Lielupe

Šodien kādi bija manāmi promenādē, bija gan pie Staļģenes tilta, gan ap Aučiem,gan t.s maksas stāvvietā lejpus tilta Staļģenē, Vēl līdz 31.datumam var augšpus tilta meklēt, pēc tam tikai ar licenci. tur arī šodien viens bija iekārtojies.
Gan jau, ka Tetelē arī bija kāds bars.
Tagad vēl tā zivs ir jāpameklē. Nu tie, kuri jau točkas ir nofiksējuši gadu gaitā, tiem savādāk. Tāpat ēsmas kā nu kuro reizi.

Staļģenā lejpus tilta atkal ir maksas stāvvieta? Pagājušo gadu man tur braukāja garām, bet neviens par naudu neapvaicājās.

Domaataajs, 25.marts 2023, 13:20

nelietotaajs, 25.marts 2023, 15:43

Es domāju, ka bija ari pagājušajā gadā ja jau bija iepriekš, bet tagad neesmu painteresējies. Bet jautājums, ir kas tieši braukāja, tas saimnieks mazliet uz korķa reizēm uzkāpj, Un kaut kad ārstējies arī ir.
25.marts 2023, 23:16 | links
 
Toties Bauskas gals piemērots arī pludiņam.
25.marts 2023, 21:59 | links
 
Vēl Garoza,Staļģene.Tie visi tuvākie punkti no Latgales.Un Bauska arī,protams.Tur gan,no Staļģenes tilta uz augšu,sākot ar 1.aprīli licencētā makšķerēšana.
25.marts 2023, 21:58 | links
 
KristapsS [25.03.23]: KristapsS [15m]: jorsiks [10:33]: Jā,bet kur piebraukt pie lielupes?Populārākā vieta Tetelē.Bet nesteidzies,brauc pēc kādas nedēļas vai pat divām.Vari braukt arī pie Teteles pamatskolas vai autobusa galapunktā.
Šobrīd liels ūdens,tāpēc gruntene ar garneli uz plastmasas mormiškas vai spoguļāķa.Vēlāk fīderis dod daudzkārt labāku rezultātu,uz āķa kādi 3-4 pinki(man roka neceļas vimbām uz fīdera motili pirkt:⁠-⁠)),ja mierīgi var nepirkt.
25.marts 2023, 21:18 | links
 
KristapsS [25.03.23]: jorsiks [10:33]: Jā,bet kur piebraukt pie lielupes?Populārākā vieta Tetelē.Bet nesteidzies,brauc pēc kādas nedēļas vai pat divām.
Vari braukt arī pie Teteles pamatskolas vai autobusa galapunktā.
25.marts 2023, 20:55 | links
 
jorsiks [25.03.23]: Jā,bet kur piebraukt pie lielupes?

Populārākā vieta Tetelē.Bet nesteidzies,brauc pēc kādas nedēļas vai pat divām.
25.marts 2023, 20:53 | links
 
Šodien kādi bija manāmi promenādē, bija gan pie Staļģenes tilta, gan ap Aučiem,gan t.s maksas stāvvietā lejpus tilta Staļģenē, Vēl līdz 31.datumam var augšpus tilta meklēt, pēc tam tikai ar licenci. tur arī šodien viens bija iekārtojies.
Gan jau, ka Tetelē arī bija kāds bars.
Tagad vēl tā zivs ir jāpameklē. Nu tie, kuri jau točkas ir nofiksējuši gadu gaitā, tiem savādāk. Tāpat ēsmas kā nu kuro reizi.

Staļģenā lejpus tilta atkal ir maksas stāvvieta? Pagājušo gadu man tur braukāja garām, bet neviens par naudu neapvaicājās.

Domaataajs, 25.marts 2023, 13:20
25.marts 2023, 15:43 | links
 
Es arī biju pie Kalnciema dambja... 120g barotavu nesa sānis, vimba ņēma negribīgi, āķis tikai vienai bija ierīts, pārējām knapi lūpā. No 6 līdz 10 normu saskrāpēju, pēc tam vēl draugam palīdzēju pie normas tikt. Kopsummā 8, pāris nodila velkot, bet kopsummā esmu apmierināts- sezona atklāta!
25.marts 2023, 15:36 | links
 
Domaataajs [25.03.23]: Šodien kādi bija manāmi promenādē, bija gan pie Staļģenes tilta, gan ap Aučiem,gan t.s maksas stāvvietā lejpus tilta Staļģenē, Vēl līdz 31.datumam var augšpus tilta meklēt, pēc tam tikai ar licenci. tur arī šodien viens bija iekārtojies.
Gan jau, ka Tetelē arī bija kāds bars.
Tagad vēl tā zivs ir jāpameklē. Nu tie, kuri jau točkas ir nofiksējuši gadu gaitā, tiem savādāk. Tāpat ēsmas kā nu kuro reizi.
Kalnciema pusē aktivitāte neliela. Normu pa četrām stundām sagrabināju, bet izmērs paknaps. Leišiem ar gruntenēm pa kādai retai copei. Vēl mazliet jāuzgaida....
25.marts 2023, 14:41 | links
 
Šodien kādi bija manāmi promenādē, bija gan pie Staļģenes tilta, gan ap Aučiem,gan t.s maksas stāvvietā lejpus tilta Staļģenē, Vēl līdz 31.datumam var augšpus tilta meklēt, pēc tam tikai ar licenci. tur arī šodien viens bija iekārtojies.
Gan jau, ka Tetelē arī bija kāds bars.
Tagad vēl tā zivs ir jāpameklē. Nu tie, kuri jau točkas ir nofiksējuši gadu gaitā, tiem savādāk. Tāpat ēsmas kā nu kuro reizi.
25.marts 2023, 13:20 | links
 
Visa Jelgavas promenāde Tavā rīcībā,, tas, ja gribas pa smuko un ērto !
Ja ekstrēmi, kolchozā, ar mašīnas mazgāšanu pēc buksēšanām, iespējamiem konfliktiem ar zemes turētājiem - google maps !!
25.marts 2023, 11:04 | links
 
..ne-e, tieši tagad vajag braukt, ja no Latgales !!
Vēlāk būs norma pusstundā,, nu, un jābrauc uz māju,, vienai copes reizei pietiek :)
No Latgales tikai divas copes reizes var uztaisīt !! :)

Jon-Hill, 25.marts 2023, 10:31

Jā,bet kur piebraukt pie lielupes?
25.marts 2023, 10:33 | links
 
..ne-e, tieši tagad vajag braukt, ja no Latgales !!
Vēlāk būs norma pusstundā,, nu, un jābrauc uz māju,, vienai copes reizei pietiek :)
No Latgales tikai divas copes reizes var uztaisīt !! :)
25.marts 2023, 10:31 | links
 
Pagaidām ir kā ir, pēc nedēļas, pusotras toč viss sāksies

jurciks66, 24.marts 2023, 22:04

Paldies.
25.marts 2023, 07:40 | links
 
Pagaidām ir kā ir, pēc nedēļas, pusotras toč viss sāksies
24.marts 2023, 22:04 | links
 
Sveiki,ir doma aizbraukt uz Lielupi,kādu vimbu nokert! Varbūt kāds varētu ieteikt kādu vietu,protams pm. Esmu no Latgales!

jorsiks, 24.marts 2023, 20:39

pagaidi kādu mēnesi, lai sāk tā kārtīgi nākt, citādi tagad var sanakt tikai ekskursija.
24.marts 2023, 21:18 | links
 
Sveiki,ir doma aizbraukt uz Lielupi,kādu vimbu nokert! Varbūt kāds varētu ieteikt kādu vietu,protams pm. Esmu no Latgales!
24.marts 2023, 20:39 | links
 
https://youtu.be/A6c2ld-4Z1A
24.marts 2023, 19:42 | links
 
Vai kāds ir mēģinājis Lielupē ap Jelgavu ķert vimbu ar pludiņu? Ir vērts mēģināt?

AnglerLv, 24.marts 2023, 12:18


Var mēģināt kaut kur rajonā sākot no apvedceļa tilta un tālāk Staļģenes virzienā. Bet ja ir laba bolonēze 6-7-8m, ar akciju 10-30g, dad ar kādu 15g pludu var mēģināt tepat Jelgavā, bet nu rēķinies ka jāpludina vismaz 20-30m no krasta tuvāk vidum, citādi sīkus pličus vien vilksi.
Bet augstāk virs Jelgavas es pats ķeru. Bet ne tagad. Sagaidu labu siltu laiku. Aprīlis.
24.marts 2023, 16:42 | links
 
Tur ir pārāk dziļš, brauc uz Staļğeni, tur ir pludiņotāju vietas.
24.marts 2023, 12:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager