Lielupe

Tur bez nerviem var palikt! Man kad nobrauc atpūtnieki("profisionāli" laivotāji) ar laivām pa upi,tad vari iet mājās.Bet man jau upe maziņa,tur jau citi plašumi.Kaut gan lielajās upēs(kuģojamās),kad aiziet kuģis garām-cope uzreiz uzlabojās!Tas uzduļķo grunti,zivis uzreiz paliek aktīvas!

aakkis, 29.aprīlis 2013, 08:29


Tad jau man jāatvainojas,ka divas reizes esmu Tev norubījis copi laivojot...!!!:)))
Ģaģku ar ,,kazanku" virs rumbas,kurš vizīnāja tūristus laikam esi jau ,,nomušījis"...!!!:)))
Bet pa nopietnam vai Abavā bez atlaistajām karūsiņām vimbas copējās!?
29.aprīlis 2013, 08:51 | links
 
Bet paņemiet novelciet kādu stiepli pāri-uz pludiem.Ātri motoru nokaus,uztīs uz skrūves-ilgi vairs tajā posmā nerādīsies!
29.aprīlis 2013, 08:46 | links
 
šitāds viens saldēts atpūtnieks, pareizāk sakot vizinātājs ir Varkaļu ostā. Tu vari ar savu laiviņu tur sedēt kur gribi, bet vieņš vienalga ar savu slēpotāju nolaidīs tev gar pašu laivu. Paspēj tik spini pacelt gaisā lai neaizķer. Pilnīgs lohs!!! Redz, ka cilvēks mierīgi sēž laivā pie lēpītēm un mētā spini, pet šis nee.....žļagst pa lēpēm gar pašu degunu. ne vairs cope kāda ne garastāvoklis. Gribās kādu striķīti tur novilkt lai.......!
29.aprīlis 2013, 08:43 | links
 
Tur bez nerviem var palikt! Man kad nobrauc atpūtnieki("profisionāli" laivotāji) ar laivām pa upi,tad vari iet mājās.Bet man jau upe maziņa,tur jau citi plašumi.Kaut gan lielajās upēs(kuģojamās),kad aiziet kuģis garām-cope uzreiz uzlabojās!Tas uzduļķo grunti,zivis uzreiz paliek aktīvas!
29.aprīlis 2013, 08:29 | links
 
Domaaju ekstreemaakais tai video bija gruntenjotaajiem tur:)
29.aprīlis 2013, 08:08 | links
 
Ekstrēmisti...
29.aprīlis 2013, 07:57 | links
 
Tikko no copes,zem Jelgavas,
No 13-21, 1ķīsis,1 plicis un 3 vimbeles(ņemama bija tik viena) tāpēc visas peld uz Bausku.
Līmenis dikti zems g-drī kā vasarā bet straume paliela,120 gr.velk.
Nu tā apmēram!
28.aprīlis 2013, 21:21 | links
 
Šodien nedaudz virs Jelgavas man ,,ablomovičs"...pāris ,,blondīņu" copītes bija,bet krastā tās negribēja ar mani paamzierēties!:)Citiem pa kādai trāpījās.Za to...za to nebūs jājautā:,,kāda tur gultne,kāds upes platums utt.?"Pārbraucu pāris reizes,uzmetu lūriņus kas un kā...pribļiziķeļno jasno...!!!:)))Dzirdēju tēzi,ka pa aukstu!:(Varbūt,varbūt!!!
28.aprīlis 2013, 21:04 | links
 
To hecs7: Pie Baltās arī slieku ar balto nesmādēja uz tumšu āķi:D Ja esi agri no rīta, normu savilkt, tā kā divus pirkstus ...... :D:D:D Par izmēru, šogad gan tādas pasmalkas.
28.aprīlis 2013, 20:31 | links
 
Šodien veči jau atklāja laivu sezonu


Vairis30, 28.aprīlis 2013, 17:34


Es jau pagāšnedēļ atklāju...!:)))
A ko darīt,ja vajag uz otru krastu,kur tipa labāk ķeras...!!!:)))
28.aprīlis 2013, 19:57 | links
 
Bauskā šorit priecēja izmērs vidēji ap 600 gramiem,norma izvilkta.
28.aprīlis 2013, 18:06 | links
 
Šodien veči jau atklāja laivu sezonu
28.aprīlis 2013, 17:34 | links
 
Nju noskrēju šorīt atkal līdz upei, no 06.20-09.30, normu savilku un paņēmu, un vēl 4 palaidu augt, līmenis labss, straume laba, grami 120 tur uz vietas, mazāk nes prom, bet arī nes baigo drazu. ā un atslēgas vārdi bija - tālmetiens un krāsaini murmuļi, kas līdzēja tikt pie zivīm.
28.aprīlis 2013, 11:36 | links
 
jā šodien vimba baigi kaprīzā, tirina kā pusbreksītis un tā smalki smalki ar lūpu galiņiem, dažas pat pamanījās noāķēties, blondīnes tādas!
28.aprīlis 2013, 00:12 | links
 
Šodien vakara copē 17.30-21.30 Jelgavā no Pils salas 8 vimbas izvilktas un kādas 5 pa ceļam norāvās. Mājās pārvedu normu. Copju daudz, ne visas izdevās realizēt. Vēl pāris ķīši gadījās. Priekš pirmās vimbu copes mūžā, rezultāts necerēti labs. Tā, ka droši var braukt uz Jeelgavu, visa vimba vēl nav aizgājusi uz augšu.
27.aprīlis 2013, 23:55 | links
 
armiss, laid uz Bausk , tur toč būs
27.aprīlis 2013, 23:08 | links
 
Sakiet ludzu! Vai jelgava man ka iesacejam sini joma, ir reali nokert vimbu? Ja no rigas brauc tad kura puse tiltam labak apsesties kura krasta? Sakiet ludzu un dodat kadu padomu gudru! Paldies
27.aprīlis 2013, 18:24 | links
 
Sakiet ludzu! Vai jelgava man ka iesacejam sini joma, ir reali nokert vimbu? Ja no rigas brauc tad kura puse tiltam labak apsesties kura krasta? Sakiet ludzu un dodat kadu padomu gudru! Paldies
27.aprīlis 2013, 18:24 | links
 
snipien
tu taču taisījies pasēdēt un pakūkot uz to vimb jeb pārdomāji ?:)

kutis, 27.aprīlis 2013, 16:26


Vakar vakarā divas izkūkoju...nez ko tās divas izsaka...gadus,gadudesmitus...!!!:)))Iepriekšējā lapā rakstīju!
27.aprīlis 2013, 16:30 | links
 
snipien
tu taču taisījies pasēdēt un pakūkot uz to vimb jeb pārdomāji ?:)
27.aprīlis 2013, 16:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager