Lielupe

Kam izsūta soda kvīti?
12.marts 2019, 14:10 | links
 
Man liekas, ka lieki cepamies - pieņems likumu, tīrīsim, nepieņems arī labākie no mums arī bez sodiem satīrīs vidi, kur copē. Un Lietuvā īpašnieks nenes atbildību par savu īpašumu (kas attiecas uz fotoradaru fiksētajiem sodiem), bet Latvijā nes :) Tu joprojām uzskati, ka LV piemērs ir "godīgāks" un tas pareizais? ;)
12.marts 2019, 14:04 | links
 
Bet īpašnieks taču likumu nepārkāpj :)) Ja likumu pieņems, tad varēsi strīdēties cik uziet. Kamēr tiesa neatcels, visiem būs pienākums ievērot (diemžēl).

MT9, 12.marts 2019, 13:14

Bet tāpēc jau viņš ir īpašnieks,lai nestu atbildību par savu īpašumu,ne?Tad jau sodu par parkošanos ar nevajadzētu raksīt īpašniekam ,bet gan tam ,kas tobrīd atrodas vistuvāk mašīnai:)))Tākā šajā piemērā nekā kopīga neredzu.Tavs īpašums ,tu nes atbildību,tajā skaitā izlem kam dot un kam nedot ar to braukt.

tur cits stāsts.bet te grib likt maksāt par to ,ar ko man vispār man nav saistības.Tad tadu likumu pieņemam visā valstī un nevajag ne apkopējus,ne sniega tīrītājus.Eju pa netīrītu ielu,hops pieskrien ments un liek tīrīt ielu,jo 5m apkārt ir netīrīts:))...vai ieeju kādā sabiedriskā tuļkā pam.zt,a tur viens nolaidis garām,atkal ments klāts un liek mazgat piecus metrus uz priekšu un piecus atpakaļ:)))absurdumu jūti?:)))Tas patrs pie ūdens.
12.marts 2019, 13:52 | links
 
Bet īpašnieks taču likumu nepārkāpj :)) Ja likumu pieņems, tad varēsi strīdēties cik uziet. Kamēr tiesa neatcels, visiem būs pienākums ievērot (diemžēl).
12.marts 2019, 13:14 | links
 
Nesen pa TV vienā raidījumā pieminēja interesantu faktu - Lietuvā ar likumu pieņemts, ka, ja tu copē, tad 5m rādiusā ap tevi nedrīkst būt nesavākti atkritumi (vienalga tavi vai sveši), ja būs, tad inspektori var uzlikt sodu. Ļoti gribētu, lai pie mums arī tādu likumu pieņem, būtu ļoti, ļoti interesanti..

jurciks66, 12.marts 2019, 09:34


Tad jau spiningotājs katru reizi copi sāks ar krasta tīrīšanu un princīpā var braukt mājās :)
12.marts 2019, 13:13 | links
 
Un kas tur neparasts, šāda sistēma pie mums jau sen darbojas - soda auto īpašnieku par fotoradara fiksētu ātruma pārkāpumu, kaut gan bieži vien auto īpašnieks šo ātrumu nemaz nav pārkāpis, jo pie stūres atradās cita persona... Ja likumu pieņams, tad tikai tiesa spēs tevi glābt, jo policisti pildīs savu darbu... ;)

MT9, 12.marts 2019, 12:36[/quote]
tur viss kārtībā!!!soda īpašnieku,kā auto pārkāpj noteikumu!!!pie upes lai dara tieši tāpat-respektīvi soda pudeles,benčika īpašnieku,lietotāju,nevis cilvēku ,kas iet garām.
12.marts 2019, 13:01 | links
 
interesanti cik tas likums ir likumīgs.Kā mani var sodit par to ,kas nepieder man,vai kāpēc man būtu jāsavāc tas,ko neesmu nometis es...:)))Neesmu jurists,bet izklausās pēc cilvēktiesību pārkāpuma...

kurjers6, 12.marts 2019, 12:10


Un kas tur neparasts, šāda sistēma pie mums jau sen darbojas - soda auto īpašnieku par fotoradara fiksētu ātruma pārkāpumu, kaut gan bieži vien auto īpašnieks šo ātrumu nemaz nav pārkāpis, jo pie stūres atradās cita persona... Ja likumu pieņams, tad tikai tiesa spēs tevi glābt, jo policisti pildīs savu darbu... ;)
12.marts 2019, 12:36 | links
 
Nesen pa TV vienā raidījumā pieminēja interesantu faktu - Lietuvā ar likumu pieņemts, ka, ja tu copē, tad 5m rādiusā ap tevi nedrīkst būt nesavākti atkritumi (vienalga tavi vai sveši), ja būs, tad inspektori var uzlikt sodu. Ļoti gribētu, lai pie mums arī tādu likumu pieņem, būtu ļoti, ļoti interesanti..

jurciks66, 12.marts 2019, 09:34

interesanti cik tas likums ir likumīgs.Kā mani var sodit par to ,kas nepieder man,vai kāpēc man būtu jāsavāc tas,ko neesmu nometis es...:)))Neesmu jurists,bet izklausās pēc cilvēktiesību pārkāpuma...Ja inspektors nofilmē,vai kā savādāk var pierādīt tad jā.Bet ja mani soda par to ,ka kāds ir nometis pudeli,nu nez nez...protams,reizēm savācu svešus sūdus,bet ,lai vēl maksātu par tiem...Tad arī noziegumus nav jēgas izmeklēt:))tupinam to kas tuvākais nozieguma vietai:))
12.marts 2019, 12:10 | links
 
cupix - 20 gadu laikā, ķerot vimbas (ap Bausku), esmu noķēris, labi ja trīs zemmēra vimbas. Negribas ticēt, ka šogad, dienas laikā var 20 noķert, bet viss var būt:)) brīnumi notiek:)))

stiiv_lee, 11.marts 2019, 21:17


hmm, ļoti atšķirīga mums pieredze :) Šajos posmos es aktīvi ķeru sapalus vasaras mēnešos un katru gadu novēroju nelielus pārpalikumus ar Vimbām(nav mana mērķa zivs) , diemžel arī trāpās kā " bonus " gan mazās gan mēri.
12.marts 2019, 12:04 | links
 
Nesen pa TV vienā raidījumā pieminēja interesantu faktu - Lietuvā ar likumu pieņemts, ka, ja tu copē, tad 5m rādiusā ap tevi nedrīkst būt nesavākti atkritumi (vienalga tavi vai sveši), ja būs, tad inspektori var uzlikt sodu. Ļoti gribētu, lai pie mums arī tādu likumu pieņem, būtu ļoti, ļoti interesanti..

jurciks66, 12.marts 2019, 09:34

šis gan reāli labs, ja vien inspektori nebūtu retāki kā santaklausi
12.marts 2019, 11:43 | links
 
:) Laikam tapē pie mums tik daudz lietuviešu brauc !
12.marts 2019, 10:02 | links
 
Nesen pa TV vienā raidījumā pieminēja interesantu faktu - Lietuvā ar likumu pieņemts, ka, ja tu copē, tad 5m rādiusā ap tevi nedrīkst būt nesavākti atkritumi (vienalga tavi vai sveši), ja būs, tad inspektori var uzlikt sodu. Ļoti gribētu, lai pie mums arī tādu likumu pieņem, būtu ļoti, ļoti interesanti..
12.marts 2019, 09:34 | links
 
Rondo [11.03.19]: Abavnieks [Vakar]: Rondo [13m]: Abavnieks [8m]: daksa [27m]: nu ja, ja nav pareizie pludi kolhozā nav ko darīt. un ja ar pieredzīti tā švaki tad jau kolhozs nepatīkTā ir, kolhozā galvenais prast būt nekaunīgam, mācēt padirsties krievu valodā un galējā variantā arī izplūkties. Bet principā, arī tur ir sava auraEx, sašiņ nu netiec no tā niķa vaļā, krievi atkal pie vainas....
Cik man Bauskā bija darīšana ar nekauņām tad tie runāja skaidrā latviešu valodā un pēc pāris reizēm uz turieni nebraucu. Ventā vietas vairāk un te drīzāk apkārt leišu mēli dzird, bet tie turas savā ,, taborā,, un virsū nelien kur vietējie.Tā gan ir, savu nostāju esmu atklāti izrādījis vienmēr.

Šoreiz gan nezinu, kur Tu saskatīji uzbraucienu savai tautībai. Tad jau pieminot Ladu, arī sajustos aizvainots ? :)Esmu latvietis un vienmēr būšu tāds, bet tas ka daudzi visās savās nelaimēs vaino krievus, kretinē . Kurzemē upīšu krasti piedirsti, par Ventu nerunājot un palasot sanāk ka te latvieši ,, paraugmakšķernieki,, sanākuši kā svētie un tik pļūtī uz visiem pārējiem tie cūkas. Tikai tagad nebrīnaties ka pret mums makšķerniekiem jau visur kā cûkām skatās zemju īpašnieki un pašam man arī tādu piemēru netrūks, ja aceries.
Teikšu tā neesmu paraugmakšķernieks,bet ja mēs paši mazāk par to runātu un vairāk darītu rezultāts būtu krietni labāks. Vai tad tik tiešām ir tik grūti vismaz savus atkritumus savākt maisiņā un aizvest vismaz līdz pirmajai miskastei. Pats vienmēr aiz sevis novācu un daudzreiz esmu vācis aiz citiem. Jo man diemžēl nepatīk cūkkūtī sēdēt. Un es domāju ir jābūt pašiem nevienaldzīgiem un jāizrāda kaimiņam ka te ir sabiedriska vieta nevis lopu kūts.
12.marts 2019, 08:53 | links
 
Rondo [11.03.19]: Girtuks [21:19]: Rondo [20:22]: Abavnieks [20:07]: Rondo [13m]: Abavnieks [8m]: daksa [27m]: nu ja, ja nav pareizie pludi kolhozā nav ko darīt. un ja ar pieredzīti tā švaki tad jau kolhozs nepatīkTā ir, kolhozā galvenais prast būt nekaunīgam, mācēt padirsties krievu valodā un galējā variantā arī izplūkties. Bet principā, arī tur ir sava auraEx, sašiņ nu netiec no tā niķa vaļā, krievi atkal pie vainas....
Cik man Bauskā bija darīšana ar nekauņām tad tie runāja skaidrā latviešu valodā un pēc pāris reizēm uz turieni nebraucu. Ventā vietas vairāk un te drīzāk apkārt leišu mēli dzird, bet tie turas savā ,, taborā,, un virsū nelien kur vietējie.Tā gan ir, savu nostāju esmu atklāti izrādījis vienmēr.

Šoreiz gan nezinu, kur Tu saskatīji uzbraucienu savai tautībai. Tad jau pieminot Ladu, arī sajustos aizvainots ? :)Esmu latvietis un vienmēr būšu tāds, bet tas ka daudzi visās savās nelaimēs vaino krievus, kretinē . Kurzemē upīšu krasti piedirsti, par Ventu nerunājot un palasot sanāk ka te latvieši ,, paraugmakšķernieki,, sanākuši kā svētie un tik pļūtī uz visiem pārējiem tie cūkas. Tikai tagad nebrīnaties ka pret mums makšķerniekiem jau visur kā cûkām skatās zemju īpašnieki un pašam man arī tādu piemēru netrūks, ja aceries.Vecīt cūkām nav tautības. )) Ja no mazotnes nav ieaudzināts aiz sevis pacelt, izmest vai nolikt vietā tad suķis var nākt kaut no Āfrikas.Protams, bet palasot šos ,, svētos pārcilvēku,, gaudošanā un citu vainošanā, paliek pretīgi.
Sevi padarot par svētajiem kuri visu savāc un tie tur ,, citi,, ņem zemmērus un piecūko krastus, izbraukā svešus īpašumus un ,, nelieto krievu lamuvārdus,, tā ka visa upe skan!
Tas mainīsies tikai pēc pāris paaudzēm, bet vairums te tomēr ir ,, vecās sistēmas,, produkti.
Protams mēs mainamies un tas priecē.
Ne jau tikai ar pludiem uz gruntenēm arī pieredzēts ir. Kad ierauga ka tev ķerās tad obligāti ir jāmet blakus sačakarē sistēmu un tad bļauj ka vaimīgs esmu es ka viņa aukla ir pāri manējai.
11.marts 2019, 23:13 | links
 
Girtuks [11.03.19]: Rondo [20:22]: Abavnieks [20:07]: Rondo [13m]: Abavnieks [8m]: daksa [27m]: nu ja, ja nav pareizie pludi kolhozā nav ko darīt. un ja ar pieredzīti tā švaki tad jau kolhozs nepatīkTā ir, kolhozā galvenais prast būt nekaunīgam, mācēt padirsties krievu valodā un galējā variantā arī izplūkties. Bet principā, arī tur ir sava auraEx, sašiņ nu netiec no tā niķa vaļā, krievi atkal pie vainas....
Cik man Bauskā bija darīšana ar nekauņām tad tie runāja skaidrā latviešu valodā un pēc pāris reizēm uz turieni nebraucu. Ventā vietas vairāk un te drīzāk apkārt leišu mēli dzird, bet tie turas savā ,, taborā,, un virsū nelien kur vietējie.Tā gan ir, savu nostāju esmu atklāti izrādījis vienmēr.

Šoreiz gan nezinu, kur Tu saskatīji uzbraucienu savai tautībai. Tad jau pieminot Ladu, arī sajustos aizvainots ? :)Esmu latvietis un vienmēr būšu tāds, bet tas ka daudzi visās savās nelaimēs vaino krievus, kretinē . Kurzemē upīšu krasti piedirsti, par Ventu nerunājot un palasot sanāk ka te latvieši ,, paraugmakšķernieki,, sanākuši kā svētie un tik pļūtī uz visiem pārējiem tie cūkas. Tikai tagad nebrīnaties ka pret mums makšķerniekiem jau visur kā cûkām skatās zemju īpašnieki un pašam man arī tādu piemēru netrūks, ja aceries.Vecīt cūkām nav tautības. )) Ja no mazotnes nav ieaudzināts aiz sevis pacelt, izmest vai nolikt vietā tad suķis var nākt kaut no Āfrikas.
Protams, bet palasot šos ,, svētos pārcilvēku,, gaudošanā un citu vainošanā, paliek pretīgi.
Sevi padarot par svētajiem kuri visu savāc un tie tur ,, citi,, ņem zemmērus un piecūko krastus, izbraukā svešus īpašumus un ,, nelieto krievu lamuvārdus,, tā ka visa upe skan!
Tas mainīsies tikai pēc pāris paaudzēm, bet vairums te tomēr ir ,, vecās sistēmas,, produkti.
Protams mēs mainamies un tas priecē.
11.marts 2019, 21:52 | links
 
Rondo [11.03.19]: Abavnieks [20:07]: Rondo [13m]: Abavnieks [8m]: daksa [27m]: nu ja, ja nav pareizie pludi kolhozā nav ko darīt. un ja ar pieredzīti tā švaki tad jau kolhozs nepatīkTā ir, kolhozā galvenais prast būt nekaunīgam, mācēt padirsties krievu valodā un galējā variantā arī izplūkties. Bet principā, arī tur ir sava auraEx, sašiņ nu netiec no tā niķa vaļā, krievi atkal pie vainas....
Cik man Bauskā bija darīšana ar nekauņām tad tie runāja skaidrā latviešu valodā un pēc pāris reizēm uz turieni nebraucu. Ventā vietas vairāk un te drīzāk apkārt leišu mēli dzird, bet tie turas savā ,, taborā,, un virsū nelien kur vietējie.Tā gan ir, savu nostāju esmu atklāti izrādījis vienmēr.

Šoreiz gan nezinu, kur Tu saskatīji uzbraucienu savai tautībai. Tad jau pieminot Ladu, arī sajustos aizvainots ? :)Esmu latvietis un vienmēr būšu tāds, bet tas ka daudzi visās savās nelaimēs vaino krievus, kretinē . Kurzemē upīšu krasti piedirsti, par Ventu nerunājot un palasot sanāk ka te latvieši ,, paraugmakšķernieki,, sanākuši kā svētie un tik pļūtī uz visiem pārējiem tie cūkas. Tikai tagad nebrīnaties ka pret mums makšķerniekiem jau visur kā cûkām skatās zemju īpašnieki un pašam man arī tādu piemēru netrūks, ja aceries.
Vecīt cūkām nav tautības. )) Ja no mazotnes nav ieaudzināts aiz sevis pacelt, izmest vai nolikt vietā tad suķis var nākt kaut no Āfrikas.
11.marts 2019, 21:19 | links
 
cupix - 20 gadu laikā, ķerot vimbas (ap Bausku), esmu noķēris, labi ja trīs zemmēra vimbas. Negribas ticēt, ka šogad, dienas laikā var 20 noķert, bet viss var būt:)) brīnumi notiek:)))
11.marts 2019, 21:17 | links
 
Abavnieks [11.03.19]: Rondo [13m]: Abavnieks [8m]: daksa [27m]: nu ja, ja nav pareizie pludi kolhozā nav ko darīt. un ja ar pieredzīti tā švaki tad jau kolhozs nepatīkTā ir, kolhozā galvenais prast būt nekaunīgam, mācēt padirsties krievu valodā un galējā variantā arī izplūkties. Bet principā, arī tur ir sava auraEx, sašiņ nu netiec no tā niķa vaļā, krievi atkal pie vainas....
Cik man Bauskā bija darīšana ar nekauņām tad tie runāja skaidrā latviešu valodā un pēc pāris reizēm uz turieni nebraucu. Ventā vietas vairāk un te drīzāk apkārt leišu mēli dzird, bet tie turas savā ,, taborā,, un virsū nelien kur vietējie.Tā gan ir, savu nostāju esmu atklāti izrādījis vienmēr.

Šoreiz gan nezinu, kur Tu saskatīji uzbraucienu savai tautībai. Tad jau pieminot Ladu, arī sajustos aizvainots ? :)
Esmu latvietis un vienmēr būšu tāds, bet tas ka daudzi visās savās nelaimēs vaino krievus, kretinē . Kurzemē upīšu krasti piedirsti, par Ventu nerunājot un palasot sanāk ka te latvieši ,, paraugmakšķernieki,, sanākuši kā svētie un tik pļūtī uz visiem pārējiem tie cūkas. Tikai tagad nebrīnaties ka pret mums makšķerniekiem jau visur kā cûkām skatās zemju īpašnieki un pašam man arī tādu piemēru netrūks, ja aceries.
11.marts 2019, 20:22 | links
 
Rondo [11.03.19]: Abavnieks [8m]: daksa [27m]: nu ja, ja nav pareizie pludi kolhozā nav ko darīt. un ja ar pieredzīti tā švaki tad jau kolhozs nepatīkTā ir, kolhozā galvenais prast būt nekaunīgam, mācēt padirsties krievu valodā un galējā variantā arī izplūkties. Bet principā, arī tur ir sava auraEx, sašiņ nu netiec no tā niķa vaļā, krievi atkal pie vainas....
Cik man Bauskā bija darīšana ar nekauņām tad tie runāja skaidrā latviešu valodā un pēc pāris reizēm uz turieni nebraucu. Ventā vietas vairāk un te drīzāk apkārt leišu mēli dzird, bet tie turas savā ,, taborā,, un virsū nelien kur vietējie.
Tā gan ir, savu nostāju esmu atklāti izrādījis vienmēr.

Šoreiz gan nezinu, kur Tu saskatīji uzbraucienu savai tautībai. Tad jau pieminot Ladu, arī sajustos aizvainots ? :)
11.marts 2019, 20:07 | links
 
Abavnieks [11.03.19]: daksa [27m]: nu ja, ja nav pareizie pludi kolhozā nav ko darīt. un ja ar pieredzīti tā švaki tad jau kolhozs nepatīkTā ir, kolhozā galvenais prast būt nekaunīgam, mācēt padirsties krievu valodā un galējā variantā arī izplūkties. Bet principā, arī tur ir sava aura
Ex, sašiņ nu netiec no tā niķa vaļā, krievi atkal pie vainas....
Cik man Bauskā bija darīšana ar nekauņām tad tie runāja skaidrā latviešu valodā un pēc pāris reizēm uz turieni nebraucu. Ventā vietas vairāk un te drīzāk apkārt leišu mēli dzird, bet tie turas savā ,, taborā,, un virsū nelien kur vietējie.
11.marts 2019, 20:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager