Vajag tikai braukt - provēt !Jā Tu drīksti tik vimbas, tad jau arī drīksti līdakas lieguma laikā. Tipa jā pofig ta pofig

diametrs, 9.aprīlis 2019, 15:13
Tā ir.Es ar visu laiku stingri pieturējos pie noteikumiem,bet ja valdībai ir pie dirsas,tad kāpec lai man nebūtu?oponē.Tipiskā šaurpierītes nostāja - kā attaisnojumu savai neizdarībai vai, šajā gadījumā, MN neieverošanai vaino valdību:)))

krl, 9.aprīlis 2019, 21:55


Tas laikam bija domāts ar to: ja valdība neievēro likumus, tad mekšķernieki arī var atļauties.
10.aprīlis 2019, 08:17 | links
 
bucman [09.04.19]: Milfyee [13:29]: Viss ok ,uz diviem 30 vimbas. Vajag tikai braukt - provēt !Jā Tu drīksti tik vimbas, tad jau arī drīksti līdakas lieguma laikā. Tipa jā pofig ta pofig

diametrs, 9.aprīlis 2019, 15:13
Tā ir.Es ar visu laiku stingri pieturējos pie noteikumiem,bet ja valdībai ir pie dirsas,tad kāpec lai man nebūtu?oponē.
Tipiskā šaurpierītes nostāja - kā attaisnojumu savai neizdarībai vai, šajā gadījumā, MN neieverošanai vaino valdību:)))
9.aprīlis 2019, 21:55 | links
 
Viss ok ,uz diviem 30 vimbas. Vajag tikai braukt - provēt !

Milfyee, 9.aprīlis 2019, 13:29

skaisti!!!
9.aprīlis 2019, 21:45 | links
 
Milfyee [13:29]: Viss ok ,uz diviem 30 vimbas. Vajag tikai braukt - provēt !Jā Tu drīksti tik vimbas, tad jau arī drīksti līdakas lieguma laikā. Tipa jā pofig ta pofig

diametrs, 9.aprīlis 2019, 15:13

Tā ir.Es ar visu laiku stingri pieturējos pie noteikumiem,bet ja valdībai ir pie dirsas,tad kāpec lai man nebūtu?oponē.
9.aprīlis 2019, 21:44 | links
 
Attiecas uz “Diametrs” , kādēļ uzreiz jāraud? Līdakām jau ziemā ir ikri! Bet redz uz ūdām var vilkt viņas , loģika?
Tai pat laikā leišos jau ir liegums.
Savas saķertas vairs nebraukšu. Citu normu salasijām. Kam pa nullēm blakus sēžot!
9.aprīlis 2019, 17:12 | links
 
Par kātiem! Vienam nav līdzekļu labākam,bet zivtiņu apēst gribas,cits principa pēc nepērk un vienkārši meditē ūdenskrātuvē,cits iegādājas pašu nepieciešamāko-āķus,auklu un ar bomīgu kātu ķer asarus uz dzīvo lai pie veikala izandelētu,nauda aiziet šmigai...Tādi mums Juglā ir sastopami.
9.aprīlis 2019, 15:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager