Lielupe

Šodien iecerētā cope ar fīderi no laivas izgāzās... Plāksteri vien. Pārmetāmies uz spiningu... Rezultāts 2 zemmēri un asarītis. Pat "ledusskapjos" kur vienmēr stāv kāds mēriņš.
27.septembris 2016, 22:16 | links
 
Kautko jau var dabūt, 6dien bija sikie un viens 43 cm, nezinu cik svera.. Bet 7dien, līdz ar saules uzleksanu cope palika švaka, kreslā vēl dabūju vienu ap 700 gramiem.. Lielupei jau kā parasti, ja pa dienu spīd saule, tad īpaši daudz cerēt uz kautko nav jēga.
27.septembris 2016, 21:16 | links
 
Ka ar brekšiem Jelgavas raj. Kalnciems utt?

andzinss, 26.septembris 2016, 19:57



Eholotē šodien čupas rādija.. Bet vai ķeras.. Tas ir labs jautājums. Pretim feederistu vietām tikai sīkumi.
26.septembris 2016, 22:56 | links
 
Ka ar brekšiem Jelgavas raj. Kalnciems utt?
26.septembris 2016, 19:57 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.

fish_a_man, 24.septembris 2016, 10:32

Parasti jau Lielupē viņus tikai ar speciālo kvoku... ;)

Jurik, 25.septembris 2016, 00:14



;-)
25.septembris 2016, 18:30 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.

fish_a_man, 24.septembris 2016, 10:32


Parasti jau Lielupē viņus tikai ar speciālo kvoku... ;)
25.septembris 2016, 00:14 | links
 
 
forelis!!!?
24.septembris 2016, 20:46 | links
 
forelis!!!?
24.septembris 2016, 20:46 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.

fish_a_man, 24.septembris 2016, 10:32
24.septembris 2016, 20:45 | links
 
Triperis? Pēc tam sievai stāstīji ka noķēri Lielupē uz fīdera?
24.septembris 2016, 20:22 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.

fish_a_man, 24.septembris 2016, 10:32


Mož tas leģendārais zemmēra zandarts, ko sauc beršs? :)
Bildes šķiet, ka nav?
24.septembris 2016, 16:22 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.

fish_a_man, 24.septembris 2016, 10:32


Menca?
24.septembris 2016, 12:33 | links
 
Ka ar brekšiem Jelgavas raj. Kalnciems utt?
24.septembris 2016, 12:31 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.
24.septembris 2016, 10:32 | links
 
biju ļoti slepenā vietā virs kalnciema pīderēt, pamēģināju klasisksko ķiploku ar sensasu un zemi ka grabovskis macīja. Saprotieties ka strādā ! 2 brekši ap 40 cm stundas laikā, neskaitot mikrozivis. Uz plēsīgajiem pašlaik laikam vēl pa agru.
Biju arī spiegot kas notiek pie grīvas. Veči sēd vakarbuļos jau dienas vidū, it kā jastrāda nebūtu, lomi - pārsvarā raudiņas un pliči. Bet kopuma liekas ka upe sāk atdzīvoties, vienu brīdi likās ka lielupē vairs nav ko darīt. Ne gluži par lielupi, bet meklēju šodien dažas specifiskas lietas karpām. Iebraucu salmo , tie teic ka viņiem nekā neesot, gardā bija izpirkts. Nolēmu pačekot pa mazajiem veikaliņiem un biju šokā, gandrīz visas copes bodītes kas vēl 2 gadi atpakaļ tirgoja pilnā sparā ir ciet

Duglas, 22.septembris 2016, 22:15



copesnams.lv uz miera ielas karpām liela izvēle
23.septembris 2016, 09:04 | links
 
biju ļoti slepenā vietā virs kalnciema pīderēt, pamēģināju klasisksko ķiploku ar sensasu un zemi ka grabovskis macīja. Saprotieties ka strādā ! 2 brekši ap 40 cm stundas laikā, neskaitot mikrozivis. Uz plēsīgajiem pašlaik laikam vēl pa agru.
Biju arī spiegot kas notiek pie grīvas. Veči sēd vakarbuļos jau dienas vidū, it kā jastrāda nebūtu, lomi - pārsvarā raudiņas un pliči. Bet kopuma liekas ka upe sāk atdzīvoties, vienu brīdi likās ka lielupē vairs nav ko darīt. Ne gluži par lielupi, bet meklēju šodien dažas specifiskas lietas karpām. Iebraucu salmo , tie teic ka viņiem nekā neesot, gardā bija izpirkts. Nolēmu pačekot pa mazajiem veikaliņiem un biju šokā, gandrīz visas copes bodītes kas vēl 2 gadi atpakaļ tirgoja pilnā sparā ir ciet

Duglas, 22.septembris 2016, 22:15


Virs Kalnciema slepenu vietu nav, visur var piebraukt, ja nu vienīgi dažās vietās izbrien caur niedru un krūmu džunģļiem kur citi necopē.
23.septembris 2016, 07:58 | links
 
biju ļoti slepenā vietā virs kalnciema pīderēt, pamēģināju klasisksko ķiploku ar sensasu un zemi ka grabovskis macīja. Saprotieties ka strādā ! 2 brekši ap 40 cm stundas laikā, neskaitot mikrozivis. Uz plēsīgajiem pašlaik laikam vēl pa agru.
Biju arī spiegot kas notiek pie grīvas. Veči sēd vakarbuļos jau dienas vidū, it kā jastrāda nebūtu, lomi - pārsvarā raudiņas un pliči. Bet kopuma liekas ka upe sāk atdzīvoties, vienu brīdi likās ka lielupē vairs nav ko darīt. Ne gluži par lielupi, bet meklēju šodien dažas specifiskas lietas karpām. Iebraucu salmo , tie teic ka viņiem nekā neesot, gardā bija izpirkts. Nolēmu pačekot pa mazajiem veikaliņiem un biju šokā, gandrīz visas copes bodītes kas vēl 2 gadi atpakaļ tirgoja pilnā sparā ir ciet
22.septembris 2016, 22:15 | links
 
Šodien pa Jelgavas galu pabraukājot sadabujām mēra līdaku un pāris asarus. Sēž pie zālēm.
22.septembris 2016, 22:08 | links
 
Lielupē laikam zivīm ramadans vai emigrējušas uz tīkamākām ūdens tilpnēm ! ( izņemot vienu zemmēra līdakbērnu ) pilnīgs abloms !
21.septembris 2016, 20:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager