Lielupe

n u sodien sudraba čortiks isti nestradaja, vajadzeja vel smalkakus štrumus:) daudz tuksu copju, kazragi ari čakaree pratu.. labak gaja uz mazu murmuli ar lugšanos:) kauko jau salasiit vareja..
7.aprīlis 2013, 15:05 | links
 
Tikko no uzvaras. No rita 6 cope bija kaut cik jedziga, talak kko salasit vareja ar lielu lugsanos.. tad pec 12 cope atsakas pusudeni un uz mazu akiti ar sliecinu.. izmers gan pasmalks. Visas rupjas sistemas kluseja..
7.aprīlis 2013, 15:00 | links
 
Nu cik redzēju veikalā leišu sistēmas bija ar lieliem āķiem. Āķi praktiski tādi kā jūras sistēmām, bet atsevišķi ņemot bija arī ar mazajiem āķīšiem. Bildi tūlīt ielikšu savā galerijā.
7.aprīlis 2013, 10:49 | links
 
Sveiki. Tajā uzvarā straume arī ir. Cik lielu atsvaru likt, vai nevajag vispār?

Raimoxa, 7.aprīlis 2013, 10:11

Vakar viss ideālāk bija strādāt ar zaļu čortķiku uz katra āķa pa pinkam uzvērtam un gāja nonstopā 100 pa stundu un leiši ar savām sistēmām blisināja tikai acis .
7.aprīlis 2013, 10:40 | links
 
Liec svariņu ap 8 gramiem ar to pietiks lai ātri sistēmu nolaistu un straume arī nekur nenesīs. Mormiškas vēlams luminiscējošas kas iesietas ap 3-4cm pavadiņās. Pats izmantoju Lietuviešu ražotas mormiškas uz āķa ar garo kājiņu uzlodēta plāksnīte kas aplīmēta ar luminiscējošu uzlīmi no abām pusēm. Plāksnītes forma līdzinās mini vairodziņam. Ja sanāks vakarā ielikšu bildi.
7.aprīlis 2013, 10:30 | links
 
Sveiki. Tajā uzvarā straume arī ir. Cik lielu atsvaru likt, vai nevajag vispār?
7.aprīlis 2013, 10:11 | links
 
sodien uzvarā 6kg,cope loti laba. no rita labak,pecpudienā copeja,bet retak un sīkas,uz vakaru cope intensiva un sīkas.
6.aprīlis 2013, 23:23 | links
 
Uzvarā man intensīvākā cope no 6:30 līdz 7:30, bet ap 10:00 vispār apklusa. Pēcpusdien, kad pārcēlāmies tuvāk Viktorijai, tad ar mānīšanu varēja šo to salasīt, bet tikai pavisam sīkās. Ap 19:00 bija neliels copes uzplaukums. Kopējo zivtiņu skaitu nezinu, bet svara ziņa 5.5 kg.
6.aprīlis 2013, 22:54 | links
 
runaajot par auto, briinos ka nesaraxtiia sodus tiem kas krustojumos saparkojushies bija
6.aprīlis 2013, 21:43 | links
 
no 8-12 naaca tiiri zoliidi, bet siikas :( 2,8kg apm. 150gb
seedeejaam nelielaa barinjaa, pashaa ribdas saakumaa
6.aprīlis 2013, 21:41 | links
 
Es ar shodien pa Uzvaru padziivojos,pigmentinju sakjeeru:)Par auto,kaadi 70% leishu un tie liek kur iepatiikas.Jaa stinte shodien pasiika kopskaitaa 200gb dzirdeeju vechi runaaja ka razdacha esot vakar bijuse pa to purgu.Bet nu shodien bija pasham tiikami:)peecpusdienaa kad pierimaas veejsh vispaar,kaut puspliks meties:)
6.aprīlis 2013, 21:22 | links
 
šodien Uzvarā i zives paķērām, i štrāfu saņēmām(auto zem zīmes) :( Stinte ļoti sīka un ar daudzām kaprīzām copītēm, uz balto. Laiciņš jau nu perfekts šodien bija, ģīmis nosauļots, enerģija nākamajai nedēļai saņemta vēl tik jāiet zive uzkost... Ne asakas!
6.aprīlis 2013, 20:27 | links
 
šodien arī joku dzirdēju uz ledus.Vecis staigā un bļauj telefonā -(es nekur netieku, nevaru mašīnu no sētas izdzīt tie copmaņi salikuši visur auto) :D
6.aprīlis 2013, 20:08 | links
 
"Nem par labu! Ja nebūtu tik stulbi, tiešām - anekdote!
6.aprīlis 2013, 19:32 | links
 
Skiper, tu mani ritiigi sasmiidinaaji.
6.aprīlis 2013, 19:30 | links
 
Arī biju šodien Uzvarā. Salaka ņem ļoti labi, tikai izmērs varētu būt labāks. Visiem, kuri autiņus gribēja nolikt redzamības robežās(pie garāžām), plāksteri logos. Problēmas ar auto novietošanu tiešām ir ievērojamas. Loms: 270 galvas. Sen nepiedzīvots gadījums: sēdējām nelielā bariņā ar Tukuma copmaņiem un, kā jau gadās, dalījamies copes pieredzē, stāstījām anekdotes. Te, pēkšņi, pienāk viens krievvalodīgais un ''uzbrauc'', ka mēs pārāk skaļi sarunājoties viņam nesaprotamā valodā un traucējot viņam copēt... Itkā uz mutes neesmu kritis, bet tādam murgam nebiju gatavs. Pēdejo reizi kautko tādu biju dzirdējis tikai 70-80-tajos gados. Man ir daudz krievu tautības draugu un mums nekad nav bijušas nekādas problēmas, bet šitādu uzbraucienu es sastapu pirmoreiz kopš ''krievu'' laiku beigām!!!
6.aprīlis 2013, 19:21 | links
 
Par to stāvēšanu..pilnīgi piekrītu ka nevajag likt kur pagadās savus auto...bet no otras puses..par cik pats līdz 26 gadiem nodzīvoju Uzvarā...tagad tās krutās mājas sabūvētas tik blīvi..plus vēl katrai mājai riņķī zīmes par stāvēšanas aizliegumu...kur tad lai liek....???
Tik daudz auto kā šodien sen nebiju redzējis Uzvarā...ja jau autiņi bija līdz izbraukšanai no ciemata pa ceļa malām....:):):):)
Protams ka kāds pazvanīja..protams ka muņiki priecīgi bija atbraukt un nopelnīt piķi...ko ta citu vēl vajag....neies tak risināt problēmu ar auto stāvēšanu:):):) labi ka bija sniegs...savādāk varēja vēl salipināt plāksterus par ,,zaļo zonu,,.....kā jau Jūrmalā pieņemts:):):)
6.aprīlis 2013, 18:15 | links
 
Atklāti runājot, ja es būtu turienes iemītnieks, man arī riebtos 1000 autiņi salikti tā, ka knapi starp viņiem izbraukt (ja vispār var izbraukt). Šķērsielās mierīgi varēja nolikties.
Pārsteidza tas, ka jau 6 no rīta visas normāli noliekamās vietas bija aizspiestas.

drl-, 6.aprīlis 2013, 16:11



Beidzot kāds saprotoš cilvēks
6.aprīlis 2013, 17:24 | links
 
dafiga tauta sezh pie Jurmalas iebraucama tilta. LIVU alvaparka rajona.

Zivju tur tonnam laikam, visam gaumem. Nedelju atpakalj viens vilka uz balansiera 3kg zanderu
6.aprīlis 2013, 17:21 | links
 
Atklāti runājot, ja es būtu turienes iemītnieks, man arī riebtos 1000 autiņi salikti tā, ka knapi starp viņiem izbraukt (ja vispār var izbraukt). Šķērsielās mierīgi varēja nolikties.
Pārsteidza tas, ka jau 6 no rīta visas normāli noliekamās vietas bija aizspiestas.
6.aprīlis 2013, 16:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager