Lielupe

..biju Lielupē (zem Jelgavas )šodien.No rīta uzgāju normāli,ūdens pie krasta līdz pus zābakam.Straumes nav,,,zivju arī ...ķīši ,asarēni un 1 vimbele!
...pēcpusdienā,knapi tiku nost,pie krasta,kur gāju virsū,,,ūdens kādu centimetru no zābaka malas.
..paris veči ar īsākiem zābakiem pat netika virsū.
Ledus,uz aci 30-40 cm,,,tik brīvdienās liela problēma būs tikt uz viņa.
... un vēl,,,neiesaku ar autiņu braukt uz Lielupi caur Vītoliņiem,,,ceļš nav braucams!
12.februāris 2014, 19:31 | links
 
Ledus izklausās ok, tagad gan diezgan sparīgi līt sāka... Rīt tāpat nekur netieku, ceru ka piektdien ar ledu viss būs ok, tad arī mēģinās. Vienu gan es nesaprotu, kā Lielupē var būt ok ledus, ja vakar no Langas puses piesardzības pēc uz Ķīša neuzlīdu. Lai arī pa vidu ledus labs, pie krasta 1m dziļumā bija plaisa un ūdens gandrīz līdz ceļiem.

Morda, 11.februāris 2014, 21:09


Augsts ūdens līmenis. Līdz ko Lielupē celsies ūdenslīmenis, pie krasta arī būs peļķes. Pieļauju domu, ka kas tāds varētu notikt, kad straume ies uz augšu vai stāvēs uz vietas. Kamēr straume ir uz leju, līmenis krīt.
11.februāris 2014, 21:16 | links
 
Ledus izklausās ok, tagad gan diezgan sparīgi līt sāka... Rīt tāpat nekur netieku, ceru ka piektdien ar ledu viss būs ok, tad arī mēģinās. Vienu gan es nesaprotu, kā Lielupē var būt ok ledus, ja vakar no Langas puses piesardzības pēc uz Ķīša neuzlīdu. Lai arī pa vidu ledus labs, pie krasta 1m dziļumā bija plaisa un ūdens gandrīz līdz ceļiem.
11.februāris 2014, 21:09 | links
 
Sveiki veci.
Rīt gribu no rita gribu aizbraukt lidz priedainei pie dzelzcela tilta. Kaa ar uzkapsanu ?

comando3, 11.februāris 2014, 09:38

Straume diezgan jaudīga uz leju, tāpēc nekādas peļķes pie krasta nav, tikt var mierīgi. Raudas nebija. Ledus 25-30 cm. Man acu mērs nekāds, tā kā negalvoju. :)
Šodien biku pabaroju kaijas, paslidinājos, nekas nopietns nebija.

Morbidejs, 11.februāris 2014, 17:16

Paldies par info. No rīta brauksu mēgināt izmanit kadu raudu vai vimbu. Vakarpuse dosu atskaiti :)
11.februāris 2014, 20:52 | links
 
Kads kolēģis stāstīja, ka pagājušo sestdien, kāds kolēģa kolēģis, pie dzelzceļa tilta Priedainē copējis vimbas ap 1.kg. gabalā, liekas, ka pīle....!? Spriežot pēc komentāriem, nav bijis tādas copes...!?

vitenahemots, 11.februāris 2014, 17:40



Ari man bija taada informācija, bet kad nakosaja diena aizbraucu parliecinaties, dienas beigas sekoja apala 0. Lai gan redzeet redzeeju kad pa retam kads kadu vimbu ieliek kaste bet ap kg diemzel neredzeju nevienu
11.februāris 2014, 20:49 | links
 
Šodien pirmo reizi ar Junioru bijām mērķtiecīgi uz stinti.60gab uz diviem salasijām.Pirmajai reizei esam apmierināti.Cope pati par sevi azartiska,bet domas par asaru copi nepamet tik un tā.Tad jau laikam vnk tas nav mans lauciņš.Juniors arī beidzot zivteli ziemā izmānija.Pusdienlaikā pāris stundas asarus pamediju.Tie arī ķērās.Izmērs tikai līdz 150gr.Citiem bija arī lielāki.Gandrīz šķiet,ka pavasara cope lēnām paveras.Divas komiski mazas zivis arī trāpijās-butīte un zandartbērniņš.
11.februāris 2014, 20:48 | links
 
Kā Lielupē ar ledu? Gribu rīt pamēģināt stinti noķert, pa kurieni pie baltās kāpas var dadzmaz droši uzlīst uz ledus?

Morda, 11.februāris 2014, 11:54


tikko no ledus.. pie baltas kapas uzieshana apmierinosha, ledus vel ok, 2,5-3dm.. galvenais lai zivs butu... shodien pa visu dienu ar stipru piestradashanu uz ledus dabuts 35 gab.. kolegjim priecigaks loms, 75gab +3 bonusinji zandartinji(tie turpina ravet lielupes grunti).. izmers vareja but rupjaks.
11.februāris 2014, 18:32 | links
 
Neviens ar varu ticēt nespiež. :)
11.februāris 2014, 17:58 | links
 
Kads kolēģis stāstīja, ka pagājušo sestdien, kāds kolēģa kolēģis, pie dzelzceļa tilta Priedainē copējis vimbas ap 1.kg. gabalā, liekas, ka pīle....!? Spriežot pēc komentāriem, nav bijis tādas copes...!?
11.februāris 2014, 17:40 | links
 
Sveiki veci.
Rīt gribu no rita gribu aizbraukt lidz priedainei pie dzelzcela tilta. Kaa ar uzkapsanu ?

comando3, 11.februāris 2014, 09:38


Straume diezgan jaudīga uz leju, tāpēc nekādas peļķes pie krasta nav, tikt var mierīgi. Raudas nebija. Ledus 25-30 cm. Man acu mērs nekāds, tā kā negalvoju. :)
Šodien biku pabaroju kaijas, paslidinājos, nekas nopietns nebija.
11.februāris 2014, 17:16 | links
 
Kā Lielupē ar ledu? Gribu rīt pamēģināt stinti noķert, pa kurieni pie baltās kāpas var dadzmaz droši uzlīst uz ledus?
11.februāris 2014, 11:54 | links
 
Sveiki veci.
Rīt gribu no rita gribu aizbraukt lidz priedainei pie dzelzcela tilta. Kaa ar uzkapsanu ?

comando3, 11.februāris 2014, 09:38


Svētdien bija O.K. Domāju, ka vari braukt droši, nekam nevajadzētu mainīties.
11.februāris 2014, 11:29 | links
 
Vakar vimba gaja ka traka! Diemzel jaklausas bija pazinu atskaites, pats netiku!
11.februāris 2014, 11:00 | links
 
Sveiki veci.
Rīt gribu no rita gribu aizbraukt lidz priedainei pie dzelzcela tilta. Kaa ar uzkapsanu ?

comando3, 11.februāris 2014, 09:38


Es tūlīt tieši grasos uz turieni iet, vakarā iemetīšu atskaiti.
11.februāris 2014, 10:49 | links
 
Sveiki veci.
Rīt gribu no rita gribu aizbraukt lidz priedainei pie dzelzcela tilta. Kaa ar uzkapsanu ?
11.februāris 2014, 09:38 | links
 
aleks, labāk 1x redzēt, nekā 3x dzirdēt :) es no 10-14 neredzēju nevienu vimbu izvelkam...uzskatu, ka bija nekļovs...bet visādi var būt
10.februāris 2014, 23:29 | links
 
Riit jaastraadaa diemzheel,es jau uzkaaptu kameer veel var sausaam kaajaam to izdariit un vairaak sliecos uz Uzvaras pusi

Ruu, 10.februāris 2014, 19:39


7dien bijam ar kolegiem no foruma un tad naca info ka uzvara nekas.. mums pie kapas bik bija.. man beigas 17gap.. a, kolegiem chu vairak..
10.februāris 2014, 19:43 | links
 
Riit jaastraadaa diemzheel,es jau uzkaaptu kameer veel var sausaam kaajaam to izdariit un vairaak sliecos uz Uzvaras pusi
10.februāris 2014, 19:39 | links
 
Doshelis man doma par pariitu

Ruu, 10.februāris 2014, 19:32


rit es vnk no darba varu izrauties, kkur 9:00 varetu kustet.. bet 3dien majas meita jaskatas...
10.februāris 2014, 19:37 | links
 
Kaads ledus staavoklis Kaapas rajonaa?

Ruu, 10.februāris 2014, 18:08



ledus stabils.. bet kas ar krastiem daras...
10.februāris 2014, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager