Lielupe

veco zēn:)bez obid!
nestāsti ihtiologam ar 25 gadu stāžu, kas ir kas:)
Par to ka 10 paņemtas ir dabai nekaitīgāk nekā 70 dienu mocītas sadokā un atlaistas!
Bet...veco zēn, izņemot TV redzēto, bieži dabā esi kaut ko tādu redzējis, ka dienas loms(70vimbas) tiek pēc copes atlaistas?! Nu tā godīgi:)
3.aprīlis 2017, 14:35 | links
 
Puikiņi!Neraustiet runci aiz ūsām!Es ķeru vimbas vairāk kā 40gadus,varu teikt,ka mazāk to nepaliek,neskatoties uz to ka tās ķer uz nebēdu...Šī glupā "norma"rada tikai lieku ažiotāžu,mērīšanos ar krāniņiem utt. Ja būtu kā pie igauņiem,tad katrs regulētu savu kvotu pats,protams,tie kas ķer andelei tāpat ķers maisu...Un tie bāleliņi kas plātās ar "atlaišanu" ir lielākie dabas ienaidnieki,labāk paņem 10 nekā samoki un sastreso 70. Vimba ir delikāta zivs,nav tāda necaursitama kā karpa.Gribat ķert un atlaist-stājaties karpistos....
3.aprīlis 2017, 14:19 | links
 
Pats tādā krāsā:):)

kutis -emocionalitāte mūsu brālim copmanim ir raksturīga:)!
Arī tev lai jauka diena un ne asakas:)
3.aprīlis 2017, 12:07 | links
 
Fishmens
Visvairāk cepās jaunpienācēji forumā,paskaties ienākšanas datumu un sapratīsi emociju daudzumu.:))
3.aprīlis 2017, 11:21 | links
 
Ne asakas:)
...un kas tad, ja ne mēs paši?!
Tāpēc baudīsim copi un nekļūsim par badakāšīem....:)

P.s. Pačukstēšu noslēpumu...ne visi, kas tās vimbas bāza pa kluso maisiņos, bija atnākuši ar kājām vai atbraukuši ar veciem ričukiem un par copeslietām nebija pat dzirdējuši!
3.aprīlis 2017, 11:00 | links
 
Esmu bijis arī reidos ar inspektoriem un policiju!Tā ka zinu, ko runāju!
Jā, un man nav vienalga kas notiek pie ūdens!
Un tā bija uzruna tiem kam vēl ir sirdsapziņa, nevis kādam, kas jūtas aizskarts un aizvainots, jo starp rindām nosaukts par maliķi

Viedais777, 3.aprīlis 2017, 10:47


Esmu pārliecināts, ka tie maisos bāzēji lasa šo portālu, Tavos un citu copes draugu komentāros un aizrādījumos ieklausījās, ļoooti nokaunējās un no šodienas vairs tā nedarīs! :)))
Ķeram paši savas zivis, jo, kas māk un zin kur, ir īstais laiks izbaudīt šo aizraujošo pavasara copi!
Ne asakas!
3.aprīlis 2017, 10:53 | links
 
Esmu bijis arī reidos ar inspektoriem un policiju!Tā ka zinu, ko runāju!
Jā, un man nav vienalga kas notiek pie ūdens!
Un tā bija uzruna tiem kam vēl ir sirdsapziņa, nevis kādam, kas jūtas aizskarts un aizvainots, jo starp rindām nosaukts par maliķi
3.aprīlis 2017, 10:47 | links
 
Nebija runa par tiem, ka ķer un spēj atlaist! Tādu vīru priekšā cepure nost...:)
BET.....Aizbrauciet pie Teteles un apskatieties, cik daudz tur esošo atlaiž noķertās zivis! Lielākā daļa tramīgi apkārt lūrēdama regulāri stiepj maisiņus uz autiņiem un atgriežas copēt!

Viedais777, 3.aprīlis 2017, 10:30


Šitā cepšanās notiek katru gadu! Un kas no tā mainās? Patīk pacepties aiz garlaicības? Paliek labāk?
Zvani inspektoram vai ej klāt un dod pa muti! Ko var d.....st te katru gadu vienu un to pašu!
3.aprīlis 2017, 10:40 | links
 
Nebija runa par tiem, ka ķer un spēj atlaist! Tādu vīru priekšā cepure nost...:)
BET.....Aizbrauciet pie Teteles un apskatieties, cik daudz tur esošo atlaiž noķertās zivis! Lielākā daļa tramīgi apkārt lūrēdama regulāri stiepj maisiņus uz autiņiem un atgriežas copēt!
3.aprīlis 2017, 10:30 | links
 
Dārgie copes biedri! Vai jūs šeit rakstītajās atskaitēs kaut kur salasījāt, ka visas 20, 30 vai 70 zivis tika paņemtas uz mājām???? Vai tiešām katru reizi, rakstot atskaites ir nepieciešams speciāli norādīt mājās aizvesto zivju skaits lai dabasdraugiem vai/un skauģiem būtu mierīgāks prāts? Ķert es drīkstu tik cik sirdij tīk!
Ne asakas!
3.aprīlis 2017, 10:26 | links
 
Paņēmu uz mājām tikkai 4,nu nevajadzēja ma normu.Runa jau iet par pieelu copei,nevis rūpniecisko zivju ieguves veidu.
3.aprīlis 2017, 10:15 | links
 
Apbrīnoju cilvēku negausību!
Vai patiešām tas lērums zivju nepieciešams? Badā mirstam, vai kas?!
Pretīgi skatīties to zivju negausīgo slaktēšanu pie upes un pēc tam lielīšanos publisko!
Par ko lepnums, par savu negausību?!
Atvainojos uzreiz tiem copmaņiem, kas raksta, ka noķēra daudz, bet aizmirsa pierakstīt, ka paņēma tik normu, bet pārējās atlaida, lai dzīvo!
3.aprīlis 2017, 09:58 | links
 
Dārgie copes biedri, vispār jau legāli ir paturēt 5 vimbas!!!
Vakar normu saķēru plus bonusā 1,1kg breksis.
Ar VFS kopā braukt nerekomendēju - paliksiet bez nerviem! :D:D:D Viņam parasti iet "brīžiem ļoti labi" :D
3.aprīlis 2017, 09:06 | links
 
to Lokijs ; tad tu man biji padsmit metrus zemāk pa straumi . Es pus otru stundu baroju un nesaratu kas notiek , kāpēc necopē . Pēc tavas aizbraukšnas , zivtiņa atnāca uz manu galdu . 42 gabalas , kaimiņi apdāvināti , vēl padsmit shodi pie krasta zālēs.
3.aprīlis 2017, 00:53 | links
 
Vakar man bija apaļa 0 turpat salīdzinot ar 26 blakus sēdētājam.
2.aprīlis 2017, 22:46 | links
 
Šodien Tetele-copējām divatā no viena punkta.No 8-12:oo pārniekam 30+ vimbas,man 4.Pēc 12 sākās tautas staigāšana un pārnieks aizbrauca mājās.Nolēmu pacopēt līdz3-4,paņēmu pārinieka atlikušo barību un tārpus.Blakus neviens vairāk nebaroja,tāpēc vimbas vienkārši nostājās zem fīdera.Divu stundu laikā ap 30gab.Divi brekšuki.Vēlāk cope palika švakāka.Gribēju braukt mājas kad blakus nostājās copmanis ar 2 gruntenēm.Pajautāja kā ķeras,jo citiem esot baigi švaki-no rīta līdz 3 četras vimbas.Pateicu ka man ap30gab.Vīrs noteica nu nu,un riktēja gruntenes.Piejaucu zemi atlikušajai barībai un 50 min laikā 8 vimbas krastā.Pēc ceturtās atlaistās vimbas vīrs piedāvāja nopirkt no manis zivis,4 iedevu tāpat, pretī saņēmu pudeli mjas vīna.Tāda sanāca cope.Ja kāds domā ka tā ir vienkārši muldēšana-ūdenī sametām Sensas 3kg,sensas zemi 3kg,motilis 100gr,baltos divas vidējās bundžas,pinku divas lielās,sliekas divas bundžas un kāsterus ap 100gr.Pēc veikala cenām tas būtu 55 eur uz diviem.Rezultāts ap 70 vimbām.Gribēju vienkārši pateikt ka var noķert,ja ieguda naudiņu,mums viena vimba izmaksāja ap 70centiem,neskaitot ceļu.

lokijs, 2.aprīlis 2017, 22:25


Nu re nēsmu vienīgais kas ķer ar feederi vimbas :) vakar 35 šodien 30 :)
2.aprīlis 2017, 22:40 | links
 
Šodien Tetele-copējām divatā no viena punkta.No 8-12:oo pārniekam 30+ vimbas,man 4.Pēc 12 sākās tautas staigāšana un pārnieks aizbrauca mājās.Nolēmu pacopēt līdz3-4,paņēmu pārinieka atlikušo barību un tārpus.Blakus neviens vairāk nebaroja,tāpēc vimbas vienkārši nostājās zem fīdera.Divu stundu laikā ap 30gab.Divi brekšuki.Vēlāk cope palika švakāka.Gribēju braukt mājas kad blakus nostājās copmanis ar 2 gruntenēm.Pajautāja kā ķeras,jo citiem esot baigi švaki-no rīta līdz 3 četras vimbas.Pateicu ka man ap30gab.Vīrs noteica nu nu,un riktēja gruntenes.Piejaucu zemi atlikušajai barībai un 50 min laikā 8 vimbas krastā.Pēc ceturtās atlaistās vimbas vīrs piedāvāja nopirkt no manis zivis,4 iedevu tāpat, pretī saņēmu pudeli mjas vīna.Tāda sanāca cope.Ja kāds domā ka tā ir vienkārši muldēšana-ūdenī sametām Sensas 3kg,sensas zemi 3kg,motilis 100gr,baltos divas vidējās bundžas,pinku divas lielās,sliekas divas bundžas un kāsterus ap 100gr.Pēc veikala cenām tas būtu 55 eur uz diviem.Rezultāts ap 70 vimbām.Gribēju vienkārši pateikt ka var noķert,ja ieguda naudiņu,mums viena vimba izmaksāja ap 70centiem,neskaitot ceļu.
2.aprīlis 2017, 22:25 | links
 
kalnciems,cilveku daudz no rita vienam 3normas uz kapara,pārējiem pa vienai no 6-14,es pēcpusdiena 1smuka ap 900g,svaigo garneli negribēja uzliku 6baltie un tad paņēma
2.aprīlis 2017, 22:14 | links
 
nē,ap 0,5kg.
2.aprīlis 2017, 21:46 | links
 
To Maestro:
Nejau par velti tik daudz tautas. Kā hecs7 rakstīja, kādu laiku jau viss notiek. Brīžiem labāk, brīžiem ļoti labi :)
2.aprīlis 2017, 20:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager