Lielupe

Kambala [19.02.23]: Skaisti, Nelietotāj! ;)))
Ideāli!:)...arī Valda ekipāža krietni cīnījās!sveiciens,tiekamies....
19.februāris 2023, 21:56 | links
 
Skaisti, Nelietotāj! ;)))
19.februāris 2023, 21:05 | links
 
Velns, kārtējā Copeslietu mēneša foto balva aiziet Andim! :)
19.februāris 2023, 18:03 | links
 

Burvīgs rīts uz upes un zivis arī nelika vilties!:)
Sezona noslēgta perfekti!
19.februāris 2023, 17:54 | links
 
Willy, kā vienmēr, līmenī! :DDD
19.februāris 2023, 17:54 | links
 

Lielupe...no rìta skatos prognozes un domāju ko darīt!zinu, ka copes čomi visdrīzāk savās vietās!un jā!abi uzreiz atsaucas,tā teikt pierunā mani un jau pēc stundas 9.00 esmu laivā!:)watsaps vārās bildes nāk no šiem!man nekā...stundu bb un tad atkal velce.viena ap 1,5 paņem,bet tāpati notirinās ceļot!...vairāk ne copes!no ko?nav mana diena!bet vēl jāpavizinās,vējš riitīgs...ap 14,30 blieziens un ir!!jūtu labais...sačokā ar otro piegājienu,vējš pūš,laivu nes!nočakarējos līks kādas 10min...brrrrr!114cm un 9,5kg!:))
19.februāris 2023, 17:14 | links
 
Šodien ie jahtkluba Jelgavā kadi 4-5 vīri sēdēja uz vimbu. Kādi rezultāti šajā vējainā dienā?
18.februāris 2023, 18:54 | links
 
Willy [18.02.23]: Ko Jūs cepaties!?Daba visu saliek pa vietām!pērn sept.okt.nov.visi mauca pārsvarā pa tukšo!Rudens žors nekāds nebij!...tagad pāris ned.večiem prieki!tā teikt kompensācija!:)šīs brīvdienas arī lielākā daļa raud uz mūrīša!
Vajadzētu vispār aizliegt makšķerēt un būs miers...:)))))))
Un neviens necepsies:)))))
18.februāris 2023, 09:05 | links
 
Ko Jūs cepaties!?Daba visu saliek pa vietām!pērn sept.okt.nov.visi mauca pārsvarā pa tukšo!Rudens žors nekāds nebij!...tagad pāris ned.večiem prieki!tā teikt kompensācija!:)šīs brīvdienas arī lielākā daļa raud uz mūrīša!
18.februāris 2023, 08:16 | links
 
snitraM [18.02.23]: Šogad tā nesmuki ir ar tām lielajām līdaku mammām Lielupē. Ja skatās pēc klimata - tad drīz mauksim ar laivām bez ledus visu cauru gadu. Bezledus laikā domāju ka līdakām vajadzētu netraucēt pēc 1. janvāra. Man ar bildi atsūtīja, 8 līdakas no 88 līdz 105 cm, nu nedomāju ka tas pašlaik ir ļoti pareizi, bet pēc likuma viss štokos. Bieži vien te urlas visādas piesaucam, bet ja no malas paskatās daudzi tepat necik tālu malā nav pagājuši. Jāpiekrīt tikai vienam ka labāk paliek un vecie nelabojamie iet mazumā.
piekrītu. es teiksim arī neķeru tagad ne lielās līdakas ne zandartus. lai gan no laivas būtu iespēja to darīt gandrīz katru dienu. tagad arī tā zivs vieglāk noķerama, līdaka it īpaši
18.februāris 2023, 07:11 | links
 
Šogad tā nesmuki ir ar tām lielajām līdaku mammām Lielupē. Ja skatās pēc klimata - tad drīz mauksim ar laivām bez ledus visu cauru gadu. Bezledus laikā domāju ka līdakām vajadzētu netraucēt pēc 1. janvāra. Man ar bildi atsūtīja, 8 līdakas no 88 līdz 105 cm, nu nedomāju ka tas pašlaik ir ļoti pareizi, bet pēc likuma viss štokos. Bieži vien te urlas visādas piesaucam, bet ja no malas paskatās daudzi tepat necik tālu malā nav pagājuši. Jāpiekrīt tikai vienam ka labāk paliek un vecie nelabojamie iet mazumā.
18.februāris 2023, 00:00 | links
 
Tas Tu ķer uz bb, ko žanis nemaz tik bieži neņem. Bet pēc manas pieredzes, ko esmu redzējis, uz tām ligzdām neķer uz bb :D

Labi, jāmetas mierā un jābrauc rīt paķert lielos sapalus uz timoniem straumē :D

Abavnieks, 17.februāris 2023, 23:36

Rīt reti riebīgs laiks, izlaidīšu "raibo sapalu" ķeršanu, bet vēlme bija.

Davis-Di, 17.februāris 2023, 23:45

Principā, ārā liekas oktobra beigas, nevis februāra vidus.
17.februāris 2023, 23:49 | links
 
Tas Tu ķer uz bb, ko žanis nemaz tik bieži neņem. Bet pēc manas pieredzes, ko esmu redzējis, uz tām ligzdām neķer uz bb :D

Labi, jāmetas mierā un jābrauc rīt paķert lielos sapalus uz timoniem straumē :D

Abavnieks, 17.februāris 2023, 23:36


Rīt reti riebīgs laiks, izlaidīšu "raibo sapalu" ķeršanu, bet vēlme bija.
17.februāris 2023, 23:45 | links
 
Davis-Di [17.02.23]: Davis-Di [21m]: Neviens taču maijā un jūnijā neķer līdakas pa zandartu ligzdām... :D
Abavnieks, 17.februāris 2023, 22:46

Pie zandartu ligzdām kā vēl ķer, tajā laikā tur tieši uzturas lielās līdakas, jo tām zandarti garšo un mazākie papi viņām ir viegls medījums tai laikā, jo tie sargā ligzdu līdz pēdējam!
Cits jautājums ir cik copmaņi savelk to bildi, likumsakarību kopā!Jā jā jā. Daudz esmu redzējis tos lielo līdaku ķērājus uz zandžu ligzdām, gan Ventā, gan Burcī, gan Usmā. īpaši tie mānekļi ar ko ķer ir domāti lielajām līdakām :D

Šo atkal var pagriezt - ir ar kaut kādiem faktiem pierādīts, ka tur tusē lielās līdakas un viņas tur ķeras? Vai tas ir tā - idejiski viņas tur ir, tāpēc ķeršu tur, jo drīkst taču

Abavnieks, 17.februāris 2023, 23:19

Tā vismaz ir mana teorija un pieredze.
Man ir līdakas bijušas, kam žaņa aste lien par kaklu ārā un vēl BB paņem! Un jā ķer uz BB ko nikns žanis ar to sit un loca iekšā kā nemetās.
Es gan parasti mēģinu pārāk nekacināt žani, līdz ar to cenšos pusūdenī ķert, jo līdaka ceļas augšā!
Tas Tu ķer uz bb, ko žanis nemaz tik bieži neņem. Bet pēc manas pieredzes, ko esmu redzējis, uz tām ligzdām neķer uz bb :D

Labi, jāmetas mierā un jābrauc rīt paķert lielos sapalus uz timoniem straumē :D
17.februāris 2023, 23:36 | links
 
Davis-Di [21m]: Neviens taču maijā un jūnijā neķer līdakas pa zandartu ligzdām... :D
Abavnieks, 17.februāris 2023, 22:46

Pie zandartu ligzdām kā vēl ķer, tajā laikā tur tieši uzturas lielās līdakas, jo tām zandarti garšo un mazākie papi viņām ir viegls medījums tai laikā, jo tie sargā ligzdu līdz pēdējam!
Cits jautājums ir cik copmaņi savelk to bildi, likumsakarību kopā!Jā jā jā. Daudz esmu redzējis tos lielo līdaku ķērājus uz zandžu ligzdām, gan Ventā, gan Burcī, gan Usmā. īpaši tie mānekļi ar ko ķer ir domāti lielajām līdakām :D

Šo atkal var pagriezt - ir ar kaut kādiem faktiem pierādīts, ka tur tusē lielās līdakas un viņas tur ķeras? Vai tas ir tā - idejiski viņas tur ir, tāpēc ķeršu tur, jo drīkst taču

Abavnieks, 17.februāris 2023, 23:19


Tā vismaz ir mana teorija un pieredze.
Man ir līdakas bijušas, kam žaņa aste lien par kaklu ārā un vēl BB paņem! Un jā ķer uz BB ko nikns žanis ar to sit un loca iekšā kā nemetās.
Es gan parasti mēģinu pārāk nekacināt žani, līdz ar to cenšos pusūdenī ķert, jo līdaka ceļas augšā!
17.februāris 2023, 23:27 | links
 
Davis-Di [17.02.23]: Neviens taču maijā un jūnijā neķer līdakas pa zandartu ligzdām... :D
Abavnieks, 17.februāris 2023, 22:46

Pie zandartu ligzdām kā vēl ķer, tajā laikā tur tieši uzturas lielās līdakas, jo tām zandarti garšo un mazākie papi viņām ir viegls medījums tai laikā, jo tie sargā ligzdu līdz pēdējam!
Cits jautājums ir cik copmaņi savelk to bildi, likumsakarību kopā!
Jā jā jā. Daudz esmu redzējis tos lielo līdaku ķērājus uz zandžu ligzdām, gan Ventā, gan Burcī, gan Usmā. īpaši tie mānekļi ar ko ķer ir domāti lielajām līdakām :D

Šo atkal var pagriezt - ir ar kaut kādiem faktiem pierādīts, ka tur tusē lielās līdakas un viņas tur ķeras? Vai tas ir tā - idejiski viņas tur ir, tāpēc ķeršu tur, jo drīkst taču
17.februāris 2023, 23:19 | links
 
Reti iesaistos diskusijās un strīdos,vairāk izlasu visu sarakstīto…Bet šoreiz izteikšu savu viedokli.
Pat starp Ķeguma un Rīgas HES līdaku ir ļoti daudz.It īpaši 40-55cm garumā.Man šī suga nav interesanta un visas laižu vaļā,arī 2-3-4kg esmu atlaidis pat bez bildēšanas!Pagājušo vasar vienu gan paturēju 10,75kg tīri žokļa dēļ…Bet neuzskatu ka baigo skādi nodarīju kopējai populācijai.Ķerot sev tīkamo zivi(asari un zandartu) tādas siļķes līdz 1,5kg trāpās ļoti bieži!Pat rudenī copējot 8-9-10 metros viņas tur ir!!! Tā ka sorry,es pie tiem kuri uzskata ka līdaka ja viņa tajā ūdenstilpnē ir tad viņu izkāst ir ļoti grūti(neiet runa par murdiem un tīkliem)!!!
17.februāris 2023, 23:16 | links
 
Es līdakas ķeru tikai tāpēc, ka man viņas interesē gastronomiski un pārsvarā ķeru tad, kad līni pagrūti noķert.
Bebrs, 17.februāris 2023, 22:51


Līni visvieglāk ir noķert tieši kad līdakām ir liegums, tas vismaz upēs ;), dīķos rosība sākas vēlāk.
17.februāris 2023, 23:03 | links
 
Latvijas rūpnieciskās zvejas pārstāvju intereses ir zvejot cauru gadu, bez liegumiem un limitiem, līdz ar to viņi izplata arī apzinātu un neapzinātu dezinformāciju! Bet pēc gadiem sāk sūdzēties, ka zivju paliek mazāk! Diemžēl zvejnieku teikto neuzskatīšu par etalonu.
Davis-Di, 17.februāris 2023, 22:44


Precīzi!
17.februāris 2023, 23:01 | links
 
Neviens taču maijā un jūnijā neķer līdakas pa zandartu ligzdām... :D
Abavnieks, 17.februāris 2023, 22:46


Pie zandartu ligzdām kā vēl ķer, tajā laikā tur tieši uzturas lielās līdakas, jo tām zandarti garšo un mazākie papi viņām ir viegls medījums tai laikā, jo tie sargā ligzdu līdz pēdējam!
Cits jautājums ir cik copmaņi savelk to bildi, likumsakarību kopā!
17.februāris 2023, 23:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager