Lielupe

Vimba Jelgavas apkaime ir ienakusi, vai vel atrodas zemak uz kalnciemu pusi?

kralis, 28.marts 2019, 15:07


Ir ir, redzēju, jau gar veikaliem staigā!
28.marts 2019, 16:39 | links
 
Vimba Jelgavas apkaime ir ienakusi, vai vel atrodas zemak uz kalnciemu pusi?
28.marts 2019, 15:07 | links
 
Šodien biju Vītoliņos, no 6.30 līdz 17.00. Izsēdēju visas dabas stihijas, krusu, sniegu 3.5h garumā, ar cerību kaut ko noķert,vimbas nebij, praktiski nebij nekā, izņemot vienu asari 300g,un plici zem 100g. Liku gan garneli, gan balto, gan mākslīgo, gan visu pārējo kas bij līdz :D. Ap 15.00 kad uzspīdēja saules stars, nospļāvos un izvilku pludiņmakšķeri, aptuveni 5-10m no krasta, raudiņas un pliči pusūdenī labi ņēma, papludināju līdz 17.00, pabaudīju copi, lai gan nekas liels neķērās, bij patīkami atkal pacopēt ar pludiņu pēc ziemas sezonas.
Cilvēki braukāja, bet acīmredzot neņēma nevienas, jo ilgāk pa 2-3h neviens nenosēdēja.

toms71x, 26.marts 2019, 21:09


Daži ķerot vimbas Vītoliņos. Agri no rīta līdz 9:00.
28.marts 2019, 08:53 | links
 
Šodien biju Vītoliņos, no 6.30 līdz 17.00. Izsēdēju visas dabas stihijas, krusu, sniegu 3.5h garumā, ar cerību kaut ko noķert,vimbas nebij, praktiski nebij nekā, izņemot vienu asari 300g,un plici zem 100g. Liku gan garneli, gan balto, gan mākslīgo, gan visu pārējo kas bij līdz :D. Ap 15.00 kad uzspīdēja saules stars, nospļāvos un izvilku pludiņmakšķeri, aptuveni 5-10m no krasta, raudiņas un pliči pusūdenī labi ņēma, papludināju līdz 17.00, pabaudīju copi, lai gan nekas liels neķērās, bij patīkami atkal pacopēt ar pludiņu pēc ziemas sezonas.
Cilvēki braukāja, bet acīmredzot neņēma nevienas, jo ilgāk pa 2-3h neviens nenosēdēja.
26.marts 2019, 21:09 | links
 
kralis [26.03.19]: Ka ar vimbu jelgava? Var ar kaut ko jau dabut?
Nezinu kā Jelgavā,bet virs Kalnciema viss notiek
26.marts 2019, 10:46 | links
 
Ka ar vimbu jelgava? Var ar kaut ko jau dabut?
26.marts 2019, 10:37 | links
 
Jāgaida stabils siltums vai nu ar vimbu šogad būs švaki, jo pali praktiski nebija. Kam baigi gribās to zivi laižat uz ventu, tur viņa ir gandrīz visos posmos.
25.marts 2019, 21:26 | links
 
šodien diezko labi nebija
25.marts 2019, 20:28 | links
 
Nu kā tad īsti ar tām vimbām Lielupē?
25.marts 2019, 20:17 | links
 
waffenss88 [25.03.19]: Fishmens [8m]: waffenss88 [9m]: Fishmens [14m]: waffenss88 [16m]: Fishmens [18m]: waffenss88 [16:40]: copis [10:10]: Pirms raksti komentus ,viņus arī palasi tad nevajadzēs izcelties ar savu muļķību.Varbūt tu ar vārdu velcēšana domāji ko citu!! Ja tā tad atvaino. Ja nē tad iemācies lasīt starp rindām, šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??Vai esi par to pārliecināts?! Iemet linku uz noteikumiem kur tas rakstīts, infirmācijai. Zinu, ka no laivām makšķerēt nedrīkst šajā periodā no 01.03. līdz 30.04. Par to, ka atrasties ar laivu uz ūdens nedrīkst, šādu info dzirdu pirmo reizi. Laikam kas mainījies.Tu kkur izlasiji ka es saku ka ar laivu nedrīkst atrasties ūdenī.....es runāju par velcēšanu.kaut personīgi neuzskatu to vsp par mekšķerēšanu! Noteikumus jau var interpretēt pie mums kā katrs grib!Jā. Izlasīju šeit!
"..., šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??"
Tas laikam nav tavs rakstītais!?Nu tad palasi pāris postus atpakaļ.. nevis rauj kko ārā no konteksta!Es vnk lasu tavu rakstīto, kur tu raksti, ka šobrīd ar laivu Lielupē un citur atrasties ir aizliegts! Par šo ar jautājums. Ja būtu rakstījis, ka no laivām nedrīkst velcēt un makšķerēt, viss būtu korekti.Nu nākamreiz pirms izrauj no vidus kko palasi visus postus no sākuma.. ta arī nebūs jāprasa kas un kā... tas viss ir uzrakstīts iepriekš! Diskusija slēgta!
Tu esi sapīpējies vai vinkārši nevesals!? Nevajag muļķības rakstīt, tad arī no konteksta ne ko izraut nevarēs. Man nav jālasa šie murgi vairaku lapu garumā lai mēģinātu izkost ko kungs varētu būt domājis. It savišķi, ja tas kopā ne maz neliekas.
Es lasu to kas rakstīts. Ja nemāki salikt kopā korektu teikumu tad nav jādusmo jad tev par to pārjautā!
Tūlīt visus Amatas laivotajus liks mierā un kvītis rakstīs! :)))
25.marts 2019, 18:33 | links
 
Trīs lapas ar kopēšanu un personigiem apvainojumi.

savstarpēji rakstat un čatojat, beidzat spamot.

četras klases un koridoris izglītībā vai tomēr vairāk?

bērnu dārzs un tad liekas ka tur vairāk smadzeņu un mazāk apvainojuma un pēdējā vārda teikšana.
25.marts 2019, 18:23 | links
 
Fishmens [25.03.19]: waffenss88 [9m]: Fishmens [14m]: waffenss88 [16m]: Fishmens [18m]: waffenss88 [16:40]: copis [10:10]: Pirms raksti komentus ,viņus arī palasi tad nevajadzēs izcelties ar savu muļķību.Varbūt tu ar vārdu velcēšana domāji ko citu!! Ja tā tad atvaino. Ja nē tad iemācies lasīt starp rindām, šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??Vai esi par to pārliecināts?! Iemet linku uz noteikumiem kur tas rakstīts, infirmācijai. Zinu, ka no laivām makšķerēt nedrīkst šajā periodā no 01.03. līdz 30.04. Par to, ka atrasties ar laivu uz ūdens nedrīkst, šādu info dzirdu pirmo reizi. Laikam kas mainījies.Tu kkur izlasiji ka es saku ka ar laivu nedrīkst atrasties ūdenī.....es runāju par velcēšanu.kaut personīgi neuzskatu to vsp par mekšķerēšanu! Noteikumus jau var interpretēt pie mums kā katrs grib!Jā. Izlasīju šeit!
"..., šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??"
Tas laikam nav tavs rakstītais!?Nu tad palasi pāris postus atpakaļ.. nevis rauj kko ārā no konteksta!Es vnk lasu tavu rakstīto, kur tu raksti, ka šobrīd ar laivu Lielupē un citur atrasties ir aizliegts! Par šo ar jautājums. Ja būtu rakstījis, ka no laivām nedrīkst velcēt un makšķerēt, viss būtu korekti.
Nu nākamreiz pirms izrauj no vidus kko palasi visus postus no sākuma.. ta arī nebūs jāprasa kas un kā... tas viss ir uzrakstīts iepriekš! Diskusija slēgta!
25.marts 2019, 18:22 | links
 
waffenss88 [25.03.19]: Fishmens [14m]: waffenss88 [16m]: Fishmens [18m]: waffenss88 [16:40]: copis [10:10]: Pirms raksti komentus ,viņus arī palasi tad nevajadzēs izcelties ar savu muļķību.Varbūt tu ar vārdu velcēšana domāji ko citu!! Ja tā tad atvaino. Ja nē tad iemācies lasīt starp rindām, šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??Vai esi par to pārliecināts?! Iemet linku uz noteikumiem kur tas rakstīts, infirmācijai. Zinu, ka no laivām makšķerēt nedrīkst šajā periodā no 01.03. līdz 30.04. Par to, ka atrasties ar laivu uz ūdens nedrīkst, šādu info dzirdu pirmo reizi. Laikam kas mainījies.Tu kkur izlasiji ka es saku ka ar laivu nedrīkst atrasties ūdenī.....es runāju par velcēšanu.kaut personīgi neuzskatu to vsp par mekšķerēšanu! Noteikumus jau var interpretēt pie mums kā katrs grib!Jā. Izlasīju šeit!
"..., šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??"
Tas laikam nav tavs rakstītais!?Nu tad palasi pāris postus atpakaļ.. nevis rauj kko ārā no konteksta!
Es vnk lasu tavu rakstīto, kur tu raksti, ka šobrīd ar laivu Lielupē un citur atrasties ir aizliegts! Par šo ar jautājums. Ja būtu rakstījis, ka no laivām nedrīkst velcēt un makšķerēt, viss būtu korekti.
25.marts 2019, 18:19 | links
 
Paklausaties gan :))))

https://www.youtube.com/watch?v=IFnb9MQKv-E
25.marts 2019, 18:15 | links
 
Fishmens [25.03.19]: waffenss88 [16m]: Fishmens [18m]: waffenss88 [16:40]: copis [10:10]: Pirms raksti komentus ,viņus arī palasi tad nevajadzēs izcelties ar savu muļķību.Varbūt tu ar vārdu velcēšana domāji ko citu!! Ja tā tad atvaino. Ja nē tad iemācies lasīt starp rindām, šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??Vai esi par to pārliecināts?! Iemet linku uz noteikumiem kur tas rakstīts, infirmācijai. Zinu, ka no laivām makšķerēt nedrīkst šajā periodā no 01.03. līdz 30.04. Par to, ka atrasties ar laivu uz ūdens nedrīkst, šādu info dzirdu pirmo reizi. Laikam kas mainījies.Tu kkur izlasiji ka es saku ka ar laivu nedrīkst atrasties ūdenī.....es runāju par velcēšanu.kaut personīgi neuzskatu to vsp par mekšķerēšanu! Noteikumus jau var interpretēt pie mums kā katrs grib!Jā. Izlasīju šeit!
"..., šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??"
Tas laikam nav tavs rakstītais!?
Nu tad palasi pāris postus atpakaļ.. nevis rauj kko ārā no konteksta!
25.marts 2019, 18:11 | links
 
waffenss88 [25.03.19]: Fishmens [18m]: waffenss88 [16:40]: copis [10:10]: Pirms raksti komentus ,viņus arī palasi tad nevajadzēs izcelties ar savu muļķību.Varbūt tu ar vārdu velcēšana domāji ko citu!! Ja tā tad atvaino. Ja nē tad iemācies lasīt starp rindām, šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??Vai esi par to pārliecināts?! Iemet linku uz noteikumiem kur tas rakstīts, infirmācijai. Zinu, ka no laivām makšķerēt nedrīkst šajā periodā no 01.03. līdz 30.04. Par to, ka atrasties ar laivu uz ūdens nedrīkst, šādu info dzirdu pirmo reizi. Laikam kas mainījies.Tu kkur izlasiji ka es saku ka ar laivu nedrīkst atrasties ūdenī.....es runāju par velcēšanu.kaut personīgi neuzskatu to vsp par mekšķerēšanu! Noteikumus jau var interpretēt pie mums kā katrs grib!
Jā. Izlasīju šeit!
"..., šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??"
Tas laikam nav tavs rakstītais!?
25.marts 2019, 17:59 | links
 
waffenss88 [25.03.19]: Fishmens [17m]: waffenss88 [16:40]: copis [10:10]: Pirms raksti komentus ,viņus arī palasi tad nevajadzēs izcelties ar savu muļķību.Varbūt tu ar vārdu velcēšana domāji ko citu!! Ja tā tad atvaino. Ja nē tad iemācies lasīt starp rindām, šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??Vai esi par to pārliecināts?! Iemet linku uz noteikumiem kur tas rakstīts, infirmācijai. Zinu, ka no laivām makšķerēt nedrīkst šajā periodā no 01.03. līdz 30.04. Par to, ka atrasties ar laivu uz ūdens nedrīkst, šādu info dzirdu pirmo reizi. Laikam kas mainījies.Tu kkur izlasiji ka es saku ka ar laivu nedrīkst atrasties ūdenī.....es runāju par velcēšanu.kaut personīgi neuzskatu to vsp par mekšķerēšanu! Noteikumus jau var interpretēt pie mums kā katrs grib!
Velce ir kas..... lieguma laikā prosta iemests vobleris ūdenī aiz laivas un vilkt tā aiz neko darīt??
25.marts 2019, 17:56 | links
 
Fishmens [25.03.19]: waffenss88 [16:40]: copis [10:10]: Pirms raksti komentus ,viņus arī palasi tad nevajadzēs izcelties ar savu muļķību.Varbūt tu ar vārdu velcēšana domāji ko citu!! Ja tā tad atvaino. Ja nē tad iemācies lasīt starp rindām, šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??Vai esi par to pārliecināts?! Iemet linku uz noteikumiem kur tas rakstīts, infirmācijai. Zinu, ka no laivām makšķerēt nedrīkst šajā periodā no 01.03. līdz 30.04. Par to, ka atrasties ar laivu uz ūdens nedrīkst, šādu info dzirdu pirmo reizi. Laikam kas mainījies.
Tu kkur izlasiji ka es saku ka ar laivu nedrīkst atrasties ūdenī.....es runāju par velcēšanu.kaut personīgi neuzskatu to vsp par mekšķerēšanu! Noteikumus jau var interpretēt pie mums kā katrs grib!
25.marts 2019, 17:55 | links
 
waffenss88 [25.03.19]: copis [10:10]: Pirms raksti komentus ,viņus arī palasi tad nevajadzēs izcelties ar savu muļķību.Varbūt tu ar vārdu velcēšana domāji ko citu!! Ja tā tad atvaino. Ja nē tad iemācies lasīt starp rindām, šobrīd ar laivu atrasties lielupē un visās pārējās ūdens tilpnēs ir aizliegts! Jeb tur inspektori kko velcēja??
Vai esi par to pārliecināts?! Iemet linku uz noteikumiem kur tas rakstīts, infirmācijai. Zinu, ka no laivām makšķerēt nedrīkst šajā periodā no 01.03. līdz 30.04. Par to, ka atrasties ar laivu uz ūdens nedrīkst, šādu info dzirdu pirmo reizi. Laikam kas mainījies.
25.marts 2019, 17:38 | links
 
copis [25.03.19]: Mans komentars bija John hillam kurš neatceras ka no Pasta salas kāds copētu ,kad tur ielaisti zirgi , kur jūs rāvāt ka tagad velcēju,vispār nesaprotu …
Tak neviens neteica ka Tu velcē..es jautāju kas velcē?
25.marts 2019, 17:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager