Lielupe

hecs7. Vai tie laivenieki makšķerēja? Ar laivu braukt nav aizligts. Arī Ventā katru gadu redz copmaņus, kuri atbrauc ar motoreni, izkāpj krastā un copē. Tagad tā ir vieglāk tikt labā copes vietā, jo no krasta puses varbūt privātīpašums, kuram caurbraukt neļauj.
29.marts 2014, 14:29 | links
 
Fīders: Kā jau Hecs7 minēja, vimbas bija atliku likām. Ja būtu vēlēšanās saķert normu un braukt mājās, tad pusstundas pietiktu.
Patīkami satikt copmaņus, kuri nebija redzēti gadu tajās pašās vietās un uzsist klaču.
Vienam Letiņam paldies par superlīmi;)
29.marts 2014, 13:39 | links
 
Nju šodien kolchozs riktīgs, bet wimba ar aktīva no paša rīta, ap 8oņiem palika švakāk un aizgāja tik zemmēri, bija daudz, foršs laiks, forša cope, forša kompānija, daudz satiktu paziņu,
Atslēgas vārds, tāls un ļoti tāls iemetiens.
P.S. nez kas ar to motoreni ar redzamām makšķerē iekšā brauca pa upi, vai ir kādi svētie , kuri var arī no laivas ķert?
bilde galerijā
29.marts 2014, 13:13 | links
 
Pie Garozas, 32,35,37cm. Netīrumus nes, bet copēt var. Cope nebija no tām aktīvajām. Citiem vispār 0.
29.marts 2014, 13:08 | links
 
Licences kādreiz varēja nopirkt Rīgā "Samā",bet vai pastāv vēl šis veikals-nezinu.
29.marts 2014, 12:28 | links
 
Duglas licenze sākas tikai no otrdienas tākā vēl vari paspēt arī bez tās vēl kādu vimbu noķert ja trāpīsi uz to baru :)
29.marts 2014, 10:03 | links
 
kraft, tā viņš ir ar kuterīti būtu labāk... Nenoskatījos minētos Noslēpumus, tapēc laikam arī nekā...

Bet rekur viena žiperīga ledija saķerusi aš 10 gab. Man skauž;) Žel ka man nav sieviešu intuīcijas...labprāt samainītu savējo pret sievišķo

Bet ja kas kā tur ir ar to Lielupi virs Staļģenes, Jumpravas cik zinu ir licences zonā, vai tur nav jāpērk atļauja ? Man ar to zonu vienmēr problemas , jo kad sataisos uz copi, negribas tērēt laiku un meklēt to slepeno Bauskas MB točku kur tirgo atļaujas. Vienu reizi mēgīnāju, bet zvanot atbildēja rupš tēvainis, kas teica ka viņam darba laiks beidzies (tas bija ap 3 dienā) un ja gribot licenci lai zvanot rīt...
29.marts 2014, 09:23 | links
 
Nu re ,jūtās sievišķais praktiskums...:)
28.marts 2014, 21:59 | links
 
Mēs ar šodien ar vīru bijām nolēmuši atklāt makšķerēšanas sezonu un veiksmīgi atklājām:)) Sākām meklēt vietas no Kalnciema tilta pa upi uz augšu pa labo krastu, visur pilns ar opīšiem un baigi vējainais. Vadoties pēc sievietes intuīcijas nolēmām doties uz augšu līdz Jumpravām, kur arī nobāzējāmies. Mērķis bija uzcept gaļu, bet tam neatlika laika, jo copes bija un zives arī. Mājās atbrauca 10 foršas vimbiņas - lielākā 42 cm (645 g). No visām krastā nokļuvušajām tikai viena pakļāvās amnestijai, jo bija sīkā. Copju bija diezgan daudz - bija arī izveicīgās, kas krastā nenonāca. Zāļu un drazas diezgan, bet varēja pieciest. Ēsma - svaiga garnele. Lai brīvdienās Jums ne asakas :))
28.marts 2014, 21:38 | links
 
nomuļaju šodien no Kalnciema līdz Staļģenei. Virs kalnciema (pa upi uz augšu) večuki strēķiem, taču kreisais krasts švaki pieejams, tur sanestas ritīgas meldru salas. Mēģinaju vairakās vietās, nogruntējos virs Jelgavas. Iznākums - 0. Kopumā tas ari parējiem ar ko runāju. Ka vienmer pie Jelgavas onkas dainoja par supercopi Kalnciemā , bet Kalnciema klīda teiksmas par vimbu bariem virs Jelgavas. Pats redzēju 1 izvelkam, pie tam tas bija vietejais vīriņš kas zina konkreto atvaru , kas atrodas viņam vien zinamā attāluma no krasta.... Es uz pavasara vimbu tieku 2-3 reizes pa pavasari un vienkarši braucu turp kurp vada čujs (kas visbiežāk vada nepareizi), benzīna limits, mēnes fāzes un copes kalendārs, katrā ziņa slepenos atvarus kur jāmet nostajoties 36,6 gradu leņķī pret līko bērzu un javeic 46,6 m metiens +/- 8 cm un kur vienmēr būs marta vimba es nezinu. Bet ārpus tā viss štokos, Puķins ņemas pa Ukrainu un Lielupes copi netraucē

Duglas, 28.marts 2014, 20:55


Es tā dzirdēju, ka aizvakar pa TV rādīja Noslēpumus ar tā kraja vimbu. Nu tad šodien ir rezultāts:))))) Kaste reāli uzmeta:)

Es domāju tam zvejas kuterītim, kas brauca gar kāpu lielupes grīvā, gan vimbas labāk ķērās nekā mums:)
28.marts 2014, 21:17 | links
 
nomuļaju šodien no Kalnciema līdz Staļģenei. Virs kalnciema (pa upi uz augšu) večuki strēķiem, taču kreisais krasts švaki pieejams, tur sanestas ritīgas meldru salas. Mēģinaju vairakās vietās, nogruntējos virs Jelgavas. Iznākums - 0. Kopumā tas ari parējiem ar ko runāju. Ka vienmer pie Jelgavas onkas dainoja par supercopi Kalnciemā , bet Kalnciema klīda teiksmas par vimbu bariem virs Jelgavas. Pats redzēju 1 izvelkam, pie tam tas bija vietejais vīriņš kas zina konkreto atvaru , kas atrodas viņam vien zinamā attāluma no krasta.... Es uz pavasara vimbu tieku 2-3 reizes pa pavasari un vienkarši braucu turp kurp vada čujs (kas visbiežāk vada nepareizi), benzīna limits, mēnes fāzes un copes kalendārs, katrā ziņa slepenos atvarus kur jāmet nostajoties 36,6 gradu leņķī pret līko bērzu un javeic 46,6 m metiens +/- 8 cm un kur vienmēr būs marta vimba es nezinu. Bet ārpus tā viss štokos, Puķins ņemas pa Ukrainu un Lielupes copi netraucē
28.marts 2014, 20:55 | links
 
Baigi neiespringstiet, nekāds žors tur nenotiek.
Vismaz ne adekvātā izmērā. Šodien vakarā pa 2h.
9 galvas, bet tikai viena knap-knap mērs. Pārējās
15-26cm vimbiņas. + Ja nav iespeja iemest vismaz tālājā un loti tālajā (aiz lielās kants) 80gr+barība, tad labāk palikt mājās:) Līdz jēdzīgai copei vēl jāgaida.
28.marts 2014, 20:18 | links
 
Barotava, divas palielas sliekas ar balto galā, tāla distance.
28.marts 2014, 19:12 | links
 
VFS, barotava, vai tikai svins ?
28.marts 2014, 18:27 | links
 
Šodien nobraucu gar upi no Kalnciema līdz Bauskai .
Drazas peld ļoti daudz bet copmaņi spītē apstākļiem un sēž visās perspektīvās vietās.Mēmelē drazas nav vairs bet Mūsā vēl mazliet iet.Bauskā kolhozu neredzēju ,laikam necope.
28.marts 2014, 17:59 | links
 
Virs Jelgavas kolhozs uz visiem varbūt normu salasija.Niedru salas pa augšu,pļavas zāle zem ūdens,jāpārmet ik pa min.15.
27.marts 2014, 18:06 | links
 
Fīders: Baltās kāpas rajons, šorīt atbraucu ap deviņiem uz mājām devos ap 1200. Piecas paņemtas. Viss notiek.
27.marts 2014, 14:07 | links
 
Pāris stundas pastaigāju ar džigu. Ūdenslīmenis kopš vakardienas ievērojami nokrities.
Ar pāris ašukiem rokas apsmirdināju, + dažas copes un nokosta aste.
25.marts 2014, 15:32 | links
 
cik ilgi tā draza varētu iet un kā tagad var grunteni noturēt uz vietas? vai tad nerauj prom. Par Lielupi...
24.marts 2014, 14:22 | links
 
Vakar vēl bija drazas baisi daudz. Bet daži pa krastiem sēdēja. (necopēju, braucu pāri tiltam)

kraft, 24.marts 2014, 09:53


Jā, bija draza, bet ne baisi daudz. Nevar salīdzināt ar pagājušā gada pavasara sākumu.
24.marts 2014, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager