Lielupe

tricker33, zacepi pie baltās??

Tas nu gan ir jaunums. Vienīgā sistēma kas pa šiem gadiem norauta līkrocības dēļ metiena brīdī..
30.aprīlis 2013, 15:29 | links
 
P.S.2 Ne visi slāvi ir cemmerētāji, es piemēram neesmu.
30.aprīlis 2013, 14:33 | citēt | links To tricker33!

Togda ti točna ņe slovjaņin...vsje slovjaņi ,,cemmeršķiki"...!!!:)))A ti v takom slučaje okazivaješsja ,,prokļatim latišom"...!!!:)))
Poisņeņija.ŠUTKA!!!:)))
30.aprīlis 2013, 15:00 | links
 
6odien pie Baltas kapas no 06.00 lidz 12.00. Straumes praktiski nav, mak6kernieku daudz. Barotava 50 gr, bariiba - brek6a + pārslas, esma - slieka+baltais. Trīs vimbas, divas 40 cm, viena peld tālāk; trīs pusbrek6i, viens pie 1 kg, divi 400 gr, piecas smukas, bet mazas raudiņas. Garneli nepaņēmu līdzī. No 10 sākās vējš, bet cilvēki turpināja sēdēt. Kaimiņiem bija gan labas vimbas, gan pusbrek6i. Norauti 3 aķi un viena kormu6ka, kaut ka daudz zacepu, salīdzinājot ar pagaju6o gadu. Copes daudz, realizētas ne visas.
P.S. Cik te var runāt par cemmere6anu, izvejdojiet atsevi6ķo kategoriju un pļapajiet cik vien var.
P.S.2 Ne visi slāvi ir cemmerētāji, es piemēram neesmu.
30.aprīlis 2013, 14:33 | links
 
Kraftam pilnīga taisnība par tām bumbām:D Skaties un brīnies, vai ir grūti nopirkt uz pusi mazāka svara svina gabalu bet plakanu vai jebkāda cita veidojuma, kurš neveļās.
30.aprīlis 2013, 09:53 | links
 
Naak,naak pie bariibas,man blakus seedeeja fiiderists,es pats diemzheel ar parasto seedeeju.Kad shis devaas maajaas shim kumee kaadas pulka gliitas vimbinjas redzeeju,a uz parastaas tik raudeles un paaris speeciigaaki raavieni,bet iisi,paaris sitieni un chau.Cik noskatijos shis ar straadaaja kaut kur 40m attaalumaa
30.aprīlis 2013, 00:00 | links
 
Chuck_Norris, jā pa to pašu un arī citiem. tak paskaties kartē.

Vienīgi entuziastiem iesaku baigi neiespringt ar lielām cerībām. Līmenis ir nokrities un tiko iepūtīs jūras vēju, tā āmen tam pasākumam būs.
sevišķi ja taisās vīkendā. darba dienā vēl kādu perspektīvu vietu var atrast, vīkendā var ari aplauzties. Tad vēl tur močī ar tām debilajām putru bummbām, kas naher veļas tik ilgi kamēr ieveļas blakus auklā. No tādiem jāturas pa gabalu. Tur brīvi varētu copēt 2x 3x lielāks skaits copmaņu, ja ne visādi ampļi Vecticībnieki, staraveri :D
29.aprīlis 2013, 23:57 | links
 
No kura punkta brauc, ir 4 varianti:)
29.aprīlis 2013, 23:46 | links
 
Kontingents tur interesants :) Cits onka garlaicibas mākts klīda pa perimetru "runāt". īsumā bija ļoti izbrīnīts, ka es tik neattapīgs puika, ka toka na odnu donku makšķerēju, jo varot jau divas un kas man kaišot? žēlojās, ka tik vienu esot dabūjis un tā pati bez copes sēd galā, tik pārmētot makšķeri izvilcis. Es tur runājot ar viņu, drusku padžigoju fīdereni, un cope uzreiz sekoja. Dikti neapmierināts par faktu, ka šī bija jau piektā pēc skaita, vismaz svaigās garneles uzdāvināju.

Tik kolosālā laikā un mērenā straumē kā šodien vajadzēja izveikt tehnikso fīderēšanu, vienīgi tad jāsamazina distance uz kādiem 40-45m. Moš vimbas ar pienāk un padzen nost tos plinderus un citus suragātus. Pie nelielas straumes viņām regulāri punčos mana barība, tad acīmredzot tomēr pienāk.
29.aprīlis 2013, 23:45 | links
 
Aizskrēju līdz L-upei no caurlaižu tilta 100m pa kreisi :) tad nu 19:30-21:30 Kaudzīte dažnedažādākās smalces un uz dzin dzin 1.5kg vēdzeļbērns.

Teiciet viedie, kā ir ar piebraukšanu pie kāpas? Tur pa vārnukroga ceļu jābrauc vai kā?
29.aprīlis 2013, 23:37 | links
 
Man ar pie Baltaas shodien runaajot ar vienu krievinju,laikam juutot ka esmu latvietis izmeta ka vienu vimbu esot izvilcis un uzreiz piemetinaaja,meera:)
29.aprīlis 2013, 23:24 | links
 
šovakar novēroju skatu, kā vecais djadka uz jauno "apmācamo" kolēģi lamājās, ka tas laiž vaļā zemmēra vimbu :) Beigās gan atlaida :)

Cope laba, straume ir , līmenis krītas.
29.aprīlis 2013, 23:04 | links
 
snipiens- paldies par norādēm, šobrīd man glavenais piedalīties, gan jau kādu zivi dabūšu:)
29.aprīlis 2013, 19:13 | links
 
sveiciens visiem copmaņiem, lasīju lasīju komentārus nolēmu pats piereģistrēties. Pats ne reizes nēesmu copējis lielupē bet ir vēlme šogad pamēģināt tādēļ lūgums vai kāds nevar ieteikt kādu vietu kur varētu mormāli piebraugt ar autiņu un pacopēt posmā no Jelgavas uz Jūrmalu. Copēšu ar pludiņmakšķeri, man konkrēti nav doma copēt vimbas, der arī raudas, vai kādas citas zivis.

grauds, 29.aprīlis 2013, 18:00


Brauc pa Kalnciema-Jelgavas ceļu,tobiš pa Lielupes kreiso krastu.Ja no Jūrmalas puses,tad pirms Kalnciema robežzīmes būs upele ar hesiņu un sanāk tāda kā grīviņa...pludiņcopei laba vieta.Otra līdzīga vieta ir izbraucot cauri Kalnciemam.Vismaz tajās grīviņās iespējams varēsi iemest pludiņu netraucēti,bet pašā upē traucēsi vimbotājiem!:)Garām nevar pabraukt...bet zivis gan nesolu!!!:)))Metrus 150-200 no Liepājas piķa ir Kauguru kanāls,kurā arī var iemērkt pludu...bet arī zivis nesolu!!!:)))Tu pajautāji...es atbildēju!Ne asakas!!!
29.aprīlis 2013, 19:01 | links
 
sveiciens visiem copmaņiem, lasīju lasīju komentārus nolēmu pats piereģistrēties. Pats ne reizes nēesmu copējis lielupē bet ir vēlme šogad pamēģināt tādēļ lūgums vai kāds nevar ieteikt kādu vietu kur varētu mormāli piebraugt ar autiņu un pacopēt posmā no Jelgavas uz Jūrmalu. Copēšu ar pludiņmakšķeri, man konkrēti nav doma copēt vimbas, der arī raudas, vai kādas citas zivis.
29.aprīlis 2013, 18:00 | links
 
darbā veči zināja stāstīt,ka pie sarkanās mājas inspektori vakar labi pastrādājuši, _upsējuši atļauta vimbu skaita*nezinīšus* nepajokam.
Mos kāds zin kko precīzāk.

bushmans, 29.aprīlis 2013, 12:47


Vecīt...par inspektoriem jāraksta pie inspektoriem,par vimbām jāraksta pie vimbām un vispār apnicis jau,ka pie Lielupes tēmas raksta tikai par vimbām...!!!:)))Pomņiš...!!!:)))
P.s.Es tik ākstos!!!:)))
29.aprīlis 2013, 13:35 | links
 
darbā veči zināja stāstīt,ka pie sarkanās mājas inspektori vakar labi pastrādājuši, _upsējuši atļauta vimbu skaita*nezinīšus* nepajokam.
Mos kāds zin kko precīzāk.
29.aprīlis 2013, 12:47 | links
 
to aakkis
Kā domā, cik seklumā iznērsto ikru šitas motorizētais daunis vienā vizināšanās reizē iznīcina?
Krievijā pastāv motorenēm liegums, no ledus izkušanas līdz x-dienai...

paiks, 29.aprīlis 2013, 11:06


A pie mums Eiropa,cilvēktiesības un pārprastā demokrātija...karoče LV!!!:)))
29.aprīlis 2013, 11:10 | links
 
to aakkis
Kā domā, cik seklumā iznērsto ikru šitas motorizētais daunis vienā vizināšanās reizē iznīcina?
Krievijā pastāv motorenēm liegums, no ledus izkušanas līdz x-dienai...
29.aprīlis 2013, 11:06 | links
 
Es augstāk copēju,Sabile....tur jau platāka upe!Vimbas? Ķer kas zin vietas,un tur tie vietējie matadori te nekad neko neierakstīs!
29.aprīlis 2013, 08:58 | links
 
šitāds viens saldēts atpūtnieks, pareizāk sakot vizinātājs ir Varkaļu ostā. Tu vari ar savu laiviņu tur sedēt kur gribi, bet vieņš vienalga ar savu slēpotāju nolaidīs tev gar pašu laivu. Paspēj tik spini pacelt gaisā lai neaizķer. Pilnīgs lohs!!! Redz, ka cilvēks mierīgi sēž laivā pie lēpītēm un mētā spini, pet šis nee.....žļagst pa lēpēm gar pašu degunu. ne vairs cope kāda ne garastāvoklis. Gribās kādu striķīti tur novilkt lai.......!

Emils77, 29.aprīlis 2013, 08:43


Šitādi ,,džegeri" varēja ,,cemmerētājus" pairsināt!!!:)))
29.aprīlis 2013, 08:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager