Lielupe

Par to stāvēšanu..pilnīgi piekrītu ka nevajag likt kur pagadās savus auto...bet no otras puses..par cik pats līdz 26 gadiem nodzīvoju Uzvarā...tagad tās krutās mājas sabūvētas tik blīvi..plus vēl katrai mājai riņķī zīmes par stāvēšanas aizliegumu...kur tad lai liek....???
Tik daudz auto kā šodien sen nebiju redzējis Uzvarā...ja jau autiņi bija līdz izbraukšanai no ciemata pa ceļa malām....:):):):)
Protams ka kāds pazvanīja..protams ka muņiki priecīgi bija atbraukt un nopelnīt piķi...ko ta citu vēl vajag....neies tak risināt problēmu ar auto stāvēšanu:):):) labi ka bija sniegs...savādāk varēja vēl salipināt plāksterus par ,,zaļo zonu,,.....kā jau Jūrmalā pieņemts:):):)
6.aprīlis 2013, 18:15 | links
 
Atklāti runājot, ja es būtu turienes iemītnieks, man arī riebtos 1000 autiņi salikti tā, ka knapi starp viņiem izbraukt (ja vispār var izbraukt). Šķērsielās mierīgi varēja nolikties.
Pārsteidza tas, ka jau 6 no rīta visas normāli noliekamās vietas bija aizspiestas.

drl-, 6.aprīlis 2013, 16:11



Beidzot kāds saprotoš cilvēks
6.aprīlis 2013, 17:24 | links
 
dafiga tauta sezh pie Jurmalas iebraucama tilta. LIVU alvaparka rajona.

Zivju tur tonnam laikam, visam gaumem. Nedelju atpakalj viens vilka uz balansiera 3kg zanderu
6.aprīlis 2013, 17:21 | links
 
Atklāti runājot, ja es būtu turienes iemītnieks, man arī riebtos 1000 autiņi salikti tā, ka knapi starp viņiem izbraukt (ja vispār var izbraukt). Šķērsielās mierīgi varēja nolikties.
Pārsteidza tas, ka jau 6 no rīta visas normāli noliekamās vietas bija aizspiestas.
6.aprīlis 2013, 16:11 | links
 
P.S. pashi vinji uz turieni 100% nebrauca. bij suudziiba, ka netiek garaazhaa / aaraa no garaazhas. atbrauca, nu i ko vinjiem bij dariit?

mefisto, 6.aprīlis 2013, 14:56


Nu, bet tie copmaņi tās mašinas liek kā pagadās, labi ka pie manām mājām vēl neliek, ir tik daudz vietas kur atstāt mašīnu, bet neviens jau negrib tālu stiept tās šņabja pudeles.
6.aprīlis 2013, 15:38 | links
 
ķērās labi no 7-11,tad švakāk un švakāk un izmērs arī saruka līdz ļoti mazam.savus 2-3kg varēja salasīt.
6.aprīlis 2013, 15:27 | links
 
drīzāk kāds bez formas atbrauca pacopēt...a te vesela darba fronte-un zvans kolēģiem;))) makšķernieku-solidaritāte...
6.aprīlis 2013, 15:22 | links
 
P.S. pashi vinji uz turieni 100% nebrauca. bij suudziiba, ka netiek garaazhaa / aaraa no garaazhas. atbrauca, nu i ko vinjiem bij dariit?
6.aprīlis 2013, 14:56 | links
 
Ments ir ments un viņš pilda pienākumus, nav ko likt zem zīmēm, noliec kaut kur tālāk, paēj liekus 100m ar kājām un viss būs ok:)
6.aprīlis 2013, 14:50 | links
 
paldies muņikiem par sabojāto brīvdienu! kāds kādu labu vārdu vārētu bilst par tiem šakāļiem? man būtu kauns tādā amatā strādāt ...cilvēki ar bērniem brauc atpūsties -zivīti pavilkt ...a tie dzīvnieki ka tik izjāt kādu! tak netraucēja 25 gadus tās makšķernieku atstātās mašīnas nevienam pie garažām...a lūk šodien patraucēja. ments ir ments- visu cieņu viņiem..bet šitie municipālie vai pašvaldību ērmi - tak nav normāli!

robs, 6.aprīlis 2013, 13:44



HVZ noteikumi i noteikumi. ja slinkums savu pakalju biki pakustinaat, bet gribas copeet gandriiz no mashiinas . . . nu par eertiibaam jaamaksaa.

par copi - nebij taa kaa pagaajshajaa viikendaa, bet zivs bij. liidz 10iem bij normaali peec tam pa vienai. kopaa no7iem liidz 12iem 2,5 kg. bij ok.
6.aprīlis 2013, 14:46 | links
 
uzbūrās ainiņa- re ku forši, apkārt visi tupi, i muņiki, i ierēdņi, skolotāji un mācītāji, nerunājot nemaz par baņķieriem un citiem atsaldētajiem-tik es viens kā saulstariņš pa vidu gudrs pri gudrs:)
6.aprīlis 2013, 14:43 | links
 
Nu neliec autiņu zem zīmes un viss būss bumbās!A ja slinkums paieties vai nolikt autiņu pa latiņu tad nav ko taurēt!DDDD
6.aprīlis 2013, 14:24 | links
 
paldies muņikiem par sabojāto brīvdienu! kāds kādu labu vārdu vārētu bilst par tiem šakāļiem? man būtu kauns tādā amatā strādāt ...cilvēki ar bērniem brauc atpūsties -zivīti pavilkt ...a tie dzīvnieki ka tik izjāt kādu! tak netraucēja 25 gadus tās makšķernieku atstātās mašīnas nevienam pie garažām...a lūk šodien patraucēja. ments ir ments- visu cieņu viņiem..bet šitie municipālie vai pašvaldību ērmi - tak nav normāli!

robs, 6.aprīlis 2013, 13:44


Vienīgais, ko es kā jūrmalnieks varu teikt - tur 90% (runa iet tieši par muņikiem) ir absolūti tupi un nevar izslēgt iespēju, ka daļa arī protokolu pareizi neprot sarakstīt. Nezinu, kā ar līmējamajiem, bet administratīvos viņi saraksta tik izcili, ka tur lielāko daļu var pārsūdzēt. Jāskatās, kas ir sarakstīts, kādas tur zīmes un vai viņi maz sev to ir sabildējuši. Var mēģināt prātīgi pārsūdzēt, sliktāk jau nebūs.
Par tiem brīnumiem un viņi darbiem varētu anekdošu sleju sarakstīt, bet šis portāls laikam ir par citu tēmu :)
6.aprīlis 2013, 14:16 | links
 
paldies muņikiem par sabojāto brīvdienu! kāds kādu labu vārdu vārētu bilst par tiem šakāļiem? man būtu kauns tādā amatā strādāt ...cilvēki ar bērniem brauc atpūsties -zivīti pavilkt ...a tie dzīvnieki ka tik izjāt kādu! tak netraucēja 25 gadus tās makšķernieku atstātās mašīnas nevienam pie garažām...a lūk šodien patraucēja. ments ir ments- visu cieņu viņiem..bet šitie municipālie vai pašvaldību ērmi - tak nav normāli!
6.aprīlis 2013, 13:44 | links
 
Bija tāda lieta,pats redzēju kā sodus liek.:) No sākuma arī es gribēju atstāt uz tās ieliņas kur sodus lika,labi ka pārbraucu uz citu vietu.:)
6.aprīlis 2013, 12:32 | links
 
Šodien Uzvara muniki visiem pa 30 ls uzlīmēja , skataties kur auto liekat .
6.aprīlis 2013, 12:11 | links
 
Jā tāda sajūta radās, ka viens no lunkas un tad viss, atliek atgriezties pēc 10 min. un iespējams tur jau stāvēs nākamais, bet pēc kārtas ni un ni. Iespējams šamie stāvēja tieši zem ledus un aktīvākie devas pie grunts nogaršot piedāvāto ēsmu. Šo teoriju nepārbaudīju. Esmu zaļš vel šajās gudrībās, bet sajūtas kaut kādas jau radās.

o.

PS Lai tās Sakalas iet pupās! Lai dzīvo asaris! :)
6.aprīlis 2013, 11:11 | links
 
reizēm tāds iespaids rodas (pilnīgi loģisks), ka lielais asaris stāv pa 1 - 1 izvelc un viss...varbūt šie aizmūk vai kas cits...
6.aprīlis 2013, 10:25 | links
 
Sveiciens! Diez vai kas vispar vel sodien notiek uzvara? Bijam 4dien un smagi ablomijamies ..Nez ir verts aizskriet uz vakara copiti..?
6.aprīlis 2013, 09:41 | links
 
aakkis: Nē nu gluži jau tā nebija. Vienkārši izlaidu to daļu kā urbināju, jeb paplašināju to rajonu, kur asarēns pieķērās, bet copu nesekoja, tapē ar' devos tālāk. Bet iespējams ka dīvaini tas ir gan.
Un liels paldies par padomu, vismaz kāds ir gatavs dalīties.

o.
6.aprīlis 2013, 09:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager