Lielupe

cemmrerētājiem, ojbi labi, strekoizistiem. Pējāinofo no 7diens,melnais tukstotis ikliidis,dazhi oparvakushies atkl talak pa uto tiltu tajaas vietas. Vaunu tur ker, vainu vienk to vilcienu nevar tāa tika tri astādināt. cerams, ka ja paliekkazisti mazākk ir varbūtībauba kautko ari izmurmulēt, Jo vimbna regulāri nāk ieksā, vjag tikt rakt un gaidit iesto briidi :) ja san;āks vikendaa mocišu raudas un pameginašu vimbu sustēemu patirināt, Reiz tai dieednā kas nesaprotuamu iemeslu dēl melnais bija parvacies pamatā uz tāalo gau (njemot dz, tiltu pa pamatu.) tiri neslkti sanaaca pamumrulēt,
lielākā iz 890gr. Skaisti.


Tad n;ak pavasari, visam jābūt vēl aktīvāk, plus jau ieczvejā parpadīses pa kādai lielai raudam unbreksim. Tākā jārok..
26.februāris 2013, 22:57 | links
 
Zinātu ko par vimbu cemmerēšanu..noteikti padalītos pieredzē...vimbas ķeru tikai uz gruntenēm...ziemā neesmu iesprindzis uz tām...:)
26.februāris 2013, 19:19 | links
 
bet pasmaidiit ta pasmaidiiji peec mana posta? :))
26.februāris 2013, 19:16 | links
 
Puis..nepaliec smieklīgs:):):) Pats vispār esi makšķernieks ka tik gudri zini runāt??:):):):)
26.februāris 2013, 19:14 | links
 
labaak uzrakstat kaa cemereejas vimbas LIELUPE? :D :D :D
26.februāris 2013, 19:11 | links
 
..kā sprieda vietējie matadori...asaris esot ienācis no jūras un izdzenājis stintes....varbūt tur tas iemesls ka necopē salakas:)
Redzēju kā viens izcēla zandartu copējot stintes...
26.februāris 2013, 19:10 | links
 
Šodien pēcpusdienā biju..LIELUPĒ...mēģināju ķert stintes Uzvarā...tukšums..cope esot bijusi no paša rīta...toties veči kas iespringa uz asariem turpat gar salu pretī molam uz ,,čortiku,, savilka smukus panneniekus...redzēju pats..tāpēc info patiesa:)

P.S. Es pārsvarā copēju Lielupē..tā kā esmu dzimis un audzis jūrmalnieks...kāpēc lai es rakstītu kur citur par ko un kā es ķēru LIELUPĒ???:):):)
Visiem ne asakas...un iztiksim bez demagoģijas...labāk rakstat atskaites nevis p***sat viens otram prātu ar gudriem tekstiem:)
26.februāris 2013, 19:08 | links
 
:)
26.februāris 2013, 19:04 | links
 
dizhais...uzdod šādus jautājumus sadaļā vimbas!!! šeit ir sadaļa Lielupe! gudriniek!!! :))))
26.februāris 2013, 18:58 | links
 
arii fakts:)striideeties kaadreiz var,bet ja abi ietiepjaas nekas tur nesanaak:)Bet par Lielupes stinteem tak driikst pie Lielupes rakstiit?Jo man reizeem ir taads kaa apjukums,cilveeki reizeem ieraksta savu atskaiti,teiksim Kaa gaaja copee,vai veel kaadas 4 liidziigaas sadaljaas un tad nu ej meklee kas kur ir:)Ir tachu arii sadalaja par Vimbaam man domaat:)vismaz par Raudaam vienu nesen redzeeju:)Katraa zinjaa taads bishku haosinjsh te ar to informaaciju:)Bet janu veelos uzzinaat kas Lielupee notiek,atveru sadalju par Lielupi un viss top skaidrs:)
26.februāris 2013, 18:57 | links
 
tieshi taa! super! lai raksta! tikai lai raksta tur kur tam jaabuut.. bet te striideeties ir bezjeedziigi :) tas ir kaa maajaas runaat ar sienu :) taa kaa, lai jums visiem jauks vakars!
26.februāris 2013, 18:49 | links
 
Dizhais tad laipni luudzam:)makshkjeree vimbas,raksti atskaiti,visi tev liidziigi domaajoshie priecaasies tikai,bet kameer dzheki kjer tikai salakas tikmeer arii par salakaam raksta:)Man teiksim patiik lasiit par jebko:)ka tik ir pa ko palasiit,arii pats shad tad ko ierakstu:)es vismaz nechinkstu kad kaads ko raksta;)
26.februāris 2013, 18:45 | links
 
nav runa, ja uzraksta atskaiti - kaa gaaja copee Lielupee! Bet ja uzdod jautaatjumu par to kaa kjeeraas stintes, tad logjiski domaajosham cilveekam ir skaidrs, ka tas ir attiecinaams uz tieshu zivju sugu - stintes un tad par taam arii jautaajumu uzdodam sadaljaa - stintes!!! un nekaitiniet mani, jo es gribu sheit lasit info par vimbam, nevis stintem!!!
26.februāris 2013, 18:38 | links
 
bushmans + ! paarejie, kam preteejs viedoklis - auni!
26.februāris 2013, 18:36 | links
 
bushman, vai neienāk prātā doma, ka laikam nekas cits lāga neķeras :)
Mirtins uzrakstīja pat ļoti loģisku tekstu.
26.februāris 2013, 18:28 | links
 
:) sarkasms,man domāt nevietā!

Pēdējās 5 lpp - Lielupes sadaļā;Uzvara,stintes.

Ja jau tāpat raksta,ka Uzvarā tad pareizāk būtu:
sadaļa:Stintes un tālāk jau kur : Uzvara,Ventspils vai Liepāja.

Bet,kā stāv rakstīts:dzirdīgie sadzirdēs!
26.februāris 2013, 18:10 | links
 
Martin, man ikšķilē pie mājas kazaragi, nav te nekādas lielupes:)
26.februāris 2013, 17:04 | links
 
bushmans - nu padomā - par stintēm, pie stintēm, par asariem, pie asariem, par līdakām pie līdakām, par brekšiem, pie brekšiem u.t.t. ... a ko tad rakstīs Lielupē? Ja nu vienīgi par kazragiem:)
26.februāris 2013, 16:37 | links
 
Varbūt par stintēm runājam sadaļā stintes!
Lielupe nesākas un nebeidzas Uzvarā!
Lūdzu!

bushmans, 26.februāris 2013, 12:54

Lielupe beidzas Uzvarã un Lielupê ienãk salakas....
26.februāris 2013, 13:58 | links
 
ja par stinteem nerakstiis,te vispaar neko nerakstiis:D
26.februāris 2013, 13:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager