Lielupe

20 gr barotava? Nopietni?

Fishmens, 15.aprīlis 2018, 18:59[/quote]

Nu ja , smagāku arī nelietoju, esmu smalku rīku lietotājs. Aukla 0.18, pavadiņa 0.14 Stroft.
Vibu Dragon barība, baltie. Strādāja labi.
15.aprīlis 2018, 19:28 | links
 
pliksnis [18:21]: Āne - norma 4 stundās, kaimiņam kas ķēra smagu pļantaku kādas 10, pse no tām zemmēri.
Ēsma baltie, kaimiņam garnele.
Kaimiņš ar smago svinu pārssvarā vagoja piekrastes zāles.
Man vimbas ņēma netālu no krasta, 20 g barotava, fīderis.20 gr barotava? Nopietni?

Nu ja, trīsstūrainā. Nebija jau tālu jāmet. Ar 0.18 auklu kāreiz.
Esmu smalku rīku lietotājs, un nekad neesnu baigos svarus metis upē. Nav bijusi vajadzība.
Kaut arī straume šodien bija paliela, bet 20 m no krata turēja uz vietas.
Fishmens, 15.aprīlis 2018, 18:59
15.aprīlis 2018, 19:26 | links
 
pliksnis [15.04.18]: Āne - norma 4 stundās, kaimiņam kas ķēra smagu pļantaku kādas 10, pse no tām zemmēri.
Ēsma baltie, kaimiņam garnele.
Kaimiņš ar smago svinu pārssvarā vagoja piekrastes zāles.
Man vimbas ņēma netālu no krasta, 20 g barotava, fīderis.
20 gr barotava? Nopietni?
15.aprīlis 2018, 18:59 | links
 
To ginca71
70% vimbas kas nav atļautie izmēri bet nekas , visi bāž tik maisos. Ir tādi kas noķer 5.gb un uz mašīnu, atnāk atpakaļ un copē tālāk!!!

Vo to es saprotu...tāda ir ,,īstenā latvieša" būtība !:)Apkārt ,,zvizģī" ļimonus,a te stučī par bargākajiem likumpārkāpējiem.:)Pats droši, ka nekad pie sarkanās gaismas luksoforā,ielu pat nav šķērsojis vai pie stūres ātrumu pārsniedzis.:)
15.aprīlis 2018, 18:39 | links
 
Āne - norma 4 stundās, kaimiņam kas ķēra smagu pļantaku kādas 10, pse no tām zemmēri.
Ēsma baltie, kaimiņam garnele.
Kaimiņš ar smago svinu pārssvarā vagoja piekrastes zāles.
Man vimbas ņēma netālu no krasta, 20 g barotava, fīderis.
15.aprīlis 2018, 18:21 | links
 
Virs Teteles no 11-14 trīs vimbas. Garnele ar baltiem. Copes labas, izmērs arī. Pāris copes nopūdelēju..
Kā citiem tajā rajonā?
15.aprīlis 2018, 16:51 | links
 
Pie baltās kāpas man švaki! 1 vimba ko atlaidu paaugties, 4 breksēni, viens iespaidīga izmēra asaris un kaudze ar gigantiskiem ķīšiem. Vajadzēja uz baltajiem ķert bet es uz garneli un slieku kas šodien zivīm nebija topā )))) Blakus veči vilka atspērušies bet ap plkst 11;30 arī tiem viss pieklusa. 70% vimbas kas nav atļautie izmēri bet nekas , visi bāž tik maisos. Ir tādi kas noķer 5.gb un uz mašīnu, atnāk atpakaļ un copē tālāk!!!
15.aprīlis 2018, 16:29 | links
 
No agra rīta līdz pus 12tiem tiku pie 6 vimbām. Izmērs ok. Bija arī vairākas nerealizētas un nogulētas copes. Tuvākajiem kaimiņiem, cik redzēju, līdzīgi, bet ne kāds kosmoss nebija. Tas Vītoliņos.
Ne asakas!
15.aprīlis 2018, 13:08 | links
 
Vītoliņos viss mierīgi! Laps laiks un putni.
Tautas pilns, brīvās vietas beidzās jau 5cos no rīta. Kāds pa kādai zivij izvelk, bet ne kas īpašs. Straume ciešama, zāles nenes.
Ne asakas!
15.aprīlis 2018, 08:44 | links
 
Lai tik nostiepj "zveinieki" šķērsām tīklus, tad Kalnciemā i zemmērs vairs nebūs.
14.aprīlis 2018, 18:45 | links
 
Aigarsbergs [14.04.18]: ga_rais [15:24]: Šis rīts ļoti devīgs bij! 45 vimbas, no kurām puse bija tikai zemmēri. Plus 3 vēdzeles atlaistas! Mājās brauca... bišk vairāk par normu, bet visas virsmērā.Zemmēra vimbas? Ko? Tādas zivis arī var noķert? Reti zem 40cm vimba trāpās, kur nu vēl zemmēra. Vismaz Kurzemē.
Mazās jūras vimbas vidēji ir mazākas par Kurzemes vimbām. Tā nu tas ir.
14.aprīlis 2018, 18:23 | links
 
ga_rais [14.04.18]: Šis rīts ļoti devīgs bij! 45 vimbas, no kurām puse bija tikai zemmēri. Plus 3 vēdzeles atlaistas! Mājās brauca... bišk vairāk par normu, bet visas virsmērā.
Zemmēra vimbas? Ko? Tādas zivis arī var noķert? Reti zem 40cm vimba trāpās, kur nu vēl zemmēra. Vismaz Kurzemē.
14.aprīlis 2018, 17:57 | links
 
Šis rīts ļoti devīgs bij! 45 vimbas, no kurām puse bija tikai zemmēri. Plus 3 vēdzeles atlaistas! Mājās brauca... bišk vairāk par normu, bet visas virsmērā.
14.aprīlis 2018, 15:24 | links
 
Fishmens [14.04.18]: mar4ello25 [31m]: Baltàs kàpas rajons, visas copes pa dienu uz pinkiem un parastiem àkiem. 2feederi ap 10 vimbàm. No visàm 10, divas nu loti smukas,1 knapmèrs pàrèjie bèrniñi. Varbût ja būtu parastie baltie būtu vèl labàk. Un protams finierīšu júra. Bonusà puse gîmja sarkana kà tomàts:))) Ne asakas vīri. P.s. garneli pats var èst:)))Tautas daudz?
Kà kur. Kur Es biju tur Es viens biju.
14.aprīlis 2018, 14:32 | links
 
mar4ello25 [14.04.18]: Baltàs kàpas rajons, visas copes pa dienu uz pinkiem un parastiem àkiem. 2feederi ap 10 vimbàm. No visàm 10, divas nu loti smukas,1 knapmèrs pàrèjie bèrniñi. Varbût ja būtu parastie baltie būtu vèl labàk. Un protams finierīšu júra. Bonusà puse gîmja sarkana kà tomàts:))) Ne asakas vīri. P.s. garneli pats var èst:)))
Tautas daudz?
14.aprīlis 2018, 14:09 | links
 
Baltàs kàpas rajons, visas copes pa dienu uz pinkiem un parastiem àkiem. 2feederi ap 10 vimbàm. No visàm 10, divas nu loti smukas,1 knapmèrs pàrèjie bèrniñi. Varbût ja būtu parastie baltie būtu vèl labàk. Un protams finierīšu júra. Bonusà puse gîmja sarkana kà tomàts:))) Ne asakas vīri. P.s. garneli pats var èst:)))
14.aprīlis 2018, 14:01 | links
 
Ap pusvieniem dienā Stalģenes tilta rajonā kādas 30 mašīnas. Runā, ka uz Emburgas - Garozas ceļa aŗī esot daudz transporta. Uz Vecsvirlaukas ceļa arī noparkojušies daži. Vecsvirlaukā gan jau ka aŗī kāds bars būs.

Dažs labs šķiet, ka pamanījies ielīst privātajā teritorijā, būtu vecais dzīvs, tad dabūtu pa sprandu, ja vien blats nebūtu :)

Aiznesiet Lidijas tantei zivi, ja jau pamanījušies tik tuvu privātumam ielīst :)
Citādi žēlojas viņa, ka makšķernieki sabraukājuši te visu, bet neviens pat nepiedāvā zivtiņu.

Laikam, jau, ka ne sūda tajā galā nevar noķert, bet mašīnu tur ir visvairāk .:)
14.aprīlis 2018, 13:13 | links
 
Staļģenē abi krasti nosēti ar makšķerniekiem! Kā gadatirgū!:)
Ūden krītās, straume ahūna + zāle. Zivis naf un ne kad nav bijušas!
Man viena zemmēra, redzēju vienam arī vienu mēru.
Tas no 5ciem rītā līdz šim brīdim.
"Takoj futbol nam njenuzhen". Tinu makšķeres!
14.aprīlis 2018, 10:37 | links
 
Rainers123 [13.04.18]: 3-4h rīta pusē, pirms Kalnciea nosēdēju 1 vimbu tik dabūju, zāles nebija, straume - nu ar 100gr varēja strādāt.
A 100 grami vedera vienmer var stradat
14.aprīlis 2018, 01:28 | links
 
3-4h rīta pusē, pirms Kalnciea nosēdēju 1 vimbu tik dabūju, zāles nebija, straume - nu ar 100gr varēja strādāt.
13.aprīlis 2018, 22:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager