Lielupe

Ezs87. Bet vai tad vizinoties pa upi Tev obligāti vajag to vietu ??? Lai tak cilvēki tur makšķerē. Tu tak nepiebrauc kādai noenkurotai laivai pie borta un nesaki-tagad es te copēšu. :))
14.oktobris 2017, 07:34 | links
 
Kādi telefona num. :D Smiekli nāk,nojaukt visu. Krasta piesārņošana un nekas vairāk :) Pavasarī paskaties kas tur palicis no tādiem privāt makšķerniekiem :) es ar uznaglošu laipiņu pie savas upes un teikšu tā ir man peldvieta ,peldi citur :D

j0nis, 11.oktobris 2017, 22:48

Loģiski ka viņi tur ir vairāki. Neko viens nepanāksi,bet ja aizbrauktu bariņā un ierādīt kārtību tā nebūtu problēma :)Nesaku ka man viņi traucē bet ir cilvēki kas ceļās agrāk kā pārējie un kāpēc gan viņš tur nevarētu atpūsties un noķert savu fišiņu sievai brokstīs :D

j0nis, 11.oktobris 2017, 22:53


Tas pats ir ar tiem privātīpašumiem gar upi. Ļoti maz kas atļauj pacopēt, kaut arī vieta nav iekārtota.
Piemēram Kalnciemā braucot pa grants ceļu no Jelgavas puses. Zemes gabals pieder pašvaldībai, bet vietēji tur iekārtojuši sev laipas un dažādas citas extras atpūtai. Pamēģini tik pienākt pie upes pa kādu taciņu, aizdzīs 100% teiktdami ka ir privātīpašums.
Tā pat pirms Kalnciema kur dažas mājs gar upi, saucās Krasta ciems, ceļš gra upi Krasta iela.
Tur ir privātīpašumi. Kad vienā māja dzīvoja onkulīts ap gadiem 70, viņš neko neteica ka kāds copē pie vecās piestātnes. Bet tagad kaut kāds gnīda nopirka to īpašumu, un nelaiž nevienu pie upes. Kādreiz mēģināju ar viņu sarunāt ka samaksāšu pa visu vasaru pieklājīgu kompensācīju par zālāja pamīcīšanu, masīna var stāvēt uz ceļa, kāda problēma, bet šis atbild, vai tad vietas nav pie upes, upe gara!
13.oktobris 2017, 17:37 | links
 
Sveiki
Varbūt kādā laivā atrastos vieta, rīt Jelgavas mačos ???
Centners, voblerus neprasu, zivi izvadīt māku,,, varu ar savu Yamaha 2,5 !
PM. Paldies.
13.oktobris 2017, 17:26 | links
 
Kādi telefona num. :D Smiekli nāk,nojaukt visu. Krasta piesārņošana un nekas vairāk :) Pavasarī paskaties kas tur palicis no tādiem privāt makšķerniekiem :) es ar uznaglošu laipiņu pie savas upes un teikšu tā ir man peldvieta ,peldi citur :D

j0nis, 11.oktobris 2017, 22:48


Loģiski ka viņi tur ir vairāki. Neko viens nepanāksi,bet ja aizbrauktu bariņā un ierādīt kārtību tā nebūtu problēma :)Nesaku ka man viņi traucē bet ir cilvēki kas ceļās agrāk kā pārējie un kāpēc gan viņš tur nevarētu atpūsties un noķert savu fišiņu sievai brokstīs :D
11.oktobris 2017, 22:53 | links
 
Kādi telefona num. :D Smiekli nāk,nojaukt visu. Krasta piesārņošana un nekas vairāk :) Pavasarī paskaties kas tur palicis no tādiem privāt makšķerniekiem :) es ar uznaglošu laipiņu pie savas upes un teikšu tā ir man peldvieta ,peldi citur :D
11.oktobris 2017, 22:48 | links
 
Tas buudas nepieder nevienam.bet ir Itkaa ipasnieki kuri uzslejushi majinas.pats tur biju iemaldijies.no riita agruma atvilkaas krievi un nevisai laipni aizdzina prom.kjipa vinji celushi un vinji tik drikst tur copeet.taa jau cepuri nost,maz tadu copmanju kas domaa par savam copes vietam.

nipijs38, 9.oktobris 2017, 12:08
Nu jā, no likumiskā viedokļa jau laikam tik tuvu upei nekas nevar piederēt!
Itkā jau jā, labi ka uztur savas vietas. Tik varētu piespraust kādu tel.nr. pie būdas lai varētu piezvanīt un palūgt atļauju palietot!

Ezs87, 10.oktobris 2017, 21:58
11.oktobris 2017, 22:39 | links
 
Tas buudas nepieder nevienam.bet ir Itkaa ipasnieki kuri uzslejushi majinas.pats tur biju iemaldijies.no riita agruma atvilkaas krievi un nevisai laipni aizdzina prom.kjipa vinji celushi un vinji tik drikst tur copeet.taa jau cepuri nost,maz tadu copmanju kas domaa par savam copes vietam.

nipijs38, 9.oktobris 2017, 12:08

Nu jā, no likumiskā viedokļa jau laikam tik tuvu upei nekas nevar piederēt!
Itkā jau jā, labi ka uztur savas vietas. Tik varētu piespraust kādu tel.nr. pie būdas lai varētu piezvanīt un palūgt atļauju palietot!
10.oktobris 2017, 21:58 | links
 
Vizinoties pa Lielupi, pamanīju stacionāru telšu pilsētiņu(vairākas laipas/būdas). Kartē ar sarkanu apvilkta vieta.
Kāds zin kko par viņām, kam viņas pieder? Kas tur samnieko? Vai mirstīgajiem pieejamas?


Ezs87, 8.oktobris 2017, 15:33
10.oktobris 2017, 15:02 | links
 
Vizinoties pa Lielupi, pamanīju stacionāru telšu pilsētiņu(vairākas laipas/būdas). Kartē ar sarkanu apvilkta vieta.
Kāds zin kko par viņām, kam viņas pieder? Kas tur samnieko? Vai mirstīgajiem pieejamas?


Ezs87, 8.oktobris 2017, 15:33
10.oktobris 2017, 15:01 | links
 
Tas buudas nepieder nevienam.bet ir Itkaa ipasnieki kuri uzslejushi majinas.pats tur biju iemaldijies.no riita agruma atvilkaas krievi un nevisai laipni aizdzina prom.kjipa vinji celushi un vinji tik drikst tur copeet.taa jau cepuri nost,maz tadu copmanju kas domaa par savam copes vietam.
9.oktobris 2017, 12:08 | links
 
Ezs87 [08.10.17]: Interesanti - vakar lielupē tūkstots laivas, sešsimts fīderu, bet nevienas atskaites!
Man vakar 07.00 - 18.00 velcējot švaki, trīs copes: asars 150g, līdakas 0.9kg un 1.9kg.
Man trīs zemmēra līdakas,divi mēra zandarti,un vel tris nerealizētas zandarta copes!diezgan laba copes diena,tas viss varkaļu rajonā!
8.oktobris 2017, 16:30 | links
 
Vizinoties pa Lielupi, pamanīju stacionāru telšu pilsētiņu(vairākas laipas/būdas). Kartē ar sarkanu apvilkta vieta.
Kāds zin kko par viņām, kam viņas pieder? Kas tur samnieko? Vai mirstīgajiem pieejamas?

Pašdarbnieki sacēluši Vjetnamiešu mājas, uzskata par saviem īpašumiem

Ezs87, 8.oktobris 2017, 15:33
8.oktobris 2017, 16:04 | links
 
Vizinoties pa Lielupi, pamanīju stacionāru telšu pilsētiņu(vairākas laipas/būdas). Kartē ar sarkanu apvilkta vieta.
Kāds zin kko par viņām, kam viņas pieder? Kas tur samnieko? Vai mirstīgajiem pieejamas?
8.oktobris 2017, 15:33 | links
 
asaris 39 cm 2 mēra līdaciņas vakar lielupe no Teteles līdz Staļģenei
8.oktobris 2017, 14:55 | links
 
39cm
8.oktobris 2017, 14:51 | links
 
Interesanti - vakar lielupē tūkstots laivas, sešsimts fīderu, bet nevienas atskaites!
Man vakar 07.00 - 18.00 velcējot švaki, trīs copes: asars 150g, līdakas 0.9kg un 1.9kg.
8.oktobris 2017, 13:30 | links
 
Ūdens ir atpakaļ, 4mēri tiesa gan 45*3un viens 48, ķērās kad bija straume, vēl 2asari un kaudzīte ar zemmēriem.
4.oktobris 2017, 21:06 | links
 
Ūdens zems salīdzinoši ar piektdienu kāds pusmetrs nost zivis ir, bet nevarētu teikt ka baigi ķēras copes knapas. Bet ja zini kur ir tad vajag rakt un viss būs kārtībā.
3.oktobris 2017, 22:55 | links
 
kāds līmenis Lielupē -kāpj vai krīt, nav baigā "ķafija"'.. doma līdz Slokas tiltam aizbraukt kādu līdaku palūkot..
3.oktobris 2017, 20:59 | links
 
Sestdiena uz udens Jurmala. Ap Sloku.
Uz diviem vie a 52cm un 7 zemmera lidacinas. Copes gan pavisam pasvakas, kadas 15 tika nedaudz pavilktas un tiri copes pari pa 40, gumijas pilnigi iznicinatas. Lielaka dala bija pa pasu seklumu.
2.oktobris 2017, 06:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager