Lielupe

pidars pērkoņtēvs kā izrubija straumi, kura jau tā bija švaka ap 10.30, tā varēja arī iet mājās. kautkādu marazmu jau itkā varēja izlūgties. strekazisti fonā skraidīja un afektā zvanijās pa telefoniem., bet figu arī viņiem. Pie tādas nestraumes nemaz nemēgināju vimbu ķert.


līdz tam paspēju iestepslēt pāris plotva, lielākā 300gr, un ašukus, lielākais 200gr. pēctam āmen.

hmm, kas man pateiks vai rīt būs straumes? :D
15.februāris 2013, 16:54 | links
 
Aldens. Vakar rīta pusē arī tā nekas asari ir bijuši.
Šodien sīči ar lūgšanos un kazragi! Ar bļitku!
15.februāris 2013, 16:03 | links
 
Sveiki. Ir doma aizbraukt uz balto kāpu kādu salaku noķert, bet kā tur ar to piebraukšanu?
15.februāris 2013, 15:55 | links
 
Uzvarâ shodien salakas necopêja.Tas lîdz vieniem.Arî asari klusëja.Zvejniekiem tîklos esot.

Gudgeon, 15.februāris 2013, 14:57

Vakar līdz pusdienlaikam varēja 3-4kg savilkt.
15.februāris 2013, 15:06 | links
 
Uzvarâ shodien salakas necopêja.Tas lîdz vieniem.Arî asari klusëja.Zvejniekiem tîklos esot.
15.februāris 2013, 14:57 | links
 
15-20-35cm. kā kurā vietā. ar sniega moci var vālēt, ja tas interesē...
14.februāris 2013, 22:21 | links
 
Sveiki.cik biezs ledus upes vidū ap jurmalu!paldies:)
14.februāris 2013, 20:13 | links
 
Sodien Lielupe, ap Jelgavu, Normu dabuju, kolegis dabuja uz karogu lidaku, ta ap 1,5kg un gar malu salasija smukus asarus, taka zivs ed!
14.februāris 2013, 19:03 | links
 
Manās bildēs var redzēt čoma šodienas lomu!Kur neprasiet...vienalga samelošu:),jo vairāk ka pats šitajās dienās netieku!!!:(((
14.februāris 2013, 17:32 | links
 
neko nezināt par vimbu kotletēm, nožēlojami.
tas ir vēl krutāk kā mini gailenes zem sūnām rakt
:)
14.februāris 2013, 15:43 | links
 
vot būtu šiem uzprasījis, i varētu mums pastāstīt :)) adrenalīns varbūt, citi lec ar gumijām, citi ķersta zemmēra vimbiņas :)
14.februāris 2013, 15:38 | links
 
Šodien biju starp tiltiem paraustīt balansieri dažas stundas.Man Vimba nemaz neinteresē.Gribas kādu asari vai zandartu. Nosēdos blakus baram un copējot skatījos kā velk vimbas. No 5gb labi ja viena bija mēra,ko izvilka. Daži gaļenieki nesa jau 2 reizi uz mašīnu tās asakainās zivis.Nesaprotu,kāpēc riskēt ar to?!
14.februāris 2013, 15:05 | links
 
Ha...kto skazal rabočim pivo ņedovaķ...viena 32cm.ļurbele nebija aizgājusi,,puišos"un pirms TĀ uzkoda nēģa gabaliņu!!!:)))Amnestijai viņa ņepodļežala,jo āķis bija ierīts līdz tūplim...!Par ledu...daudz nav ručka jākruķī,kā āliņģis gatavs,neliels mitrs snieģelis un vietām neliela ,,žļurga",tas tur,kur es biju!Pagaidām jāpiebremzē...bez fanātisma!!!:)))Ne asakas visiem!!!
13.februāris 2013, 22:08 | links
 
darba pusdienas pārtraukumā izskrēju iemērkt vimbu murmuli cerībā, ka darba dienās melnais tūkstotis strādā - figu. klāt negāju, bet pēc skata pie tilta tik pat daudz cik brīvdienās :D Straumīte laba, dz tilta pusē, kur onkas mazāk spieto divas gab. stundas laikā izmāniju, izmērs gan tāds pa pusei krimināls :)
13.februāris 2013, 20:30 | links
 
sorit viena trapijas lurbinja bet nu galigs berns amnesteju taka nezinu kas bij vedera bet veders bij uzpampis pamatigi.
13.februāris 2013, 19:05 | links
 
Cepumu vareeja reekjinaat:)))Kaa tagad ir vispaar uz Lielupes ar to ledu?
13.februāris 2013, 16:27 | links
 
administrators arii manos tekstos iejaucas:(es atskaitee rakstu izvilku 10kg liidaku,shis ieraksta 5kg:(beediigi

Ruu, 13.februāris 2013, 08:41



Viņš jau nocepumu ierēķināja :D:D
13.februāris 2013, 16:23 | links
 
Nu un pie viena par copi nopietni!Man šorīt četri okuņi no 100-300gr.,bet čoms līdz es notinos bija dabūjis smukuļus un krietni vairāk,bet viņam jau piedodami,jo ir no tiem,kuri pat akā noķers!!!:)))Tagad uz ļurbām...jāpazondē vai viņas tur vairojās vai kārnās!:)Gribēju jau rakstīt kā domāju,bet ja jau NG ir pakļauts cenzūrai,tad ko ta es...!!!:)))Nekas personīgs un tikai ar smaidu uz priekšu!!!:)))Lai veicas!!!
13.februāris 2013, 14:35 | links
 
Veči jūs kaut kā apreģeļiķes par tām ļurbām...a to es esmu samulsis!!!:)))
13.februāris 2013, 14:25 | links
 
Gluzhi preteeji,ljurbai ir peecnaarsta rijiens beidzies,tas taapat kaa liidakaam,taas ir pakliidushas un raamaakas palikushas

Ruu, 13.februāris 2013, 08:34

Viss atkarīgs no ūdenstilpnes,Lielupē ļurbas vēl pirms nedēļas bija ar ikriem,nārsts tikai sākas.
13.februāris 2013, 12:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager