Lielupe

Jon-Hill [19:37]: Asimetriskā cilpa, ieraksti meklētājā !Kādas priekšrocības praksē ir asimetriskajai cilpai,salīdzinot ar pašu elementārāko sistēmu - inline?Neesmu nekad mēģinājis asimetrisko cilpu,gribētu uzzināt lietotāja pieredzi.

KristapsS, 28.marts 2023, 20:46


Ar nesaprotu.

Es parasti lietoju šo un nav problēmu, var vēl feedergum pielikt, ja tievas pavadas.



inline man parasti pinās man.

Bet šādu neesmu mēģinājis
28.marts 2023, 20:52 | links
 
Inline
28.marts 2023, 20:52 | links
 
Manuprāt online ir vnk par vnk. Un nav ko tur čakarēties.
28.marts 2023, 20:51 | links
 
Jon-Hill [28.03.23]: Asimetriskā cilpa, ieraksti meklētājā !
Kādas priekšrocības praksē ir asimetriskajai cilpai,salīdzinot ar pašu elementārāko sistēmu - inline?Neesmu nekad mēģinājis asimetrisko cilpu,gribētu uzzināt lietotāja pieredzi.
28.marts 2023, 20:46 | links
 

Uz vimbam.
28.marts 2023, 20:40 | links
 
Jelgava veikala “Jusu sportiskais stils”
28.marts 2023, 20:37 | links
 
Asimetriskā cilpa, ieraksti meklētājā !
28.marts 2023, 19:37 | links
 
Sveiki, varat lūdzu ieteikt kāda būtu laba sistēma fīderim uz vimbām? Esmu iesācējs un nav ne jausmas ar kādu sistēmu labāk ķert
28.marts 2023, 19:30 | links
 
Man , patīkamākais ir šis veikals https://www.fishing-mart.com.pl/en4

Nu salasu visu ko vajag sezonai un miers. Pa vienam jau nelon sūtīt, bet ja daudz ko , tad pat ļoti OK. Piedevām nav jāskraida pa dažādām bodēm lai dabūtu dažādu ražotāju mantas.
28.marts 2023, 09:40 | links
 
 
mar4ello25 [Vakar]: kur lai nopērk viņus Rigā.Bums izgatavo feinus āķus vimbām.
Uzraksti viņam, saņemsi Rotiņā.

RaimisD, 28.marts 2023, 08:05


Par vizuļiem un bļitkām (plēsējiem) piekrītu, bet ne jau 12-16nr āķīti.
28.marts 2023, 09:19 | links
 
mar4ello25 [27.03.23]: kur lai nopērk viņus Rigā.
Bums izgatavo feinus āķus vimbām.
Uzraksti viņam, saņemsi Rotiņā.
28.marts 2023, 08:05 | links
 
Labs vakars vīri! Vēlētos pajautāt par āķiem. Kur var iegādāties un kādus labāk ņemt, vimbu copei, āķus? Esmu dzirdējis par spoguļāķiem un plastmasas mormenēm. Bet tā arī īsti nezinu kur lai nopērk viņus Rigā. Vai arī neesmu vnk pamanījis viņus. Pateicos par padomu.
P.s. Nē. Pilnīgs banāns copē neesmu:) Vnk copēju ar feederi un ar āķiem parastajiem.
Vēlreiz pateicos! Ne asakas!

mar4ello25, 27.marts 2023, 22:23


Āķis parastais - http://www.miloveikals.lv/precu-katalogs/item/milo/aki/aki-ami-c110-seria-a-busta/ - vislabākā konstrukcija jebkurai copenei.
Lielums pēc domu gaumes :)
28.marts 2023, 07:29 | links
 
mar4ello25 [27.03.23]: Labs vakars vīri! Vēlētos pajautāt par āķiem. Kur var iegādāties un kādus labāk ņemt, vimbu copei, āķus? Esmu dzirdējis par spoguļāķiem un plastmasas mormenēm. Bet tā arī īsti nezinu kur lai nopērk viņus Rigā. Vai arī neesmu vnk pamanījis viņus. Pateicos par padomu.
P.s. Nē. Pilnīgs banāns copē neesmu:) Vnk copēju ar feederi un ar āķiem parastajiem.
Vēlreiz pateicos! Ne asakas!
Liec fīderim nelielu āķi un gaidi vimbu. Sestdien Lielupē parasts āķis deva labāku rezultātu par plastmasas mormeni un bija ievērojami labāks par grunteni ar mormišku.
28.marts 2023, 07:01 | links
 
Smagās mormiškas vajag siltākā laikā, kad vimba vairāk ir lielā straumē. Plastmasenes - sarkana, oranža, elektrozaļa, ar kristāla actiņu, utt. Bet svarīgāk par mormišku ir pareizi "palaist pludu", to nedaudz pieturot, lai pirmā uz leju iet ēsma un svins pēc tam. Kuldīgā visi pieturēšanai izmanto inerces spoli vai multiplikatoru, pats izmantoju inerceni ar gultņiem.
27.marts 2023, 22:59 | links
 
Mūsdienās jau sortiments ir.
Agrāk locījām āķus un kausējām uz sveces moču un mašīnu aizmugurējo lukturu plastmasas, lai veidotu mormenes vimbām.
Tad deviņdesmitajos parādījās pirmās luminiscētās, kas bija bomba.
27.marts 2023, 22:57 | links
 
Es spoguļāķus lodēju pats,tad varu pielodēt kvalitatīvu āķi.Bet slinkums jau ņemties.Kaut kādas pirktās plastmasenes arī ir,bet tām man āķi ir galīgie s..i.Tam jāpievērš uzmanība.Visticamāk,ar OK cope piedāvātajām tāds problēmas nav.
27.marts 2023, 22:46 | links
 
Fishing outletā Vienības gatvē,centrā pie Ziediņa Bruņinieku ielā,Juglā Asaris(lejā aiz tramvaja galapunkta) un citās mazās bodītēs...
27.marts 2023, 22:42 | links
 
Manuprāt,tur funktieris tāds,ka spoguļāķis smagāks,vairāk turās pie grunts,sveķu vai plastmasas mormenes plivinās vairāk straumē.
27.marts 2023, 22:40 | links
 
mar4ello25 [27.03.23]: Labs vakars vīri! Vēlētos pajautāt par āķiem. Kur var iegādāties un kādus labāk ņemt, vimbu copei, āķus? Esmu dzirdējis par spoguļāķiem un plastmasas mormenēm. Bet tā arī īsti nezinu kur lai nopērk viņus Rigā. Vai arī neesmu vnk pamanījis viņus. Pateicos par padomu.
P.s. Nē. Pilnīgs banāns copē neesmu:) Vnk copēju ar feederi un ar āķiem parastajiem.
Vēlreiz pateicos! Ne asakas!
OK cope veikalā vajadzētu būt.Vismaz i-veikalā ir iekšā.Un,visticamāk,ka ir jebkurā normālā makšķernieku veikalā.
27.marts 2023, 22:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager