Lielupe

Pēc kadastrs Lv datiem tā ir pašvaldības zeme. Lai tas "privātīpašnieks" iet ieskrieties Lielupē.
21.marts 2019, 07:52 | links
 
Lielupes krastos dzīvojošie "privātīpašnieki" neapzinās kāda "varka" sanāktu ja ļautu pavasarī vimbotājiem braukt pa saviem ceļiem par maksu - apm 5-10 eur no mašīnas. Populārajās vietās vismaz 100eur dienā.
21.marts 2019, 07:44 | links
 
KristapsS [Vakar]: andrel [16:22]: Nolēmu šodien apskatīties, kas darās Lielupē pie Staļģenes ar copi. Makšķernieki nesēž un nevisai patīkami jaunumi mani sagaidīja. Apskatieities video. Varbūt kāds zinošāks var izskaidrot, jo nezinu vai es bez bažām dotos uz savu ierasto copes vietu. Paldies.
https://youtu.be/EZYxvcWvfeABiju tur nesen.Īpašnieks piebrauca,parunājām.Teica,cīnīsies,lai nebrauc ar mašīnām.Tā kā es biju ar kājām atnācis,domstarpības neradās.Varbūt doma tāda,ka mugurenē tik daudz mēslu,ko atstāt upmalā,nestieps.Vai vienkārši tur neies.Šodien biju Staļgenē, tieši zem tās zīmes, mašīnu novietoju parkingā un tālāk gāju kājām,izbrīnīja,tas,ka zīme attiecas arī uz gājējiem,vaitad upe ir arī privātīpašums?

ivars78, 20.marts 2019, 22:45


Ja jau tik traki, tad uz tā ceļa jāierok dēlis ar naglām, un uz dēļa uzrakstīt "Sveiciens privētīpašniekam no makšķerniekiem".
21.marts 2019, 07:41 | links
 
Labi ka nebija zīme " Stāvēt, šaušu bez brīdinājuma"., viss būs.....Viņiem sveši jēdzieni, ceļu servitūts. Kaimiņi viens ar otru karo par ceļu izmantošanu, a tu tur svešaigadījies....:).
20.marts 2019, 23:59 | links
 
KristapsS [21:31]: andrel [16:22]: Nolēmu šodien apskatīties, kas darās Lielupē pie Staļģenes ar copi. Makšķernieki nesēž un nevisai patīkami jaunumi mani sagaidīja. Apskatieities video. Varbūt kāds zinošāks var izskaidrot, jo nezinu vai es bez bažām dotos uz savu ierasto copes vietu. Paldies.
https://youtu.be/EZYxvcWvfeABiju tur nesen.Īpašnieks piebrauca,parunājām.Teica,cīnīsies,lai nebrauc ar mašīnām.Tā kā es biju ar kājām atnācis,domstarpības neradās.Varbūt doma tāda,ka mugurenē tik daudz mēslu,ko atstāt upmalā,nestieps.Vai vienkārši tur neies.Šodien biju Staļgenē, tieši zem tās zīmes, mašīnu novietoju parkingā un tālāk gāju kājām,izbrīnīja,tas,ka zīme attiecas arī uz gājējiem,vaitad upe ir arī privātīpašums?

ivars78, 20.marts 2019, 22:45


Privātie liek zīmes pēc savas saslimšanas pakāpes....
20.marts 2019, 23:53 | links
 
Šodien biju Staļgenē, tieši zem tās zīmes, mašīnu novietoju parkingā un tālāk gāju kājām,izbrīnīja,tas,ka zīme attiecas arī uz gājējiem,vaitad upe ir arī privātīpašums?

ivars78, 20.marts 2019, 22:45


Tauvas josla tā kā nav privātīpašums ja vien ūdens nav privātais.
20.marts 2019, 23:09 | links
 
KristapsS [20.03.19]: andrel [16:22]: Nolēmu šodien apskatīties, kas darās Lielupē pie Staļģenes ar copi. Makšķernieki nesēž un nevisai patīkami jaunumi mani sagaidīja. Apskatieities video. Varbūt kāds zinošāks var izskaidrot, jo nezinu vai es bez bažām dotos uz savu ierasto copes vietu. Paldies.
https://youtu.be/EZYxvcWvfeABiju tur nesen.Īpašnieks piebrauca,parunājām.Teica,cīnīsies,lai nebrauc ar mašīnām.Tā kā es biju ar kājām atnācis,domstarpības neradās.Varbūt doma tāda,ka mugurenē tik daudz mēslu,ko atstāt upmalā,nestieps.Vai vienkārši tur neies.
Šodien biju Staļgenē, tieši zem tās zīmes, mašīnu novietoju parkingā un tālāk gāju kājām,izbrīnīja,tas,ka zīme attiecas arī uz gājējiem,vaitad upe ir arī privātīpašums?
20.marts 2019, 22:45 | links
 
Biju tur nesen.Īpašnieks piebrauca,parunājām.Teica,cīnīsies,lai nebrauc ar mašīnām.Tā kā es biju ar kājām atnācis,domstarpības neradās.Varbūt doma tāda,ka mugurenē tik daudz mēslu,ko atstāt upmalā,nestieps.Vai vienkārši tur neies.

KristapsS, 20.marts 2019, 21:31


Nu informāciju viņš sniedza, tad nu redzēs ka būs tālāk. Pagājušogad esot braļukasi ar kemperiem dienām dzīvojuši tur.
20.marts 2019, 21:57 | links
 
andrel [20.03.19]: Nolēmu šodien apskatīties, kas darās Lielupē pie Staļģenes ar copi. Makšķernieki nesēž un nevisai patīkami jaunumi mani sagaidīja. Apskatieities video. Varbūt kāds zinošāks var izskaidrot, jo nezinu vai es bez bažām dotos uz savu ierasto copes vietu. Paldies.
https://youtu.be/EZYxvcWvfeA
Biju tur nesen.Īpašnieks piebrauca,parunājām.Teica,cīnīsies,lai nebrauc ar mašīnām.Tā kā es biju ar kājām atnācis,domstarpības neradās.Varbūt doma tāda,ka mugurenē tik daudz mēslu,ko atstāt upmalā,nestieps.Vai vienkārši tur neies.
20.marts 2019, 21:31 | links
 
MV-F [20.03.19]: MV-F [22m]: MV-F [11m]: Pirms Kalnciema uz dambi var jau braukt? Zemkopības Ministrija ir noņēmusi zīmi. Teica ka šogad verēšot braukt.
Tikai kā lai samainās ar pretimbraucošo, vai kā tikt garām tie kas pirmie iebrauks. Vasarā pastaigājju, paskatījos, pārāk šaurs uztaisīts.Nevar, zīmes priekšā, no Upmaliem uz leju priekšā betona klucis, jāšpago ar kājām

Rimants54, 20.marts 2019, 17:43

Sanāk vīri kopā un betona klucis peld upē. :)Pirmās copes reizē šogad pie manis pienāca inspektors, tieši biju pa dambi aizbraucis, zem ķieģela. Inspektors teica, ka munīši bieži tur braukājot un sodus liek

Rimants54, 20.marts 2019, 17:49

Tas kamēr tur zīme, bet Jelgavas meliorācijā man teica ka šovasar noņemšot un drīkstēs braukt. Nezinu no kura laika. Pavasarī un rudeņos laikam neļaus tomēr, lai neizbraukā.
A vasarā tur kko var noķert? Cik esmu bijis, tik nekā neesmu noķēris
20.marts 2019, 18:24 | links
 
Jāpērk šāds agregāts, tad varēs braukt pa tauvas joslu
https://www.youtube.com/watch?v=WBA7pjaVZQ0
20.marts 2019, 18:18 | links
 
Jelgavas novada meliorācijas daļā, kas atrodas Dobeles ielā.
20.marts 2019, 18:10 | links
 
MV-F [22m]: MV-F [11m]: Pirms Kalnciema uz dambi var jau braukt? Zemkopības Ministrija ir noņēmusi zīmi. Teica ka šogad verēšot braukt.
Tikai kā lai samainās ar pretimbraucošo, vai kā tikt garām tie kas pirmie iebrauks. Vasarā pastaigājju, paskatījos, pārāk šaurs uztaisīts.Nevar, zīmes priekšā, no Upmaliem uz leju priekšā betona klucis, jāšpago ar kājām

Rimants54, 20.marts 2019, 17:43

Sanāk vīri kopā un betona klucis peld upē. :)Pirmās copes reizē šogad pie manis pienāca inspektors, tieši biju pa dambi aizbraucis, zem ķieģela. Inspektors teica, ka munīši bieži tur braukājot un sodus liek

Rimants54, 20.marts 2019, 17:49


Tas kamēr tur zīme, bet Jelgavas meliorācijā man teica ka šovasar noņemšot un drīkstēs braukt. Nezinu no kura laika. Pavasarī un rudeņos laikam neļaus tomēr, lai neizbraukā.
20.marts 2019, 18:09 | links
 
MV-F [20.03.19]: MV-F [11m]: Pirms Kalnciema uz dambi var jau braukt? Zemkopības Ministrija ir noņēmusi zīmi. Teica ka šogad verēšot braukt.
Tikai kā lai samainās ar pretimbraucošo, vai kā tikt garām tie kas pirmie iebrauks. Vasarā pastaigājju, paskatījos, pārāk šaurs uztaisīts.Nevar, zīmes priekšā, no Upmaliem uz leju priekšā betona klucis, jāšpago ar kājām

Rimants54, 20.marts 2019, 17:43

Sanāk vīri kopā un betona klucis peld upē. :)
Pirmās copes reizē šogad pie manis pienāca inspektors, tieši biju pa dambi aizbraucis, zem ķieģela. Inspektors teica, ka munīši bieži tur braukājot un sodus liek
20.marts 2019, 17:49 | links
 
Būs jāpaskatās cik šogad būs ierobežota piekļuve copes vietām.
Ja drīz varēs copēt tikai no Lielupes tiltiem, tad jāsāk akaut kas domāt lai ierobežotu šo privātīpašumu sērgu.
20.marts 2019, 17:48 | links
 
Esmu redzējis arī citur betona stabus pārliktus pāri ceļam, bet ja ir džips, tad nav šķerslis.
20.marts 2019, 17:46 | links
 
MV-F [11m]: Pirms Kalnciema uz dambi var jau braukt? Zemkopības Ministrija ir noņēmusi zīmi. Teica ka šogad verēšot braukt.
Tikai kā lai samainās ar pretimbraucošo, vai kā tikt garām tie kas pirmie iebrauks. Vasarā pastaigājju, paskatījos, pārāk šaurs uztaisīts.Nevar, zīmes priekšā, no Upmaliem uz leju priekšā betona klucis, jāšpago ar kājām

Rimants54, 20.marts 2019, 17:43


Sanāk vīri kopā un betona klucis peld upē. :)
20.marts 2019, 17:45 | links
 
MV-F [20.03.19]: Pirms Kalnciema uz dambi var jau braukt? Zemkopības Ministrija ir noņēmusi zīmi. Teica ka šogad verēšot braukt.
Tikai kā lai samainās ar pretimbraucošo, vai kā tikt garām tie kas pirmie iebrauks. Vasarā pastaigājju, paskatījos, pārāk šaurs uztaisīts.
Nevar, zīmes priekšā, no Upmaliem uz leju priekšā betona klucis, jāšpago ar kājām
20.marts 2019, 17:43 | links
 
Pirms Kalnciema uz dambi var jau braukt? Zemkopības Ministrija ir noņēmusi zīmi. Teica ka šogad verēšot braukt.
Tikai kā lai samainās ar pretimbraucošo, vai kā tikt garām tie kas pirmie iebrauks. Vasarā pastaigājju, paskatījos, pārāk šaurs uztaisīts.
20.marts 2019, 17:34 | links
 
Nolēmu šodien apskatīties, kas darās Lielupē pie Staļģenes ar copi. Makšķernieki nesēž un nevisai patīkami jaunumi mani sagaidīja. Apskatieities video. Varbūt kāds zinošāks var izskaidrot, jo nezinu vai es bez bažām dotos uz savu ierasto copes vietu. Paldies.
https://youtu.be/EZYxvcWvfeA

andrel, 20.marts 2019, 16:22


Brauc tik copēt. Pof.tā zīme, noliec auto nost no ceļa upes malā, lai citi var tikt garām un copē.
Gan jau priekš slapjā laika lai ceļu neizbrauc.
20.marts 2019, 17:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager