Lielupe

Vai tad Dubultos nav bedru...

Morbidejs, 11.aprīlis 2014, 18:50
Ir ir tur bedres, bet skatoties kur, Dubultos mazāk, nekā Majoros, kaut gan es paskatīšos. Šodien tu bija daudz copmaņu uz pīrsiem, es fīderīti iemetīšu kādā bedrē uz breksi vai vimbiņu un tad pludiņu pamētāšu visur, tā teikt "pataustīšu apkārtni", gribējās vēl piebilst, ka ūdens līmenis pa 2 dienām ir traki stipri pacēlies...

Crugus, 11.aprīlis 2014, 19:37

kurā vietā līmenis ir pacēlies? es dzīvoju 50m no upes un ar sīko staigāju gar tās krastiem katru dienu, nekādu līmeņa celšanos gan neesmu novērojis...
Apendiksa sākumā sēdēju 2as dienas atpakaļ ar fīderi, nekā prātīga nedabūju, vakar vīram, kas tur sēdēja arī divi asarīši tikai ;)

Meisters, 11.aprīlis 2014, 21:00


Es skatos pēc jaundubultu sienas, salīdzinot pirmdienu ar piektdienu līmenis ir pacēlies :) Rīt aiziešu uz dubultiem ar pludiņu un fīderi, ielikšu jau ap vieniem kopsavilkumu :D
11.aprīlis 2014, 21:11 | links
 
Vai tad Dubultos nav bedru...

Morbidejs, 11.aprīlis 2014, 18:50
Ir ir tur bedres, bet skatoties kur, Dubultos mazāk, nekā Majoros, kaut gan es paskatīšos. Šodien tu bija daudz copmaņu uz pīrsiem, es fīderīti iemetīšu kādā bedrē uz breksi vai vimbiņu un tad pludiņu pamētāšu visur, tā teikt "pataustīšu apkārtni", gribējās vēl piebilst, ka ūdens līmenis pa 2 dienām ir traki stipri pacēlies...

Crugus, 11.aprīlis 2014, 19:37


kurā vietā līmenis ir pacēlies? es dzīvoju 50m no upes un ar sīko staigāju gar tās krastiem katru dienu, nekādu līmeņa celšanos gan neesmu novērojis...
Apendiksa sākumā sēdēju 2as dienas atpakaļ ar fīderi, nekā prātīga nedabūju, vakar vīram, kas tur sēdēja arī divi asarīši tikai ;)
11.aprīlis 2014, 21:00 | links
 
Vai tad Dubultos nav bedru...

Morbidejs, 11.aprīlis 2014, 18:50

Ir ir tur bedres, bet skatoties kur, Dubultos mazāk, nekā Majoros, kaut gan es paskatīšos. Šodien tu bija daudz copmaņu uz pīrsiem, es fīderīti iemetīšu kādā bedrē uz breksi vai vimbiņu un tad pludiņu pamētāšu visur, tā teikt "pataustīšu apkārtni", gribējās vēl piebilst, ka ūdens līmenis pa 2 dienām ir traki stipri pacēlies...
11.aprīlis 2014, 19:37 | links
 
Vai tad Dubultos nav bedru, ka zems ūdens līmenis tik ļoti ietekmē zivju daudzumu?
11.aprīlis 2014, 18:50 | links
 
Crugus, aizej bik tālāk gar betona sētu uz apendiksa sākumu. Tur var mēģināt. Tur gan ir iespēja apraut visu ko var, bet tur ir točka viena, kurā vajadzētu būt. Ap 30-40m no krasta. :)
pm
11.aprīlis 2014, 18:26 | links
 
Labvakar Copmaņi :)
Jautājums, uz ko šobrīd ķerās? Ir doma ar pirmo vilcienu braukt uz Dubultiem, no pīrsiem pludiņu un grunteni mest :)

Paldies :)

Crugus, 11.aprīlis 2014, 16:47


braukt jau var, bet tikai ar tām zivīm ir čābīgi, vakar biju, fīderis kluseja, bet pludu, bik piebarojot, mazos plicēnus, raudiņas utml var paķert... vsp līmenis pagaidām zem katras kritikas, līdz ar to arī cope... :(
11.aprīlis 2014, 17:51 | links
 
Labvakar Copmaņi :)
Jautājums, uz ko šobrīd ķerās? Ir doma ar pirmo vilcienu braukt uz Dubultiem, no pīrsiem pludiņu un grunteni mest :)

Paldies :)
11.aprīlis 2014, 16:47 | links
 
šodien apm 10:15 Staļģenes tilta rajonā 2 mašīnas un pāris copes mēģinātāji. Ūdens pacēlies un peldoša draza pār tiltu braucot redzama ar neapbruņotu aci.
11.aprīlis 2014, 11:27 | links
 
Lucky kurā rajonā?

Pie kāpas17.30-20.00 man pirmo stundu vimbas lika mīksto, tik mudijos un experimentēju, bet kad tikām uz pareizās nots šamās padevās, Viena tāda, pavisam laba uz 37cm padevusies. kopā 4 mēri kuriem patika ja fīderi druksu iedžigo :)

Straume vāja, līmenis baigi cēlās.
Kopumā cope pa vājo. nākas iespringt.
kraft, 10.aprīlis 2014, 22:39

Blandījos autotilta rajonā. Upe izskatījās mirusi, nekādas kustības nemanīju, tāpēc jau tie trīs un copītes patiesi iepriecināja. Domāju šovakar pēc darba pa taisno braukt un iemēģināt pafīderēt. Ja nav ko darīt, brauc pievienojies! :D

Lucky, 11.aprīlis 2014, 09:24



Tāda doma arī pastāv. :)
11.aprīlis 2014, 10:03 | links
 
Lucky kurā rajonā?

Pie kāpas17.30-20.00 man pirmo stundu vimbas lika mīksto, tik mudijos un experimentēju, bet kad tikām uz pareizās nots šamās padevās, Viena tāda, pavisam laba uz 37cm padevusies. kopā 4 mēri kuriem patika ja fīderi druksu iedžigo :)

Straume vāja, līmenis baigi cēlās.
Kopumā cope pa vājo. nākas iespringt.
kraft, 10.aprīlis 2014, 22:39


Blandījos autotilta rajonā. Upe izskatījās mirusi, nekādas kustības nemanīju, tāpēc jau tie trīs un copītes patiesi iepriecināja. Domāju šovakar pēc darba pa taisno braukt un iemēģināt pafīderēt. Ja nav ko darīt, brauc pievienojies! :D
11.aprīlis 2014, 09:24 | links
 
Lucky kurā rajonā?

Pie kāpas17.30-20.00 man pirmo stundu vimbas lika mīksto, tik mudijos un experimentēju, bet kad tikām uz pareizās nots šamās padevās, Viena tāda, pavisam laba uz 37cm padevusies. kopā 4 mēri kuriem patika ja fīderi druksu iedžigo :)

Straume vāja, līmenis baigi cēlās.
Kopumā cope pa vājo. nākas iespringt.

kraft, 10.aprīlis 2014, 22:39


Laiks tas pats ;)

Netālu no kāpas mazliet paklaiņoju, asarēnus skolojot. Atsaucīgi bija, lielāki par 100 gr varbūt kāds tika, tomēr vairsums bija tuč-tuč zem... Jautrība bija gan tuvā, gan tālā distancē. Pēcāk iegāju Buļļupē, aizvēju meklējot, tur gan asarīši trāpījās tikai mikroskopiski... un skaits arī niecīgs.

Cik grunteņotājus pie kāpas redzēju, tik mierīgi viss bija... ;)
11.aprīlis 2014, 08:56 | links
 
Lucky kurā rajonā?

Pie kāpas17.30-20.00 man pirmo stundu vimbas lika mīksto, tik mudijos un experimentēju, bet kad tikām uz pareizās nots šamās padevās, Viena tāda, pavisam laba uz 37cm padevusies. kopā 4 mēri kuriem patika ja fīderi druksu iedžigo :)

Straume vāja, līmenis baigi cēlās.
Kopumā cope pa vājo. nākas iespringt.
10.aprīlis 2014, 22:39 | links
 
Pēc darba viss nokārtojās ļoti labi un te priekšā vēl tāds vakars... Devos uz upi atklāt MJ sezonu. Necerēti, bet trīs asarīši uz pannas un cik garšīgi.Vēl pāris tukšas copītes. Ko vēl var vēlēties! :D
10.aprīlis 2014, 21:27 | links
 
Fīders, Baltās rajons. No rīta lidz 1100 Straume laba, bet cope švaka, četras paņemtas.
10.aprīlis 2014, 13:15 | links
 
Atvainojos,jautājums ne par tēmu !

Sakiet,ja es šodien nopirkšu makšķerēšanas karti uz 3 mēnešiem.

Tad viņa būs derīga trīs mēnešus,līdz 10.jūlijam ?
Vai tikai aprīli,maiju un jūniju?

Paldies!

IJankaI, 10.aprīlis 2014, 12:23


http://www.makskeresanaskarte.lv/#bottom paņem trīs mēneši un redzēsi cik ilgi derīga. Ja šodien tad līdz 9. jūlijam.
10.aprīlis 2014, 13:12 | links
 
Atvainojos,jautājums ne par tēmu !

Sakiet,ja es šodien nopirkšu makšķerēšanas karti uz 3 mēnešiem.

Tad viņa būs derīga trīs mēnešus,līdz 10.jūlijam ?
Vai tikai aprīli,maiju un jūniju?

Paldies!

IJankaI, 10.aprīlis 2014, 12:23



10 Aprilis -10 Maijs - 1 mēnesis
10.maijs-10.Junijs - 2.mēnesis
10.Junijs-10.Julijs - 3.mēnesis
10.aprīlis 2014, 13:11 | links
 
Atvainojos,jautājums ne par tēmu !

Sakiet,ja es šodien nopirkšu makšķerēšanas karti uz 3 mēnešiem.

Tad viņa būs derīga trīs mēnešus,līdz 10.jūlijam ?
Vai tikai aprīli,maiju un jūniju?

Paldies!
10.aprīlis 2014, 12:23 | links
 
Ezera pusē-pa vidu starp augstsprieguma līniju un slūžām(tiltu). Licenzi vajag 100%,jo inspektori braukā un pārbauda(pie manis arī bija).
10.aprīlis 2014, 11:46 | links
 
Biju Varkalī 1.aprīlī. Copēt var-tikai vajadzīgs licenzi nopirkt. Uz fīderīti pavilku skaistas raudas-pa 3 stundām kādi 8 kg bija. 6 lielākās atbrauca mājās,pārējās peld tālāk.

erzelis5, 10.aprīlis 2014, 11:39



Paldies par info. Par licenzi zinu vnk foruma neviens kkā neko neraksta:( Tu biji upes pusē vai ezera pusē?
10.aprīlis 2014, 11:42 | links
 
Biju Varkalī 1.aprīlī. Copēt var-tikai vajadzīgs licenzi nopirkt. Uz fīderīti pavilku skaistas raudas-pa 3 stundām kādi 8 kg bija. 6 lielākās atbrauca mājās,pārējās peld tālāk.
10.aprīlis 2014, 11:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager