Lielupe

Es pēc visiem eksperimentiem paliku pie parastās Gārdnera cilpas. Uzsienu lielu cilpu, tajā ielieku barotavu, brīvajā galā uzsienu mazu cilpu, kurai ielieku griezuli ar pavadu un viss. Vienkārši, ātri un rezultatīvi.
29.marts 2023, 09:50 | links
 
Savējo inline versiju esmu noskatījies fīdera mačos Carnikavā (arī LČ). ... Ja jau labākie sportsmeņi šeit ķer tieši tā, tad jau laikam ir tā ir vislabāk.

andreiko, 29.marts 2023, 08:38


Sportisti neko citu kā inline nemaz nevar lietot, tādi noteikumi ;)
29.marts 2023, 09:09 | links
 
Tas griezulis starp pavadoņu un gumiju ir lieks,gumiju lieku 0,8-1 20 cm.5 cm gumija neko nedod.Jaskatas arī laba fīdergumija lai ir elastīga.Ir veikalos par 3,50€ nekam nederīgi.Atvadu nelieku,griezulis uz auklas mazāk ķeras akmeņus.Sporta montāžas ir priekš sportistiem.
29.marts 2023, 09:05 | links
 
Kāpēc tie griezuļi tiek likti kaut kur starp barotvu un pavadu?

Esmu visu novienkāršojis līdz minimumam.

Tātad: Ņem pamatauklu (vai šklīderi), uzver sakabi, tad uzver palielu stoperi (vislabākie ir Balzer, Salmo veikalos ir, palieli un pacieti), auklu un fīdergumiju 0.8mm saliek paralēli kopā kādi 6-8cm, un izveido cilpu kā sien parasto mezglu, bet caur cilpu izver otro reizi visu, tad savelk, izveidojas normāls mezgls, liekos galus nošņikā, fīdrgumijai 10 cm no mezgla izveido mezglu , kurā caur cilpu gumiju izver reizes 5-6, tad saslapina un savekl, izveidojas tāds garens mezgls, lieko galu nošņikā. aiz fīdergumijas mezgla uzliek pavadu ar savekošo cilpu, savelk, un viss var copēt. nekad nekas nepiņķējas. Vēl var pavadas/fīdergumijas savienojumā uzvērt caurspīdīgu silikona kembriku, kas nosedz mezlu un veido taisnu līniju.
Ja liek divus baltos un lieto ļoti tievas pavadas, vai arī vienu balto un supertievu pavadu, tad ar visiem griezuļiem savērpjas tā ka jāmaina pavada.
29.marts 2023, 09:03 | links
 
Ja jau labākie sportsmeņi šeit ķer tieši tā, tad jau laikam ir tā ir vislabāk.

andreiko, 29.marts 2023, 08:38


nu nu...aizej kādreiz uz Biķerniekiem, uz autosacīkstēm, varbūt atklāsies, ka ar auto arī galīgi garām brauc :)

es par vienkāršību. un man fīderim viss pinās un skrudzējās, izņemot asimetrisko cilpu...
29.marts 2023, 08:58 | links
 
P.S. tas par manējo sistēmu, Raimim drusku savādāka, es nekādu stavku starp pamatauklu, gumiju un pavadu nelieku.
29.marts 2023, 08:56 | links
 
Nē, nemaz. Vienīgi griezuļus un jo sevišķi - karabīnes lieku max izmēru, jo ir gadījies (ar 120 gr barotavu), ka karabīne iztaisnojas un barotava aiziet tālēs zilajās.
29.marts 2023, 08:55 | links
 
Šobrīd man ir tā:

https://i.imgur.com/tkrRv5v.png

Pavada atkarībā no mērķa

raimondsL, 29.marts 2023, 08:26


Briesmīgi. Daudz kā lieka. Tas nepinķerējas ???
29.marts 2023, 08:50 | links
 
Savējo inline versiju esmu noskatījies fīdera mačos Carnikavā (arī LČ). Barotava tiek iekārta aptuveni 5 cm pavadā (griezulis - resns mono - karabīne - barotava), savukārt fīdergumiju (5-7 cm) sienu caur griezuli starp pamatauklu un pavadu. Ja jau labākie sportsmeņi šeit ķer tieši tā, tad jau laikam ir tā ir vislabāk.
29.marts 2023, 08:38 | links
 
Šobrīd man ir tā:

https://i.imgur.com/tkrRv5v.png

Pavada atkarībā no mērķa
29.marts 2023, 08:26 | links
 
Forumu lāsts: neesmu lietojis, neesmu redzējis, neesmu lasijis, bet zinu, ka tas ir sūds ! :)
Otrs, ieteicu, ko lietoju pats, bez slavināšanas un citu ssistemu nolikšanas.
Un trešais, priekšrocība slīdzinot ar citam sistēmām: pareizi sasieta, a)pavada vienmēr stāv atstatus no pamatauklas, b)metienā nepiņķējas, c)redz copi gan, ja zivs iet uz vidu, gan, ja uz krastu, d) vienkārši patīk !!
Peace !!
29.marts 2023, 07:07 | links
 
Tas ir klasiskais paternosters. Arī pats cērt, ja ir gana liels barotavas svars. Asimetriskā cilpa jūtīgāka uz copi pateicoties tam ka copes brīdī aukla slīd caur barotavas cilpiņu un zivs nejūt tās svaru. Cilpa labāk liek pavadu uz grunts. Paternosteru var sasiet tā lai pavada plivinās straumē.

balss, 28.marts 2023, 22:14


Tagad sajutos normāls dumburs, un tā pat līdz galam nefiga nesapratu!
Būs vien jāatestējas!

Kādu montāžu uz līņiem ieteiksiet?
28.marts 2023, 23:43 | links
 
balss [28.03.23]: Ķerot vimbas ne vienmēr sanāk sēdēt kātam tieši blakus un laicīgi piecirst. Tādos gadījumos talkā nāk asimetriskā cilpa. Šī montāža liek zivij piecirsties pašai, ja zivs gana agresīvi ņem un sistēmā izmanto gana smagus svarus.
Ā,skaidrs,paldies!Nu ja,cilpa aizslīd caur barotavu līdz mezglam un tad ar barotavas svaru nostopē zivs vilcienu.
28.marts 2023, 23:22 | links
 
Riktīgā straumē (un pie manis tā ir arī vasaras vidū) labākais risinājums ir inlains. Es nemaz citas montāžas vairs nesienu, jo pavasarī Melnajā Kolkā vai pie manis Gaujā visu sezonu citas sistēmas nav nepieciešamas. Un burties ap pavadām, mezgliem un pītnēm arī nav nepieciešams, lieks čakaris. Es pat pārējos savus kaimiņus (tos, kas fīderē) esmu apmācījis (lai gan dažam labam copes vēsture divreiz ilgāka), tā pie mums tagad ir klasika - uz fīdera inlains un uz spiņa - atvads.
28.marts 2023, 22:27 | links
 
Balss, feederis jau vispār tāds pašpieciršanās, ja nelieto inline un kāda tad starpība ar to, ko es lietoju, sorry nezinu nosaukumu, paskaties bildē zemāk?

jegersz, 28.marts 2023, 21:32


Tas ir klasiskais paternosters. Arī pats cērt, ja ir gana liels barotavas svars. Asimetriskā cilpa jūtīgāka uz copi pateicoties tam ka copes brīdī aukla slīd caur barotavas cilpiņu un zivs nejūt tās svaru. Cilpa labāk liek pavadu uz grunts. Paternosteru var sasiet tā lai pavada plivinās straumē.
28.marts 2023, 22:14 | links
 
Balss, feederis jau vispār tāds pašpieciršanās, ja nelieto inline un kāda tad starpība ar to, ko es lietoju, sorry nezinu nosaukumu, paskaties bildē zemāk?
28.marts 2023, 21:32 | links
 
Jon-Hill [19:37]: Asimetriskā cilpa, ieraksti meklētājā !Kādas priekšrocības praksē ir asimetriskajai cilpai,salīdzinot ar pašu elementārāko sistēmu - inline?Neesmu nekad mēģinājis asimetrisko cilpu,gribētu uzzināt lietotāja pieredzi.

KristapsS, 28.marts 2023, 20:46


Ķerot vimbas ne vienmēr sanāk sēdēt kātam tieši blakus un laicīgi piecirst. Tādos gadījumos talkā nāk asimetriskā cilpa. Šī montāža liek zivij piecirsties pašai, ja zivs gana agresīvi ņem un sistēmā izmanto gana smagus svarus.
28.marts 2023, 21:18 | links
 
Man inline jau metienā aptinās vai grimstot ar visu klipsi, bet nu mans tāds iesācējs tai feeder tēmā, lai arī copēju ar feederi daudz gadus, bet reti, uz pirmo kātu man ļoti ilgi stāvēja vispār 0,2+ salmo pītā feederim, tagad copēju ar 0,11 pīto.
28.marts 2023, 21:12 | links
 
raimondsL [28.03.23]: Inline pinās, ja iemet bez marķiera vai ja strauji sāk vilkt
Jā,klipsēšanās laba lieta.Gan veido iebarojamo punktu vienā attālumā,gan metiena beigās āķis apsteidz barotavu.Man inline vairāk pinās,kad izmantoju pīto bez gumijas.Sāku likt gumiju-daudz retāk,gandrīz nemaz.
28.marts 2023, 21:06 | links
 
Inline pinās, ja iemet bez marķiera vai ja strauji sāk vilkt
28.marts 2023, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager