Lielupe

Nekādu licenzi nevajag. Ķer uz grunteni, lieliem svariem, jo straume vēl stipra. Uz āķa top ēsma ir garnele!

sakko, 23.aprīlis 2013, 22:01


Top ēsma būtu kapars vai saiktais "banančiks", bet tie velni jāmeklē un liels darbs rakšanas procesā....
24.aprīlis 2013, 08:23 | links
 
Par navigatoru - diviem paziņām bija - viens apmierināts (lieto reti), otram grīdas nodalījumi atlīmējās kļuva par lielu spilvenu - apmainīja pret garantiju un pārdeva.... man jau liekas, ka labāk nopirkt lietotu bush vai kādu citu nopietnāku peldlīdzekli.... pats tikko notirguju bushu (285). ss.lv joprojām daži labi piedāvājumi ir aktuāli...
24.aprīlis 2013, 08:21 | links
 
nu dazaam navigatora tipa laivaam ir kvalitatiivs 3 slanju materiaals,taas var pirkt.
24.aprīlis 2013, 07:21 | links
 
Tātad saprotu,ka Fishman, Navigator u.t.t nav vērts...
24.aprīlis 2013, 07:02 | links
 
manupraat galvenais nosacijums,nepeerc ,lielveikalos(jysk,maxima uc.)liidz 100 ls labaak neskatiities(ar taam tik tur kur var drosi izbrist krastaa),tomeer laivai tu uztici arii savu veseliibu .. .ieteiktu skatiities specializetajos veikalos(piem " laivu nams")un daudzos copmanju veikalos kuros var piedavaat reaalu kvalitaates garantiju.
24.aprīlis 2013, 06:18 | links
 
Sveiks visiem....!
Ir beidzot sadomāts ieņemt gumijnieci laivu. Bet ar to saprašanu ir tā kā ir... No dārgā gala negribas! ☺ Varbūt ir kādam pieredze un kāds ieteikums, kas būtu labāks no lētā gala un derīgs Lielupei.
24.aprīlis 2013, 04:24 | links
 
nu lielupe saturaas 5:00 izbraucu :)

sandx__, 23.aprīlis 2013, 23:01


Tu raksti tā it kā būtu iegādājies no Coplietdrauga laivu un piecos sāksi drasēt pa upi...!!!:)))
23.aprīlis 2013, 23:07 | links
 
nu lielupe saturaas 5:00 izbraucu :)
23.aprīlis 2013, 23:01 | links
 
vosp-pirmkārt gz 888 nav no pašvaldības policijas,otrkārt nu pasaki man muļķim priekšā tās tev tik zināmās metodes.treškārt, ko tad tu pats tās neizmanto un nepalīdzi nezinīšiem.

gz888, 23.aprīlis 2013, 11:34


G. Z., nekad neesmu apgalvojis, ka tu esi no PP. Tās ir MRK valdes priekšedētāja Guntara Kļavas domas, par kurām atlāvos pavīpsnāt. Ak piedod jel... nav grūti ievadīt tavu tel meklētājā un uzzināt vārdu+ uzvārdu+ieņemamo amatu utt...

otrkārt - man zināmās metodes ir klāstītas ģenerāldirektorei I.K., personīgi.

treškārt - esmu makšķernieks, nevis VVD inspektors , kurš par to saņem algu. Manos uzņēmumos cilvēki saņem algas par to, ka atrisina svarīgus jautājumus, par darbu, par izdomū, par risinājumiem. Ja VVD struktūrvienība JiūP nespēj atrisināt cemmerēšanu Volleros, savu logu priekšā gada garumā, pēc vairākkārtējiem maniem klusiem, privātiem lūgumiem N.L. personīgi, tad tā vai nu negrib vai nemāk to izdarīt. Makšķerniekus neapmierina jebkura no augstākminētājām versijām. Godīgajiem makšķerniekiem ir nesaprotama patreizējā situācija, kad zivju cemmerēšan izplatās, bet VVD apgalvo, ka nespēj ar to cīnīties. Tāpat arī zvejniekus Jūs nekontrolējat. Šī nav interneta diskusija. Tāpat kā mēģinājums mani diskreditēt no N.L. puses bija ļoti zemisks un vājš gājiens. Gint, tu nedomā, ka man ir kaut kās pret kādu no Jums privāti. Nekas. Nulle. Es ar šitiem sūdiem ņemos tāpēc, ka makšķerēšana ir mans mūža hobijs. Un man ir žēl noskatīties, kā tiek sacūkota dzīvotspējīga nozare valstī, kuras teritorijas 10% ir pārvērsti rezervātos. Kuros nedrīkst makšķerēt, bet drīkst medīt ar dzinējiem... Lūdzu atceries-man pret Tevi nav nekas, tik vēlme palīdzēt, bet instrukcijas forumā gan neprasi :D Mums tāpat jātiekas, jo drīz būs nākamā saruna ar IK un JS tieši par kontroles jautājumiem. Un tavs viedoklis un vēl divu inspektoru viedoklis par reformu gaitu būs ļoti nepieciešams. Lai diksusija ar priekšniekiem būtu konstruktīva.
23.aprīlis 2013, 22:30 | links
 
Visi te brīna ka baigie lomi šogad Vimbām loģiski ka tā būs jo tādā straumē tīklus nevar ielikt!Šodien ar vienu runāju cilvēku un viņš apstiprināja ja straume nebūtu tik liela Lielupē būtu pilns ar tīkliem un uz makšķerēm nebūtu tik lieli lomi!
23.aprīlis 2013, 22:25 | links
 
Nekādu licenzi nevajag. Ķer uz grunteni, lieliem svariem, jo straume vēl stipra. Uz āķa top ēsma ir garnele!
23.aprīlis 2013, 22:01 | links
 
Sveiki vīri.
Sakiet lūdzu vai Jegavā ķerot vimbas ir vajadzīga kāda speciāla licenze? Vai pietiek ar MK?
Un kā un uz ko tur tagad vispār ķeras?
Gruntene vai pluds?
Paldies!
23.aprīlis 2013, 21:46 | links
 
Vakar 22.04.2013 iemēģināju uz vecā kalnciema ceļa pie dambja. Straume liela 80gr nesa lejā. Puikas ar 120gr uz garneli vilka vienu pēc otras. Paliku bešā...! Tā ka vimba kustas!
23.aprīlis 2013, 16:50 | links
 
baumo,ka krievi daudz ieroču zagnavši,-šaus visu tagad ,kas kust Mīzīsiet vairāk,-pardēji !
23.aprīlis 2013, 15:25 | links
 
Sveiki, šodien atklāju vimbu sezonu Jelgavā pie pils, cope super, laiks gan nē, kopumā 7 gab(divas tika amnestētas jo nav sasniegušas pilngadību ) :) Copēju no 7:00 līdz 12:00, copes diezgan daudz bet cimperlīgas vai arī vienkārši es neveikls :) Straume nav stipra 70-80 gr svins pietiek. Ķēru uz garneli + sarkano slieku.
23.aprīlis 2013, 15:04 | links
 
eduks manaa galaa shie nemaz nav maniiti :)
23.aprīlis 2013, 13:33 | links
 
vosp-pirmkārt gz 888 nav no pašvaldības policijas,otrkārt nu pasaki man muļķim priekšā tās tev tik zināmās metodes.treškārt, ko tad tu pats tās neizmanto un nepalīdzi nezinīšiem.
23.aprīlis 2013, 11:34 | links
 
Dzirdēju no siguldiešiem baumas, ka ar lielajām gruntenēm, vimbas velkot maisiem.... Ticēt baigi negribās, bet indikācija ir!
23.aprīlis 2013, 10:15 | links
 
Kā tur tagad, Lielupē, vēži vēl neuzdarbojas ar tārpu graušanu!? ...
23.aprīlis 2013, 10:09 | links
 
Atklaju sezonu lielupe - 2.5st laika 2 brekshi ap 700 un 600 gr ashuks ap 150gr un vel paris siki ashuki un sarkans deguns no saules :D
23.aprīlis 2013, 09:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager