Lielupe

man piemēram vietas intresē mazāk jo pamatā esmu izmalis visas lielākās ,vairāk intresē vai atiecīgā zivs ir ienākusi upē un vai viņa sākusi baroties un protams arī kāds ir ūdens vai ledus stāvoklis.
9.oktobris 2012, 13:02 | links
 
Es jau arī parasti nemeklēju info, kur šodien ķeras, lai rīt tur plēstu.. :) Parasti jau ir vietas, kur zivis mēdz biežāk uzturēties. Vienu dienu viņa ķeras, citu nē, bet zināt, kuras ir biežakās uzturēšanās vietas :) Lūk tas ir tas ko alkst zināt katrs copmanis :)
9.oktobris 2012, 12:50 | links
 
esteem, nomaini jūrmalas tiltu uz jelgavas un būs ok.
9.oktobris 2012, 12:50 | links
 
Ok, veram ciet tēmu... :D Pats šodien apbraukāšu apkārti un apstīšos kādas vietas, kas un kā... :)
9.oktobris 2012, 12:47 | links
 
Es nedomāju kur ķerās vai neķerās, bet normālas vietas, kur ar mašīnu var piebraukt klāt un mierīgi pasēdēt un pacopēt.
9.oktobris 2012, 12:45 | links
 
esteemam straume laikam tek vienmēr uz augšu ...
9.oktobris 2012, 12:44 | links
 
Ja es zinātu kurā vietā pašlaik ir zivis un ka viņas jem lopā -citu neko nedarītu kā tikai pie tā āliņģa sēdētu.Te laikam dažs labs velnam dvēseli ir pārdevis ja valda pār tādu informāciju-Ja šodien tur jem tas nenozīmē ka arī pēc dienas tur tā leiputrija turpināsies :DDDD
9.oktobris 2012, 12:41 | links
 
t.i. par tām copes vietām :)
9.oktobris 2012, 12:39 | links
 
Tūlīt atkal panesīsies :) ... Pirms gada Ventas sadaļā karoja, tikko Daugavas sadaļā beidzās, tagad šeit sāksies :)...
9.oktobris 2012, 12:37 | links
 
Emils77, Johanson ir arī citas iespējas noteikt līmeni, straumes virzienu arī :) Interesē, PM.
9.oktobris 2012, 12:37 | links
 
Nu var arī, lai visi redz, vnk Lielupē makšķerēju pirmo sezonu un nekādas dižās vietas neesmu atklājis, šodien pēc darba jāaizlaiž apkārt Babītes ezeram pa šoseju un jāapskatās kur ir kādas normālas vietas.
9.oktobris 2012, 12:36 | links
 
nekads privati -lai visi redz :)) un kad brauksi kads jau bus prieksha :))
9.oktobris 2012, 12:31 | links
 
Vēlējos pajautāt par vietām, kur labāk lai brauc un vakara un nakts copi Lielupē? Būtu vēlams no Kalnciema tilta uz augšu līdz Jurmalas tiltas? Ir plāns braukt uz vēdzelēm.
P.S.
Atbildēt privāti.
9.oktobris 2012, 12:23 | links
 
No savas pieredzes varu pateikt,ka ja vakar kjeeraas,tad riit jau toch nekjersies,visas taas skrieshanas man neko labu nav devushas.Domaaju iipashi ar pleesonjaam ir taa,ka ja aktiivs zhors ir,tad piesit kunjgji un tad gulj zaalees un gremo.Un par taam vietaam runaajot,to ir tik daudz ka visas taapat neizbraukaat.Tapeec apmekleeju varbuut 5% no sheit nosauktajaam.Un tiem nepieredzeejushajiem,kas domaa ka sheit kaads atveers milziigo nosleepumu,zivju Eldorado,varu pateikt,brauciet pashi un driizaak traapiisiet uz zhoru,nekaa gaidot ka kaads aiz rocinjas aizvediis.
9.oktobris 2012, 11:05 | links
 
Muļķibas es Sienāzēnu pazīstu no tīņu laikiem kad ar maniem puikiem skolā gāja Pie Viņa vecātēva pats skolā gāju ...Nav visi cilvēki pēc rakstura vienādi -praktiski ar to maiļšotu viņš mani vecu puiku iekacināja Tāpēc aizvainojoši raksti un ķircināšanas katrs uzņem savādāk Vieni aizcērt durvis un aiziet.../uz citu vietni/ Citi dara savādāk ....Tā nu viš ir .Neesmu no tiem kuri izlasot informāciju par copes veiksmēm mēli izkāris elsdams skrienu uz turieni Un domāju ,ka aktīvi rakstoši šeit pilsoņi pārsvarā ir tādi paši Tas klusais vairākums kuri no stūrīša čeko kas te notiek pārsvarā arī ir tie kormorāni .Ja ir vēlme tad sapulciniet sav apkārt draugus un paziņas ar kuriem tad arī dalieties ar informāciju.Man piemēram momentāli cilvēks piezvana kad Kurzemes upītē ienāk jūras asari :))),bet tas nenozīmē ,ka braukšu ........Viena sniega pārsliņa var izraisīt lavīnu ,kā arī NEAPDOMĀTS vārds izraisa karus ...Veiksmi meklējumos ...un ne asakas
9.oktobris 2012, 10:54 | links
 
Nu labi, par to gan nepadomāju :) Redz, tā kā vietas Lielupē slikti zinu, tad man ūdens līmenis ir sekundāra lieta :) Ok, bet nu Emils77 taisnība Tev ir... Daļēji atsaucu savus izteikumus :), bet tikai daļēji :)
9.oktobris 2012, 10:54 | links
 
Johanson
Atļaušos tev nepiekrist! Kā mēs tagad uzzināsim kāds kuru dienu ir ūdens līmenis Lielupē un ir vai nav izgājis ledus???! :)
9.oktobris 2012, 10:37 | links
 
V.O.S.P, :) Nu dzēst vai nedzēst savu profilu no CL, tā ir katra paša darīšana.. Neko sliktu par Sienāzi negrubu teikt, gan jau zolīds copmanis ar saviim uzskatiem - visu cieņu, bet no savas puses varu teikt, ka nekādu dižu pienesumu šim forumam no viņa puses gan līdz šim neesmu manījis, izņemot mutes aizbāzšanu tiem, kas kaut vienu copes vietu šeit nosauc... :) Man kā copes vietu nezinātājam foruma ieraksts no Kutis ir vērtīgāks nekā Sienāža vispārīga filozofēšana par copi lielupē :) Sory, bet tā ir taisnība. Es piederu pie tiem, kas uzskata, ka forums tomēr ir informācijas apmaiņai. Kam tas nav vajadzīgs, nu tad var nelasīt un dzēst profilu :)...
9.oktobris 2012, 10:34 | links
 
Konkrētas vietas es ar sen nerakstu..ir nācies piedzīvot kad otrā diena jau vesela strīpa priekšā:):):)..bet nu zivis Lielupē ir...sestdien pat..laivā 2,4..7 atlaistas lai paaugās:) Tas no 8-13..:)
9.oktobris 2012, 10:18 | links
 
Ruu, pats kādreiz tikai lasiju kamēr beigās neizturēju ka krievu telefons strādā daudz ātrāk kā šeit forums un parasti kad tiku pie kādas infas tad tur jau viss bija beidzies tā nolēmu brīžiem padalīties ar infu lai gan jau esmu dabujis pa kaklu arī ,turpināšu vienalga.
9.oktobris 2012, 10:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager