Lielupe

Kas šodien notiek aiz Kalnciema vai Klnciema? Nav kāds bijis?

aivars777, 31.marts 2019, 18:22


Šodien no pus sesiem rita lidz 13.00 viena vimba. Tautas bija daudz, bet visiem klusums. Kadam pa retam trapijas pa vimbai. Kaiminam kisi vien naca.
31.marts 2019, 20:18 | links
 
Padot zinu ka veiksies. Ne asakas


Rīt no rīta laižu uz Valgundes klostera rajonu - Ķīšiem, varbūt kādam ziņa......

Pravietis, 31.marts 2019, 19:19
31.marts 2019, 20:04 | links
 
Rīt no rīta laižu uz Valgundes klostera rajonu - Ķīšiem, varbūt kādam ziņa......
31.marts 2019, 19:19 | links
 
Kas šodien notiek aiz Kalnciema vai Klnciema? Nav kāds bijis?
31.marts 2019, 18:22 | links
 
>Ventā tāpat. Nevar mest kur pagadās, jātrāpa,, punktā,, . Cik redzēts kā veči plec pie pleca stāv. Viens velk pārējie pa retam un pa kādai. :) Bet nu jau drīz laiks kļūs vēl siltāks un zivju blīvums daudz lielāks, ka jebkurš vilks un domās, ka vimbu specs. Visam savs laiks. :)

Rondo, 31.marts 2019, 15:10[/quote]
To esmu novērojis bieži jo pluds uz vimbu ir mans mīļākais ķeršanas veids, vienīgi līst kolhozā vairs nepatīk un atrast brīvu gabalu pludināšanai ir pagrūti. Tādā ziņā ar grunteni vai fīderi pietiek ka priekšā nav krūmi vai niedres. Kad pakāpsies uz Skaistkalnes pusi viss būs štokos. :))
31.marts 2019, 18:19 | links
 
Rondo [31.03.19]: kutis [13:00]: Neesmu fīderists bet sēdēju blakus tādām kas to lietu pieprot un rezultāts satriecošs, uz manu vienu vimbu viņam trīs - normas.
Tas lika krietni aizdomāties, vai nu mācies vai ķer kā māki... :))Ventā tāpat. Nevar mest kur pagadās, jātrāpa,, punktā,, . Cik redzēts kā veči plec pie pleca stāv. Viens velk pārējie pa retam un pa kādai. :) Bet nu jau drīz laiks kļūs vēl siltāks un zivju blīvums daudz lielāks, ka jebkurš vilks un domās, ka vimbu specs. Visam savs laiks. :)
Man ir nācies ne reizi vien novērot, ka tā gluži naf! Ari tad kad ir lielais vimbu kāpiens, arī tad ir ne mszums veču, kas baigi nevelk!
31.marts 2019, 15:26 | links
 
kutis [31.03.19]: Neesmu fīderists bet sēdēju blakus tādām kas to lietu pieprot un rezultāts satriecošs, uz manu vienu vimbu viņam trīs - normas.
Tas lika krietni aizdomāties, vai nu mācies vai ķer kā māki... :))
Ventā tāpat. Nevar mest kur pagadās, jātrāpa,, punktā,, . Cik redzēts kā veči plec pie pleca stāv. Viens velk pārējie pa retam un pa kādai. :) Bet nu jau drīz laiks kļūs vēl siltāks un zivju blīvums daudz lielāks, ka jebkurš vilks un domās, ka vimbu specs. Visam savs laiks. :)
31.marts 2019, 15:10 | links
 
Teteles puse

kik [5m]: Nu sodien daziem labiem bij laba cope paris stundas vairakas normas savilka, bet citiem neka kaut gan staveja blakusTas Kalnciema pusē vai Tetelē biji?

Fishmens, 31.marts 2019, 13:06
31.marts 2019, 13:07 | links
 
kik [31.03.19]: Nu sodien daziem labiem bij laba cope paris stundas vairakas normas savilka, bet citiem neka kaut gan staveja blakus
Tas Kalnciema pusē vai Tetelē biji?
31.marts 2019, 13:06 | links
 
Kuri bij pa nakti vismaz redzeju ka knapi stiepj uz masinu un skatas lai tik citi neredz.
31.marts 2019, 13:04 | links
 
Nu sodien daziem labiem bij laba cope paris stundas vairakas normas savilka, bet citiem neka kaut gan staveja blakus
31.marts 2019, 13:02 | links
 
Neesmu fīderists bet sēdēju blakus tādām kas to lietu pieprot un rezultāts satriecošs, uz manu vienu vimbu viņam trīs - normas.
Tas lika krietni aizdomāties, vai nu mācies vai ķer kā māki... :))
31.marts 2019, 13:00 | links
 
jurciks66 [31.03.19]: jurciks66 [48m]: Es tuvākajā apkārtnē biju vienīgais, kurš fīderēja, tas arī izskaidro rezultātu. "7 vimbas uz trijiem" nozīmē tikai to, ka "razdačas" nav, bet, ieguldot darbu (lasi - barību), var veiksmi (lasi - vimbu taku) pavērst savā virzienā.Es ķeru arī ar fīderi un baroju vienu vienā točkā ieklipsētu otro mainīju distances bet nekā. Nulle vimbas.

aivars777, 31.marts 2019, 11:19

Nevajag ķert ar fīderi, vajag fīderēt - tas nozīmē atrast potenciāli labāko vietu (nevis mest uz dullo), pareizi sagatavot barību, iebarot vietu, utt
Piekritīšu kolumbam. Tomēr kādu bildi varētu tu ielikt lai nav tukša pļāpa. Ne asakas.
31.marts 2019, 12:53 | links
 
Tev vienkārši uz haļavu saķērās tik labi, labā vietā tiki.. Man arī vakar pa nullēm, kaut visus gadus esmu ķēris Lielupē un zinu kā viņas ir jāķer, nesaprotu tieši, kas šogad notiek ar vimbām, nav īstais ēšanas periods vēl laikam, tie kuri tiek labā vietā, tie arī saķer, tie kuri ne, tiem tukšais, jo ir vietas, kur viņas nemaz nepiestāj un vari barot cik vien vēlies, nebūs tāpat..
31.marts 2019, 12:05 | links
 
jurciks66 [48m]: Es tuvākajā apkārtnē biju vienīgais, kurš fīderēja, tas arī izskaidro rezultātu. "7 vimbas uz trijiem" nozīmē tikai to, ka "razdačas" nav, bet, ieguldot darbu (lasi - barību), var veiksmi (lasi - vimbu taku) pavērst savā virzienā.Es ķeru arī ar fīderi un baroju vienu vienā točkā ieklipsētu otro mainīju distances bet nekā. Nulle vimbas.

aivars777, 31.marts 2019, 11:19


Nevajag ķert ar fīderi, vajag fīderēt - tas nozīmē atrast potenciāli labāko vietu (nevis mest uz dullo), pareizi sagatavot barību, iebarot vietu, utt
31.marts 2019, 11:39 | links
 
jurciks66 [31.03.19]: Es tuvākajā apkārtnē biju vienīgais, kurš fīderēja, tas arī izskaidro rezultātu. "7 vimbas uz trijiem" nozīmē tikai to, ka "razdačas" nav, bet, ieguldot darbu (lasi - barību), var veiksmi (lasi - vimbu taku) pavērst savā virzienā.
Es ķeru arī ar fīderi un baroju vienu vienā točkā ieklipsētu otro mainīju distances bet nekā. Nulle vimbas.
31.marts 2019, 11:19 | links
 
Staļģenē pie tilta no rīta dažas mašīnas vakar bija. 16:00 braucu garām, tukšs kā izslaucīts.
Šorīt ap kādiem pusdesmitiem lejā 4 vai 5 mašīnas bija, kāds kādu kātu iemērcis arī bija peldētavā.
31.marts 2019, 11:15 | links
 
Es tuvākajā apkārtnē biju vienīgais, kurš fīderēja, tas arī izskaidro rezultātu. "7 vimbas uz trijiem" nozīmē tikai to, ka "razdačas" nav, bet, ieguldot darbu (lasi - barību), var veiksmi (lasi - vimbu taku) pavērst savā virzienā.
31.marts 2019, 10:42 | links
 
jurciks66 [30.03.19]: Pēc izstādes Ķīpsalā biju aizbraucis uz slaveno Kalnciema dambīti, uz kādām 3 stundām. Nezinu kā citiem, bet man gāja tīri feini, bija sajūta ka viss atmodies - diezgan raiti kērās mini breksīši, plicīši, raudas, bija karalisks ķīsis, 5 vimbas un bonusā labs līnis. Apkārt veči kaut ko kūkoja, nez, es tik vilku. Varbūt paveicās, kas iesēdos iebarotā vietā, jo pēc pēdām varēja redzēt, ka kāds rīta pusē tur ņēmies.
Tad jau tu baigais veiksminieks. Vai baigais stāstnieks. Varetu kădu bildi ielikt apliecinājumam savam teiktajam. Vakar ap sešiem vakarā bij pie manīm piestājuši divi krieviski runajoši vīrieši kas bij braukuši pa visām vitām kur ķer vimbas Tetele , Jelgava utt. Visur līdzīgi esot vainu nekas vai 1, 2, 3 ,4 vimbas esot bijis. 7 vimbas uz trijiem bij netālu no manīm kompānijai.
31.marts 2019, 08:39 | links
 
Pēc izstādes Ķīpsalā biju aizbraucis uz slaveno Kalnciema dambīti, uz kādām 3 stundām. Nezinu kā citiem, bet man gāja tīri feini, bija sajūta ka viss atmodies - diezgan raiti kērās mini breksīši, plicīši, raudas, bija karalisks ķīsis, 5 vimbas un bonusā labs līnis. Apkārt veči kaut ko kūkoja, nez, es tik vilku. Varbūt paveicās, kas iesēdos iebarotā vietā, jo pēc pēdām varēja redzēt, ka kāds rīta pusē tur ņēmies.
30.marts 2019, 23:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager