Lielupe

Vakar Lielupē starp Varkaļu kanālu un Lielupes tiltu ar fīderīti no plkst.14-20:30-smukas raudas(ap 400 gr) nāca diezgan labi,uz vakaru jau sāka pieteikties pusbreksēni un breksēni. Tas viss uz balto gaļinieku!
27.septembris 2012, 23:56 | links
 
Esteem, šobrīd ļoti grūti prognozēt, arī pēc ierakstiem visu veidu forumos, pareizāk sakot, klusēšanas, cope ir pašvaka.


Vairi30, es gribu atvaļinājumu, pārējais pofig :)
27.septembris 2012, 10:18 | links
 
Sienāzi, jūtu ka negribi lai ziema nāk, ja saki ka rudens būs garš un silts :-))))))
27.septembris 2012, 09:59 | links
 
Kādi ir rezultāti makšķerēšanā no krasta ar gruntenēm ir kādi lomi, posmā no Slokas līdz Jūrmalai? Vai vispār ir jēga braukt uz brekšiem oktobrī vai gaidīt nākamo sezonu?
27.septembris 2012, 09:54 | links
 
Par rudeni ar varu iepriecināt, tas būs garš un ne īpaši auksts. Pirmajā rudens dienā pūta D, DA vējš, laiks bija +/- baudāms, tākā ne gluži katru dienu, bet pārsvarā tāds būs arī periods līdz ziemai.
27.septembris 2012, 09:07 | links
 
Ir zivis Lielupē..un pat grīvas rajona...šõgad tik roņi patramdījusi nedaudz:) šõgad gan netipiskās vietās un laikos ķerās...tas nozīme par nelielu sajukumu jeb haosu zivju ikdiena..un straumes ar dikti jāvakte..grīvas rajona tas izteikti ietekmē copi...Lai veicas:)
27.septembris 2012, 09:06 | links
 
Nevaru vien sagaidiit to leiputriju:)
27.septembris 2012, 09:05 | links
 
Un galu galā, nav jau tikai Lielupe šogad klusa, visas pārējās ūdenstilpnes arī ir pieklusušas....
27.septembris 2012, 09:05 | links
 
to sienāzis - tieši tā un šim stāstam ir arī pozitīva lieta - zivju mazāk ķeras, nedaudz mazāks presings, kas tā jau Rīgas tuvumā esošajiem ūdeņiem ir liels un paliek lielāks pateicoties bendžas cenai, ar cerību, ka pie labvēlīgiem ziemas/pavasara apstākļiem būs labs nākamais gads...
27.septembris 2012, 08:58 | links
 
Kraft, neķer grīvā, pabrauc augstāk un paskatīsimies, vai tev sanāks ko sakarīgu noķert šinī sezonā, kautvai to pašu breksi....nerunājot par kaulaino....

Šis pavasaris un vasara ir 3 augstākais pēdējos padsmit gados, kas nenoliedzami ietekmē zivtiņas uzvedību un ēšanas paradumus, tā nav nekur pazudusi, bet vienkārši nav tik aktīva, kā tā būtu pie pilnvērtīga nārsta, kautcik jēdzīgas temperatūras un straumes upē.

Ja tev mājai, vai dzīvoklim reizi piecos, vai 10 gados aiznaglotu ieejas durvis un nāktos kāpt pa logu ar visu famīli, bikiņ tak ikdiena pamainītos :) Tu pa fiksam no rīta izdarītu kas jādara, tad ko iekostu, ja paspētu un sāktu visus pa striķīti laist lejā, Tas es ironizēju par straumi pretējā virzienā, kas šogad ir vairāk, kā jelkad agrāk. Pagājušo svētdien tā bija neredzēti stipra pretējā virzienā. Zivs neuzturas tik bieži pamata stāvvietās, bet ir izklīdušas un apjukušas. Visi apstākļi ir sakrituši, lai šis gads zivij būtu saudzīgs. Es nesūdzos, ar lomiem apmierināts, bet ikdienas copmanis, kam vietas nav tik zināmas, šogad aplaužas krietni biežāk, kā parasti, un tam izskaidrojums ir tikai un vienīgi tas ko minu....zivju mazāk palicis nav, pēc šī gada to būs vēl vairāk.
27.septembris 2012, 08:51 | links
 
Vakar 25.09 viens bet pārliecinošs piesitiens cereju ka bus, bet nekā mainiju visu ko 40 min. nostaveju vel taja vieta un nekā izstaigājot citas vietas kur parasti plunkšķinās tur ar klusums. Un sodien 26.09 vispar viss pa nulēm no 16-19 kapa klusums
26.septembris 2012, 23:13 | links
 
ronji stipri visas sabaidiijushi:(
26.septembris 2012, 23:01 | links
 
Jā palasoties jūsu bēdustāstos aš jāpārdomā vai mans uzskats, ka Daugava ir grūtākā no lielajām ir pareizss. Cik paklausos - Straume ne tāda, līmenis, ne tāds, vē'jš nav pareizais... skarbi.

Es tik kautcik Lielupei pieķēries 2 sezonas esmu un domāju, ka necopes ir tikai tāpēc, ka uzpi nesaprotu. bet izrādās arī upes vagariem ar pieredzi ir problēmas...:)

Pār slikto nārstu, tas pats Daugavā augšā. Vīkenda brekšiem īsti nevar saprast, vai irkri ir tikai knapi iemetušies vai tie ir vecie gandrīz uzzsūkušies. Katrā ziņā tik tukši vēderi arī nekad rudenī nav redzēt.

Pavasarī bija episki zems līmenis Lupē. tas vaitad arī nevarēja iespaidot populāciju? Varbūt visi pieraduši, ka no jūras krājumi baigi papildinās? Bet šogad švakāk..
26.septembris 2012, 22:47 | links
 
Mans kaimiņš pirms vairākiem gadiem no krasta, kur dziļums ir 0,5-0,8m noķēra 13,5kg līdaku. Tātad tās ir arī seklumā.
26.septembris 2012, 22:24 | links
 
Man personīgi gar zāļu malu lielākas par trijnieci nav bijis visas lielās nāk no dziļumiem,bet dzirdeju runājam ka vienam maliķim murdā seklumā esot bijusi 12 kg
26.septembris 2012, 21:32 | links
 
Jā, ļoti jācer, ka līmeņa patstāvīgais lielais augstums nav Ledāju kušana.....bet valdošo vēju iespaids. Jā, ja tā padomā...ziemeļu vēji agrāk bija daudz biežāk. Tagad dienvidrietumu. Bet austrumu ...maijā bijuši nedēļām ilgi. Interesanti, vai ir kādi pieejami materiāli par vēju virzienu apkopjumiem. Bet tas tā. Neko tas nedos. Tikai izskaidrojumu. Un par lielajām līdakām: jā, lielus voblerus mētāju. Bet mazās arī to nesmādē. Tikko uzliek mazo vizulīti, tā pie meldriem, krasta, seklumā, klāt ir. Bet žēl mazulīšu.
26.septembris 2012, 21:11 | links
 
Man labāk patīk sienaazis skaidrojums. Vismaz tā gribētos lai ir!! :)
o.
26.septembris 2012, 18:14 | links
 
RXQ, līdakas nebiju ķēris, mētājis spiningu gadus divus, pāris nedēļas atpakaļ ar brālēnu kopā iebraucu nodzīt stresu no ikdienas, rezultātā bija 40 copes uz abiem, 20 izvilkām, mēri bija kādi 6, vēl 5 mēri no 40 copēm bija stabili, tik lecot pēc mānekļa aizšāva garām, bija pat pāris tādas, kas 3 reizes ņēma, kāmēr paņēma, nezin, man šķiet, ka to draiskuli var noķert vienmēr, cits jautājums, ja tu gribi piemānīt 2 kg un uz augšu, tās noteikti 40 copes pa dienu neredzēsi.

Man ir tikai un vienīgi viens izskaidrojums.

Neizdevies nārsts praktiski visām zivīm, ikri uzsūcas, veidojas jauni, vielmaiņa cita. Vasara auksta, vielmaiņa lēnāka, vēji šogad valdošie tur līmeni augšā, straume raustās, ja vispār ir, attiecīgi zivs barojās ļoti īsu periodu, ej nu trāpi uz to.

Domāju ka viss ir štokos, kreņķim nav pamata.
26.septembris 2012, 17:22 | links
 
Nu jau arī klāt jautājums: Vai tiešām zivis ( līdakas ) ir, bet tās samācījušās voblera izskatu, to neievēro... Un Jūs teiksit, ka nomainot izskatu voblerim, tās ņem? Man ir vismaz 50 džerki, lieli un mazi, peldoši un grimstoši, šūpojoši, tvistojoši un t.t.t. Visādas tehnikas mēģinātas, varianti ( un to nav nemaz tik maz...45 gadus mētāju...). Neesmu atklājis, ka ja nav, tad uz kādu ir, ir, ir... Šaubos, ka līdaka visus variantus izskaitļojusi, pazīst un tāpēc neņem. Domāju ka cits iemesls: vai to ir ļoti maz, vai arī ūdenī tiešām ir daudz barības un mākslīgā viņām nav saistoša. Bet tas, ka vienu gadu kads vizulis strādā lieliski, bet nākošā nē.... liekas ka taisnība. Man arī tā ir. Aizpagājušajā gadā lieliski strādāja Sebile zilais, suspendid, Stick Shadd. Tagad...švaki. Bet vabūt kas cits: jāmetā tikai un jo vairāk mētāsi, jo labāk ķersies? Jeb: vai visi vizuļi tiek vienādu laiku mētāti, lai secinātu, kurš labāks? Varbūt ka strādā varbūtības teorija: piemet pie līdakas purna...un tad paņem? Ja tas izdodas, zivīgs māneklis? Laikam atbildes nav....
26.septembris 2012, 16:35 | links
 
Zivis ir daudz ,bet cik es saprotu viņas mānekļus tiešām iegaumē vobleri kas strādāja divus iepriekšējos gadus šogad kaut met viņus ārā neņem. Tāpēc jāmeklē varianti uz zandartu pārsvarā gumija un šodien nostrādāja vecs bleķis uz līdaku 2kg un 1kg un 4 atlaistas pirms tam nomētāju rotiņus un gumijas copes nebija.
26.septembris 2012, 15:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager