Lielupe

Vakar vakarā pie Kalnciema pa 2 h nevienas copes. Zāle uz auklas nedaudz sakrājās, bet nebija arī tā, ka nevarētu pacopēt.
17.marts 2017, 09:26 | links
 
Līmenis augsts, drazu nes, copes nav. Ne man ne kādam tuvumā. Tautas daudz, vējšs pretīgs. Tas virs Jelgavas.
17.marts 2017, 08:49 | links
 
Kāds padalīsies ar info kāds līmenis lielupē ap sidrabeni sestdien doma aizlaist uz turieni cpēt ir iespējams? Paldies jau iepriekš

raimiss21, 16.marts 2017, 20:17


Līmenis ir diezgan augsts. Staļģenes stacijā bija 2,47m no rīta. Es parasti sāku, kad ir 1,8-1,9m. Var jau mēģināt sēdēt, bet tad jārēķinās ar lielu straumi, drazu, krūmiem zem ūdens, man tāds čakars nepatīk. Es parasti pie šāda līmeņa braucu zemāk, sākot no Garozas.
17.marts 2017, 07:03 | links
 
С 5до 7 поклевки были потом тишина
17.marts 2017, 06:31 | links
 
Вчера потихоньку ловили у замка сам 2 достал
17.marts 2017, 06:20 | links
 
https://www.meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464
Te var visu laiku čekot ūdens līmebi!
16.marts 2017, 23:17 | links
 
Kāds padalīsies ar info kāds līmenis lielupē ap sidrabeni sestdien doma aizlaist uz turieni cpēt ir iespējams? Paldies jau iepriekš

raimiss21, 16.marts 2017, 20:17


Aizvakar kāds jau mēģināja sirot, kā viņam veicās, nezinu. Ledus vēl mētājas pa krastu. Rīt pasavēršos Staļģenē pār tiltu braucot. Bet rīt arī lietu sola, tā kā var gadīties, ka brīvdienās atkal ūdens kāpj ar drazu komplektā.
16.marts 2017, 22:37 | links
 
Par to vai dārgāk būs, nez.. konkurence darīs savu + ražotāji būs spiesti pielāgoties un radīs lētu, videi draudzīgu gumiju.. Cilvēki jau ir būtnes, kas pielāgojas visam..

sigi, 14.marts 2017, 16:23


Ja kāds domā, ka "ēdamgumijas" baigi labi sadalās, tad iemetiet spainī uz mēnesi , daudz jauna uzzināsiet. 95+% tāpat tiek taisītas uz PVC (poli vinil hlorīds) bāzes, no tā, ka pielikts aromāts un sāls dabīgā saldūdenī PVC nesadalīsies. Zivs kunģī vai stiprā sālsūdenī gan teorētiski var sadalīties, tomēr tur daudz agresīvāka videa. Arī Berklay kurš savulaik uztaisīja "ēdamgumijas" uz PVA (poli vinil alchohol) bāzes un tika izreklamētas kā reāli "paššadalošās" reāli ir mārketinga figņa, PVA tiešām sadalās, tikai neliela ninase, ka vajag ap 50 Celsija grādiem, ko dabā var dabūt tikai Sahāras tuksnesī :) Ir mazpazīstamas un nepopulāras īstas "ēdamgumijas" , ko taisa uz želatīna, sojas, reālu dzīvnieku gaļas utml. bāzes, pēc būtības kaut kas līdzīgs Haribo konfektēm sanāk, vienreizlietojami un padārgi. Visi lielie ražotāji ir piesaistīti plastisolam uz vecā labā PVC bāzes variācijām, nekāda revolūcija mānekļu frontē nav dzirdama.
16.marts 2017, 20:54 | links
 
Kāds padalīsies ar info kāds līmenis lielupē ap sidrabeni sestdien doma aizlaist uz turieni cpēt ir iespējams? Paldies jau iepriekš
16.marts 2017, 20:17 | links
 
Kā izskatās Lielupe ap Jaunciema kapu rajonu?
Sestdien gribu aizbraukt, bet ir arī citi varianti.
Varbūt ja rīt kāds brauc var iemest atskaiti (galvenais cik daudz drazu nes un ar kādiem sviniem jāstrādā.)
16.marts 2017, 20:00 | links
 
Bet ja precīzi, tad 1 mandulu ar ceburašku, 1 džigu, 1 drop svinu un 1 pilnu drop sistēmu, jo uzsējos uz 0.22 fluro un svinu mezglā iesēju, jo slīdēja ārā no svina. Bet vietu iepazīšanas procesā tas nav daudz! Rīgas centrā pa 2 stundām var iestādīt ap 20 svini :D

itaalis, 14.marts 2017, 14:08

Rīgas centrā, ja varētu nolaist ūdeni, šķiet, ka varētu salasīt copes štruntus veselam veikalam.. Protams, ja sāk domāt par vidi.. kas notiek ar tiem sviniem un gumijām (kas neizmanto ēdamgumijas).. skumīgi paliek..

sigi, 14.marts 2017, 14:52

Par svina liegumu izmantot iekš ES nu jau labu laiku tiek runāts, dzirdēju ka medniekiem jau dažviet neļaujot izmantot svina munīciju. Tāpat ar silikona mānekļiem - to sastāviem un noārdīšanās laikiem būs jāatbilst noteiktām ES prasībām. Labi jau ir tikai dārgāk būs.

snitraM, 14.marts 2017, 15:58



Par to vai dārgāk būs, nez.. konkurence darīs savu + ražotāji būs spiesti pielāgoties un radīs lētu, videi draudzīgu gumiju.. Cilvēki jau ir būtnes, kas pielāgojas visam..
14.marts 2017, 16:23 | links
 
Bet ja precīzi, tad 1 mandulu ar ceburašku, 1 džigu, 1 drop svinu un 1 pilnu drop sistēmu, jo uzsējos uz 0.22 fluro un svinu mezglā iesēju, jo slīdēja ārā no svina. Bet vietu iepazīšanas procesā tas nav daudz! Rīgas centrā pa 2 stundām var iestādīt ap 20 svini :D

itaalis, 14.marts 2017, 14:08

Rīgas centrā, ja varētu nolaist ūdeni, šķiet, ka varētu salasīt copes štruntus veselam veikalam.. Protams, ja sāk domāt par vidi.. kas notiek ar tiem sviniem un gumijām (kas neizmanto ēdamgumijas).. skumīgi paliek..

sigi, 14.marts 2017, 14:52


Par svina liegumu izmantot iekš ES nu jau labu laiku tiek runāts, dzirdēju ka medniekiem jau dažviet neļaujot izmantot svina munīciju. Tāpat ar silikona mānekļiem - to sastāviem un noārdīšanās laikiem būs jāatbilst noteiktām ES prasībām. Labi jau ir tikai dārgāk būs.
14.marts 2017, 15:58 | links
 
Bet ja precīzi, tad 1 mandulu ar ceburašku, 1 džigu, 1 drop svinu un 1 pilnu drop sistēmu, jo uzsējos uz 0.22 fluro un svinu mezglā iesēju, jo slīdēja ārā no svina. Bet vietu iepazīšanas procesā tas nav daudz! Rīgas centrā pa 2 stundām var iestādīt ap 20 svini :D

itaalis, 14.marts 2017, 14:08


Rīgas centrā, ja varētu nolaist ūdeni, šķiet, ka varētu salasīt copes štruntus veselam veikalam.. Protams, ja sāk domāt par vidi.. kas notiek ar tiem sviniem un gumijām (kas neizmanto ēdamgumijas).. skumīgi paliek..
14.marts 2017, 14:52 | links
 
Šodien Lielupē 12 ķīši,no tiem 4 ļoti lieli un 830gr vēdzele. Cope forša.Vimbas nekā vēl.
14.marts 2017, 14:21 | links
 
Bet ja precīzi, tad 1 mandulu ar ceburašku, 1 džigu, 1 drop svinu un 1 pilnu drop sistēmu, jo uzsējos uz 0.22 fluro un svinu mezglā iesēju, jo slīdēja ārā no svina. Bet vietu iepazīšanas procesā tas nav daudz! Rīgas centrā pa 2 stundām var iestādīt ap 20 svini :D
14.marts 2017, 14:08 | links
 
Nezinot vietas tikai 4
14.marts 2017, 14:05 | links
 
cik sistēmas aprāvi ?
14.marts 2017, 13:39 | links
 
Svetdien no Majoriem lidz dubultiem drops un jigs, 1 mēra zandarts +2 tičoki!
Vel pa kādam zemmēram kādam manīju.
Straume mērana, ar 22-25g easy varēja darboties. Bišk nesa drazu, bet netraucēja. Ledus ar gar krastiem nav, tik no dubultiem uz augšu krasta zona ar ledu.
14.marts 2017, 13:28 | links
 
Sveiki Kungi! Vai kāds padalīsies ar info kas notiek pie Kalnciema ?vai tuvāk pie Jaunciema kapiem?Ir jēga brivdienās aizlaist kko paķjert.Nevaru vairs mājas nosēdēt ...hi hi hi.
14.marts 2017, 08:36 | links
 
Sestdien tika atklāta vasaras-brrīvo ūdeņu sezona. Pārāk lielas cerības neloloju , jo tomēr zivs ir ziemas režīmā . Tomēr '' razvedka bojem '' kā saka mūsu kaimiņzemē , izdevās ! Breksēni no 500 - 900 gr . un vimbiņa uz pus kilo pieteicās . Visas copītes kā jau ziemā , pieskārieni ,piedūrieni un mikro pavilcieni . Bet jūtīgie kāti ļāva saskatīt šīs copītes ! Blakus sē'dēja trīs sportisti . Vienam no viņiem rezultās tāds pats kā man , pārējiem diviem pa vienam ķīsim !
13.marts 2017, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager