Lielupe

 
forelis!!!?
24.septembris 2016, 20:46 | links
 
forelis!!!?
24.septembris 2016, 20:46 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.

fish_a_man, 24.septembris 2016, 10:32
24.septembris 2016, 20:45 | links
 
Triperis? Pēc tam sievai stāstīji ka noķēri Lielupē uz fīdera?
24.septembris 2016, 20:22 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.

fish_a_man, 24.septembris 2016, 10:32


Mož tas leģendārais zemmēra zandarts, ko sauc beršs? :)
Bildes šķiet, ka nav?
24.septembris 2016, 16:22 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.

fish_a_man, 24.septembris 2016, 10:32


Menca?
24.septembris 2016, 12:33 | links
 
Ka ar brekšiem Jelgavas raj. Kalnciems utt?
24.septembris 2016, 12:31 | links
 
Uzminiet manu miklu- Lielupē ķeras zivs kas ir līdzīga tur jau esošajai, bet līdz šim nav bijuši gadījumi, cik man zināms, ka kāds viņu būtu noķēris. Atbildi meklējiet Lielupē.
Noķēru pa nakti uz fideri.
24.septembris 2016, 10:32 | links
 
biju ļoti slepenā vietā virs kalnciema pīderēt, pamēģināju klasisksko ķiploku ar sensasu un zemi ka grabovskis macīja. Saprotieties ka strādā ! 2 brekši ap 40 cm stundas laikā, neskaitot mikrozivis. Uz plēsīgajiem pašlaik laikam vēl pa agru.
Biju arī spiegot kas notiek pie grīvas. Veči sēd vakarbuļos jau dienas vidū, it kā jastrāda nebūtu, lomi - pārsvarā raudiņas un pliči. Bet kopuma liekas ka upe sāk atdzīvoties, vienu brīdi likās ka lielupē vairs nav ko darīt. Ne gluži par lielupi, bet meklēju šodien dažas specifiskas lietas karpām. Iebraucu salmo , tie teic ka viņiem nekā neesot, gardā bija izpirkts. Nolēmu pačekot pa mazajiem veikaliņiem un biju šokā, gandrīz visas copes bodītes kas vēl 2 gadi atpakaļ tirgoja pilnā sparā ir ciet

Duglas, 22.septembris 2016, 22:15



copesnams.lv uz miera ielas karpām liela izvēle
23.septembris 2016, 09:04 | links
 
biju ļoti slepenā vietā virs kalnciema pīderēt, pamēģināju klasisksko ķiploku ar sensasu un zemi ka grabovskis macīja. Saprotieties ka strādā ! 2 brekši ap 40 cm stundas laikā, neskaitot mikrozivis. Uz plēsīgajiem pašlaik laikam vēl pa agru.
Biju arī spiegot kas notiek pie grīvas. Veči sēd vakarbuļos jau dienas vidū, it kā jastrāda nebūtu, lomi - pārsvarā raudiņas un pliči. Bet kopuma liekas ka upe sāk atdzīvoties, vienu brīdi likās ka lielupē vairs nav ko darīt. Ne gluži par lielupi, bet meklēju šodien dažas specifiskas lietas karpām. Iebraucu salmo , tie teic ka viņiem nekā neesot, gardā bija izpirkts. Nolēmu pačekot pa mazajiem veikaliņiem un biju šokā, gandrīz visas copes bodītes kas vēl 2 gadi atpakaļ tirgoja pilnā sparā ir ciet

Duglas, 22.septembris 2016, 22:15


Virs Kalnciema slepenu vietu nav, visur var piebraukt, ja nu vienīgi dažās vietās izbrien caur niedru un krūmu džunģļiem kur citi necopē.
23.septembris 2016, 07:58 | links
 
biju ļoti slepenā vietā virs kalnciema pīderēt, pamēģināju klasisksko ķiploku ar sensasu un zemi ka grabovskis macīja. Saprotieties ka strādā ! 2 brekši ap 40 cm stundas laikā, neskaitot mikrozivis. Uz plēsīgajiem pašlaik laikam vēl pa agru.
Biju arī spiegot kas notiek pie grīvas. Veči sēd vakarbuļos jau dienas vidū, it kā jastrāda nebūtu, lomi - pārsvarā raudiņas un pliči. Bet kopuma liekas ka upe sāk atdzīvoties, vienu brīdi likās ka lielupē vairs nav ko darīt. Ne gluži par lielupi, bet meklēju šodien dažas specifiskas lietas karpām. Iebraucu salmo , tie teic ka viņiem nekā neesot, gardā bija izpirkts. Nolēmu pačekot pa mazajiem veikaliņiem un biju šokā, gandrīz visas copes bodītes kas vēl 2 gadi atpakaļ tirgoja pilnā sparā ir ciet
22.septembris 2016, 22:15 | links
 
Šodien pa Jelgavas galu pabraukājot sadabujām mēra līdaku un pāris asarus. Sēž pie zālēm.
22.septembris 2016, 22:08 | links
 
Lielupē laikam zivīm ramadans vai emigrējušas uz tīkamākām ūdens tilpnēm ! ( izņemot vienu zemmēra līdakbērnu ) pilnīgs abloms !
21.septembris 2016, 20:43 | links
 
Latvijas ūdeņos tādas zivs kā berš nav Visi kurus paņem pie pakaļas par zemmēra zandartu bļauj ,ka eto berš .Beršam zobi kā asarim Zandartam ir 4 izteikti ilkņi
17.septembris 2016, 11:31 | links
 
vakar lielupe no 18.00-03.00 2 .līñi (43cm31cm)1breksis (38cm)2pliçi(21-23cm) 9asarīši(uz mailīti)(18-22cm) nepañēmu svarus tādēl arī centimetros no 3.00-05.30 pagulēju pēc tam līdz 9.40 nevienas copītes ,pagajušo gadu tajā pašā vietā 30 Oktobrī kērām karūsas un līñus
17.septembris 2016, 11:05 | links
 
Tiem zandarts zem 45.cm saucās beršs!)))

willijs, 11.septembris 2016, 09:58
man atkal liekas ka beršs ir pavisam cita suga.... :)

waffenss88, 11.septembris 2016, 17:38
https://www.youtube.com/watch?v=-SfcdfvQmQs
onkyo, 11.septembris 2016, 23:12


Berš - (Lucioperca volgensis)
рыба семейства окунёвых; близка к судаку. Длина обычно около 25 см, весит 250 г; иногда длина 45 см, весит 1,4 кг. Встречается в бассейнах северных частей Каспийского, Чёрного и Азовского морей (главным образом в низовьях впадающих в них рек). Питается мальками, мелкой рыбой и ракообразными. Нерест в апреле — мае. Промысловое значение невелико.
Esmu ķēris Astrahaņas raj. Volgās deltā.Tāds zanderasaris vai asarzanders. Pārsvarā bija ap 400,0-600,0. Vietējie jēgeri teica, ka esot Krievijas sarkanā grāmatā, bet noķerot prom neļāva laist - savāca sev. Viņi tur pamatā neko neļauj laist prom. Līdakas visas vāc-kaltē un izmanto ziemā apkurei. Arī zīmuļus, jo uzskata to par "sornaja riba" (arī asari) un izmanto ... apkurei. Švaki ar malku-stepe. Zanders jau tiek uzskatīts par zivi, jo par mazu naudu var nodot uzpircējiem.

doks1959
12.septembris 2016, 10:36 | links
 
Labrīt,
Sakarā ar jauna komplekta iegādi, izīrēju veco, viss darbojas ideāli. Ja nu kādam ir vēlme pirms identiska komplekta nopirkšanas izmēģināt un saprast kā viss kopā sader:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/fishing-boats/jclob.html
12.septembris 2016, 10:31 | links
 
Tiem zandarts zem 45.cm saucās beršs!)))

willijs, 11.septembris 2016, 09:58
man atkal liekas ka beršs ir pavisam cita suga.... :)

waffenss88, 11.septembris 2016, 17:38

https://www.youtube.com/watch?v=-SfcdfvQmQs
11.septembris 2016, 23:12 | links
 
Pēcpusdienā padžigoju no Valteriem līdz csdd,pilnīgs klusums...
11.septembris 2016, 22:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager