Lielupe

neko jaunu nepateikšu, pievienošos kopējai stinšu dziesmai. Arī Uzvara vakar no kadiem 13- 18, savācu atļauto normu. Cilvēku bezjēgā. Visvairāk tracina tie kas atiet nočurāties 10 m no lunkas , citadi barā kā jau barā. Ņēma uz visiem āķiem un visām mormiškām, gan fosfora gan parastām. Vislabāk uz pašas stintes gabaliem. Brīžam pietika ar 1 copeni, kad pieklusums uzliku 2 dažādos dziļumos. Pa brīžam zivs bija pie dibina, pa brīžam pacēlās uz 2-3 m. Biju intereses pēc aizlacojis arī uz to baru upes vidū pie lisijas goras. Ledus upes vidū 15-20cm, Uzvarā ap pus metru
1.aprīlis 2013, 10:37 | links
 
Kas priecē, tas ir fakts, ka samērā daudzi tina makšķeres jau ap 13.oo, jo vnk pietikaas!
31.marts 2013, 19:23 | links
 
Nezinu vai vajdzīga Uzvara. Shodien starp uzvru un Balto kāpu( pa vidu upei) cilvēku 30 plus miinus. ķērās leiliski. viesiem pietika.Tas no 11,oo liidz kaadiem 14.30. tie kas bija noa pasha riita, savilka divtik! (lai buutu apjozhams apjoms, man pus rimi misiņš). vienu brīdi strādāju vienā džemperītī. bija silti! pirmaalieliskā stinšu cope man sogad! Super!
31.marts 2013, 19:21 | links
 
Sveiki, vai variet pateikt ka tiesi piebraukt pie Uzvaras?

rallycar, 31.marts 2013, 16:15

pa Vikingu ielu līdz galam
31.marts 2013, 18:52 | links
 
pameklee paaris lapas atpakalj
31.marts 2013, 16:35 | links
 
Sveiki, vai variet pateikt ka tiesi piebraukt pie Uzvaras?
31.marts 2013, 16:15 | links
 
Pa visiem šiem gadiem ko ganu salakas katru pavasari Uzvarā un pie Baltās kāpas vislabāk sevi ir parādījušas parastās 3ls makšķerītes ar spoli...aukla 0,3 lai nepinās...īsas pavadiņas 3 cm un plastmasas mormiška...āķi jāskatās kādi...mormenes balts/sarkans....galā 8gr svina olīva..sardziņš metāla spirāle ar bumbiņu galā lai redz....i piecirst var droši....i nekādu tīšanu nevajag...izvico ar rokām...un tikpat ātri ielaid atpakaļ:):):)..ar bezinerceni ir mēģināts..baigais čakars un nav tik operatīvi...un ja strādā ar 2 makšķerītēm pie labas copes...nomocīsies:):):) tas gan ir mans subjektīvais viedoklis...praksē gan pārbaudīts:):):)
31.marts 2013, 10:54 | links
 
>mefisto
Piedāvāju neizšķirtu :)
Visiem priecīgus svētkus!
31.marts 2013, 09:53 | links
 
Kad breksis nārsto?:)

suits, 26.marts 2013, 21:38

Dziļajos ezeros reizēm vēl jūlijā plakanie ir ikru pilni. Senāk teica, ka pēcnārsta cope sākas tad, kad rudzi zied. Tagad- kas to zin kādi rudzi parādijušies? Vispār- mazliet pirms Jāņiem.
31.marts 2013, 07:57 | links
 
>mefisto
Ātrāk var nolaist lejā, jo aukla kukuržņos neķerās
Nav svarīgi ir vējs vai nav
Garāks kātiņš un mazāk jāskraida
Kādus Tu redzi mīnisus?

L-upesLinis, 30.marts 2013, 19:21


1.kopeejais izvilkshanas/atpakalj ielaishanas laiks tomeer krietni ilgaaks.
2.pie aktiivaakas copes ar diviem kaatiem pastraadaat nereaali.
3.miinusos salst rinkji, spole etc.

protams ja negrib skaldiit, bet ar baudu pa vienai zivetelei vilkt, no seerijas kaats ripaa, spoliite tirkshj - tad super. nu vai arii ja nav lielaa "razdacha".

vakar arii viens sitaa kjeera - eleganti. uzmetu aci un uzreiz uzsita baigo veelmi spiningot. tachu kvantuma zinjaa zaudeeja krietni.
31.marts 2013, 07:40 | links
 
>mefisto
Ātrāk var nolaist lejā, jo aukla kukuržņos neķerās
Nav svarīgi ir vējs vai nav
Garāks kātiņš un mazāk jāskraida
Kādus Tu redzi mīnisus?
30.marts 2013, 19:21 | links
 
Sapratu, ka šādā copē ērtāk strādāt ar bezinerces spolītēm.

L-upesLinis, 30.marts 2013, 15:54


Kāda šķirba spolei, ja razdača iet 2m dziļumā?
30.marts 2013, 18:49 | links
 
Šodien vienā diezgan populārā vietā salaku razdača gāja uz urrā. Svērts nav, bet Maximas maisu ciet aizvērt nevar. Droši vien vismaz padsmit kg salasījās. Gurķuzivs sezonas labākais ienāciens ;)
30.marts 2013, 18:45 | links
 
....... Sapratu, ka šādā copē ērtāk strādāt ar bezinerces spolītēm.

L-upesLinis, 30.marts 2013, 15:54


,jo . . .? taapec ka mazaak pinaas? imho tas i mazs pluss visiem citiem miinusiem. vai kaads cits iemesls? man peec sodiesn i pavisam cita teorija kaadai jaabuut salaku makskjerei.
30.marts 2013, 16:49 | links
 
Man arī stipri līdzīgi, 2 bija jau gana 4.5kg. Priecē, ka daļa vīru arī teica, ka pietiek un devās mājās, nevis pieslānija visus maisus. Sapratu, ka šādā copē ērtāk strādāt ar bezinerces spolītēm.
30.marts 2013, 15:54 | links
 
Beidzot!!! Traapiiju uz SALAKU. Uzvara sodien bij dikti deviiga. no pus9iem liidz pus2iem gandriiz 5 kg. neskaitiiju. tiem kas seedeeja no riita gaisminjas uz pus2iem bij ~10+ kg. garu poeetisku atskaiti nerakstiishu taapeec iisi par galveno. zivs bij pusuudenii, pie gunts pilniigs klusums, kas mani pirmajaas 15 minuutees iedzina panikaa - visi velk es nee. njeema pilniigi da jeb ko. visaktiivaakaa cope liidz pus10iem (nezinu no cikiem) un ap12iem kaadas 40 min taa ka ar 2aam makskeriiteem pastraadaat gruuti. taa kaa ziemas copee 2o gadu un salkaas 1o, radaas secinaajumi par inventaaru (te paliidzeeja braljukasu trio kas no apkaartesoshajiem vilka visefektiivaak). iisaak sakot secinaajumi izdariiti. shii bij laba diena.
30.marts 2013, 15:36 | links
 
Uzvara šodien,kopumā 186gb. Izmērs labs un tas viss 8.30-14.00
30.marts 2013, 15:06 | links
 
Vakar biju Uzvarā..ledus ļoti labs...cope varēja būt labāka...1,2 kg no rīta 8 līdz 14..pārsvarā uz kustināšanu...izmērs pasīks...cilvēki 60 bija..visiem aptuveni tāpat...es gaidu piektdienu kad sola laika maiņu un D vēju...svētdien vīri no 8-14 bija vilkuši pa 5-10 kg...info pārbaudīta:) Lai veicās:)
27.marts 2013, 11:35 | links
 
Sveiki copmaņi!

Kā ar ledu Uzvarā un vai vēl stinte nāk?
27.marts 2013, 11:18 | links
 
es esmu novērojies ka normālā pavasarī 15-20.maijs - breksis parasti gāž niedres ...
27.marts 2013, 07:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager