Lielupe

Janis96 [13:07]: Tur galvenais produkta kvalitāte.Pilnībā piekrītu visiem norādītajiem trūkumiem. Plus vēl dažas ir dikti trauslas.
Man apnika zaudēt smagākus pļentakus dēļ štruntīgas karabīnes. Apnika cīnīties ar pārējām norādītajām figņām.

Uztaisīju šo sistēmu pats no misiņa trubiņas, ar sudrabu lodēts gredzens labai aizdarei un visas šīs problēmas pazuda.

Tīri konceptuāli šī parikte manā skatījumā ir laba.

Par to ka zivis biedē, to nemācēšu komentēt. Moš man zives pastūlbākas gadījās, ķērās labi.

RaimisD, 29.marts 2023, 18:34


Man škiet ja zivij ir laba ēstgriba, nekas to nebiedē. Esmu copējis ar vekala pastmasas trubiņām spilgti zaļā krāsā ar baltiem galiem. Skats virs zemes briesmīgi atbaidošš, nezinu ko zivis domāja, bet gan jau patika, jo ķerās. :)
29.marts 2023, 20:13 | links
 
FishMV [16:33]: Vai tad Dubultos pie dz.stacijas nevar arī copēt vimbu. Kaut kad redzēju tur rudenī onkuļus ar gruntenēm.Nav info nemelo, tad tur mēdz uz žani sēdēt

mar4ello25, 29.marts 2023, 17:15


Drīzāk ka uz žani. Tas bija 2008 gadā. Vienam advokātam mājā tapetes līmēju. Gāju uz vilcienu un redzēju.
29.marts 2023, 20:11 | links
 
Vimbas tur ķer no otra krasta, bet tur tā piebraukšana esot problemātiska, baigi slapjš mēdz būt. Pa pašu bedri, kur tie 15 m, tās neturās.
29.marts 2023, 18:37 | links
 
Janis96 [29.03.23]: Tur galvenais produkta kvalitāte.
Pilnībā piekrītu visiem norādītajiem trūkumiem. Plus vēl dažas ir dikti trauslas.
Man apnika zaudēt smagākus pļentakus dēļ štruntīgas karabīnes. Apnika cīnīties ar pārējām norādītajām figņām.

Uztaisīju šo sistēmu pats no misiņa trubiņas, ar sudrabu lodēts gredzens labai aizdarei un visas šīs problēmas pazuda.

Tīri konceptuāli šī parikte manā skatījumā ir laba.

Par to ka zivis biedē, to nemācēšu komentēt. Moš man zives pastūlbākas gadījās, ķērās labi.
29.marts 2023, 18:34 | links
 
Žani
29.marts 2023, 18:06 | links
 
Uz gruntenēm tur uz žani vai breksi sēž
29.marts 2023, 17:40 | links
 

Šitā pēc
29.marts 2023, 17:17 | links
 
FishMV [29.03.23]: Vai tad Dubultos pie dz.stacijas nevar arī copēt vimbu. Kaut kad redzēju tur rudenī onkuļus ar gruntenēm.
Nav info nemelo, tad tur mēdz uz žani sēdēt
29.marts 2023, 17:15 | links
 
Vai tad Dubultos pie dz.stacijas nevar arī copēt vimbu. Kaut kad redzēju tur rudenī onkuļus ar gruntenēm.
29.marts 2023, 16:33 | links
 
Dubultos aiz ugunsdzēsējiem augšup pa straumi. Pie Slokas attīrīšanas iekārtām. Valteros arī tur kkur ķer. Majoros, kur betona moli gar dzelzceļu, vimbu var nemeklēt, tur viņa uzturas tuvāk otram krastam. Toties tur tagad noteikti var kādu plakano dabūt.
29.marts 2023, 15:18 | links
 
Alkaloids [29.03.23]: Visiem liels paldies par ieteikumiem. Āķi dabūti.
Pats gan Jūrmalnieks, bet vai kāds var ieteikt (aptuvenās) vietas Jūrmalā, kur varētu kādu vimbu izmānīt? Par balto kāpu esmu jau dzirdējis:)
Pāris lietas vnk gribu notestēt, pirms nākamās nedēļas brauciena uz Jelgavas pusi.
Pateicos, un ne asakas visiem!!!

mar4ello25, 29.marts 2023, 14:47


Aizbrauc uz Priedaines tiltu. Tur gan var sanāk apraut nedaudz testējamo lietu.
Tu domā pie dzelzceļa tilta vai pretim akvaparkam?
29.marts 2023, 14:55 | links
 
Visiem liels paldies par ieteikumiem. Āķi dabūti.
Pats gan Jūrmalnieks, bet vai kāds var ieteikt (aptuvenās) vietas Jūrmalā, kur varētu kādu vimbu izmānīt? Par balto kāpu esmu jau dzirdējis:)
Pāris lietas vnk gribu notestēt, pirms nākamās nedēļas brauciena uz Jelgavas pusi.
Pateicos, un ne asakas visiem!!!

mar4ello25, 29.marts 2023, 14:47



Aizbrauc uz Priedaines tiltu. Tur gan var sanāk apraut nedaudz testējamo lietu.
29.marts 2023, 14:51 | links
 
Visiem liels paldies par ieteikumiem. Āķi dabūti.
Pats gan Jūrmalnieks, bet vai kāds var ieteikt (aptuvenās) vietas Jūrmalā, kur varētu kādu vimbu izmānīt? Par balto kāpu esmu jau dzirdējis:)
Pāris lietas vnk gribu notestēt, pirms nākamās nedēļas brauciena uz Jelgavas pusi.
Pateicos, un ne asakas visiem!!!
29.marts 2023, 14:47 | links
 
Nelieku nekādas bumbiņas, kembrikus. Normāla izmēra griezulis cauri trubiņai neskrien.

Kādi trūkumi šādai montāžai ?

RaimisD, 29.marts 2023, 11:15


Tik vien kā doma galvā, ka tā trubiņa baida zivis un būs maz copju. Patiesībā šī sistēma darbojas ļoti labi un daudzi tās izmanto. Galvenais ticēt savai sistēmai.
29.marts 2023, 14:26 | links
 
RaimisD [29.03.23]: Nelieku nekādas bumbiņas, kembrikus. Normāla izmēra griezulis cauri trubiņai neskrien.

Kādi trūkumi šādai montāžai ?
Es arī izmantoju šitos klamburus kad retu reizi sanāk fīderot :) Tur galvenais produkta kvalitāte. Liekas nekā tur nav bet diezgan daudz nianses.
Gadās ka pati caurulīte neturās sākotnējā leņķī un taisnojas, gali no caurulītes maucas nost vai ir no tāda materiāla kur griezulis iespiežas un nosprūst. Citām gali ir uzlīmēti vai piekausēti un čakars tievāku auklu izvērt jo aukla lokās tajā pīpes kātā un atmetas. Barotavas ctiprinājums sāk bīdīties pa caurulīti vai aprīkots ar draņķa štancēto karabīni un tiek pakāstas barotavas. Vēl? :D
29.marts 2023, 13:07 | links
 
Pretsavērpējus nelietoju (kādreiz gan, kad nopirku pirmo fīderi), jo tie mēdz ieķerties zacepos un lūzt, Gaujā tā var viegli pazaudēt visu sistēmu.
29.marts 2023, 11:17 | links
 
Nelieku nekādas bumbiņas, kembrikus. Normāla izmēra griezulis cauri trubiņai neskrien.

Kādi trūkumi šādai montāžai ?
29.marts 2023, 11:15 | links
 

Man kā diletantam fideru copē šī sistēma šķiet ļoti ērta.
Viegli mainīt svarus, nekas nepinās, copi redz perfekti.
Ja arī plīst, tad pie griezuļa. Pārsieties ātri.
29.marts 2023, 11:12 | links
 
Man šķiet, ka pavadu ērtāk mainīt, ja ir vajadzība, cilpa/cilpā (vai caur griezuli),, nevis siet !
29.marts 2023, 10:33 | links
 
FishMV [29.03.23]: Šobrīd man ir tā:

https://i.imgur.com/tkrRv5v.png

Pavada atkarībā no mērķa

raimondsL, 29.marts 2023, 08:26

Briesmīgi. Daudz kā lieka. Tas nepinķerējas ???
Kas tieši ir lieks?
29.marts 2023, 09:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager