Lielupe

Lai VFS nejustos vientuļš, kas šajā sadaļā raksta par rezultātiem nevis visādu fufeli, vakar velce 2 uz mājām 4 paaugties, bet vispār izmērs pašvaks, par trofejām nesauksi :D.
21.maijs 2018, 08:15 | links
 
Abavnieks [19.05.18]: Kam uzzvanit Par murdu? Pie dzelzceļa tilta jūrmalā?
jurmalas pashvaldiibas policijai domaaju
19.maijs 2018, 09:47 | links
 
Kam uzzvanit Par murdu? Pie dzelzceļa tilta jūrmalā?
19.maijs 2018, 09:44 | links
 
Šodien kārtējā velce. Viss notikās līdz pusdienām, tad iestājās klusums. Bija arī paris ņemamas.

Nez kā veicās džerkotājiem, spiningotājiem un pārējiem velcētājiem?:)
17.maijs 2018, 19:27 | links
 
Lieniite [15.05.18]: ...galvenais , lai Lienīte nav 6.5 pēdas gara, ādas biksēs ar izgriezumiem uz 3 un 4 vaiga, trīs dienas neskūtu bārdu un sešstūrainā ādas cepurē, kā jeņķu polismeņiem :)
.. iesaku pirmo copi runāt, kur ļaužu tā pavairāk :)

Jon-Hill, 12.maijs 2018, 21:48
Gar zemi
15.maijs 2018, 07:41 | links
 
Sveiki!! Tā kā esmu iesācēja makšķerēšanā....priekšroku dodu pludiņmakšķerei...varbūt kāds var pačukstēt kur varētu pacopēt??? Kādi ezeri ...kur ir iespējas ar pludiņmakšķeri no krasta pamakšķerēt?? Ar draudzeni esam bijušas pie dažiem ezeriem....bet visus seklie krasti un laipas nevienas.

Lieniite, 11.maijs 2018, 23:59
Ja interesē Rīga un tās apkārtne, tad priekš pludiņmakšķerēšanas varu ieteikt Juglas upi(abu upju savienojums), tur daudz vietu, labs dziļums un laba piebraukšana.
Vēl varētu būt vecdaugava(braucot uz mangaļsalu), nezinu gan par dziļumiem tur, bet copmaņi manīti.
Dārziņu attekā(aiz rumbulas) esmu redzējis vietas un copmaņus, piebraukšana laba.
Lielupē, Priedainē pie dzelzceļa tilta esmu makšķerējis, bet tur parasti jau kāds priekšā, bet vietas pietiek vairākiem.
Šitās vietas kas ātrumā nāk prātā.

Ezs87, 12.maijs 2018, 19:49



Paldies!!! Ņemšu vērā!!
15.maijs 2018, 00:51 | links
 
Nē....Lieniite ir 165 cm gara blondīne....kurai kā par brīnumu iepatikās makšķerēt!!!
15.maijs 2018, 00:48 | links
 
...galvenais , lai Lienīte nav 6.5 pēdas gara, ādas biksēs ar izgriezumiem uz 3 un 4 vaiga, trīs dienas neskūtu bārdu un sešstūrainā ādas cepurē, kā jeņķu polismeņiem :)
.. iesaku pirmo copi runāt, kur ļaužu tā pavairāk :)

Jon-Hill, 12.maijs 2018, 21:48
15.maijs 2018, 00:46 | links
 
Velce. Šodien līdz 1500. 10 izvilktas, no tām tikai divi mēri. Visas paņēma līdz 1100, pēc tam, kā vannā.
14.maijs 2018, 18:06 | links
 
Vakar biju copē, viens velcētājs (vecis ap 65-70) pēkšņi izdomāja ka jāpačurā, bļ... upes vidū, nevarēja tos 50 m līdz krastam piebraukt. Labi ka vēl nepied...
Laikam mājās pie gultas to bļodā dara.


Nu, ko Tev trauma uz visu dzīvi ?

pelecis, 14.maijs 2018, 13:34


Bišķi kultūrai arī tomēr jābūt uz ūdeņiem.
14.maijs 2018, 17:27 | links
 
Āķi ūdenī ļoti ātri sarūsē it sevišķi smaile ar atskabargu un kad tā daļa norūsē zivs var atbrīvoties no āķa ļoti ātri.
Līdz ar to es personīgi neticu ka pēc gada vēl āķis būtu mutē!
14.maijs 2018, 17:14 | links
 
Nav taisnība.šoziem noķērām asari ap grami 300 kuram mutē bija pavada visu trijžuburi.salīdzinājām āķus un secinājām ka paši vien bijām rudenī to pavadu ar visu dzīvo norāvuši un asaris bij no siekstas norāvis dzīvo ar karūsiņu.tā kā ezers tiek ļoti minimāli apmakšķerēts tad iespēja ka kāds cits to pavadu bija norāvis ir tuvu nullei.
14.maijs 2018, 15:58 | links
 
To:MT9

No nopērkamajiem BFT patiešām ir labākie, Savage stinger spike man patīk labāk.

Bet principā taisu pats un esmu pārgājis uz tērauda stiepli 0.8mm, jo siet kevlara čakarīgi, pītās stieples ar pārklājumu var sanākt kā tev , lai arī lieku 2x trubiņas, titana padargi un nav jegas šajā gadījumā.

Bonus taisot pašam ir tas ka tu garumus un āķu pozīcijas vari pieskaņot attiecīgai gumijas zivij lai saglabātu gaitas īpašības.


Par to āķi līdakas mutē: esmu lasījis ka līdakai āķis mutē saēdoties 2-4 nedēļu laikā.
14.maijs 2018, 15:50 | links
 
Vakar biju copē, viens velcētājs (vecis ap 65-70) pēkšņi izdomāja ka jāpačurā, bļ... upes vidū, nevarēja tos 50 m līdz krastam piebraukt. Labi ka vēl nepied...
Laikam mājās pie gultas to bļodā dara.


Nu, ko Tev trauma uz visu dzīvi ?
14.maijs 2018, 13:34 | links
 
Kur pie mums var nopirkt tos BFT stingerus? Paldies.

MT9 , labs pastāsts!!! Žēl par daiwas stingeriem, tas nu gan nav labi! Mēs lietojam tikai BFT, vai labāk paši taisam, tad nav problēmu.
Tu arī "necopē" nebaidies lietot lielus mānekļus, dažreiz tieši tas arī, kas var izprovocēt uz copi savādāk neaktīvu līdaku. Un jo seklāka vieta, jo lielāka iespēja, ka tā notiks.

kraft, 13.maijs 2018, 10:22
14.maijs 2018, 13:13 | links
 
Vakar biju copē, viens velcētājs (vecis ap 65-70) pēkšņi izdomāja ka jāpačurā, bļ... upes vidū, nevarēja tos 50 m līdz krastam piebraukt. Labi ka vēl nepied...
Laikam mājās pie gultas to bļodā dara.

pliksnis, 14.maijs 2018, 07:33


:D :D labi,ka šis pār bortu nepārkrita
14.maijs 2018, 11:20 | links
 
Vakar biju copē, viens velcētājs (vecis ap 65-70) pēkšņi izdomāja ka jāpačurā, bļ... upes vidū, nevarēja tos 50 m līdz krastam piebraukt. Labi ka vēl nepied...
Laikam mājās pie gultas to bļodā dara.
14.maijs 2018, 07:33 | links
 
Tu arī "necopē" nebaidies lietot lielus mānekļus, dažreiz tieši tas arī, kas var izprovocēt uz copi savādāk neaktīvu līdaku. Un jo seklāka vieta, jo lielāka iespēja, ka tā notiks.

kraft, 13.maijs 2018, 10:22


Man pirmā sezona ar smago artilēriju, tādēļ vēl tikai mācos, pamazām krāju pieredzi... Jā, šoreiz tiešām visa noķertā līdaka tika atrasta seklumā. Žēl, ka izmērs pieticīgs, bet skaitliski rēķinot, cope bija aktīva.
13.maijs 2018, 10:39 | links
 
MT9 , labs pastāsts!!! Žēl par daiwas stingeriem, tas nu gan nav labi! Mēs lietojam tikai BFT, vai labāk paši taisam, tad nav problēmu.
Tu arī "necopē" nebaidies lietot lielus mānekļus, dažreiz tieši tas arī, kas var izprovocēt uz copi savādāk neaktīvu līdaku. Un jo seklāka vieta, jo lielāka iespēja, ka tā notiks.
13.maijs 2018, 10:22 | links
 
...galvenais , lai Lienīte nav 6.5 pēdas gara, ādas biksēs ar izgriezumiem uz 3 un 4 vaiga, trīs dienas neskūtu bārdu un sešstūrainā ādas cepurē, kā jeņķu polismeņiem :)
.. iesaku pirmo copi runāt, kur ļaužu tā pavairāk :)
12.maijs 2018, 21:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager