Lielupe

Veči kas ar lidakam Lielupē?Jo vakar biju aizgajis nekā pratiga nebija, un udens līmenis ir diezgan augsts,varbut tas ietekme uz copi?
19.septembris 2012, 14:20 | links
 
tad,kad breksis iet pa augshu,neviena cita zivs nenjem..tas kaa kuilju bars mezhaa:))))))))))))))
17.septembris 2012, 00:31 | links
 
Ablamauskas +1
16.septembris 2012, 21:30 | links
 
Šodienauskas no 15-18 , 2 līdakauskas, lielākauskas 3 kilogramauskas. Asarauskas ņera. Tas viskas pie baltauskas kāpauskas apskritis

Bet ārpus tā upe pilna ar ašukaiņu un zonderu pīckotajiem, tikai cik dzirdēju ņehreņauskas. Arī pie Varkaļa ablomauskas
16.septembris 2012, 21:27 | links
 
snipiens ; pagaišas brivdienas bija labaks loms, un laika apstakļi ar. Bet nu neko gaidišu nakamas brivdienas un cerams ka sudigus apstakļus.
16.septembris 2012, 18:07 | links
 
P.s Jā redzēju tos slavenos brekšus, kas pa virsu tusē :)))
16.septembris 2012, 15:14 | links
 
šorīt labais pūtieniņs pa straumi. vajadzēja kārtīgu kamazu apakšā, lai noturētu vietā. Ašuki bija un nemaz tik krimināls izmērs. Tad saradās pensionāru aprubītāju ekipāža, kas noenkurojās tieši tajā vietā kur es metu. psc. Sīkos sprīdīšus dupletiem vilka uz sliekām. Tas ap Priedaini.

Straume episka, 3.5m jeļi ar 12-14gr. var pastrādāt pie 0.10 auklas.
16.septembris 2012, 15:13 | links
 
Kolegas, ko jūs tur multat! :)) Breksis no udens virsas un pusūdens nebarojas! ar ļooti retiem izņēmumiem. Tas ja viņs tur ir, nenozīmē, ka tusē dēl paikas.

Paskatieties kautvai grāmatā vai intenretos zivs fizioloģiju! ja man netic, kādi vēl sapali! :DD
15.septembris 2012, 21:09 | links
 
Brekšuvīriem - moš to breku uz majvaboli vajag ņemt , kā sapalu ja šīs pa virsu lēkšo, kā gulbis jau teica. Ja nav majvabols var ņemt kolorado, vakar pļavā redzēju, grauž kartofeļus ka traks

bet ārpus tā no 14- 18 pie Jelgavas 6 līdakas, 2 mēra, lielākā 3,8 (tūlīt cepšu) +3 asari , 2 ap 600 g , + 1 - 200 g. Vēl čupa ar noravieniem+ 3 pazaudētas gumijas.
15.septembris 2012, 20:12 | links
 
To exorcists!tada sajuta ka lielie jau izķerti.Ko...gribējās kā pasakā,kuras rāda pa jašķiku,vai internetā!Uz katru metienu kļovs un vienmēr trofejniece zivs!Būsim reāli...mūsu ir savairojušies,kak grjazi!Pat Zveja ar Aināru jau priecājas par knapi mēra līdaķelēm!!!:)))
15.septembris 2012, 19:58 | links
 
Mailes ātrāk aprīs breksim paredzēto ēsmu nekā breksis pamirkškinās acis, tad jau uz mušiņmakšķeri jāķer.
15.septembris 2012, 16:58 | links
 
Šodien gan tie sinoptiķi ar prognozi kļudijas, ne stipra veja , ne smidzinaja lietus (kaut gan interneta bija pareiza prognoze), rezultata 1 zandarts un divas lidakas un visi pa 10cm lielaki par atļauto izmeru,tada sajuta ka lielie jau izķerti.
15.septembris 2012, 14:17 | links
 
ja tas breksis iet pa virsu,vajag megjinaat arii esmu laist pa virsu....nu kaa sapalu kjerot:)
15.septembris 2012, 14:00 | links
 
Pie dzelzceļa tilta neesmu neko ķēris, run ir pat pilsētas galveno tiltu. paldies par padomiem, mēģināšu kaut kā piemānīt.
15.septembris 2012, 07:55 | links
 
to pliksnis

ja tu runā par Dzelzceļa tiltu tad tie tur ir - ))) a runajot par ķeršanu uz dzivo....viņš arī iet uz dzivo -vienigā fīča- kad zanduks paņem to maili//viņš nevelk pludu uz leju bet otrādi tas liekas guļus ))))) to mans vectēvs vel zināja jo agrāk jau nekādu džigu nebija un ķera tos tikai uz dzivo.... a pie tilta džigot..nu tad vajag ento kvantumu tvisterus un svina galvas jo zacepu tur dafiga...bet arī zandartam tas arī patīk ... Ne asakas es rīt dodos Vitoliņos uz velci
14.septembris 2012, 22:33 | links
 
Mums jau tas pats vakar bija, visu rītu brekši pa ūdens virsu ņēmās.
14.septembris 2012, 18:30 | links
 
Vakar bija jocīgi /brekši kā defīni pa ūdens virsu plivinājās Velcējot viss sars vienos puņķos ;DD
14.septembris 2012, 17:51 | links
 
DDD Es laikam gan būšu gaļinieks , man ir divi tādi ,, aparāti ,, pa 2 ls , vienu Bums uzdāvināja , otru Salmo bodē nopirku .
14.septembris 2012, 17:30 | links
 
Jelgavā pie Lielupes tilta ir kāds ķēris zandartus, jeb arī tikai vietējie fleitē ka tietur ir. ???
Vai arī neviens neriskē tajos akmeņos ar džigu ?
Man nav skaidrības kā noķert zandartu uz dzīvo, līdakas un asarus tos noķeru bez problēmām, kā tikt pie zandarta nav ne jausmas, nekas cits neatliek kā iet uz zivju bodi.
14.septembris 2012, 17:10 | links
 
līmenis augsts ... straume neprognozējama.
14.septembris 2012, 16:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager