Lielupe

Duglas. Šitais labs - Tu viens laivā, apkrāvies ar 6 vestēm!;))) Kur štrumus sakrāmēsi?
4.oktobris 2016, 10:11 | links
 
Duglas, palasi kārtīgi, nav 6 vestes, bet gan jāskatās apakšā 6. piebildi.
4.oktobris 2016, 09:50 | links
 
nu ja jau visus tos strumus nevar salikt laivaa, tad ieraugot muņikus ir jālec ūdenii un jaasaka, ka laivu transportee no A uz punkjtu B ....)
2.oktobris 2016, 11:11 | links
 
Biju uz vakarpusi ar fīderi kalnciemā - ne mārutka neknābāja (tulk. no kr.v. ). Starp citu nepiekrītu tiem kas saka ka nav lielupe slepenu vietu. Es kādus 3 gadus atpakaļ te ar labu sirdi, lai citiem ar tiek, atzinos ka baigā vieta ir pie līkā bērza, ta man viss forums čungurā saklupa un gandrīz no foruma izmeta. Arī par lielupes kvoku kad pastāstīju, ar uzreiz atrāvos... Tapēc es ar tagad esmu viltīg-dibenīgs, klusiņam velku , a citiem nestāstu.

Apskatījos kuģošanas noteikumus - tur ne tikai aptieciņa, tur arī ir obligāta prasība pēc spaiņa, naža un ūdensnecaurlaidīga luktura. Un vismaz 6 vestēm
2.oktobris 2016, 10:56 | links
 
Tak šorīt atkal bešā! Visi gali rādīja, ka jābūt, bet nekā ... toties noskatījos foršu uzvedumu: pēc 7 ņiem ķerstot mailes ar mazo makšķerīti noķrtai mailei metās virsū asaru banda! Iedzina maili krastā un lielākais no strīpajnajiem to sāka vilkt uz dziļumu. Nervi neizturēja - izrāvu šim no zobiem, bet ar to vēl viss nebija galā, jo mazie centas tomēr to kumosu notiesāt. Un kas viņiem notika vai priekšā pateica, ka visi aizlaidās!?? Paliku ar pusdzīvu maili..... vismaz kaut kas palika arī krastmalas kaķim.
1.oktobris 2016, 11:38 | links
 
Ūdens līmenis augsts un zandarts klusē, bet ašukus padzenāt varēja
30.septembris 2016, 20:10 | links
 
Par aptieciņu mums arī bāzē teica... savas nebija... iedeva līdzi kaut kādu koplietošanas. Esot jābūt laivā

Abavnieks, 30.septembris 2016, 14:14
Un rezerves riepu arī neaizmirstiet ielikt!... ;-)

L_John, 30.septembris 2016, 15:59

Neaizmirsti domkratu.Ja nu uzbrauc sēklim vai akmeņiem.;)Trijstūri arī tā kā vajadzētu....
30.septembris 2016, 17:47 | links
 
Te gan ir jautājums, ja laiva īrēta, kam ir sods - man vai iznomātājam? Vai arī likums neparedz, ja laivas iznomā, tad ar atbilstošo ekipējumu tajās?

sigi, 30.septembris 2016, 17:14


Sods būs laivas lietotājam!
30.septembris 2016, 17:46 | links
 
Te gan ir jautājums, ja laiva īrēta, kam ir sods - man vai iznomātājam? Vai arī likums neparedz, ja laivas iznomā, tad ar atbilstošo ekipējumu tajās?
30.septembris 2016, 17:14 | links
 
Brīnos, ka inspekcija tikai kartes prasīja. Mūs brīdināja, lai no mašīnas arī aptieciņu iemetam laivā, jo iepriekšējā dienā esot čaļiem par to uzlikts sods, ka nebija. :)

Tādā ziņā Ķīsī ar pašvaldībniekiem vienmēr viss bijis kārtībā, laipna attieksme, saprotoši, ja pasam visi dokumenti kārtībā.

sigi, 30.septembris 2016, 13:44


Man pagājušo sestdien arī Ķīsī pašvaldībnieki piebrauca un laipni pabrīdināja, lai turpmāk laivā būtu arī aptieciņa. Tā ka, to vajag ņemt vērā, citādi sanāks lieki izdevumi.
30.septembris 2016, 16:42 | links
 
Paga, no kura laika laivā aptieciņa vajadzīga?

ivog, 30.septembris 2016, 14:10

Skat. noteikumu 1.pielikumu 5.2.punktu:
Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos
kā saka latvieši - tut vsjo skazono!... ;-)
30.septembris 2016, 16:12 | links
 
Par aptieciņu mums arī bāzē teica... savas nebija... iedeva līdzi kaut kādu koplietošanas. Esot jābūt laivā

Abavnieks, 30.septembris 2016, 14:14

Un rezerves riepu arī neaizmirstiet ielikt!... ;-)
30.septembris 2016, 15:59 | links
 
Par aptieciņu mums arī bāzē teica... savas nebija... iedeva līdzi kaut kādu koplietošanas. Esot jābūt laivā
30.septembris 2016, 14:14 | links
 
Paga, no kura laika laivā aptieciņa vajadzīga?
30.septembris 2016, 14:10 | links
 
Brīnos, ka inspekcija tikai kartes prasīja. Mūs brīdināja, lai no mašīnas arī aptieciņu iemetam laivā, jo iepriekšējā dienā esot čaļiem par to uzlikts sods, ka nebija. :)

Tādā ziņā Ķīsī ar pašvaldībniekiem vienmēr viss bijis kārtībā, laipna attieksme, saprotoši, ja pasam visi dokumenti kārtībā.
30.septembris 2016, 13:44 | links
 
Interesanti, ka cik esmu licis uz āķa zivs gabaliņu, nekad nav bijusi cope.. prieks manis tas ir kautkas nereāls laikam.. :-D

fish_a_man, 28.septembris 2016, 11:24


Neesmu specs par dzīvu vai beigtu ēsmu. Pašam šķiet, ka dzīvs labāk, bet vietējie matadori liek vīķes pakaļpusi un velk. Liku arī dzīvu vīķi, bet atšķirību nejutu. Vēl bija doma karināt drusku virs grunts, lai tirinās straumē, bet kaut kā līdz tam nenobriedu.
30.septembris 2016, 11:45 | links
 
pagājušā sestdiena- Priedaine, daudz daudz laivu, bet ka kāds izvilktu kaut mēru, neredzēju. var būt....

pašam asaris rets, bet kaut ko saganīt varēja. smalkais asaris zināmās vietās sita faktiski katrā metienā.

sanāca trāpīt uz žaņu vājības mirkli. pus stundā, 7 gb, bet izmērs... patīkamais 40-44cm :))) bet vispār zandarts laikam bija ņēmējs, jo citi mētātāji arī vilka.

un beidzot arī inspekcija bija klāt... žēl, ka tikai kartes pārbaudīja...


vakar uz diviem vīriem, tautas maz... kā jau darba dienā. zandarts iepriekš veiksmīgajā punktā bija, bet tikai 2 39 un 40cm...

straume no rīta sāka celties.uz vakaru atkal pierima.

asaris rets, bet varēja ķert. pa kādam smukam arī bija
jau vakarā trāpījām uz punkta, kur atlika precīzi uzmest, novilkt un galā bija. beidzot arī smukais. 12gb no 290 līdz 440g (virs 350 tikai viens :) )

jā, jau otro reizi otvodnojs džigu izlika vienos vārtos...


kaut kā tā. rīt tēmēs atkal

ne asakas! tiekās pie ūdeņiem!
30.septembris 2016, 11:21 | links
 
Ex, pavisam bēdīgi. Ja vēl vakar tika liktas visas cerības uz agru rītu, tad tagad skaidrs, ka nebija tā vērts! Šorīt vējš gan silts, gan stiprs, gan DR, kurš itkā nav tas bada pūtiens. Rezultātā ūdens cm 20 klāt un straume kā pavasarī, tikai pretējā virzienā. Protams copes nekādas, toties biju vienīgais pie upes un nekas netraucēja baudīt dabas stihijas...
30.septembris 2016, 09:19 | links
 
Interesanti, ka cik esmu licis uz āķa zivs gabaliņu, nekad nav bijusi cope.. prieks manis tas ir kautkas nereāls laikam.. :-D
28.septembris 2016, 11:24 | links
 
Šovakar zanderis ņēma - 3 mēri un 1 zemmērs. Viss uz vīķes gabaliņu. Jūrmala.
27.septembris 2016, 22:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager