Lielupe

Vakar, 6. maijā, Priedainē kaudze ar sīkajiem (līdz 150 g). Barība darbojās, bet lielākas nepienāca. Toties diena super skaista, taču tik lielu plēsoņu aktivitāti nebiju manījis. Sāku domāt, varbūt šad tad pludam iedot brīvdienu un paspiningot. :)
7.maijs 2013, 07:10 | links
 
06.05.13. no 16:00-20:00 pie Jūrmalas uz gruntenēm 7 asari (lielākais 30cm) un 1 līnis (34cm), kurš pieteicās uz pašas copes beigām.
6.maijs 2013, 22:45 | links
 
nu taa, vakar cope ideala- kaa jau parasti normu salasiit var 30 min. bet kopumaa kaadas +/- 4 normas no pl. 13-16 njeema gan uz sarkanaa + baltais gan baltais+motilis un vimbas ar smukas
6.maijs 2013, 18:39 | links
 
B.K
5.00 -13.30
3 Labas vimbas
Brekši līdz kg
kopa 11 kg -uz diviem
6.maijs 2013, 17:04 | links
 
Šorīt pieliku punktu vimbai, kā rī copei pie Baltās. No 0500 līdz 0830 trīs vimbas(knapmēri), daži breksēni uz 400 - 500gr un daži pliči. Ap 0800 straume apstājās un cope beidzās, pus deviņos tinos mājās.
Turpmāk breksis un velce.
6.maijs 2013, 10:00 | links
 
Šorīt pie B.K , 05.30 mašīnu placītī ielikt nevar, skaidrs, lejā jau pilns, nokāpjam, aha, jā ir gan, bet vietas var atrast, tauta kūtra, "kaut kas ņem, pliči".
Ok pirmās pāris stundas paiet mēģinot saprast ko zivs grib, jo daudz tukšās copes, tad atnāk lielais ķisis, liekas jau nekas nebūs, bet ap 08.00 it kā sakas cope, plicis, o, pirmā zemmēra wimba, ok tad pāris knapmēra 30-31 cm i viss ap 8.30 paradās vējšs, sagriežas pretīgā rietumā, i copes apsīkst, jeb izbeidzās. Mēģinājām i ta i šā, a nekā, beigās uz pusdienu izviku pāris 700-800 gr breksēnus, i vēl pa kādam plicim, ap 13.00 metu mieru, ā pacēlās līmenis, straume maza, bet tas vējšs brr. Jau prom ejot kolēga ar vienu knapmēru pierunāja. Tauta ap to laiku jau visa bija prom, cik sapratu pārsvarā jau vīlusies, laikam jāmet miers wimbai, jāpāriet uz līņiem.
5.maijs 2013, 20:25 | links
 
Protams, ka bullšits, ja ir straume, tad pie kāpas ķeras labi, tas nozīmē, ka viņas tur kursē augšā vēlarvien.

Vimba ienāk upē ja ir kautnedaudz straume, ja ilgštošu laiku lejā nav straume, kā piem pag nedēļ, kad līmenis cēlās, tad virmbu "straumē" ir iztrūkums, un tas arī vēlāk atsaucas uz augstākām vietām. Nav straumes, nav zivju kustības, Tas par Lielupi. IHMO
5.maijs 2013, 15:38 | links
 
Vakar Lielupē pie kalnciema 3jatā, katrs izpildījām vimbu normu. Copītes bij ļoti uzmanīgas un tikai uz garneli, ja lika ko klāt tad neņēma. Līdz man bij arī pagājuša gada neizlietotais iebarojamais - SALMO breksis laikam + NG mix +melase (neatceros ko tur jaucu septembrī) tad nu uz fīderi tirināja visu laiku pliči, tā ka nācās likt arī garneli lai labāk retāk bet vimba,bet tāpat uz garneli ņēma pliči. vimbas ķērās gan uz murmišku gan uz parastu āķi. Takšto tas ir bulšits ka visas jau uzgājuša augšā.
5.maijs 2013, 10:27 | links
 
Būtu pateicīgs, ja kāds man privāti atsūtītu ziņu, kas notiek Lielupē kalnciema tilta rajonā.. kāda sraume, vai vispār vērts ko mēģināt un vai vispār var piebraukt?

Paldies!
4.maijs 2013, 23:07 | links
 
..ap Balto kāpu šorīt...arī cilvēku "miljons"! Sešos no rīta kilometrīga strīpa un viss jau aizņemts ar veiklajiem copētājiem. Kaut kas jau ņēma arī - breksēni + katra otrā izvilktā bija mēra vimba.
A krasts ta...piegružots, piegružots!!! Fui!

ymk, 4.maijs 2013, 16:58


Nez, mēs pus 7 normāli atradām vietu kur copēt.Galvenais taisni mest :), un šoreiz ar kaimiņiem salīdzinoši paveicās. Un jāsaka, ka lielākie piegružotāji ir "atpūtnieki", jaunā paaudze par cik tur apgrozos bieži, zinu.

Kopumā cope ļoti laba. protams, kamēr bija straume. no 6.40-10.00 man kādas padsmit galvas, nezinu, jo laidu atpakaļ. 3 laikam bija zemmēri. Kolēģim arī labi, bet druksu mazāk, jo bez barotavas. kopumā vidējais izmērs priekš kāpas ok.

Perfekti strādāja mani jaunie naidīgie vimbu āķi un supermegaslepenā mana tradicionālā ēsma :)))

Domāju, ka vimbu sezona man noslēgta veiksmīgi, jo nu jābrauc audzināt Daugavas brekši :)
4.maijs 2013, 18:08 | links
 
Es nezinu. Vabūt kāds vēl nezin?
4.maijs 2013, 17:45 | links
 
Kāds nezin kas darās Jelgavā uz dambja?
4.maijs 2013, 17:41 | links
 
..ap Balto kāpu šorīt...arī cilvēku "miljons"! Sešos no rīta kilometrīga strīpa un viss jau aizņemts ar veiklajiem copētājiem. Kaut kas jau ņēma arī - breksēni + katra otrā izvilktā bija mēra vimba.
A krasts ta...piegružots, piegružots!!! Fui!
4.maijs 2013, 16:58 | links
 
Šorīt netālu no Bauskas uz grunteni no 7 -10 dabūju 10 vimbas. Pāris bija metemas atpakal, bet 1 bija pie kilo:) Cope aktīva, bet pēc 10 apsīka un tad metu mieru. Tautas miljons visos stūros:)
4.maijs 2013, 12:56 | links
 
ne tur iemaucu :D
4.maijs 2013, 05:59 | links
 
lab es laižu zobainās patrenkāt :) atklāt sezonu
4.maijs 2013, 05:53 | links
 
Rīt braucu no rīgas uz salacu, uz brekšiem! Varbūt kāds vēlas sastādīt kompāniju? Aizvakar cope bija ļoti aktīva, pa dienu padsmit kg, vieta zināma! Izbraucu ap 11 uz visu dienu! Pamodušās arī karūsas!
P.S. Bez alkohola!
27808999

artursap, 2.maijs 2013, 18:44


P.S. Bez alkohola! :)))))
3.maijs 2013, 23:33 | links
 
Hmm.. visi klusē.. tad jau laikam zīme ka velk:) rīt uz pačamdīšu vimbas pie Bauskas:)
3.maijs 2013, 22:56 | links
 
Tikko no upes. Šoreiz neviena zivtiņa necieta. Tik lielas un tik daudz neņēmu, lai dzīvo.
3.maijs 2013, 21:24 | links
 
Sveiki, Esmu jauniņais šai forumā, ziņas protams lasu jau vairākus gadus, bet nebiju tā īsti reģistrējies, tad nu esmu saņēmies.
Jautājums sekojošs, vai kāds lūdzu var ieteikt kādu vietu Lielupē kur var iznomāt laiviņu ap Jelgavu, un tas apkārtni, vai kur citur lielupē var kādu numuru atsūtīt, var privāti arī..
Un pie reizes apstāstīt kur tas atrodas..
Būtu ļoti pateicīgs..
2.maijs 2013, 21:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager