Lielupe

vakar liela daļa palika uz nakti, forši viņiem tur šodien pa sniegiem :))). Bet ja ir līdzi cepumi šķidrā agregātstāvoklī un vēl drusku ķeras tad štrunc par sniegiem
15.aprīlis 2017, 08:57 | links
 
šodien nedaudz nomuļājos un līdz ar to pie upes atbraucu tikai pec 7-ņiem. Biju paredzejis ka būs kolhozs, bet ka TĀDS kolhozs nebiju domajis. Praktiski sākot no Staļgenes līdz pat Tetelei (talāk nebraucu) visur bija mašīnas un copmaņi biezā slānī. Pec ilgas meklēsans atradu puslīdz vietu kas šķita perspektīva (teteles rajons). Protams ka komforta cope kad sēdi krastā pie atverta auto bagāžnieka nesanāca, vajadzēja kārnās miesas nedaudz pakustināt soļojot gar krastu, bet kopumā viss sanāca gerai (lt). Copju ļoti daudz , uz majām 3 mēra zivis. Garnele ar barošanu.
Veči stāstīja ka īstie vīri vietas esot sākuši aizņemt ap 2 naktī. Pie ta saucamās fermas kas pie garozas redzeju kā šmuļi kas acīm redzot bija no nakts lielījās ka esot saķerts daherā virs normas . Inspektorus neredzeju
14.aprīlis 2017, 22:14 | links
 
Šodien Staļģenē no paša rīta līdz 9.00 aktīva cope.Tad ar vien sliktāk un pēc 11 man personīgi vairs nekā,tāpāt arī lielākai daļai.Izredzētajiem kkādas copītes turpinājās līdz pat vakaram.Izmērs švaks.Tas uz fīderi.

whoops, 14.aprīlis 2017, 20:39


He izredzētajiem :DDD protams blakus nebīju bet pieļauju domu ka tie kas zina ko dara arī ko dabūja ik pa laikam;))) a pārējiem aiz:))))
14.aprīlis 2017, 20:44 | links
 
Šodien Staļģenē no paša rīta līdz 9.00 aktīva cope.Tad ar vien sliktāk un pēc 11 man personīgi vairs nekā,tāpāt arī lielākai daļai.Izredzētajiem kkādas copītes turpinājās līdz pat vakaram.Izmērs švaks.Tas uz fīderi.
14.aprīlis 2017, 20:39 | links
 
Staļģenē vienā upes pusē kolhozs, bet brīvas vietas vēl diezgan, otrā pusē gandrīz tukšums. Tas pirms pusdienlaika.

Domaataajs, 13.aprīlis 2017, 16:34
Otrā pusē nav kā tikt ar auto pie upes.:)
Jeb pirms vai pēc tilta?

aldis70, 13.aprīlis 2017, 20:57

Pirms tilta ir B zona licencēm, tur tukšums, bet otrā pusē (labajā krastā skatoties no tilta uz leju) var mēģināt braukt ar džipu, taču visticamāk , ka atnāks zemnieks un parādīs kur vēži ziemo par to, ka izbraukā ziemājus.:)
Kreisajā pusē ir ceļš kā jau pats zini, un tur tad līdz privātīpašumam it kā brīvs, tikai ne visur tā ērti copējas tur. Bet pie privātīpašuma robežas kolhozs pēdējā laikā nepārtraukts.
Pie Aučiem šodien arī mašīnu nebija pirms pusdienlaika, un pie grāvja starp Aučiem un pagriezienu uz Staļģeni arī ne.
13.aprīlis 2017, 21:15 | links
 
Staļģenē vienā upes pusē kolhozs, bet brīvas vietas vēl diezgan, otrā pusē gandrīz tukšums. Tas pirms pusdienlaika.

Domaataajs, 13.aprīlis 2017, 16:34

Otrā pusē nav kā tikt ar auto pie upes.:)
Jeb pirms vai pēc tilta?
13.aprīlis 2017, 20:57 | links
 
... Vītoliņos, ne vienā ne otrā pusē neviena paša, ne fīderista, ne pļentakotāja, kas vien pierāda, ka neba metode nosaka, kur ir copmaņi, bet zivju koncentrācija !!!
13.aprīlis 2017, 19:15 | links
 
Staļģenē vienā upes pusē kolhozs, bet brīvas vietas vēl diezgan, otrā pusē gandrīz tukšums. Tas pirms pusdienlaika.
13.aprīlis 2017, 16:34 | links
 
tetelee 8 gb \], viss notiek, taaa luuk!
12.aprīlis 2017, 22:24 | links
 
Labdien,
Gribu garajas brivdienas aizlaist pacopet uz Lielupi(noteikti daudzi ta daris),bet man jautajums- kur ir ta vieta,kur upes krasts ir pie plavas,kur copmani piebrauc ar auto pie pasa krasta caur plavu?
Parasti braucu uz Lielupi aiz Varkala kanal,bet gribas soreiz pamainit vietas

runcciss, 10.aprīlis 2017, 17:53

coolfeeder, 12.aprīlis 2017, 20:53


Vecīt nevag meklēt zelta pļavas :) vienk skaties kur upe met līkumus :))) nenosliko un patausti grunti un atrod kanti un kàdu perspektīvu pleķīti tās tuvumā:) un vis ieklipsē auklu un viss notiksies:) youtubaa visu var atrast kā to dara :))) tici man nenožēlosi ja uzsūksi visu vajadzīgo info ķersi zivteles uz urra!!!!
12.aprīlis 2017, 21:02 | links
 
Labdien,
Gribu garajas brivdienas aizlaist pacopet uz Lielupi(noteikti daudzi ta daris),bet man jautajums- kur ir ta vieta,kur upes krasts ir pie plavas,kur copmani piebrauc ar auto pie pasa krasta caur plavu?
Parasti braucu uz Lielupi aiz Varkala kanal,bet gribas soreiz pamainit vietas

runcciss, 10.aprīlis 2017, 17:53
12.aprīlis 2017, 20:53 | links
 
Nu Sveiki Cūkas!!! Un makšķernieki:))) Šodienas rezumē par copi! Kādi 20 breksēni 1 vimbulēns un daži smuki pličuki a un protams upes ķēzars ķīsis :))) visas zivteles peld tālāk!
12.aprīlis 2017, 19:34 | links
 
Domātājs, kā vīriem pie Staļģenes, bija ar kautkas, vai tikai rūdīja raksturu?
Paldies!

grus, 11.aprīlis 2017, 18:21


Es pats vimbas lieku mierā, un pagaidām neesmu arī speciāli kādam jautājis, bet pa brīvdienām pa nakti vienam bijušas vairākas normas. Tā kā viss ir procesā.
11.aprīlis 2017, 21:07 | links
 
Vimbiņām kopš svētdienas mutes aizšūtas, kā ar nazi nogrieza. No Bauskas līdz Deviņzarei, neņem un viss. Sodien skatījos, tie pacietīgākie un izturīgākie, Bauskas apkaimē pa kādai jau salasīja, bet nu ļoti, ļoti švaki. Un laiciņš vienkārši debešķīgs :D
Domātājs, kā vīriem pie Staļģenes, bija ar kautkas, vai tikai rūdīja raksturu?
Paldies!

grus, 11.aprīlis 2017, 18:21



Nav, nav aizšūtas. Viss vakar vakarā notika, Staļģenes pusē...
11.aprīlis 2017, 18:37 | links
 
Šodien Staļģenē man 9 ,kolēģim 4 uz gruntenes,ēsma baltais un garnele,vakar Mēmelē pie Jaunsaules man viena uz grunteni,kolēģim 2 uz pludu.
10.aprīlis 2017, 18:28 | links
 
Labdien,
Gribu garajas brivdienas aizlaist pacopet uz Lielupi(noteikti daudzi ta daris),bet man jautajums- kur ir ta vieta,kur upes krasts ir pie plavas,kur copmani piebrauc ar auto pie pasa krasta caur plavu?
Parasti braucu uz Lielupi aiz Varkala kanal,bet gribas soreiz pamainit vietas
10.aprīlis 2017, 17:53 | links
 
Jozis23 :D Tiešām tik sūdīga cope? Vajadzēja braukt augstāk pa straumu, tur raustītu spēcīgāk.
o.
10.aprīlis 2017, 16:59 | links
 
baltā no 9:30 ( aizgulējos) lidz 13:30 copes švakas, zemmēri un piličuki ....
10.aprīlis 2017, 14:29 | links
 
No fish bones!
10.aprīlis 2017, 13:56 | links
 
Удачи всем рыболовам!
10.aprīlis 2017, 12:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager