Lielupe

Atvainojos. Nevis jig, bet atvods. 16gr. pat likās pa maz, jo šorīt straume jūras virzienā bija diezgan.

mar4ello25, 3.augusts 2023, 19:19


Vakarā baltās kāpas rajons divās stundas, gaužām bēdīgi:
Dēlam viens zirga zobs.
Pāriniekam uz džig līdaka nokoda un uz atvadu pāris copes.
Man uz džiga 4x 20-24cm un vēl pāris copes, un viena laikam mežene stiepa agresīvi arā, drusku pieturēju un 0.5PE tik noplīkšķēja.
3.augusts 2023, 22:51 | links
 
6661 [3.aug]: mar4ello25 [54m]: 6661 [19:58]: mar4ello25 [19:25]: 6661 [15:01]: mar4ello25 [12:12]: Ņemot vērā, ka pagājušajā nedēļas nogalē noķēru neko Mērsraga kanālā un Engurē, nolēmu vismaz kko noķert piemājas peļķē. Nu tad rezultāts redzams. Kādi 3 kukaiņi nodila paceļam velkot. Un ne vairāk kā 4 zirgazobi. Manuprāt nemaz ne tik slikta cope:) Kā Willy teiktu:kkads jau grabina:))))
P.s. viens gab. Stresu neizturēja un tapēc tika atdots putniem, pārējie, veiksmīgi medī ūdens dzīlēs
P.s.s. Ja čalis, kas copēja brienamajos zābakos lasa, vecozēn var pienākt un pajautāt kas un kā. Kā arī, nevajag zivij uz galvas kāpt, tad var arī kko vairāk noķert. Bet tas tā bez uzbraucieniem.Un, jūs cienītais,vienkārši savilkāt asarus,un pēc tam atlaidāt.
Es pareizi sapratu?Protams. Kas tur tāds jocīgs. Ja gribu kādu zivtiņu, tad ņemu TIKAI, cik ģimene var VIENĀ reizē apēst. Kaimiņiem dalīt neuzskatu par vajadzīgu. Savādāk var sākt sūdzēties, ka nav zivju. Kā savulaik vietējie brakani, kas lika rūtainos un tad zemmērus pret polšiem mainīja. Man vnk patīk pats process.Nekas dīvains,katrs izpildās kā māk vai saprot.Asariem ar to ir jāsadzīvo.Noteikti negribu nevienu mācīt ķert zivis.Šajā sakarā diez vai sanāks kko iemācīt. Bet nu ok. Pat brīdi sajutos vainīgs, ka nenoklopēju un turpat nenovicoju visus:))(Pasargi, skaidrais saprāt,kādu mācīt.Asari ķeselē ir tikai zivis...
Tak viss ok
3.augusts 2023, 21:41 | links
 
mar4ello25 [3.aug]: RaimisD [9m]: mar4ello25 [19:25]: Protams. Kas tur tāds jocīgs. Ja gribu kādu zivtiņu, tad ņemu TIKAI, cik ģimene var VIENĀ reizē apēst.
Man vnk patīk pats process.Pieturos pie šīs pašas filozofiju, bet nepiespamošu topiku ar saviem uzskatiem.

Man Juglas kanālā šovakar ar asari galīgi švaki :(
Pāris strīpaiņi uz kants.
Spēcīga , nepareiza straume. Baigi stūma ezerā ūdeni.

Jābrauc uz Lielupi atvilkties :)Aiziet Raini! Ehhh ja ziemā šādus varētu savilkt tāda tempā:)
Līdz nākamajai nedēļai asariem likšu mieru. Bet tad jau redzēs kas būs/nebūs. Ja kkas jēdzīgs, tad sniegšu atskaiti.
P.s. jālaiž uz Bauskas festu rīt
Raini:)))
Raimi
3.augusts 2023, 21:37 | links
 
RaimisD [3.aug]: mar4ello25 [19:25]: Protams. Kas tur tāds jocīgs. Ja gribu kādu zivtiņu, tad ņemu TIKAI, cik ģimene var VIENĀ reizē apēst.
Man vnk patīk pats process.Pieturos pie šīs pašas filozofiju, bet nepiespamošu topiku ar saviem uzskatiem.

Man Juglas kanālā šovakar ar asari galīgi švaki :(
Pāris strīpaiņi uz kants.
Spēcīga , nepareiza straume. Baigi stūma ezerā ūdeni.

Jābrauc uz Lielupi atvilkties :)
Aiziet Raini! Ehhh ja ziemā šādus varētu savilkt tāda tempā:)
Līdz nākamajai nedēļai asariem likšu mieru. Bet tad jau redzēs kas būs/nebūs. Ja kkas jēdzīgs, tad sniegšu atskaiti.
P.s. jālaiž uz Bauskas festu rīt
3.augusts 2023, 21:37 | links
 
mar4ello25 [3.aug]: Protams. Kas tur tāds jocīgs. Ja gribu kādu zivtiņu, tad ņemu TIKAI, cik ģimene var VIENĀ reizē apēst.
Man vnk patīk pats process.
Pieturos pie šīs pašas filozofiju, bet nepiespamošu topiku ar saviem uzskatiem.

Man Juglas kanālā šovakar ar asari galīgi švaki :(
Pāris strīpaiņi uz kants.
Spēcīga , nepareiza straume. Baigi stūma ezerā ūdeni.

Jābrauc uz Lielupi atvilkties :)
3.augusts 2023, 21:28 | links
 
mar4ello25 [3.aug]: 6661 [19:58]: mar4ello25 [19:25]: 6661 [15:01]: mar4ello25 [12:12]: Ņemot vērā, ka pagājušajā nedēļas nogalē noķēru neko Mērsraga kanālā un Engurē, nolēmu vismaz kko noķert piemājas peļķē. Nu tad rezultāts redzams. Kādi 3 kukaiņi nodila paceļam velkot. Un ne vairāk kā 4 zirgazobi. Manuprāt nemaz ne tik slikta cope:) Kā Willy teiktu:kkads jau grabina:))))
P.s. viens gab. Stresu neizturēja un tapēc tika atdots putniem, pārējie, veiksmīgi medī ūdens dzīlēs
P.s.s. Ja čalis, kas copēja brienamajos zābakos lasa, vecozēn var pienākt un pajautāt kas un kā. Kā arī, nevajag zivij uz galvas kāpt, tad var arī kko vairāk noķert. Bet tas tā bez uzbraucieniem.Un, jūs cienītais,vienkārši savilkāt asarus,un pēc tam atlaidāt.
Es pareizi sapratu?Protams. Kas tur tāds jocīgs. Ja gribu kādu zivtiņu, tad ņemu TIKAI, cik ģimene var VIENĀ reizē apēst. Kaimiņiem dalīt neuzskatu par vajadzīgu. Savādāk var sākt sūdzēties, ka nav zivju. Kā savulaik vietējie brakani, kas lika rūtainos un tad zemmērus pret polšiem mainīja. Man vnk patīk pats process.Nekas dīvains,katrs izpildās kā māk vai saprot.Asariem ar to ir jāsadzīvo.Noteikti negribu nevienu mācīt ķert zivis.Šajā sakarā diez vai sanāks kko iemācīt. Bet nu ok. Pat brīdi sajutos vainīgs, ka nenoklopēju un turpat nenovicoju visus:))(
Pasargi, skaidrais saprāt,kādu mācīt.Asari ķeselē ir tikai zivis...
3.augusts 2023, 21:09 | links
 
Gātciemā, pie Ventspils šosejas tilta. Es ar lielajiem mānekļiem tikai. Bet nu pāriniekam ar mazajiem arī tik pāris copes un viens asaris. Eholotē gan rādīja zivis. Meženes dauzījās, bet līdakām mutes ciet
3.augusts 2023, 20:51 | links
 
Os555 [3.aug]: Vakar 16.00 - 22.00 viens apmēram 200g asaris uz ekipāžu (2cilvēki)
Ja nav noslēpums kur biji? Es biju aizvakar vakarā no 1800 līdz aptv. 21m. Daudzums varētu būt tuvu šim pašam. Nebija tīkliņš uzglabāšanai. Tāpēc nav foto. Un tāpēc neko nerakstīju. Savādāk, reizēm, visādi te, cena otru, sāk aprunāt:)
3.augusts 2023, 20:46 | links
 
6661 [3.aug]: mar4ello25 [19:25]: 6661 [15:01]: mar4ello25 [12:12]: Ņemot vērā, ka pagājušajā nedēļas nogalē noķēru neko Mērsraga kanālā un Engurē, nolēmu vismaz kko noķert piemājas peļķē. Nu tad rezultāts redzams. Kādi 3 kukaiņi nodila paceļam velkot. Un ne vairāk kā 4 zirgazobi. Manuprāt nemaz ne tik slikta cope:) Kā Willy teiktu:kkads jau grabina:))))
P.s. viens gab. Stresu neizturēja un tapēc tika atdots putniem, pārējie, veiksmīgi medī ūdens dzīlēs
P.s.s. Ja čalis, kas copēja brienamajos zābakos lasa, vecozēn var pienākt un pajautāt kas un kā. Kā arī, nevajag zivij uz galvas kāpt, tad var arī kko vairāk noķert. Bet tas tā bez uzbraucieniem.Un, jūs cienītais,vienkārši savilkāt asarus,un pēc tam atlaidāt.
Es pareizi sapratu?Protams. Kas tur tāds jocīgs. Ja gribu kādu zivtiņu, tad ņemu TIKAI, cik ģimene var VIENĀ reizē apēst. Kaimiņiem dalīt neuzskatu par vajadzīgu. Savādāk var sākt sūdzēties, ka nav zivju. Kā savulaik vietējie brakani, kas lika rūtainos un tad zemmērus pret polšiem mainīja. Man vnk patīk pats process.Nekas dīvains,katrs izpildās kā māk vai saprot.Asariem ar to ir jāsadzīvo.Noteikti negribu nevienu mācīt ķert zivis.
Šajā sakarā diez vai sanāks kko iemācīt. Bet nu ok. Pat brīdi sajutos vainīgs, ka nenoklopēju un turpat nenovicoju visus:))(
3.augusts 2023, 20:43 | links
 
mar4ello25 [3.aug]: 6661 [15:01]: mar4ello25 [12:12]: Ņemot vērā, ka pagājušajā nedēļas nogalē noķēru neko Mērsraga kanālā un Engurē, nolēmu vismaz kko noķert piemājas peļķē. Nu tad rezultāts redzams. Kādi 3 kukaiņi nodila paceļam velkot. Un ne vairāk kā 4 zirgazobi. Manuprāt nemaz ne tik slikta cope:) Kā Willy teiktu:kkads jau grabina:))))
P.s. viens gab. Stresu neizturēja un tapēc tika atdots putniem, pārējie, veiksmīgi medī ūdens dzīlēs
P.s.s. Ja čalis, kas copēja brienamajos zābakos lasa, vecozēn var pienākt un pajautāt kas un kā. Kā arī, nevajag zivij uz galvas kāpt, tad var arī kko vairāk noķert. Bet tas tā bez uzbraucieniem.Un, jūs cienītais,vienkārši savilkāt asarus,un pēc tam atlaidāt.
Es pareizi sapratu?Protams. Kas tur tāds jocīgs. Ja gribu kādu zivtiņu, tad ņemu TIKAI, cik ģimene var VIENĀ reizē apēst. Kaimiņiem dalīt neuzskatu par vajadzīgu. Savādāk var sākt sūdzēties, ka nav zivju. Kā savulaik vietējie brakani, kas lika rūtainos un tad zemmērus pret polšiem mainīja. Man vnk patīk pats process.
Nekas dīvains,katrs izpildās kā māk vai saprot.Asariem ar to ir jāsadzīvo.Noteikti negribu nevienu mācīt ķert zivis.
3.augusts 2023, 19:58 | links
 
Vakar 16.00 - 22.00 viens apmēram 200g asaris uz ekipāžu (2cilvēki)
3.augusts 2023, 19:42 | links
 
6661 [3.aug]: mar4ello25 [12:12]: Ņemot vērā, ka pagājušajā nedēļas nogalē noķēru neko Mērsraga kanālā un Engurē, nolēmu vismaz kko noķert piemājas peļķē. Nu tad rezultāts redzams. Kādi 3 kukaiņi nodila paceļam velkot. Un ne vairāk kā 4 zirgazobi. Manuprāt nemaz ne tik slikta cope:) Kā Willy teiktu:kkads jau grabina:))))
P.s. viens gab. Stresu neizturēja un tapēc tika atdots putniem, pārējie, veiksmīgi medī ūdens dzīlēs
P.s.s. Ja čalis, kas copēja brienamajos zābakos lasa, vecozēn var pienākt un pajautāt kas un kā. Kā arī, nevajag zivij uz galvas kāpt, tad var arī kko vairāk noķert. Bet tas tā bez uzbraucieniem.Un, jūs cienītais,vienkārši savilkāt asarus,un pēc tam atlaidāt.
Es pareizi sapratu?
Protams. Kas tur tāds jocīgs. Ja gribu kādu zivtiņu, tad ņemu TIKAI, cik ģimene var VIENĀ reizē apēst. Kaimiņiem dalīt neuzskatu par vajadzīgu. Savādāk var sākt sūdzēties, ka nav zivju. Kā savulaik vietējie brakani, kas lika rūtainos un tad zemmērus pret polšiem mainīja. Man vnk patīk pats process.
3.augusts 2023, 19:25 | links
 
Atvainojos. Nevis jig, bet atvods. 16gr. pat likās pa maz, jo šorīt straume jūras virzienā bija diezgan.
3.augusts 2023, 19:19 | links
 
Ņemot vērā, ka pagājušajā nedēļas nogalē noķēru neko Mērsraga kanālā un Engurē, nolēmu vismaz kko noķert piemājas peļķē. Nu tad rezultāts redzams. Kādi 3 kukaiņi nodila paceļam velkot. Un ne vairāk kā 4 zirgazobi. Manuprāt nemaz ne tik slikta cope:) Kā Willy teiktu:kkads jau grabina:))))
P.s. viens gab. Stresu neizturēja un tapēc tika atdots putniem, pārējie, veiksmīgi medī ūdens dzīlēs
P.s.s. Ja čalis, kas copēja brienamajos zābakos lasa, vecozēn var pienākt un pajautāt kas un kā. Kā arī, nevajag zivij uz galvas kāpt, tad var arī kko vairāk noķert. Bet tas tā bez uzbraucieniem.

mar4ello25, 3.augusts 2023, 12:12


Process labs, cik gramus lietoji džigam?
3.augusts 2023, 15:26 | links
 
mar4ello25 [3.aug]: Ņemot vērā, ka pagājušajā nedēļas nogalē noķēru neko Mērsraga kanālā un Engurē, nolēmu vismaz kko noķert piemājas peļķē. Nu tad rezultāts redzams. Kādi 3 kukaiņi nodila paceļam velkot. Un ne vairāk kā 4 zirgazobi. Manuprāt nemaz ne tik slikta cope:) Kā Willy teiktu:kkads jau grabina:))))
P.s. viens gab. Stresu neizturēja un tapēc tika atdots putniem, pārējie, veiksmīgi medī ūdens dzīlēs
P.s.s. Ja čalis, kas copēja brienamajos zābakos lasa, vecozēn var pienākt un pajautāt kas un kā. Kā arī, nevajag zivij uz galvas kāpt, tad var arī kko vairāk noķert. Bet tas tā bez uzbraucieniem.
Un, jūs cienītais,vienkārši savilkāt asarus,un pēc tam atlaidāt.
Es pareizi sapratu?
3.augusts 2023, 15:01 | links
 
mar4ello25 [3.aug]: Es gan neteiktu ka ir visur. No laivas varbūt. No krasta neesmu tik pārliecināts. Bet ja ir visur, tad tik uz priekšu. Vnk pasākumos ar lomu. That's it.
Padalos
3.augusts 2023, 13:34 | links
 
raimondsL [3.aug]: Diez vai carnikavā tas pats?
Man pačivinaāja ka švakāk. Bet varbūt nemācēja paņemt
3.augusts 2023, 13:29 | links
 
Es gan neteiktu ka ir visur. No laivas varbūt. No krasta neesmu tik pārliecināts. Bet ja ir visur, tad tik uz priekšu. Vnk pasākumos ar lomu. That's it.
3.augusts 2023, 13:28 | links
 
Diez vai carnikavā tas pats?
3.augusts 2023, 13:27 | links
 
Viņi tagad ir visur, jeb jābrauc speciāli uz Buļļupi?
3.augusts 2023, 13:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager