Lielupe

to kraft Tad jaaped Ronis
13.oktobris 2012, 17:34 | links
 
Tā, šodien no 11-15.00 ap Zirgu salu, Slokas papīrfabrika, 2atā ar 3 kātiem - džigs, twitch, Buma mailes, velce, izstrādājām arī 2us Sienāža spotus (bedres); rezultāts 3 līdaķi, bet 2 amnesteti, jo nepilngadīgie. No asara ne vēsts. Bet laiks bija labs, straume minimala, ūdens dzidrs, vējš mērens.
13.oktobris 2012, 17:02 | links
 
Tev tak tauta skaidro, Archij - Ronis apēda zivis. Nav vairs zivju..! :)
13.oktobris 2012, 16:49 | links
 
sodien pilnigs atsoss starp majoriem un tiltu sviests ne uz ko neka kur zivis palikusas????
veci ar bolijas viens uz otoru vajprata dragaja pa upi izmisigi mekledami kautko ...
13.oktobris 2012, 16:43 | links
 
Tā nu laikam tie roņi visus asarus ar izēduši... :D

šodien, 7.30-15.30 posms, jūrmala, Bullupe
uz jiga mērens atsūciens. Knapi daži vietējie asarīši, tie paši ar gaaariem zobiem un garām pauzēm. ap 12 vispār 0 emocijas iestājās..
Straume laba.. Līdakotāji ar garus ģīmjus rādīja.
Ehh roni, roni.. :)

skābi.
13.oktobris 2012, 16:36 | links
 
Bieži ņemos pa Lielupi, bet kaut ka ronis nau manits un zivis ar maz nepaliek. Ja, pameklet nakas, bet kurs mekle tas atrod. Protams ka zivis ar nesnauž, pielagojas apstakļiem un ari makšķerniekiem, tagad ir jadoma ko likt gala un ka pievilinat zivi. Visiem novelu labu copi brivdienas!!!!!
13.oktobris 2012, 12:15 | links
 
paldies vairi man tieši bija viens vēžveidīgā māneklītis uz jigu nostrādāja
13.oktobris 2012, 08:15 | links
 
Vēl aizmirsu piebilst - pamatā ašukiem vēderā mazie vēzīši!!!
11.oktobris 2012, 17:07 | links
 
Šodien divatā no 7:00 - 15:00 astoņi asari, ar kop;ējo savru tīrsvarā (nomizoti un uztīrīti) 1,7kg. Ņēma ļoti švaki, ar lielu meklēšanu. Līdakas naf, ja neskaita vienu dūci!!!
11.oktobris 2012, 17:04 | links
 
Sveiki man jums tāds jautajums, kā tagad Lielupē špiningot un velcēt drīkst? No oktobri itkā visās lašupēs ir liegums, bet ka lielupē kāds kādu Lasi būtu noķēris neesmu dzirdējis! Tāpēc tāds jautājums
11.oktobris 2012, 12:28 | links
 
savulaik agraa jauniibaa ar onku Kaarli paeksperimenteejaam liicii-sakjeeraam upee mailiites,un meginaajaam liicii uz asari,un kaut viens buutu panjeemis...kaa uzlikaam veco ,miiljo slieku,ta virsuu uzreiz...tad,kad juuraa iepuuta normaals ziemelis,tad duunjaas krastaa vareej salasiit arii sanpeldes,uz taam arii njeema..gaishais asars no juras ar maileem barojas tikai upee ,jo upes mailes juuraa nedziivo,taatad,asars neatpaziist juuraa nedabisku esmu,taa sanaak...bet slieka laikam juras asarim atgadina mazu luciiti,tie gan kungjos tika atrasti..
10.oktobris 2012, 15:44 | links
 
hidrā jau poh. siltāk kā krastā sēdēt. :D
10.oktobris 2012, 15:01 | links
 
tas gan ritīgs rembo, krastā sēdēt jau auksti, kur nu vēl ūdenī līst..
10.oktobris 2012, 13:21 | links
 
Būtu labāk šāvis un atlaidis :)
10.oktobris 2012, 12:42 | links
 
Tas nu gan ir bijis normāls gaļinieks :)))

Laikam Pārtikas programmu ziemai pildīja. Vai sieva pateica, lai atstrādā tagad visus zemūdens medību pričendāļus. Vai vienkārši Pi***is :D
10.oktobris 2012, 12:31 | links
 
http://www.delfi.lv/news/national/novadi/lielupe-pieker-zemudens-mednieku-ar-19-lidakam.d?id=42736642

kārtējais pierādījums, ka Lielupē zivis IR, tikai neķeras.
10.oktobris 2012, 12:11 | links
 
pie gātes ronis jau pagājušo vasaru ir manīts!!
9.oktobris 2012, 21:32 | links
 
Gudgeon: Kur bilde? Kur video? ...vai tik tas nebija bebrs... Ko tad viņš tā, viens, 20km peldēja, lai sasniegtu zivīgo Gāti?
Un ziemai nākot...laidīs uz Jūru. Ja neaizlaidīs...tad pašam vajadzēs caurumu ledū uzturēt ar savu kustību! Bet jātic, ja saki....P.S. Viņi taču abi ūsaini. Ienirst. Uzpeld. Tikai bebrs mēdz ar asti padauzīt ( lai špiningotāji domā, ka lielā, zobainā līdaka ķer ...!)
9.oktobris 2012, 20:00 | links
 
nav jau tik traki. tomēr tauta paliek normālāka, lēni, bet domāšana mainās. padumjo laiku vecie krabji, pārsvarā slāveļi, tie nemainās, ņem visu, kas kustās un pieķeras, mērus, zemmērus, visu. jaunie vairāk dzīvo sev, nevis kaimiņiem, paziņām un radiem. es neesmu pret zivju paturēšanu. es esmu preti principu paņemt paņemšanas pēc, lai pēc tam izdāļātu visiem, kaut arī badu necieš vai izmestu ārā.
Lielupē ir daudz vairāk zivju, kā dažā labā nomaļā meža ezerā. Mazos meža ezerus kāš regulāri, ūdas ir norma. Tīkli mazāk. Biju tikko Valkas mežos, murdi mētājas pa krastiem, tīkliem stabi sadzīti labi redzami, ūdu paliekas zālēs, utml. Jo grūtāk pieejams ezers, jo izkāstāks.
9.oktobris 2012, 19:25 | links
 
Rx. Roņi ir. Viens visu vasaru tusējās Gātes rajonā.
9.oktobris 2012, 19:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager