Lielupe

andrblack> cik tālu gājusi nazinu, svaiga lūk atskaite - pabijām no 11.00 -16.00 uzvarā. rezult: nepilni 2.5kg atbornajas salakas
(stintes), daudz mazo salacēnu kuras laidu paaugties. apm.1pret5 tāds razklads uzvarā.
2.aprīlis 2013, 17:58 | links
 
sveiki varbut kadam ir kada informacija varbut si jau lidz valteriem ir atnakusi?
2.aprīlis 2013, 17:27 | links
 
Vakar , tas ir 01.04. , ar pabiju Uzvarā, ar visu ģimeni... bijām no 17:30 līdz 20:00, vējš, sniegs... nedaudz nosalām, bet savas 60 galvas paņēmām
Leišu braļukas ap septiņiem sāka lasīties baros, celt teltis... tā kā domāju, ka kautko jau pa nakti viņi tur noķer....
2.aprīlis 2013, 17:01 | links
 
Šodien biju Uzvarā-sanāca runa ar nakts copmaņiem,švaki -tik kādas 20 gab.Ņemt sākušas tik ap 6 no rīta.Šodien cope stipri švakāka,laikam tas salaku bars būs stipri izretināts pa Lieldienām.
2.aprīlis 2013, 16:50 | links
 
Ta jau rit gaidis kadu atskaiti!
2.aprīlis 2013, 16:39 | links
 
Šodien taisās uz Uzvaru uz nakts copi pastīties kas būs, ja tikai nav jau visas izķertas tad ir jābūt.
2.aprīlis 2013, 16:26 | links
 
Ka uzvara ar nakts copi, ja teiksim 6vakara saktu un lidz kadiem 1niem nakti, butu kadas izredzes!? paldies!
2.aprīlis 2013, 16:14 | links
 
šodien ap 14.00 pie Uzvaras palika "nekā". Bet pa 5 kg no 9 rīta salasījām.
2.aprīlis 2013, 16:12 | links
 
Šorīt Uzvara, pirms darba lietām, pirmā stunda 98 galvas (saskaitīju maišelī liekot), nākamās divas - apmēram tikpat. Ilgāk nebija laiks, bet skaidrojoties, palika švakāk.

march, 2.aprīlis 2013, 13:34


,,skaidrojoties" kāpēc neesi darbā...!!!:)))
2.aprīlis 2013, 13:40 | links
 
Šorīt Uzvara, pirms darba lietām, pirmā stunda 98 galvas (saskaitīju maišelī liekot), nākamās divas - apmēram tikpat. Ilgāk nebija laiks, bet skaidrojoties, palika švakāk.
2.aprīlis 2013, 13:34 | links
 
Eu, tev sarkans deguns un makarons pielipis pie apkaklītes!

Mana alkatīgā daba aizdzina mani atkal kalasu dzemdībās. Autiņu jau no rīta bija daudz. Kad nogriezu ap stūri pie trīsmastu šonera, tad nāsīs iesitās ogurču aromāts, kā arī acīs iecērtas nelāgs copmaņu smārds, kas vijās caur šo šauro kanālu jau tad, kad nemaz vel gaisma nav pilnībā uzaususi.
Ai, ko tur daudz, razdača esot.
Aizeju, pieurbjos un vālēju: augšā - lejā, augšā - lejā.... . Tāpē nav nemaz daudz ko izpušķot. Vienīgais tas, ka daba ar mums izspēlējusi jauku aprīļa joku- laukā normāls putenis, knaģi salst. Pasūkāju un spļaudos, un velku. Patiesībā vilka visi.
Uz pusdienas laiku akivitāte nedaudz pagurst, tas liek daudziem doties mājup. Arī es ar pasmagu kasti tenterēju auto virzienā. Domāju, ko ar tām sardelēm lai iesāk?

Te liemenīšu kalns, katra gaida savu kārtu.
Neko baigi prātīgu neizdomāju: skablīju tikpat ilgi, cik ķēru, pa to laiku izrāvu trīs aliņus, sacienāju ciemiņus un kaķus.

Vsjo, pietiek!
otinjsh

PS April, April!!
PSS Ā, kamēr biju nogājis zem priedes aizvējā atliet, ar savu superkruto telefonu nedaudz iedokumentēju čūskulēnu. Kāds var mēģināt ar' ko saskaitīt!?
1.aprīlis 2013, 21:50 | links
 
Vakar pa abiem ar puiku tos 10 kg salasījām pa stundām 3,5 Uzvarā, lai otrreiz vairs to negribētos darīt :):):) pāris stundas tīrību, tad divreiz malu gaļas mašīnā, maisīju u.t.t. un līdz pus deviņiem vakarā cepu smalkāku kotletes :):):), sanāca jau dikti labas, nu ļoooti labas, bet.... Vai vēl kādreiz vēl gribēšu tā pis....ies neesmu pārliecināts :):):), bet.... kotletes no salakām tiešām labas :):)
1.aprīlis 2013, 21:48 | links
 
ja tev nav kupinatavas tad tas salakas 10 kg vari rozēm par mēslojumu taisīt, jo notirit , nu nezinu , es jau nu to toch netīrītu :)aizvērtos
1.aprīlis 2013, 21:13 | links
 
Kur ir tas Spuņņupes līcī???
1.aprīlis 2013, 21:03 | links
 
Jo jo parasti tur 1 aprīlī jem lopā Es arī šodien tur 32 kg savilku :DD
1.aprīlis 2013, 20:38 | links
 
Spuņņupes līcī jau vakar lopā ņēma!
1.aprīlis 2013, 20:35 | links
 
es šodien lepnā vientulībā Spuņnupes līcītī rimi maisu arī pieskaldīju ar stintēm :)
1.aprīlis 2013, 20:23 | links
 
Šodien slaka ņēma lopā. Man 11.8 kg. Tik daudz makšķernieku vēl nebiju redzējis. :D
1.aprīlis 2013, 19:08 | links
 
Tiko ar no Uzvaras, cope vienkārši super, tāda šogad vel nebij bijusi, cilveki vairak ka vajag bij jāskatās lai kads neieurbj tev papēdi. salasiju no 8.00-11.00 4kg izmers vareja būt labāks, dziļums 4metri bij no grunts vispār klusums.brauks rit uz vakara copi.Bračka dzivo tur pat uzvarā viņš teica no 3.00 nakti lidz 9.00 ritā 8kg salasijis bij. kā aizgaja jurā ledus tā sakās cope līcī. ne asakas pārejiem.
1.aprīlis 2013, 16:50 | links
 
Nupat no Uzvaras...no 7-13 divatā ar veco 13,4 kg(pārsvēru mājās)..apnikās..:) Tautas šodien noteikti vairāk kā Centrāltirgū...iefilmēju video...kaut kad mēģināšu ielādēt:) ap 1000 točna bija...ciematā bija problēmas ar auto novietošanu...tāds spiets nebija manīts Uzvarā vēl nekad...vismaz cik es esmu redzējis un vietējie matadori ar teicās:) mēs copējām ap 5-6 m dziļumā..uz stintes gabaliņiem...izmērs labs..pa kādai sīkajai ar trāpījās bet nu biežāk smukas:):):) Ne asakas visiem:)
1.aprīlis 2013, 14:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager